Keresés

Részletes keresés

mrobes Creative Commons License 2014.04.25 0 0 9882

Szia!

Nekem most volt egy visszautalásom hibás termék végett, a PP értesítés után 3 munkanap alatt a számlámon volt a pénz.

 

Előzmény: ga71bor (9881)
ga71bor Creative Commons License 2014.04.25 0 0 9881

Sziasztok!

 

Valaki esetleg abban tud segíteni,hogy áruházból rendeltem ami nem jött létre/elfogyott stb/a paypal-on "pending"státuszban van a pénzem kb 2 hete .Ezt mikor kapom vissza a bankszámlámra,vagy nekem kell ez esetben kérvényeznem a visszautalást?

 

Köszi

W_B Creative Commons License 2014.04.25 0 0 9880

jajj..

 

Én segítek, de ha nem tudsz angolul, akkor lesznek még gondjaid a vásárlással !

 

Előzmény: punxman (9879)
punxman Creative Commons License 2014.04.25 0 0 9879

Sziasztok!

Csináltam egy Paypal számlát de sajnos az angol nyelvtudás hiánya miatt a bankkártya regisztrálásánál háromszor is rossz kódot adtam meg(most már tudom mit kellene megadni). A bankkártyát letiltották. Elküldtem nekik e-mailben a bankszámlakivonatot amin szerepel a 4 jegyü kód, a személyi igazolvány és a lakcímkártya másolatát. Válaszban annyit kaptam hogy a négyjegyű kóddal kell regisztrálni. Regisztrálásnál mindig azt írja ki, hogy az ön bankkártyája le van tiltva.

Tudna nekem vki segíteni, egy egy-két mondatos angol nyelvű levél megírásában, hogy legyenek szívesek feloldani a bankkártyámat mert addig nem tudom regisztrálni.

A válaszokat előre is köszi.

bombaba Creative Commons License 2014.04.24 0 0 9878

Kicsit részletesebben, ha lehet, ez így nem értelmezhető.

Előzmény: Napra30 (9877)
Napra30 Creative Commons License 2014.04.24 0 0 9877

sziasztok,

 

visszautasított tranzakció után mennyi idő múlva utalják vissza az összeget a bankszámlára?

köszi

Andras Thomas Creative Commons License 2014.04.19 0 0 9876

Sziasztok!
Az alábbi képen láthatjátok azt a 75 eurós utalást, de még nem írták jóvá az egyenlegemen, mikorra várhatom ezt?

A payment status : Marked as paid!

Elvileg PayPal Giftként küldték a pénzt!

Előre is köszi!

nyubocs Creative Commons License 2014.04.18 0 0 9875

Így van, ezenkívül a PayPal mindig paypal-os címről küld levelet.

 

Tapasztalatból mondom, soxor kreálnak hasonló címmel álleveleket. Ha a legkisebb kétség is felmerül, akkor fel kell menni a PP oldalára, a kiküldött információk ott is megtalálhatóak.

Előzmény: mrobes (9872)
bombaba Creative Commons License 2014.04.18 0 0 9874

Továbbítsd a PP ügyfélszolgálatának, szépen megköszönik.

Előzmény: Fafara (9873)
Fafara Creative Commons License 2014.04.17 0 0 9873

köszi! jogos.

Előzmény: mrobes (9872)
mrobes Creative Commons License 2014.04.17 0 0 9872

Már csak azért is, mert a Paypal mindig a regisztrált neveden szólít meg, ha akar valamit.

Erre fel is hívja a figyelmet a levelei végén.

Előzmény: Fafara (9870)
mrobes Creative Commons License 2014.04.17 0 0 9871

Szerintem 99,9%, hogy átverés.

Előzmény: Fafara (9870)
Fafara Creative Commons License 2014.04.17 0 0 9870

Hello, ma jött egy ilyen mail:

Dear Valued Customer,

Our security system detected unusual charges to a credit-card linked to your PayPal account.

