Keresés

Részletes keresés

TINTUS Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7136

Hogy a vitát lezárjam : ma vettem

 

   

 

Mutattam a ZKI-s boltosnak..... azt mondta beszélt a ZKI-val és a rédeis folytonnövő jelzés csak elírás lehet. Majd ez évben kiderül.......hacsak valami nem éri a picinyeimet majd.

 

 

havasföld34 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7135

A Fóti fodros ökörszív is ehhez hasonló. Nekem nem volt még fodros ökörszívem, de szerintem nem is lesz, mert biztos sokkal nehezebb elmosni, mint egy többé-kevésbé sima héjú fajtát. Megbújik a kosz a fodrok között. Esztétikailag persze mutatós.

Előzmény: Törölt nick (7131)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7134

Köszönöm  a választ! Tehát a textúrája és íze hasonló a mi fodros, vagy nem fodros, viszont "ökörszív"-nek nevezett paradicsomainkhoz.

Mindenesetre nagyon jópofa. Mint egy kis bagyu, vagy régi piros bugyelláris! :)

Előzmény: nerented (7133)
nerented Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7133

Ez egyfajta ököszív paradicsom ( barázbált ökörszív ) vagy franciáúl Coeur de boeuf.

Itt találsz sok félét , csak érdeksség kedvéért :
http://store.tomatofest.com/Heirloom_Tomato_Seeds_s/1.htm

Előzmény: Törölt nick (7131)
taormina001 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7132

Megkerültek a magocskák. A paradicsom neve Venus.

Előzmény: taormina001 (7042)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7131

Jah, a link lemarad. :(

https://www.google.hu/search?num=100&hl=hu&newwindow=1&safe=off&biw=1525&bih=640&q=Coeur%20de%20boeuf.jpg&um=1&ie=UTF-8&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=NJ1AUcaNAomUtQba8IGoDA

 

vagy

 

 

Előzmény: Törölt nick (7130)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7130

Sziasztok!

 

Ismeri valaki ezt a fajtát, vagy volt már neki?

Milyen?

Nem szeretem a fodros faját, de ez a batyu nagyon tetszik. :)

Kérdés, hogy milyen az íze?

 

marci81 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7129

Igen, a bogyó is hozza a tüneteket.

A baktériumos hervadás ténye sajnos 100%.

Egyébként elgondolkodtatott ez a sérülésen keresztüli bejutás. Általában minden sérülést (kacsolást) rögtön lepermetezek rézzel. Lehet, hogy akkor már mindegy?...

Viszont az első években meg egyáltalán nem kacsoltam és ugyanúgy jelenkezett a dolog.

Tényleg fel fogom adni (de talán 5 év múlva megpróbálom), hacsak nincs egy bizonyítottan ellenálló fajta.

Többet költök az egészre (jóval: champion/cuproxat/rovarölő felváltva, trágya, víz, még volt, hogy mulcsot-fakérget is raktam alá) mint amennyit le tudok szedni. :S Nincs értelme.

Pedig olyan jó lenne, imádom a friss, édes paradicsomot. :(

Előzmény: beetee (7128)
beetee Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7128

A bogyó is hozza a baktériumos fertőzés tüneteit?

Mert a szeptória (ami gomba), július végén-augusztusban támad pont a meleg, szárazban. 20-25 fok alatt inaktív.

A levelek száradása meg elég hasonlatos. A bogyó meg nem lesz foltos, pettyes.

Nálam is homok van. Szokott is jönni ez a nyavalya menetrend szerint, de előtte időben lehet annyira védekezni, hogy jusson is-maradjon is, az idő lehülésével meg magától eltűnik és ha marad annyi friss, zöld növekmény a növényen, akkor az még beérleli a termést.

 

Előzmény: marci81 (7124)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7127

"A baktériumok csak a növény sérülésein keresztül képesek bejutni a növénybe."

 

Próbálj olyan fajtát, melyet nem kell kacsozni.  

Előzmény: marci81 (7124)
marci81 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7126

És én eddig ellenálló fajtát sem láttam... Pedig több helyen is írják, hogy olyat válasszunk... Köszi. :S

Előzmény: marci81 (7125)
marci81 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7125

Ja, és a Kasumin-t kipróbáltam volna, de sehol nem lehet kapni...

