Keresés

Részletes keresés

fnoe Creative Commons License 2002.08.12 0 1 9
Az egész egy kellemes masszázsnak indul. Bekem teljesen bejött az az erősség ahogy maszírozott a hapsi.
A hasamon feküdtem,az Ő általa hozott (és bevallása szerint saját recept szerint készített)krémet használta. Miután átmasszírozott csak azt éreztem, hogy feltüzel minden érintése. Pedig csak a cicimnél az oldalamon húzta a bőrt, hasam tájékán, majd a popsimnál.
Néhányszor megismételte, majd megpihent a keze a fenekem felett.
Úgy éreztem, mintha meg akarna a bőröm gyulladni. Ám eközben újabb és újabb kellemes érzések, törtek rám. Hosszúak és csodálatosak.
Az orgazmus kapujába akkor érkeztam amikor egészen lassan a lábam alsó részéről felvezette a kezét a popómig, majd a fenekemnél találkozott a két keze, és a combom belső felén visszasiklottak a lábamig. Nem tudom hányszor csinálta így, de én elvesztettem a fonalat.
A masszázs után nekem nagyon pozitív volt, hogy nem sietett, hanem tudtam vele beszélgetni. Nézétek én 38 éves vagyok. Rengeteget dolgozom. Hapsim nincs, mert többre tartom magam annál, hogy belemenjek egyéjszakás skalpgyüjtögető hapsik karjába.
Eddig volt a vibrikészletem, de már van egy azt hiszem jó fej masszőröm. Én ezért fizetek, mert Ő ezt a munkát vállalta. Ennyi
Ja arra a felvetésre, hogy nincs-e a hapsinak gondja maszír közben nagyon egyszerű a válasz.
Idézem Gábor válaszát, mert én is megkérdeztem.
-Tudod én a testet nézem, figyelem a reakciókat, rezdüléseket. Ilyenkor én nem férfi vagyok, hanem masszőr. Ez más állapot ilyenkor
Na pá mindenkinek!
Hozzám hasonló hölgyeim! Várom leveleitek az e-mailemre!
Előzmény: Törölt nick (8)
SenSei Creative Commons License 2002.08.11 0 0 7
Kedves kartim!

Egészségedre!:))

Baromira érdekelne a technika. Te bizonyára tudnál róla mesélni, ugyanis nem szeretnék ezért Németországba menni. (csak ha minden kötél szakad... ;)))

Amennyiben tudsz(szeretnél), kérlek segíts!

Thx, SenSei

Előzmény: kartim (-)
fnoe Creative Commons License 2002.08.11 0 1 6
Kedves Timi!
A rengeteg ajánlattévő "masszőr" férfinek ellenálva a te által ajánlott hapsit hívtam fel.
Délelőtt volt nálam.
Csak annyit akarok mondani, hogy köszönöm.
Két órát masszírozott. Komolyan mondom anélkül volt a végén orgazmusom, hogy benyúlt volna.
Szernte rendkívül fogékony vagyok az ingerekre, ennek is köszönhet, hogy ilyen gyorsan sikerült a kéjt átélnem
Szerdára ismét elhívtam.
A többit, majd emilben
Puszi
Noemi
Előzmény: kartim (5)


kartim Creative Commons License 2002.08.11 0 0 5
Pontosan ezt éltem át előszőr én is!
Hozzá sem ért a puncimhoz és a csiklómhoz. A gátamnál mindíg leállt, vagyis onnan vezette vissza a kezét a combom belső felére( már amennyire követni tudtam, hogy mit is csinál.
Lányok próbáljátok ki! szuper!
Előzmény: robigo (3)
genyanya Creative Commons License 2002.08.10 0 0 4
ehe-ehe:)) Én most várok (vágyok) egy olyan masszázsra, amit nem profitól kapok, nem is erotikus (maga a masszázs...:), de erotika lesz belőle...:)))
Hű, de jó lesz!:)
robigo Creative Commons License 2002.08.10 0 0 3
Amennyire én tudom, vannak olyan masszázs technikák, aminek alkalmazásával úgy tudnak szekszuális élvezetet nyújtani, hogy intim testrészeket meg sem érintenek. Tehát a G pontod-nak sem jutnak a közelébe.
kartim Creative Commons License 2002.08.10 0 0 2
én is rálérdeztem.
Németországban tanulta az alapokat.
Előzmény: A Szőke Nő visszavág (0)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.10 0 0 1
Engem persze egy női (s)masszőr érdekel.
Előzmény: A Szőke Nő visszavág (0)
A Szőke Nő visszavág Creative Commons License 2002.08.10 0 0 0
Mielőtt valaki lenullázná:-)
Azt kiszedhetnéd az illetőből a végső fázis előtt, hogy hol tanulta a dolgot! Lehet, hogy nekem is volna tehetségem hozzá, szívesen kamatoztatnám.
Előzmény: kartim (-)
kartim Creative Commons License 2002.08.10 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Jár hozzám egy masszőr férfi. Kb hetente-kéthetente jár hozzám délelőttönként.
a jónéhányadik alkalom után már elég bizalmi viszony alakult ki köztünk. A bezsélgetéseink egyre belsőségesebbé, bizalmasabbá váltak. Elhatároztam, hogy megkérdezem, hogy ismer-e erotikus masszázst.
Megérkezését követően minden ment a megszokott rendben majd mikor már elhelyezkedtem rákérdeztem.
Megigérte, hogy a normál maszír után erotikusan is megmasz (igaz rá kellett fizetnem).
Alig vártam, hogy oda érjünk.
Én persze azt hittem, hogy a kis háromszögemnél fog csak tevékenykedni, ám tévedtem!
Amélkül elélveztem, hogy a csiklómhoz ért volna. A második orgazmusom mindennél oriásibb volt. Szerencse, hogy a földön voltam!
Ezt az eredményt a G pontom "masszázsával" érte el.
Nagyon hálás voltam neki ezért a délelőttért. Azóta, rendszeresen igy kell, hogy befejezze a masszírozásomat.
Ja, a férjem persze nem tud róla, de állítom, hogy azóta amióta megismertem az erotikus masszázst színesebb lett a szexuális életem.
Timi

Ha van hasonló történetetek ami veletek esett meg, vagy jól masszírozó ismerősötök elcserélhetjük a telefonszámaikat!
Csak lányokkal akarok levelezni, ill emilezni a témában.
Esetleg, érdekelne női masszőr is.
Puszi mindenkinek!
Tímea

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!