Keresés

Részletes keresés

bombaba Creative Commons License 2014.04.28 0 0 9895

A PP-n elérhető a pénzed?

Mitől várod a számládra  a pénzt? Tettél érte valamit vagy csak várod?

Előzmény: kongoge (9894)
kongoge Creative Commons License 2014.04.28 0 0 9894

Üdv Mindenki!

Van egy olyan Paypal kérdésem, amire talán rögtön tudjátok a választ.

Tavaly novemberben(!) eladtam egy ~50eFt értékű holmit az USA-ban.

Azóta nem kapom meg a számlámra a pénzt, holott a paypal-on rajta van.

Meddig várjak, mit tegyek?

Üdv,

G

patyoka Creative Commons License 2014.04.28 0 0 9893

Üdvözlet!

Ez év  januárjában "beléptem"  a PP tagjai közé. A számlámra tettem kisérlet képpen 1500 Ft-ot, pár napon belül rajta is volt. Mikor ellenőriztem, nehezen tudtam belépni, de sikerült, láttam, ott pénz.

Ma szerettem vola belépni, de nem ismert fel, sőt azt állította, az életben nem látta-hallotta az e-mail címemet, bármit csináltam, nem ismert meg.

És most hogy' ?

 

patyóbácsi

matopityu25 Creative Commons License 2014.04.28 0 0 9892

Ha pénz érkezik a számlámra kapok sms értesítést de ha nézem a számlatörténeteket akkor se mutatja hogy kaptam volna .

Előzmény: bombaba (9891)
bombaba Creative Commons License 2014.04.28 0 0 9891

Nem került vissza a bankszámládra és elkerülte a figyelmedet?

Előzmény: matopityu25 (9890)
matopityu25 Creative Commons License 2014.04.28 0 0 9890

Bankszámla. De normális,hogy már 17.-e óta nem jött meg?

 

Előzmény: bombaba (9889)
bombaba Creative Commons License 2014.04.28 0 0 9889

Honnan történt az eredeti kifizetés? PP egyenleg vagy bankszámla?

Ahonnan fizettél, oda kerül vissza a refund.

Előzmény: matopityu25 (9888)
matopityu25 Creative Commons License 2014.04.28 0 0 9888

Sziasztok. Fizettem paypal-on de sajnos nem lett jó a termék,az eladó visszaküldte a pénzt ezt a paypal jelezte is (Refund).Ez volt április 17-én de a számlámra azóta se jött meg a pénz. Mi lehet a baj vagy normális hogy a Refund ilyen sok idő? Köszönöm.

Törölt nick Creative Commons License 2014.04.27 0 0 9887


Hello!
Van egy kis gond a paypal-ommal... Eddig mindig úgy fogadtam rajta beérkező összeget vevőtől, hogy a paypal-on "unclaimed" volt a payment státusza, és be kellett lépnem és elfogadnom accept/decline-nal. Ez most valamiért eltűnt, és egyből megjelenik az összeg a számlámon, ami nekem nem jó, mert az angol ebay-re listázok, és ott csak egy bizonyos összegig lehet postaköltséget írni, így mindig küldök számlát a vevőimnek, aki meg a rossz postaköltséget utalja, annak nem fogadom el a fizetését, és küldök egy számlát, majd utána fogadom el. Hol lehet ezt visszaállítani, hogy a beérkező összeget tudjam elfogadni/nem elfogadni?

kovzol0077 Creative Commons License 2014.04.27 0 0 9886

elvileg ezt írja a gyereknek mikor vissza akarja kérni a pénzt: 

Refund not available now, Try again later. ilyenkor mivan? 

ga71bor Creative Commons License 2014.04.27 0 0 9885

Üdv!

Az jó,nekem majd 1 hónapja pending-en áll a pénzem.

Előzmény: mrobes (9882)
kovzol0077 Creative Commons License 2014.04.26 0 0 9884

Hali! Küldtek pénzt PayPalon de a gyerek rossz emailt írt be... Gyorsan regisztráltam azt a fiókot gmailra és aktiváltam paypalon a meglévő fiókomhoz. Az a kérdés hogy megfogom kapni a pénzt még így is? vagy bukó?

 

a gyerek egy betüt nem írt bele az emailba és nem volt regisztrálva ilyen email és paypal account sem... így is el lehet küldeni a pénzt? vagy nem engedi?

punxman Creative Commons License 2014.04.26 0 0 9883

Elfogadom a segítségedet. Küldjek PM-ben egy magyar szöveget amit le kéne fordítani vagy ha te megfogalmazod nekem az is megfelel.

Előzmény: W_B (9880)
mrobes Creative Commons License 2014.04.25 0 0 9882

Szia!

Nekem most volt egy visszautalásom hibás termék végett, a PP értesítés után 3 munkanap alatt a számlámon volt a pénz.

 

Előzmény: ga71bor (9881)
ga71bor Creative Commons License 2014.04.25 0 0 9881

Sziasztok!

 

Valaki esetleg abban tud segíteni,hogy áruházból rendeltem ami nem jött létre/elfogyott stb/a paypal-on "pending"státuszban van a pénzem kb 2 hete .Ezt mikor kapom vissza a bankszámlámra,vagy nekem kell ez esetben kérvényeznem a visszautalást?

 

Köszi

W_B Creative Commons License 2014.04.25 0 0 9880

jajj..

 

Én segítek, de ha nem tudsz angolul, akkor lesznek még gondjaid a vásárlással !

 

Előzmény: punxman (9879)
punxman Creative Commons License 2014.04.25 0 0 9879

Sziasztok!

