Keresés

Részletes keresés

pimre Creative Commons License 2016.11.28 0 0 8206

Az biztos nem, mert én rendszeresen töltök fel képeket a topikokba Chrome alatt, és semmi gondom nincs vele. AZ viszont igaz, hogy a Flash-t a Chrome már egy ideje kitiltotta. Hála istennek, mert így nem jönnek elő a rendszeres összeomlások, meg elmaradnak a bosszantó frissítgetések.

Előzmény: van_Persil (8205)
van_Persil Creative Commons License 2016.11.28 -4 0 8205

Chrome böngészöt használsz?

Ha a válasz: igen, akkor nézd meg, hogy firefox alatt tudsz-e képet feltölteni. Lehet, hogy a chrome-ban le van tiltva a flash

Előzmény: zetaman (8204)
zetaman Creative Commons License 2016.11.28 0 0 8204

A képfeltöltés nem működik már két hónapja... Ha kiválasztom hogy „Kép feltöltése saját gépről”, csak hibát jelez, semmi egyéb.

 

(börze topic-ról van szó alább)

 

Emiatt indafotóra tettem a két képet, az indás hivatkozással meg kivágnak, hogy netes kép - ami naponta tucatjával kerül be másoknál, aztán az ok a hirdetések maradnak, az enyém mindig röpül. Lejt a pálya... Miért baj az, hogy bontatlan csomagról netes kép van? azt sem tudom feltölteni, doszt mindegy. Ha én csinálom a képet, kibomlik a csomag vagy más lesz a gyári csomagban?

 

Köszönöm.

pimre Creative Commons License 2016.11.24 -1 1 8203

"Másfelől amikor egyszer trójai alapú reklámvírust kaptam sok évvel ez előtt, akkor az AdBlock Plus sem ért kalap sz@rt se... . "

Úristen, te ezzel a tudással hozzá mersz nyúlni egy számítógéphez????????????? Az AdBlock Advertisement, azaz reklám blokkolást végez. Hogy a faszba védett volna meg téged a vírusaidtól. 

 

Nem kellene valami más elfoglaltságot választanod magadnak? De legalább ne filozofálnál hozzá. Ráadásul az Index hibabejelentő topikján teljesen off hozzászólásokkal. Persze az enyém is az, remélem hamar törlik, de nagyon fel tudom kapni a vizet, amikor ekkora baromságokat olvasok.

 

Az ezt követő hozzászólásodra meg nem is válaszolok. A szokásos agyrémeid jönnek megint elő.

Előzmény: Carina_S (8201)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.24 -2 0 8202

Pár napja volt csak, hogy a Jófogás oldalára is felment valamilyen "levakarhatatlannak tűnő" vírusféleség. Először magam próbáltam megszabadulni tőle, de ez az egymással is kapcsolatban álló reklámvírus oldalak miatt nem ment. Valamilyen üvegszerűen áttetsző felületet tett a vírus a hirdetőoldalakra, ahol az egérmutató a linkek felett sem váltott át "klikkelő kéz" alakúra, hanem sima "nyíl" alakú maradt, de ha ezzel kattintottam a linkre, rögtön az IFOREX vagy a RANDIVONAL furakodott elő... .

 

Megoldás: e-mailben lejelentettem a hibát, és megerősítettem screenshot-okkal valamint a fertőzött cookie-k pontos neveivel is a dolgot. Először tagadták, mondták ők nem vírusosak. Viszontválaszként még egyszer leírtam a hibát, megint felsoroltam a beteg sütiket, ment még több képernyőfotó, és láss csodát: ahelyett, hogy még egyszer visszadumáltak volna tagadólag, 1 nap elmúltával megszüntették a hibát. ((A fertőzött sütik a "ficusoid.xyz", a "xiti.com", és a "yahoo.com" voltak.))