Előzmény: marci81 (7124)
marci81 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7124

Hát mint már mondtam mindent megtettem...

Igen, napos helyen voltak, a kert közepén, talán ha egész nap reggel/este 1-2 óra árnyékot vetettek a szomszéd fák, épületek, akkor sokat mondok.

Na ilyen kondícinálót még nem használtam, mennyit olvassak vissza?

Általában reggel locsolok, de előforul, hogy este, de arra kínosan ügyeltem, hogy ne maradjon párás, nedves a növény, és a talajt se verje fel a víz, az alsó leveleket le is szedtem. Kacsoltam is, állítólag az is segít.

Egyébként sSzerintem ha nálunk forróbb mikroklíma van valahol nyáron, akkor gratulálok. A talaj egyébként is szinte SZÍNHOMOK. És csak akkor locsolok, amikor már kókad, tehát ennél többet nem tudok tenni.

Valószínűleg a talaj már teljesen fertőzött a bacival, olvastam, hogy 5 évig biztosan a talajban marad a baktérium.

Ja és nehogy összekeved a paradicsomvésszel, ez BAKTÉRIUMOS HERVADÁS, nem ugyanaz a kettő!

http://www.plantprotection.hu/modulok/magyar/tomato/canker_tom.htm

Szóval nem tudsz valami ellenálló fajtát javasolni?

 

Előzmény: Laci/Zápolya (7122)
O.Lívia Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7123

Én sem permetezek és a töveket jó nagy távolságra ültetem egymástól. Nekem bevált.

Előzmény: marci81 (7120)
Laci/Zápolya Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7122

Talaj fertőtlenitésre Trifender. De lehet, hogy nem is szükséges.

Lunni már irta, hogy a szellősség és a napozotság fontos. Ha visszaolvasol legalább egy évre, akkor kiderül, hogy többen különféle növény kondicionálót használnak: erősebbek, egészségesebbek lesznek a növények és jobban ellenállnak a fertőzéseknek.

Hogy és mikor locsolsz? A nedves-párás közeg segiti a fertőzések terjedését. Úgy kell locsolni, hogy a leveleket, szárat minél kevésbé érje, és ha lehet akkor reggel.

Pont az elmúlt két évben nem volt jellemző a paradicsomvész. Érdekes, hogy ilyen tapasztalatod volt!

Előzmény: marci81 (7120)
Lunni Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7121
hááát én semmilyen vegyszerrel nem szoktam őket kezelni, nálam az vált be hogy nem ültetem őket olyan sűrűn össze és persze a kert különböző pontjain máshogy nőnek a paradicsomok, ezzel szoktam még kísérletezni. furcsa mód a bejárat előtti két hazalmas balkonládáért odavannak a paradicsomok, gyönyörűre nőnek és soha semmi bajuk... ami meg megbetegszik az járulékos veszteség, attól még marad elég :) ...pl a sziklakert mögötti fűves részből is felástam 2 négyzetmétert és oda is paradicsomok kerültek kísérlet képpen, ott mindig tűz a nap és ott is igen jól sikerültek, lehet azért is mert ott még sose volt semmi veteményes növény :)én a retekkel és répával voltam így, soha sehol nem teremt, mindig pudvás, férges, tetves lett, de balkon ládában fátyolfólia alatt bolti minőségű lett az is :)biztos recept ami mindenhol működik szerintem nincs, ki kell tapasztalni, vagy csodaszerekkel kezelni őket...
Előzmény: marci81 (7120)
marci81 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7120

Sziasztok!

 

2 éve sikerelenül próbálkozok paradicsomot termeszteni.

Minden évben előjön a baktériumos elhalás olyan július/augusztus környékén.

Minden tőlem telhetőt megtettem a legjobb tudásom szerint, (csávázás, karó fetőtlenítés, kacsolás, hetente permeteztem rézzel, alsó levelek leszedése, vigyáztam ne fröcsköljön a víz a növényre... stb.), de mindig alulmaradtam a küzdelemben. És már tiszta fertőzött lehet a talaj, idén nem is próbálkozom. hacsak nem tudok segíteni.

Tudnom kéne egy olyan BIZONYÍTOTTAN REZISZTENS fajtát, ami nem fog megbetegedni.

Ebben kérnék tanácsot, hogy van-e olyan fajta, amivel az én körülményeim között érdemes lenne még próbálkoznom...

