Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

van_Persil szept. 15. Creative Commons License 117958

Remélem "Fuvoláék" miatt nem lesz "konyec" a csapatnak a Dalfsen ellen...;)

Előzmény: Fradista Utazó (117949)
kisricso szept. 15. Creative Commons License 117957

Szó volt, hogy a visszafutás nem edző kérdése... utóbbi évben, illetve már most is hány klasszikus indítás gólt szereztünk? Lényegesen kevesebbet, mint amikor a KEK idején voltunk.

solozo szept. 15. Creative Commons License 117956

Csak mert azt mondta hogy keveset játszik,és zizike meghallotta? Mert a nugger kollégák szerint akik mindennap kint vannak ez történt,ők pedig ilyenbe ritkán tévednek

Most pedig ez a ritka kivétel történt.

Előzmény: nugger66 (117937)
solozo szept. 15. Creative Commons License 117955

Bazmeg, Marics, Masics...

Előzmény: Fradista Utazó (117949)
lavi szept. 15. Creative Commons License 117954

Még mielőtt...

Lehet, hogy Vova nem magyar (bár 1992 óta itt él és dolgozik Magyarországon), de spanyol még annyira sem!

Előzmény: lavi (117953)
lavi szept. 15. Creative Commons License 117953

117939: Mindenki tudja ki lenne itt alkalmas edző: VOVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

117285: Dob úr: Spanyol edző. Ez a kulcsmondat. 

Sajnos a magyar edzői kar felett elszállt az idő,sem szakmailag sem mentálisan nem alkalmasak a játékosok felkészítésére.

Most akkor mi van? 

Ja tudom, te is megtaláltad az aktuális sztáredzőt!

És nem, továbbra sem állítom, hogy Elek Gabi a legjobb, még csak azt sem tudom eldönteni, hogy megfelelő-e a tudása ehhez a csapathoz, vagy valaki más jobban is tudná-e csinálni!

Előzmény: nugger66 (117939)
lavi szept. 15. Creative Commons License 117952

Nocsak? Hirtelen Vova lett a sztáredző? (elismerem, hogy tényleg jó edző, valamit nagyon tud, ha mást nem, akkor fanatizálni, hitet adni a játékosainak - legalábbis ilyesmiket hallottam)

Azért nehogy már Nelli miatt sírjunk itt. Lassan a topikot olvasva az ország legjobb szélsője lesz...

Előzmény: nugger66 (117939)
lavi szept. 15. Creative Commons License 117951

Eddig Kő volt minden bajok forrása (szerinted), most következik Elek? És utána?

Előzmény: a veréb (117947)
lavi szept. 15. Creative Commons License 117950

A stabil BL-szereplő csapatok több, mint felének kisebb a költségvetése, mint a mienk.

És nincs előttük egy Győr, így nem is kell selejtezőt játszaniuk.

Előzmény: Fradista Utazó (117940)
Fradista Utazó szept. 15. Creative Commons License 117949

A heti program:

2014. szeptember 20., szombat

Mosonmagyaróvár - Ferencváros, NBI

Helyszín: Ikrény

Kezdés: 11, 13

Játékvezetők: Ritter, Zámbó

Csak junior és ifjúsági mérkőzést rendeznek, a felnőtt mérkőzést már korábban lejátszották!

Ferencváros - Dalfsen, Bajnokok Ligája, selejtező

Helyszín: Lipcse (Németország), Messe Leipzig, Halle 1.

Kezdés: 16

Játékvezetők: Brehmer, Skowronek (lengyelek)

EHF-küldöttek: Konecny (cseh) és Fuleova (szlovák)

2014. szeptember 21., vasárnap

Mosonmagyaróvár II - FTC II, NBIB

Helyszín: Mosonszolnok

Kezdés: 11, 13

Játékvezetők: Gácsig, Sárközi ill. Baranyai, Baranyai

Bajnokok Ligája, selejtező, a 3. helyért a HC Leipzig - BelAZ Minszk mérkőzés vesztesével

Kezdés: 16:30

Játékvezetők: Brehmer, Skowronek (lengyelek)

vagy

Bajnokok Ligája, selejtező, az 1. helyért a HC Leipzig - BelAZ Minszk mérkőzés győztesével

Kezdés: 19:05

Játékvezetők: Marić, Mašić (szerbek)

a veréb szept. 15. Creative Commons License 117948

A két KEK győzelem dicséretes.

Ebből ma már nem lehet profitálni.

Tudod ez olyan mint amikor a fociban emlegetjük a VB döntőt,de ma már olyan a focink-amilyen !

Mellékesen nézd meg a két KEK győzelem óta hány játékost herdáltak el a jó szemű "szakemberek"

Előzmény: KA (117932)
a veréb szept. 15. Creative Commons License 117947

Tényleg nincs baj EG-vel.Tudja,hogy mit kell tenni egy ilyen meccs után,ami segít a csapatnak. Mára elrendelt büntető futás sokat fog segíteni Lipcsében!

gerg0 szept. 15. Creative Commons License 117946

"De amúgy egy Tomorit bármikor szó nélkül elcserélnék egy Amorimra, akár ráfizetéssel is, pedig kettejük közül nem a brazil a tehetségesebb."