 

A leírtakból pedig az a tanulság, hogy ilyenkor mindig fel kell venni az adott fórum technikai szakijaival a kapcsolatot, szabatosan megírni nekik a hibát, és ha megvan a kiindulópont, akkor boldogulnak!! ;-)

Előzmény: pimre (8199)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.24 -2 0 8201

A kiegészítőkkel az a fő baj, hogy egy ideig jók, aztán hónapok múlva kiírja a Firefox, hogy frissíteni kellene, de a gombja inaktív mert nem elérhető, ezért nem frissíthető, és ennek következtében egy idő után a Firefox zárolja az adott kiegészítőt vagy bővítményt azaz végleg letiltja.

 

Másfelől amikor egyszer trójai alapú reklámvírust kaptam sok évvel ez előtt, akkor az AdBlock Plus sem ért kalap sz@rt se... . :-))))))) -- Kézileg kellett kiszedegetni a vírust rendes vírusirtókkal meg kémprogramszűrőkkel, és utána AdBlock Plus nélkül is élvezhető volt a böngészési eredmény. Ennyit a "csodakiegészítőidről"... .. . :-)))))

Előzmény: pimre (8199)
troglodita Creative Commons License 2016.11.24 -1 0 8200

én adblock nélkül is pont ezt látom, mert egyszerűen kihagy az agyam, ha reklám kerül a látóterembe ;-)))

Előzmény: pimre (8199)
pimre Creative Commons License 2016.11.24 -1 1 8199

Neked még mindig az alapismereteid hiányoznak a számítástechnikából. Használj AdBlock-ot, és ne szemeteld teli a fórumot a rögeszméiddel!

 

AdBlock után ezt fogod látni:

 

Előzmény: Carina_S (8198)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.24 -2 0 8198

Index Fórumos !!!Reklám-Flood!!!

 

Miért kell ugyanazt a reklámszemetet 3-szor is betenni??!! Hogy 3-szor jobban lelassítsa az így is emiatt lassú fórumot??!! Mert más "értelme nincsen... .

 

Nem ártana a fórumtulaj figyelmét felhívni a házi tisztogatás szükségességére!! Persze van más megoldás is... . AVG!

 

 

 

 

Carina_S Creative Commons License 2016.11.21 -2 0 8197

Na látjátok, ezért szállt el az előbb a kommentem: a meghibásodott fórumszoiftver véletlenszerűen bedob egy szintén véletlenszerűen kiválasztott fórumos-panelt, anélkül hogy az egéren vagy a billentyűzeten lett volna a kezem! Most már láttam, hogy ezt 3-4 sec.-os homokórázás előzte meg, és egy pillanatra a képernyőn lévő fórumablak színei színerősségüknek kb. harmadukig elhalványultak. [??!] --

Akkor, előbb ez!:>>

 

 

 

 

Most pedig, emez:>>

 

<< Most akkor ide hogyan és főleg, miért is kellene linket beszúrni??!! <--- (!!!Magától jött, kéretlenül, hibaként!!!)

Ugye hogy itt a hiba a nyakatokon, ócska a fórumszoft!!! !!!

 

 

Előzmény: Carina_S (8192)

Előzmény: Carina_S (8194)

Előzmény: Carina_S (8195)

Előzmény: Törölt nick (8193)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.20 -2 0 8196

"nálam ilyesmi soha sem fordult elő"

 

Féléves tapasztalat ehhez nem elég. És te féléves nick vagy. Nekem 7 éve van meg ez a nickem, és a 7 év alatt is ez az első ilyen eset!!!! !!!!

 

Előzmény: Törölt nick (8193)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.20 -2 0 8195

Nem érted a kérdést, igaz?!

 

Nem arról van szó hogy visszaállítsam, az másodlagos.

 

Hanem arról hogy ha a komment-szerkesztő van betöltve, akkor elvileg nem is indulhatna el a nick-kereső szolgáltatás!!! Egyértelmű fórumszoftver-hiba!!! Érted már?? :)

Előzmény: Törölt nick (8193)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.20 -2 0 8194

Na megvan a nick, de annyiban elnézést kérek tőle, hogy a neve nem a "tetves", hanem az úri "vitéz" szóval kezdődik ám!!!!