Currently, your account has been limited due to the following reason:

Suspicious activities has triggered our security system which shows that an unauthorized user
tried to access your PayPal account without your consent. To ensure greater security, we have
limited access to your account. We have sent you an attachment containing the necessary steps
in order to restore your account access. Simply download and view it in your web browser.
       
Please do understand that this is a security measure intended to protect you and your
account. We apologize for any inconvenience.

erről a mailcímről:

security@reports.com

ez valid vagy valami átverés? a mellékelt html-t nyilván nem néztem meg. valaki tud segíteni? előre is köszi.

Axióma Creative Commons License 2014.04.15 0 0 9869

Lehet, nem tudom, es valtozhatott, de korabban telleg voltak akinek effektive ment.

Vegulis nekem eleve kartya van csatolva, meg utalni is ingyen utalok, meg fiok is messze, ugyhogy engem tuti nem fenyeget, hogy igy akarnam intezni.

Azert koszi az infot, hogy nem talalhato egyertelmu szabaly ra (vagy legalabbis nem konnyen, az mar tuti).

Előzmény: Hintalow (9866)
Axióma Creative Commons License 2014.04.15 0 0 9868

Ha jol tudom ezen topikokban tilos a politika... de attol fgtl is, azert a parezer ft nem tud penzmosas lenni, ahhoz sokmilla kell. Tehat akarhogy is volt vagy nem volt, ossze nem hasonlithato a paypalra parezret befizetek esettel.

Előzmény: Domea (9867)
Domea Creative Commons License 2014.04.15 0 0 9867

Nem lehet pénzmosás...személyi? Simon Gábor is adott személyit, el is fogadták neki hehe...:) Na szép napot minden fórumozónak!

Előzmény: Axióma (9865)
Hintalow Creative Commons License 2014.04.15 0 0 9866

Én most túrtam kicsit a paypal helpjét, de a feltöltésről nincsenek túl részletes infók, de mindenhol utalásról írnak.

Gondolom az van, hogy sokszor "szemet hunynak" a befizetés felett (már csak a kérdések számából is elég sokan próbálgatják ezt a befizetés dolgot)

Tehát sikerülhet a befizetés.

Viszont ha valamiért elkapja őket a gépszíj (mittomén túl szabálykövető az aktuális műszakban a csopvez, vagy sok problémás eset volt elötte) akkor szépen hibára futtatják ezeket, és jön a többhetes várakozás, amíg szépen visszafordítják az egészet manuálisan.

És ilyenkor reklamációnak helye nincsen, elvégre ők csak betartják a saját szabályaikat, max elnézést kérnek, hogy a korábbiakban hibáztak és engedték :)

Erre már csak azt tenné fel a pontot, ha találnék egyértelmű szabályzatot erre, közben már a user agreementet is áttúrtam, ott is csak transferről van szó topupnál , gondolom a befizetés nem igazán használt fogalom náluk.

Előzmény: Axióma (9865)
Axióma Creative Commons License 2014.04.15 0 0 9865

Aze ez vicces, hogy meglepodsz, hogy arra van valasz (reakcio inkabb), halecseszed itt azokat akik altalaban segitenek es neked nem:)

Egyebkent ha turelmesen (24 ora minimum) varsz es utana visszakerdezel, hogy "otlet?", akkor megmondta volna valaki, hogy a penz nem vesz el csak atalakul, de lehet hogy neked kell utana menned. Nem kellett, orulj. Mast ebben a szituban nem lehet mondani. (Elvileg UC keri a szemelyit, foleg egy felteszem nem millios osszegnel nem tudom miert lenne penzmosasos u:gy.)

Nalunk eleg messze van innen UC, ezert nem tudom kiprobalni, hogy ha minden mas rendben van (pl. lakcim es pp cim egyezese), akkor megy vagy sem.

Előzmény: Domea (9863)
Domea Creative Commons License 2014.04.15 0 0 9864

Szia!