Nagyon köszönök minden segítséget!

havasföld34 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7119

Igen, idén először 2 soron vetek a paprikából és a paradicsomból is. Paprikából koraikat vetettem február közepén és későiket fogok március végén. A paradicsomot még nem vetettem el, mert félek a megnyúlástól ilyen pocsék, borús időben. A korait március 15 fele vetem majd el, a későbbiket pedig április vége fele.

A spárgatököt is mindig 2 soron ültetem, áprilisban és júliusban. De asszem az uborka is 2 részletben megy majd. A padlizsán egyben lett elvetve február közepén, mert az korai vetésnél is mindig terem júliustól az első fagyokig.

Előzmény: Iszka (7117)
peoplex31 Creative Commons License 2013.03.13 0 0 7118

Ez jó ötlet! Lehet hogy én is csinálok májusban másodvetést szabad földbe!

Előzmény: Iszka (7117)
Iszka Creative Commons License 2013.03.12 0 0 7117

Ültess májusban is, abból lesz még ősszre.

Előzmény: havasföld34 (7115)
peoplex31 Creative Commons License 2013.03.12 0 0 7116

Sajnos az időjáráson áll a leginkább. Ha a gyümölcsök repedeznek általában az érési időben jött bőséges csapadék az oka, és általában ebben az időben szokott is esni. A növény védelmében a szorgalmas sarjazás, és a zöld részek földtől való távoltartásával sokat lehet tenni, kevésbé lesz veszélyben a fertőzésektől. Ne engedd a földre feküdni a növényt, és az alsó leveleket érdemes több lépcsőben eltávolítani. Célszerű mulcsozni is, az nem engedi az eső/locsolás által felverni sarat, sok más előnye mellett. 

Hosszabb esős időszak után érdemes elébe menni a bajnak valamilyen gombaölőszerrel.

 

Szerintem ennél többet nem-igen lehet tenni.

Előzmény: havasföld34 (7115)
havasföld34 Creative Commons License 2013.03.12 0 0 7115

Mit lehet tenni az Ökörszív paradicsommal, hogy ne betegedjen le idő előtt? Ez a kedvenc parim, de ugyebár betegségekre hajlamosabb az átlagnál... Viszont nem szeretném hetente permetezni se. Max. havonta egyszer. Van valami tippetek?

peoplex31 Creative Commons License 2013.03.12 0 0 7114

Köszi! Tavaly jó idő is volt a paradicsomra, bár majdnem végig locsolni kellett. Mondjuk még mindig jobb, mintha minden másnap esett volna. :-)

Előzmény: Törölt nick (7113)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.12 0 0 7113

Gyönyörűséges, gondozott, egészséges növények!

Előzmény: peoplex31 (7112)
peoplex31 Creative Commons License 2013.03.12 0 0 7112

Szívesen! :-)

A tavalyi San Marzanoim:

 

San Marzano II

 

San Marzano Lungo:

Előzmény: Törölt nick (7111)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.12 0 0 7111

Köszönöm az infot! Jó tudni mire számítsak, mert idén először lesz SM-m (Garafarmos).

Előzmény: peoplex31 (7109)
peoplex31 Creative Commons License 2013.03.12 0 0 7110

...és hogy San Marzano II-est. Ez olyan mint a Bogyiszlói paprikából a javított: Jobb volt mint lett, de azért ez is jó.

Előzmény: Törölt nick (7090)
peoplex31 Creative Commons License 2013.03.12 0 0 7109

Én azt tudom, mivel tavaly eleve három félét tartottam jómagam is. A San Marzanora irányult a kérdés. Ha lungo, vagy SM II arra is ugyanez a válaszom. 2méteres támaszték, tetejezni kell mert különben az égig megy.

Előzmény: Törölt nick (7079)
krnemarika Creative Commons License 2013.03.11 0 0 7108

Az enyém is Garafarmos volt. A zacskóra az van írva, hogy középkorai, determinált.

Karót tettem hozzá.

Nagyon elégedett voltam vele.

Előzmény: TINTUS (7076)
BAtti1964 Creative Commons License 2013.03.11 0 0 7107

Bocs, de én 150 cm-nél csíptem le a hajtások végét...

Előzmény: beetee (7100)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!