 

Szóval ez az: vitéz Dugónick Tífuszka

 

 

Na mindenesetre vitéz vagy sem (de már tudjuk hogy az... .. :) ), az ő nevét dobta be a hibás fóruszoft, miközben épp egy kommentet írtam(!!!!) , pedig semmilyen gombot nem nyomkodtam vagy nem kattintgattam, csak a szöveget gépeltem... . Ki érti???... ..

Előzmény: Carina_S (8192)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.20 0 1 8193

Használd a Firefoxot amire felteszed a Lazarus nevű add-onst amivel visszatudod állítani az elszállt írásodat. Nagyon jó kiegészítő.

Szerintem nálad van a hiba mert nálam ilyesmi soha sem fordult elő.

Előzmény: Carina_S (8192)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.20 -2 0 8192

Az előbb az egyik topikban írnám a hozzászólásomat, egy darabig minden rendben megy. Egyszerre csak minden gombnyomás vagy kattintás nélkül(!!!) megjelenik a semmiből -- mert egy hülye fórumhiba  miatt a böngészőm oda váltott át éppen -- egy "tetves dugónick tífuszka" vagy ehhez hasonló nevű fikanick adatlapja, ami miatt a hozzászólásom elszáll(t), mivel amoda ment át a kommentszerkesztőből a böngészőm!

 

Nem lehet ezt a gagyi fórumszoftot normálisabban megcsinálni??!

Holdkóros-én Creative Commons License 2016.11.18 0 0 8191

Ubuntu 16.02 (úgy tudom)

Firefox

Előzmény: Holdkóros-én (8190)
Holdkóros-én Creative Commons License 2016.11.18 0 0 8190

Nekem is hasonló problémám van.

Először az a fekete mező - ekkor valami flash-blokkolás(?) feloldást kért. Megtörtént.
Megjelent a kép előnézete - de elküldeni már nem volt hajlandó. Újabb próbálkozásra szintén ez a vékony szaggatott fekete keret van nálam is....

Előzmény: Carina_S (8182)
syssy48 Creative Commons License 2016.11.11 0 0 8189

Csatlakozom, nálam is jó. Köszi!

Előzmény: Törölt nick (8188)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.11 0 1 8188

Köszönet.  A hiba elhárítva.

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.11 0 1 8187

Valamit változtattak az Index software-ban, ezt lehet látni, azóta van ez a probléma. Nagyon zavaró.

Előzmény: syssy48 (8186)
syssy48 Creative Commons License 2016.11.10 0 0 8186

Hibám ugyanez IE-vel.

Előzmény: Törölt nick (8185)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.10 0 1 8185

Ma megjelent egy hiba. Firefoxot használok. Bármelyik honlapra ha belépek feljön egy infobar: ezen az oldalon sütiket használunk és egy gombbal ellehet fogadni. Az index kivételével mindenhol működik.
Cache törlése nem segit. A további információ link sem működik az infobaron

Carina_S Creative Commons License 2016.11.09 -2 0 8184

Ez a hiba most már ki lett javítva! ;-)

 

Köszönöm a gyors javítást... ! :-)

Ez a kép itt -- a sikeres feltöltésével(!) -- csak azt illusztrálja, hogy a hiba valóban ki lett javítva.

Előzmény: scarabaeus (8181)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.09 -2 0 8183

És mindkét nickemnél ez a helyzet (van egy másik is még...), tehát biztos hogy nem a képfeltöltési jogomat vették el!

 

De viszont ha egy korábbi komentemből hozok képet, az IMG-jére linket adva, akkor úgy fel tudom tölteni az automatikus beillesztés fórumszoft-funkcióval <<[*1], de saját gépről tallózni akkor sem tudok! Ez <<[*1] így néz ki:>>

 

Előzmény: Carina_S (8182)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.09 -2 0 8182

Majdnem, csak a gomb mezője nem fekete mező, hanem annak a halvány-narancssárga mezőnek az alapszíne, amiben maga a "Kép feltöltése saját gépről" felirat benne van, és ha rákattintok a gomb helyére, akkor ugyanezzel a halvány narancssárga színnel jelenik meg, de egy nagyon finom vékony fekete pontvonal-kerettel "kijelölődve" a helye, és klikkelés után 30 sec-ig homokórázik, de utána semmi!