Tegnap egy könyvesboltban láttam kirakva a zetó könyvet, és belelapoztam. Lökétől láttam egy idézetet, ami nem szó szerint, de kb. így szólt " Annyi tehetséggel ami nekem van, tudtam, hogy nem lehetek a legügyesebb játékos, de a legerősebb még lehetek"

Előzmény: Fradista Utazó (117940)
gerg0 szept. 15. Creative Commons License 117945
Fradista Utazó szept. 15. Creative Commons License 117944

>inkább szakmai problémákat vélek felfedezni

>rendkívül lassú támadásvezetés és visszazárkózás

Szerited milyen képességű edzőre volna ahhoz szükség, hogy a csapat visszafusson védekezni? Mennyiben szakmai kérdés az, hogy visszafut a csapat védekezni, vagy nem?

Előzmény: Peno (117942)
Budapest091 szept. 15. Creative Commons License 117943

elek-VOVA cserét azonnal!

Ez az ember egy zseni,akkor miért nem nálunk edző kedves Dob barátom.

Peno szept. 15. Creative Commons License 117942

Nem hinném hogy az egész csapat kompletten vádolható LÉLEKTELEN játékkal. Azt sem gondolom, hogy egyöntetűen bojkottálnák a játékot, valaki vagy valami miatt, ellen. A korrektség kedvéért nevesíteni kellene azoknak akik ezzel vádolják a csapatot. Ki az, aki minden kétséget kizáróan alibizik, és ki az, aki megalkuvás nélkül küzd a klubbért. Más kérdés, hogy valakinek a játéktudása megüti-e a BL vagy Fradi szintet, és merőben más ha "visszafelé dolgozik". Az egész csapat nem lehet "jóllakott milliomos" sem. Az szinte biztos, hogy valamilyen jellegű PROBLÉMA VAN, amiért ez a csapat ilyen gyengén teljesít időnként. De én ebben sokkal inkább szakmai problémákat vélek felfedezni, nem pedig az akarati tényezőket. A legnagyobb probléma a játékosok menetrendszerű elbizonytalanodása jelentős előny birtokában, a rendkívül lassú támadásvezetés és visszazárkózás. A hektikus periódusok produkálása, a játékoskeret nem mindig megfelelő kialakítása.

(pl. kölcsönadások, nem megfelelő posztra igazolások stb.) Én innen így látom, vagy inkább érzem.

Előzmény: Peno (117933)
Duce007 szept. 15. Creative Commons License 117941

jogos! családok ezrei jönnek majd az arénába, úgy ahogy a grupikubi arénába is teszik

Előzmény: Austin_Powers (117927)
Fradista Utazó szept. 15. Creative Commons License 117940

>Ha van egy rosszul sikerült meccs, vereség.

Egy? Ember, te hol éltél az elmúlt másfél évben? Egy szatyorban?

>Külföldről hoznátok zsoldosokat?

Én igen. De nem kizárólag, magyar fiatalok is akadnak, akiket fel lehet használni egy jó csapathoz. De amúgy egy Tomorit bármikor szó nélkül elcserélnék egy Amorimra, akár ráfizetéssel is, pedig kettejük közül nem a brazil a tehetségesebb.

>Lehet menni azon az úton is mint a Győr

Igen, lehet. Bár az az út nyilvánvalóan sikertelen, hiszen az elmúlt két szezonban kétszer is kikaptak, egyszer pont tőlünk.

>de akkor nem nagyon lehet majd zsoldosozni a Győrt se már

Jól értem, arra célzol, hogy csak azért vállaljuk fel a gyengébb szereplést, rossz eredményeket, hogy tiszta szívből zsoldosozhassuk a Győrt?

>Kik hoznák a plusz pénzt, hogy legyenek komoly igazolások?

Miért kéne ahhoz plusz pénz? A mostani játékosaink rengeteg pénzt keresnek. Ez már nem 2009, van pénzünk bőven.

>ebből a költségvetésből kell csapatot építeni ami stabilan BL-ben kell szerepelni

A stabil BL-szereplő csapatok több, mint felének kisebb a költségvetése, mint a mienk.

>Addig míg nem lesz több a költségvetés addig nagyon komoly változás nem is lesz.Mennyivel kéne több pénz szerinted, hogy igazolhassunk egy olyan beállóst, aki képes dobni egy meccsen 1 gólt?

Előzmény: TiédetNemGyula (117938)
nugger66 szept. 15. Creative Commons License 117939

Nem egy rosszul sikerült meccs volt,hanem nem túl olcsó bérletemért már két éve ezt a szart adják elő nekem.

Mindenki tudja ki lenne itt alkalmas edző: VOVA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Életunt magyar zsoldosokat (mert ők azok) kirúgni,és fiatal hajtós magyar játékosokat hozni (Szekerczés,Such,Lukács,Erdősi,stb...) ha nincsenek elegen akkor fiatal még hajtós külföldieket,2-3 rutinos játékost megtartani vagy igazolni. Még olcsóbb is lenne,és legalább nem a kukába öntenénk a pénzt mint most.

