Keresés

Részletes keresés

Spriccpumpa Creative Commons License 2021.07.02 0 0 8103

 

 Mindegyik pisil.

Kérdés, hogy miként...

 

😊😊😊

Előzmény: KadaJohn (8102)
KadaJohn Creative Commons License 2021.07.02 0 0 8102

Szívesen beszélgetek a témáról. Budapesten esetleg tudok is olyan nőt, aki pisil. 

vaginaimádó Creative Commons License 2021.07.01 0 0 8101

Én szívesen benne lennék. Ha gondolod beszéljünk. 

Előzmény: Nothingelsematters (8099)


pantiboly Creative Commons License 2021.06.29 -2 0 8100

Megértettem és elfogadom a válaszod! Nos sokan vagyunk férfiak  akik az ilyen hölgyekért akár gyalog is elmennének!

Annak ellenére hogy irigyeljük a szerencsés nyertest sok sok boldog nedves órákat éveket kívánunk nektek!

Egy kis őszintevallomás részemről is : Anno szinte még serdülő koromban egy hölgy avatott be ebbe az átlagostól nedvesebb játékba! Örökké hálás leszek neki

 

Voltak az életemben akik megtették e dolgot kérésre,és szinte kivételnélkül megtették mert ha egy férfi úgy kér a partnerétől akkor az biztos hogy meg is adja amire vágy!

Ám más egy olyan hölgy aki ezt megteszi kérésre és más az a hölgy aki élvezetből teszi meg!

Őrület mennyire lehet élvezni az aranysugaras  szexi együttléteket!

Én nagyon örülök neked hogy bemertél regizni ide és beszélgethetek veled!

Köszönöm!

Előzmény: Nothingelsematters (8099)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.29 0 1 8099

Nem tudom,hogy mi lesz a tervezett augusztusi találkozóból,nagyon sok minden történt az elmúlt időszakban. Hogy mást ne mondjak,a COVID is okozott kellő kárt..

De nagyon bizakodom,hogy lesz még ilyen " extra" dolgokban részem..nagyon szeretem 🙂

Előzmény: vaginaimádó (8098)
vaginaimádó Creative Commons License 2021.06.29 0 0 8098

Remélem sikeres lesz a találkozó. Kicsit irigylem a pasit. Szívesen benne lennék én is egy dinnyézés utáni punci kóstolásban.

Előzmény: Nothingelsematters (8077)
Spriccpumpa Creative Commons License 2021.06.27 0 0 8097

 

 Menet közben is megszerethető, de sokkal jobb, ha az egyén eleve, önerőből szereti, azaz "fertőzött".

 

😊😊😊

Előzmény: Nothingelsematters (8095)
Spriccpumpa Creative Commons License 2021.06.27 0 0 8096

 

 Értem, és nincs is ezzel semmi baj, nem kell borítani, ha nem akarjuk.

 

 A "nudi" eset meg azt bizonyítja, - amit ugyan sokan tudunk -, hogy a társadalmunk ilyen téren, sajnos, még nagyon éretlen.

Azon ne bánkódj, hogy szóba hoztad, hadd szokják, talán megváltoznak.

Ki kellene vinni őket a svédekhez.

Északi nép, állítólag hűvösek.

Nos, nem azok!

A prüdériát csak a lexikonból ismerik.

Prűd nem vagyok, meg gátlásos, tartózkodó, félénk sem, ám mégis csak néztem ki a fejemből, hogy mik vannak és azt gondoltam, hogy álmodom...

 

😊😊😊

Előzmény: Nothingelsematters (8093)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.26 0 1 8095

Erre nehéz mit mondani. Én régóta szerettem volna,de  csak pár éve találtam meg azt a férfit,aki szintén szereti. (Ő már csinálta is más nővel,de az a kapcsolat abbamaradt. )

Azt,hogy "menet közben" meg lehet-e szeretni,nem tudom. Talán a többi tag tud erre válaszolni. Azt mondják,a férfiak fogékonyabbak 🙂🙂🙂

Előzmény: Törölt nick (8094)
Törölt nick Creative Commons License 2021.06.26 -1 1 8094

Prűd...aha, alamuszi nyuszi nagyot ugrik, ugye?