Ha gondolod olvasd el az én előzményemet. lehet, hogy annak aki átutalt a te paypal számládra, ugyan úgy visszakapja a pénzét, mint én, csak egy kicsit várnia kell. Nekem már azt is mondták az unicredit-be, hogy náluk minden rendben az utalással, ha gondolom vegyem fel a kapcsolatot az American bankkal, mert ők kezelik a paypal pénzügyeit és beszéljem meg velük! Thankssss...:) 

Előzmény: Timtim82 (9859)
Domea Creative Commons License 2014.04.15 0 0 9863

Mivel még "kezdő" paypal-os vagyok, nem sokszor fórumozgatok ebben műfajban, ezért gondoltam, hogy a már hozzáértő, öreg motoros paypal-ozók majd tudnak segíteni, ha mást nem tartják bennem a lelket, hogy ne adjam fel :) Mert hát azért érdekes, hogy az első levelemre nem jött válasz sokáig, de mihelyst negatív tartalommal töltöttem meg a levelemet, azonnal válaszoltak...na de ne lovagoljunk a levelek tartalmán! Igen a paypal küldte vissza a pénzt kb. 1 hónap után, az internet bankos átutalás szinte minden esetben 3 napon belül jóváíródik.  Az is lehet, hogy a paypal biztonsági okokból, nem engedi a személyes-készpénz befizetési módot (pl. pénzmosás:). Én úgy gondoltam, hogy így még hamarabb kerül jóváírásra a befizetett összeg, ha közvetlenül az unicreditbe fizetek, és megspórolom az átutalási költséget, de sajnos nem így történ, és többször nem is kísérletezek, marad az internet banki átutalás.

Köszi, hogy foglalkoztál a kérdéssel!

Előzmény: Axióma (9862)
Axióma Creative Commons License 2014.04.14 0 0 9862

Te mennyiszer jelensz meg forumon ugy, hogy _valaszolsz_? Gondolj bele: ha mindenki, aki olvassa, de nem tudja a valaszt, beirna' ezt, akkor a forum 90%-a az lenne, hogy en sem tudom, en se tudom... teljesen termeszetes, hogy ha nem jon valasz, akkor senki nem tudja (vagy nem eleg specifikus a kerdes es epp nincs lelki ereje visszairni).

Es igen, vannak itt paran (magamat nem sorolom ide), akik szabadidejukbol arra aldoznak, hogy valaszt is adnak nem csak potyaznak az infokra, erre jossz ide bedurcazni, hogy miert nem valaszolt pont neked senki.  (Egyebkent jo lenne leirva latni, hogy mi a visszaforditas oka, mert mint mondtam mukodott mar valamikor, bar persze szigorithattak az azota eltelt idoben. Egyebkent az tuti, hogy a pp kuldte vissza? Nem az uc. teljesithetetlenseg miatt?)

A turelmetlenseget meg arra ertettem, hogy befizetes es/vagy atutalas utan az Unicreditnel van, ami a PP-nak csak egy a sok szamlaja kozul, ott a bef.azon alapjan utana a sajat rendszerukbe szet kell dobni a penzt, ez idobe telhet - bar szerencsere most mar gyorsabb, par eve tenyleg kellett napokat is varni (az uc-be erkezesen felul).

Előzmény: Domea (9860)
nyubocs Creative Commons License 2014.04.14 0 0 9861

Azt azért soha nem értettem, hogy ha már PayPal-ozunk, akkor nincs egy bankkártyánk, ami ehhez használható lenne?

Domea Creative Commons License 2014.04.14 0 0 9860

Kedves Axióma!