Majd VOVA CSAPATOTT CSINÁLNA BELŐLŰK!!

Egyébként ki vagy te,Jeney álnéven? Csak hogy ilyen egyszerű kérdésre nem tudod a választ.

Előzmény: TiédetNemGyula (117938)
TiédetNemGyula szept. 15. Creative Commons License 117938

Ha van egy rosszul sikerült meccs, vereség. Akkor megjelenik pár károgó hogy Elek takarodj. Pár kérdésem lenne:

Ki lenne az edző aki nektek jó?

Kik lennének azok a játékosok akik jobbak mint a mostaniak?

Külföldről hoznátok zsoldosokat? Lehet menni azon az úton is mint a Győr, de akkor nem nagyon lehet majd zsoldosozni a Győrt se már, vagy nézd meg a aranylábú focistákat hány magyar játékos van a kezdőben.
Kik hoznák a plusz pénzt, hogy legyenek komoly igazolások?

Eleknek vannak hibái, mint mindenki másnak, ebből a költségvetésből kell csapatot építeni ami stabilan BL-ben kell szerepelni. Elek fizetését nem tudom, de tuti kevesebbet keres mint egy külföldi sztár edző. Addig míg nem lesz több a költségvetés addig nagyon komoly változás nem is lesz. Idei igazolásokon is lehet látni hogy nincs nagy mozgástér.

nugger66 szept. 15. Creative Commons License 117937

Nagyon ürültünk a két KEK győzelemnek,szép volt,jó volt de a múltból nem lehet megélni.

Hogy veszi a bátorságot Elek hogy kirúgja a mi kis Nellynket?Csak mert azt mondta hogy keveset játszik,és zizike meghallotta? Mert a nugger kollégák szerint akik mindennap kint vannak ez történt,ők pedig ilyenbe ritkán tévednek. Ezek után persze csodálkozunk hogy nincs csapategység? 

Csapategység? Látta valaki hogy mi volt a Siófok ellen a kispadon ? Kovács a pad mellet a főldőn ült,térdig csupasz lábbal,mint egy homlesz aki ételosztásra vár. Ez meg mi volt? A másodedző nem ülhet a padra?

Így kell kinéznie egy BL induló csapat kispadjának ? Ez olyan volt mintha a megye egybe szereplő Nagykátai hugyozó SE padját látnám.

Fradista Utazó szept. 15. Creative Commons License 117936

Senki nem akar BL-t nyerni. Csak kihozni a csapatból azt, ami illene ahhoz a pénzmennyiséghez, ami belemegy. És nagyon örülök, hogy kétszer KEK-et nyertünk, de egyfelől abból azóta illett volna előrelépni, másfelől ami esetleg akkor még ment, de ma már nem, arra még évekig magyarázat lesz, hogy ez három éve milyen jó volt?

Előzmény: KA (117932)
TiédetNemGyula szept. 15. Creative Commons License 117935

Hát igen, már csak ez hiányzik. Remélem ezt nem fog megvalósulni.

peterszky szept. 15. Creative Commons License 117934

:))))))))))))))

Peno szept. 15. Creative Commons License 117933

Hogy kinek "mi jön le" az meglehetősen szubjektív. Csak remélni tudom, hogy nincs igazad(gáz).

Előzmény: Peppo vagyok (117928)
KA szept. 15. Creative Commons License 117932

Tudom hogy sokak számára lejárt lemez, de a "kártékony trió" 2x KEK-et nyert. Akkor mindenki a fellegekben repkedett. Emlékszem még, nem olyan rég volt, hogy a megszűnés szelleme lebegett a csapat felett. Ma meg mindenki BL-t akar nyerni... A fejekben rendet kéne rakni nemcsak a pályán, a lelátón is.
Abban egyetértek mindenkivel, hogy aki lélektelenül játszik, épp annyit kiadva magából ami elég a győzelemhez (már ha ez összejön), annak itt nincs helye, akármekkora sztár(nak képzeli magát)

Előzmény: a veréb (117929)
FTC1899 szept. 15. Creative Commons License 117931

Mondott valami érdekeset?

Előzmény: van_Persil (117930)
van_Persil szept. 15. Creative Commons License 117930

A Reggeli Startban Soós Viki volt a vendég

a veréb szept. 15. Creative Commons License 117929

Az itt meg fogalmazott kritikák nagy részét amikor leírtam, kaptam hideget-meleget!

Nem öröm számomra hogy sajnos az idő engem igazol.

A játékosok kíméletlen és szakszerűtlen kezelése amit "új szakmai koncepciónak" neveztek el,a juniorok ki irtása,a valós helyzet folyamatos titkolása csak a "pusztuláshoz" vezethet.

EG-ben ha lenne cseppnyi tisztesség kérné a csarnok név változtatását vagy venné a kalapját és nem lépne be.

Ilyen kártékony trió még nem volt egy időben a Ferencvárosnál.