 

Ne is törődj ezzel.

Tanulságnak viszont elég..higy kinek mit mond el az ember...

Nudi..."de gáz."....persze..mert ruhában születünk ugye?

Én még nem próbáltam a pisiszexet...de ki tudja....nem ítélem el, minden esetre.

 

Előzmény: Nothingelsematters (8093)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.26 0 2 8093

Én biztosan nem borítanám ki azt a bizonyos bilit...

Fiatalabb koromban nem volt fontos...most meg már családom van,inkább megoldom titokban,ahogy eddig. A minap egy céges buliban voltam,ahol minden,de szó szerint minden szóba került. Valahogy kicsúszott a számon,hogy én szeretek nudi srtandra járni..

Hát,mit ne mondjak..volt ott aztán minden cikizés...nagyon bántam,hogy bármit is mondtam.

Ennyire prűdek az értelmiségi kollégáim..

Vajon melyik vallaná be,hogy ő meg szeret pisilni szex közben,netán a squirt pisilésbe csap át..?

Előzmény: Spriccpumpa (8092)
Spriccpumpa Creative Commons License 2021.06.25 0 0 8092

 

 Ismerem ezt a helyzetet, amikor az adott személy a család fekete báránya, vagy a leendő, ha kitudódnak a viselt dolgai.

Az egyénnek van egy természetes igénye, amit szeret és élvez, de ezzel, látszólag, szembe megy az egész családjával, környezetével.

Kellemetlen.

Ugyanakkor, az a környezet nem feltétlenül és teljesen elutasító, csak általában mindenki betartja az íratlan szabályokat, nem beszélnek ilyesmiről, sodródnak az árral, várják, hogy valaki más törje meg a jeget, ugorjon ki a sorból.

A viselkedésmód érthető, hiszen emberek vagyunk, társadalomban, szűkebb közösségekben élünk és törekszünk a beilleszkedésre.

 Már kamasz koromban meguntam a bújócskát és helyretettem a dolgokat.

Egy kellemetlen beszélgetés a családdal, rosszmájú megjegyzések, néhány napi morgás, csúnyán nézés és aztán elfogadták a dolgot, azzal, hogy ez ilyen, csak legyintettek az egészre.

 Aztán jöttek jópáran, hogy ők is pisilősök és jó, hogy kiborítottam a bilit.

 Na, persze, köszönöm szépen...

 Szóval, nem olyan biztos az, hogy mindenki kiborulna.

 

 Itt elég részletesen kivesézik a témát:

 

 https://abdl.hu/pantypp/index.php

 

 Több témakör van, csak oda lépj be ami érdekel.

 

 A feltöltéshez én sem értek, sőt, a számítógéphez se nagyon.

Anno, az egyetemen is csak egy fényképet mutattak, hogy: "Ilyen a computer!".

A mai fiataloknak, ilyen téren jobb dolguk van, ők már ezen nőttek fel.

Persze, ez generációs jelenség, az én korosztályom is felnőtt valamin, de az már régen elavult.

Utólag sok mindent magtanultam, ahhoz hogy talpon maradhassak, de az informatika valahogy kimaradt.

 

😊😊😊

Előzmény: Nothingelsematters (8090)
abdul71 Creative Commons License 2021.06.24 0 0 8091

De szívesen találkoznék veled,vagy hozzád hasonló hölggyel ! Holnap Balatonfüreden !Írhatnál !Köszi !

Előzmény: Nothingelsematters (8090)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.24 0 3 8090

Csakis és kizárólag a telefonomon tartok ilyen képet,videót,ezt a fórumot is természetesen titokban ,szintén kizárólag telefonról használom. A családom semmit az ég adta világon nem tud erről.. a férjem teljesen kiborulna. Másodszor próbáltam feltölteni így,de nem sikerül. Ha az indavideóra tölteném..akkor hol lesz látható? Bocsánat,eskü,nem vagyok aluliskolázott,sőt.. de ehhez nem értek 😔😔😔

Előzmény: Spriccpumpa (8088)
Spriccpumpa Creative Commons License 2021.06.24 0 0 8089

 

 Nagyon sok pisilős hölgy van.