Nem tudom mi váltja ki azt a tényt, hogy oltom a társaságot, ha az az ok, hogy annak idején feltettem, egy kérdést és arra nem jött válasz senkitől ( az ember megelégszik azzal a válasszal is, hogy bocs de nem tudunk segíteni), akkor legyen igazad, és vegyük "oltásnak". A sztori a következő: Ha internet bankból utalok pénzt, akkor kb. 3 nap után sikeres az utalás a Paypal-ra, ha személyesen megyek be az Unicredit bankba és megadom azokat a személyes adatokat, ami az internet bankos utalásnál is feltüntetésre kerül, ( Név, lakcím, szem.ig. szám. személyes Paypal kód) és így teszek pénzt a paypal creditre, akkor nem kerül jóváírásra. A türelmetlenség meg abból adódik, hogy a Paypal oldalán hiába kérek segítséget e-mailen,akkor  mindíg csak egy előre definiált elég terjedelmes segítő válasz jön vissza, amiből ki kellene mazsolázni mi ilyenkor a teendő, ha egyáltalán van rá utalás. Azóta megoldódott a probléma, hiszen postai úton visszaküldték a pénzemet. Remélem ezzel segítettem másoknak is, ha esetleg hasonló gondjuk lenne, és ezúton kérek elnézést mindazon fórumozóktól akiket esetleg "oltottam" volna előző bejegyzésemmel.

Tisztelettel: domea

Előzmény: Axióma (9854)
Timtim82 Creative Commons License 2014.04.14 0 0 9859

Sziasztok!

Remélem tudtok segíteni!

A paypal számlámra más néven lévő bankszámláról történt utalás, de nem írták jóvá és, aki küldte sem kapta vissza, ez 9 munkanappal ezelőtt történt! Azóta tudom, hogy csak azonos néven lévő bankszámláról lehet rá tölteni! De ebben az esetben mi lesz a pénzzel?

r1chArd21 Creative Commons License 2014.04.13 0 0 9858

Sziasztok!

Kb. 1 vagy 2 hete van PayPal számlám és nem nagyon tudom még mi hol merre. Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy tegnap vásároltam interneten keresztül és PayPal-n fizettem és minden jól ment, viszont este próbáltam megint vásárolni és nem tudtam róla mert ezt írja ki: "Sorry, we can't complete this transaction right now. Please finish the card confirmation process first, then try this payment again." 
Tudtok nekem segíteni, hogy 2 óra után miért kapom ezt a PayPal-tól? 

ga71bor Creative Commons License 2014.04.11 0 0 9857

Sziasztok!

 

Valaki esetleg abban tud segíteni,hogy áruházból rendeltem ami nem jött létre/elfogyott stb/a paypal-on "pending"státuszban van a pénzem kb 2 hete .Ezt mikor kapom vissza a bankszámlámra,vagy nekem kell ez esetben kérvényeznem a visszautalást?

 

Köszi

Axióma Creative Commons License 2014.04.10 0 0 9856

Hat tobbeknek sikerult mar, bar nem en probaltam de vagy itt, vagy a ph-n levo pp forumban irtak hogy ment. Ebbol gondolnam, hogy nem a kp-s befizetes volt a baj (ott raadasul ugyis szemelyivel kell igazolni a felado adatait, tehat ez nem teszi anonimabba).

Persze valtozhatott kozben barmi, de eselyesebb, hogy nem jol adta meg az adatait. Vagy nem magyar pp reg-re akarta kuldeni esetleg.

Előzmény: Hintalow (9855)
Hintalow Creative Commons License 2014.04.09 0 0 9855

Nem hallgat el semmit, csak éppen pénztári befizetéssel próbálta feltölteni a paypal számláját, amit nem lehet (csak utalás)

Ilyenkor jó darabig eltököl vele a paypal, (gondolom menuális beavatkozást ígényel)

Előzmény: Axióma (9854)
Axióma Creative Commons License 2014.04.08 0 0 9854

Tok jo hoyg oltod itt a tarsasagot, de visszakerestem a hsz-edet, es csak turelmetlensegi problemanak tunt. Valami me'g kell hianyozzon a sztoribol, mert a francert kuldtek volna vissza, ha mindent jol adtal meg... szoval elarulod, mi is tortent _pontosan_?

Előzmény: Domea (9853)
Domea Creative Commons License 2014.04.08 0 0 9853

Köszönöm, hogy senki sem segített, egyébként ha valakinek hasonló problémája lenne, a paypal ilyen esetben mint az enyém, bár kicsit sok idő elteltével, de visszautalja a pénz postai úton.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!