Csináltam egy Paypal számlát de sajnos az angol nyelvtudás hiánya miatt a bankkártya regisztrálásánál háromszor is rossz kódot adtam meg(most már tudom mit kellene megadni). A bankkártyát letiltották. Elküldtem nekik e-mailben a bankszámlakivonatot amin szerepel a 4 jegyü kód, a személyi igazolvány és a lakcímkártya másolatát. Válaszban annyit kaptam hogy a négyjegyű kóddal kell regisztrálni. Regisztrálásnál mindig azt írja ki, hogy az ön bankkártyája le van tiltva.

Tudna nekem vki segíteni, egy egy-két mondatos angol nyelvű levél megírásában, hogy legyenek szívesek feloldani a bankkártyámat mert addig nem tudom regisztrálni.

A válaszokat előre is köszi.

bombaba Creative Commons License 2014.04.24 0 0 9878

Kicsit részletesebben, ha lehet, ez így nem értelmezhető.

Előzmény: Napra30 (9877)
Napra30 Creative Commons License 2014.04.24 0 0 9877

sziasztok,

 

visszautasított tranzakció után mennyi idő múlva utalják vissza az összeget a bankszámlára?

köszi

Andras Thomas Creative Commons License 2014.04.19 0 0 9876

Sziasztok!
Az alábbi képen láthatjátok azt a 75 eurós utalást, de még nem írták jóvá az egyenlegemen, mikorra várhatom ezt?

A payment status : Marked as paid!

Elvileg PayPal Giftként küldték a pénzt!

Előre is köszi!

nyubocs Creative Commons License 2014.04.18 0 0 9875

Így van, ezenkívül a PayPal mindig paypal-os címről küld levelet.

 

Tapasztalatból mondom, soxor kreálnak hasonló címmel álleveleket. Ha a legkisebb kétség is felmerül, akkor fel kell menni a PP oldalára, a kiküldött információk ott is megtalálhatóak.

Előzmény: mrobes (9872)
bombaba Creative Commons License 2014.04.18 0 0 9874

Továbbítsd a PP ügyfélszolgálatának, szépen megköszönik.

Előzmény: Fafara (9873)
Fafara Creative Commons License 2014.04.17 0 0 9873

köszi! jogos.

Előzmény: mrobes (9872)
mrobes Creative Commons License 2014.04.17 0 0 9872

Már csak azért is, mert a Paypal mindig a regisztrált neveden szólít meg, ha akar valamit.

Erre fel is hívja a figyelmet a levelei végén.

Előzmény: Fafara (9870)
mrobes Creative Commons License 2014.04.17 0 0 9871

Szerintem 99,9%, hogy átverés.

Előzmény: Fafara (9870)
Fafara Creative Commons License 2014.04.17 0 0 9870

Hello, ma jött egy ilyen mail:

Dear Valued Customer,

Our security system detected unusual charges to a credit-card linked to your PayPal account.

Currently, your account has been limited due to the following reason:

Suspicious activities has triggered our security system which shows that an unauthorized user
tried to access your PayPal account without your consent. To ensure greater security, we have
limited access to your account. We have sent you an attachment containing the necessary steps
in order to restore your account access. Simply download and view it in your web browser.
       
Please do understand that this is a security measure intended to protect you and your
account. We apologize for any inconvenience.

erről a mailcímről:

security@reports.com

ez valid vagy valami átverés? a mellékelt html-t nyilván nem néztem meg. valaki tud segíteni? előre is köszi.

Axióma Creative Commons License 2014.04.15 0 0 9869

Lehet, nem tudom, es valtozhatott, de korabban telleg voltak akinek effektive ment.

Vegulis nekem eleve kartya van csatolva, meg utalni is ingyen utalok, meg fiok is messze, ugyhogy engem tuti nem fenyeget, hogy igy akarnam intezni.

Azert koszi az infot, hogy nem talalhato egyertelmu szabaly ra (vagy legalabbis nem konnyen, az mar tuti).

Előzmény: Hintalow (9866)
Axióma Creative Commons License 2014.04.15 0 0 9868

Ha jol tudom ezen topikokban tilos a politika... de attol fgtl is, azert a parezer ft nem tud penzmosas lenni, ahhoz sokmilla kell. Tehat akarhogy is volt vagy nem volt, ossze nem hasonlithato a paypalra parezret befizetek esettel.

Előzmény: Domea (9867)
Domea Creative Commons License 2014.04.15 0 0 9867

Nem lehet pénzmosás...személyi? Simon Gábor is adott személyit, el is fogadták neki hehe...:) Na szép napot minden fórumozónak!

Előzmény: Axióma (9865)
Hintalow Creative Commons License 2014.04.15 0 0 9866

Én most túrtam kicsit a paypal helpjét, de a feltöltésről nincsenek túl részletes infók, de mindenhol utalásról írnak.

Gondolom az van, hogy sokszor "szemet hunynak" a befizetés felett (már csak a kérdések számából is elég sokan próbálgatják ezt a befizetés dolgot)

Tehát sikerülhet a befizetés.

Viszont ha valamiért elkapja őket a gépszíj (mittomén túl szabálykövető az aktuális műszakban a csopvez, vagy sok problémás eset volt elötte) akkor szépen hibára futtatják ezeket, és jön a többhetes várakozás, amíg szépen visszafordítják az egészet manuálisan.

És ilyenkor reklamációnak helye nincsen, elvégre ők csak betartják a saját szabályaikat, max elnézést kérnek, hogy a korábbiakban hibáztak és engedték :)

Erre már csak azt tenné fel a pontot, ha találnék egyértelmű szabályzatot erre, közben már a user agreementet is áttúrtam, ott is csak transferről van szó topupnál , gondolom a befizetés nem igazán használt fogalom náluk.

Előzmény: Axióma (9865)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!