Viszont, kevesen vállalják ezt nyíltan és még kevesebben vannak olyanok, akik beszélnek is a szokásukról.

 A kanoknál is hasonló a helyzet, bár ők azért nyitottabbak.

 

😒😒😒

Előzmény: Nothingelsematters (8086)
Spriccpumpa Creative Commons License 2021.06.24 0 0 8088

 

 Lehet videót is.

 

https://forum.index.hu/Custom/showEditorHelp

 

 Megnézném.

 

 Régebben írtak olyat, hogy előbb az indavideo-ra vagy a youtube-ra kell feltölteni és onnan átmásolni ide.

Előzmény: Nothingelsematters (8087)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.24 0 3 8087

Hát...

Készítettem egy rövidke videót..

De annyira béna vagyok,hogy nem tudom ide feltölteni. Vagyis az volt kiírva,hogy a " feltöltés nem sikerült" 🙈

Igaz,nem olyan extra,ahogy a netes képeken hatalmas sugár látszik...de szívesen megmutattam volna. Lehet,hogy videót nem lehet,csak képet...?

Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.24 0 1 8086

Bevállalom,mert szeretem,és itt anonim maradhatok. Nagyon régóta,talán kamasz korom óta érdekel a dolog. Persze,akkor még nem kötöttem össze szexxel,de ahogy teltek az évek,egyre jobban vágytam rá,hogy az intim pillanatok is legyenek nagyon nedvesek 🙂. 

Azt olvastam/ olvasom itt,hogy kevés a pisilősdit szerető nő. Ezt biztosan ti tudjátok,de esküszöm,hogy én a pisilős partneremet egy diszkrét társkeresőn találtam meg.🙂

Előzmény: abdul71 (8082)
Spriccpumpa Creative Commons License 2021.06.24 0 0 8085

 

 Az vitathatatlan tény, hogy a fiuk is tudnak pisilni, de inkább a hölgyek között keresgélnék és akkor, talán, nagyobb eséllyel találhatsz...

 

😊😊😊

Előzmény: abdul71 (8082)
Spriccpumpa Creative Commons License 2021.06.24 0 0 8084

 

 Nos, ne félj, menni fog az, csak rendezd a gátlásaidat, aztán már úgy fogsz pisilni, mint a főtéri szökőkút.

 A pasi ránézésre idióta, hülye, nem tudja milyen ritka kincs alszik mellette az ágyban, nevezetesen egy pisilős punci.

Véleményem szerint, nincs semmi baj a pasival, csak a rendező azt kérte tőle, hogy vágjon pofákat és jól érzékelhető módon háborodjon fel.

A felvétel után, biztosan mohón kinyalta azt a finom, pisis puncit. (Legalábbis én ezt tettem volna...)

 

 Bízom abban, hogy összejön a tervezett találkozó és hatalmasakat pisiltek majd.

 

😊😊😊 

Előzmény: Nothingelsematters (8081)
MindentaNőkért Creative Commons License 2021.06.24 0 0 8083

Perfect! Imádlak! kezelo9@gmail.com

Előzmény: Nothingelsematters (8081)
abdul71 Creative Commons License 2021.06.23 0 0 8082

Ismeretlenül is gratulálok HÖLGY létedre,hogy bevállalod !

Én még soha nem találtam olyan hölgyet,aki ezt egyáltalán,bevállalta volna !

Szép estét !

Előzmény: Nothingelsematters (8081)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.23 0 1 8081

Hát,hogy ezért mit nem adnék,ha nekem is menne így...