Előzmény: scarabaeus (8181)
scarabaeus Creative Commons License 2016.11.09 0 1 8181

Ilyesmi látszik helyette?

Előzmény: Carina_S (8180)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.09 -1 0 8180

Kommentszerkesztőben nem működik a képfeltöltés gomb!!!

Carina_S Creative Commons License 2016.11.03 -1 0 8179

Próbáld meg a számítógépet a Rendszer-visszaállítóval visszaállítani egy korábbi dátumra, amikor még rendesen működött a böngésződ, és/vagy a böngésződet uninstalláljad, és utána teljesen szűz körülmények között telepítsed újra. Hátha egy új telepítés megold mindent... . Sokszor ez segít a leghamarább!

Előzmény: búzacipó (8178)
búzacipó Creative Commons License 2016.11.03 0 0 8178

Van a gépemen vírusirtó, pedig Mac, de fő a biztonság. Mégis.

Most egyébként a Safariról úgy-ahogy, kínlódva, másik nikkel megy, az iPadról megy (az mindig Safari) a Chrome-ra meg fütyülök. IT-szakemberek többször mondták, hogy felejtsem el - lehet, hogy ez lesz a vége...

Előzmény: Carina_S (8175)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.01 -2 0 8177

Nem, nálam még véletlenül sem ez van. Telefonom nem okostelefon, így azt nem is használok, ami van az egy régi Soni Ericson T300-as, de nagyon strapabíró, 15 éve semmi baja, még kontakthiba sincs nála. A mobiltelefon csak hívásra és SMS-ezésre, a laptop pedig -- mint minden számítógép is -- e-mailezésre és internetezésre van használva.

Laptopról nyűvöm a fórumot, mindig ugyanarról a gépről, egy erős, kétmagos procijú számítógép, amire Windows Vistát és Windows 7-est is lehet telepíteni, mert olyan erős a hardvere. RAM: 2 GB, Proci: DUO CPU T7300 2 GHz-es. Böngésző: Mozilla Firefox 49.0.2.

Az eszközöket tehát nem váltogatom, hanem állandóan be vagyok jelentkezve, és az oprendszer is olyan erős, hogy egy futtatás 3-4 hétig is tart, addig nem állítom le, és mégsem szemetelődik tele a RAM-ja, nem fagy le a rendszer, mert hibátlan, és vírusirtóval nagyon jól fel van szerelve.

 

Ami hibajelenség van a beléptetésnél, arra vonatkozólag visszaolvasással könnyen megleled a hiba pontos leírását tartalmazó kommenteket, még screenshot-ot tartalmazó is van köztük. A lényeg: állandóan belépett állapot (a "Maradjak belépve" négyzete pipa állandóra berakva!!) mellett van hogy 2-3 napon át benthagy a fórumszoft belépve, aztán a következő 2-3 napban meg 3-4 óránként, vagy újabban már 1-1,5 óránként kidob a fórumszoft, és ezek a 2-3 napos periódusok felváltva váltogatják egymást attól függően, hogy éppen "milyen kedve van" a fórumszoftnak, annak ellenére, hogy én a fórumot mindig azonos technikai feltételek mellet (hardver, laptop, böngésző, oprendszer, stb. ...) használom... !! -- Viszont ennek ellenére az újbóli belépés mindig azonnal sikerül, de hogy meddig hagy bent, az mindig egy véletlen-faktoros dolog... .

 

Ha ma rászólsz a fórumtechnikusokra, akkor a fórumszoft tegnap-ma éppen "kidobálós fázisban" van (azaz ma esetleg eredményesen tudnak vizsgálódni!!!), tegnapelőtt meg előtte való nap meg nem volt bibi vele. Összefoglalva kb. ennyi... .

Előzmény: Csincka (8176)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!