Viszont a pasinak láthatóan nem tetszik a dolog 😳 

Ennél még csak az izgatóbb,ha bugyiban pisilhetnék fekve. Na jó..a közepén félrehúznám,hogy a szomjas férfiszáj hozzáférjen a közvetlen forráshoz🙂 ( Nos,erről csak álmodozom..de igyekezni fogok,ha sikerül még találkoznunk azzal a titkos partneremmel,akiről lent írtam)

Előzmény: Spriccpumpa (8080)
Spriccpumpa Creative Commons License 2021.06.23 0 0 8080
Előzmény: Spriccpumpa (8079)
Spriccpumpa Creative Commons License 2021.06.23 0 0 8079

 

 Továbbra is azt tartom, hogy az igényeket, igenis, közölni kell, nyilván, mindkét fél részéről, aztán, ha valami nem tetszik odébb lehet állni...

 Az, hogy kinek mi a perverz, nagyon változó, nincsen egységesen alkalmazható sablon, hiszen az emberek nem egyformák, így az igények, elvárások is igen széles skálán mozognak.

 Szex terén, az első határozottnak tőnő elutasítást nem kell feltétlenül véglegesnek tekinteni, mert az általában, a legtöbb esetben megváltozhat és meg is változik.

 A zsákbamacska jó játék, de nem az ágyba való.

 A pisilősdi, több hónapos szünetekkel nem a legszerencsésebb megoldás, persze, tudom, a szükség vagy a kényszer nagy Úr ám.

Napi rutinná sem tanácsos silányítani, mert a megszokás elveszi a dolog igazi varázsát.

A pisilést meg kell tartani amolyan ínyencségnek, amit csak akkor csinálunk, amikor tényleg kedvünk van hozzá, felszabadultan, gátlások nélkül.

 A dinnye jó ötlet, én is imádom, az ízéért és mert hatalmasakat lehet tőle pisilni, ráadásul rövid időnként sorozatban, na meg a pisi enyhén édeskés, valamint dinnye íze/zamata van.

 

 A pisiléshez sok gátlás kapcsolódik ezek részben ösztönösek, részben tanultak (pontosabban beleneveltek).

Néhány gátlas hasznos és szükséges. Ezért nem szabad a gátlásokat teljesen kiirtani, csak időlegesen átmeneti jelleggel felfüggeszthetővé tenni azokat. Ez egy tanulható, akaratlagos folyamat, szükséges hozzá némi idő, kitartás és gyakorlat.

 Ahhoz, hogy akármikor pisilni tudj, át kell verned a saját agyadat.

Amikor pisilned kell és bemész a 00-s helyiségbe, magadra zárod az ajtót, az agyad tudni fogja, hogy a budin ülsz, pisilni akarsz és feloldja a gátlást, megengedi, hogy pisilj. Ez a természetes folyamat.

Bármikori pisiléshez az kell, hogy az agy ne csak a toaletten engedje a pisilést, hanem akárhol. Ehhez annyit kell tenni, hogy elhiteted az aggyal (szugerálod) azt, hogy egy nagy zöld, füves legelő közepén, egy hagyományos pottyantós budin ülsz és kellemeset pisilsz.

Kis gyakorlással, odafigyeléssel menni fog és onnantól gyakorlatilag bármikor és bárhol pisilhetsz, ha a fiziológiás feltételek egyébként adottak, azaz rendelkezel megfelelő mennyiségű nedűvel a hólyagodban.

 A fekve, azaz vízszintes testhelyzetben történő pisilés eleve trükkös, pusztán a fizika, pontosabban a gravitációs viszonyok miatt. Függőleges helyzetben, a vizelet teljes tömege (súlya) a húgycső irányába, vagyis lefelé mozdítaná a lét, elég nyitni a zárószelepet és az áradat megindul.

Fekve, értelemszerű módon kevesebb nyomás irányul a húgyvezetékre.

Hagyjad, hogy a hólyagod túltelítődjön, addig a szintig, amíg az érzés még kellemes, nem okoz túlzott feszítést, esetleg fájdalmat, feküdj a hátadra és akaratlagosan lazítsd a hólyag záróizmát, ha szükséges a rekeszizommal segíthetsz és menni fog a pisilés.

Kellemesebb megoldás, ha a partner kéznél van és az alhasadat simogatva finoman, de határozottan nyomkodja a teli hólyagodat.

 Lehet, hogy nem sikerül egyből az első próbálkozásnál, ne add fel, sikerül a következőnél.

 Egyszer kell rájönni a lényegre, aztán már akármikor pisilhetsz

 Sokan azért nem tudnak ágyban pisilni, mert akár tudat alatt, féltik az ágyat az esetleges szennyeződéstől. Nálad nincs ilyen veszély, mert eleve védett az ágyad.

 

Sok sikert, valamint kellemes, élvezetes pisiléseket kívánok!

Szerencsés a párod, mert van aki a szájába pisil, ha kéri, vagy talán akkor is ha nem...

Az egyik legjobb dolog az, amikor a hímnemű egyed arra ébred, hogy egy csinos punci az arca felett van és egyenesen a szájába ereszti a finom, friss aranynedűt .😊

 

Spriccpumpa

Előzmény: Nothingelsematters (8077)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.22 0 0 8078

Már rég olvastam megtörtént eseteket,de szívesen venném,további tapasztalatok céljából 🙂🙂

Előzmény: Frederik Dirty (8066)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.19 0 4 8077

Köszönöm szépen,megtaláltam 🙂

Nos,a merni-kérni-mondani nem ilyen egyszerű dolog. Egy csomó férfi elutasít minden

 dolgot,mert szerintük ez perverz,undorító..stb. Hát,kinek-mi a perverz. A szex,és pisilés pl.nekem a legizgalmasabb dolog,ami létezik...nem hogy perverz. Mivel sajnos ritkán jutok hozzá ezen örömhöz,esténként titokban videókat szoktam nézegetni. A squirt+ pee videók tetszenek a legjobban. (Ebben is csak egy férfival volt részem,nagyon ügyes keze volt. 🙂) A mostani partneremmel már nagyon várom a következő alkalmat,talán augusztusban lesz. Tudom,hogy nagyon-nagyon sok dinnyét fogok enni,és vele is etetni,mert most már sok-sok pisit akarok,eddig sosem volt rekordmennyiségű...nem tudtam magam kellőképp elengedni. Meg még ami a problémám: fekve nem tudok...

Pedig teszek a fenekem alá egy kispárnát,ő meg nyalogatja a puncimat,kiváltképp a pisilőkémet..és várja,hogy legalább egy pár csepp csurogjon a nyelvére..de így egyszerűen nem megy. Ha állok,vagy guggolok,és alám teszi a száját,úgy már sikerül. Erre mi a megoldás? ( Az ágyon van vízhatlan lepedő!!)

 

 

 

Előzmény: Spriccpumpa (8076)
Spriccpumpa Creative Commons License 2021.06.18 -1 1 8076

 

 Szia!

 

 A nick-nevet tartalmazó, barna alapszínű fősorban, az időpont jelöléstől jobbra találsz egy balra ívelt nyilat, az a "Válasz" arra a hozzászólásra, amelyiken kijelölöd az egér bal gombjával.

 

 Merni, kérni, mondani kell!!!

Határozottan!

 

 A legtöbb kan önző, csak magával törődik, nemigen foglalkozik azzal, hogy a partnere mit szeretne, tehát nem fog kérdezni.

Ugyanakkor, többnyire általában idomíthatók.

Közölni kell velük az elvárásokat, már a kapcsolat elején, aztán, ha valami esetleg nem tetszik neki, mehet a dolgára.

 

 Az egyenlet fordítva is létezik.

Sok hím szereti a pisilősdit, de nem kérik, nem kezdeményeznek, mert attól tartanak, hogy a "perverz" ötletükkel elriasztják az egyébként hajlandónak mutatkozó hölgyet és akkor semmilyen punci sem lesz, nemhogy pisilős.

 

 Az ideális az, ha a partnerek egyformán szeretnek pisilni, mert nem sok jobb van annál, mint amikor a friss aranynedű, egyenesen a punciból csorog a szomjas kan szájába, torkába...

(Stb.)

 

Spriccpumpa

 

😊😊😊

 

 

 

  

Előzmény: Nothingelsematters (8071)
Trebon Creative Commons License 2021.06.18 -1 2 8075

Trebon Creative Commons License 2021.06.18 -1 3 8074

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!