Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

uzhorod máj. 26. Creative Commons License 116144

Ebben az országban többen húzták a szájukat, hisz csak egy meccsen volt jó a Fradi ellen, erre leigazolta a Larvik...

oleandro máj. 26. Creative Commons License 116143

Grubisic kizárva?

maranadegu máj. 26. Creative Commons License 116142

Tomasevic a 2012 EB bronzmeccsén ellenünk nagyon gyengén védett.

Peno máj. 26. Creative Commons License 116141

Klubszinten nem igazán láttam védeni, de az EB-n, VB-n nyújtott  válogatott beli teljesítménye nagyon meggyőző volt! (lásd pl: norvég, dán francia meccsek) És szerintem design-ba is beleillik a csapatba. :)

Előzmény: solozo (116136)
creedence2 máj. 26. Creative Commons License 116140

Ja , fel tud pörögni ahogy láttam...

solozo máj. 26. Creative Commons License 116139

:-D

Előzmény: peterszky (116138)
peterszky máj. 26. Creative Commons License 116138

Nekünk szerencsénk van a pacifista szerbekkel, a focicsapatba is sikerült összeszednünk anno Lazicsot :))))

Peno máj. 26. Creative Commons License 116137

Tudom-tudom, Zivkovicra gondolsz! :)

solozo máj. 26. Creative Commons License 116136

A videókon is úgy tűnik, van benne temperamentum. Az azért nagy „művészet" volt olyan szerb kézilabdázót kifogni korábban, akiben kevesebb élet volt, mint Kovacsicz Móniban... :-)) (Bár a szerb válogatottban azért fel tudta magát hergelni.)

Előzmény: Peno (116135)
Peno máj. 26. Creative Commons License 116135

Na igen! Egyébként a képet látva most már tudom mi az a Balkan Fanatik! :))

Előzmény: uzhorod (116134)
uzhorod máj. 25. Creative Commons License 116134

Végül is védhetne minden fontos meccsünkön úgy, mint abban az elődöntőben... :)

Előzmény: Peno (116133)
Peno máj. 25. Creative Commons License 116133

Kép szöveg nélkül!

nicko máj. 25. Creative Commons License 116132

mert a KEK érában látni lehetett akkor az volt a leg gyengébb pontja a csapatnak és kell egy jó kapus az előre lépéshez.

az más kérdés, hogy azóta más poszton is gyengült a csapat.

Előzmény: Peno (116129)
andrewftc máj. 25. Creative Commons License 116131

A Nantes kapusa jön és ott Tomasevic van.

Előzmény: Peno (116129)
jasszgeri máj. 25. Creative Commons License 116130

+egy fiatal belorusz kapus.

Előzmény: solozo (116123)
Peno máj. 25. Creative Commons License 116129

Hm... 3 éve? Én már régebb óta próbálom megértetni hogy klasszis kapusra van szükségünk, de a közel múltig tök értelmetlenül. Most fokozottan kiváncsi vagyok kit sikerült megnyerni. Ha tényleg Tomasevic akkor szerintem végre jól járunk.

Előzmény: nicko (116126)
uzhorod máj. 24. Creative Commons License 116128

Egy Podravka elleni gyakorló meccs előtti bemelegítésnél kapott agyvérzést.

Előzmény: Fradista Utazó (116124)
uzhorod máj. 24. Creative Commons License 116127

Müller pont miatta ment el a szlovén fővárosból. Most lehet, hogy megint egy kávézóba fognak járni?

Előzmény: FTC1899 (116125)
nicko máj. 24. Creative Commons License 116126

viszont ha kapuban erősödnénk végre amit 3 éve szajkózok az eredményben is jelentkezne.

Előzmény: Duce007 (116104)
FTC1899 máj. 24. Creative Commons License 116125

Plusz Wörznek itt lesz közel Müller.

Előzmény: Fradista Utazó (116124)
Fradista Utazó máj. 24. Creative Commons License 116124

- A Krimből mindenképpen menniük kell.

- Egyikük 35, és volt már egy agyvérzése, vagy nem is emlékszem, pontosan mi. A másikuk 33, és nem arról ismert, hogy kiváló csapatember, ráadásul igazából nem is akkora klasszis (Ljubljanába sem igazán saját maga miatt került).

- Valahol érthető, ha annyira nem kapkodnak értük a pénzes csapatok.

- Mindkettő külföldi.

Előzmény: solozo (116123)
solozo máj. 24. Creative Commons License 116123

Érdekes átigazolási hírt(?) olvastam. Piedade, Wörz Ljubljanából Siófokra...

andrewftc máj. 24. Creative Commons License 116122

A két légiósról, Laurát a hét elején a Gábor hazaengedte. Különben náluk is lesz válogatott összetartás.

A Nereának most szedték ki a térdéből a csavarokat.

jasszgeri máj. 24. Creative Commons License 116121

szerintem meg jol is elsulhet egy soron kovetkezo aszketa szezon a fradinal. steinbach valoszinuleg - vagy inkabb remelhetoleg - tobb lehetoseget fog kapni, ez kielezett merkozeseken akar 20 percet is jelenthet tamadasban - ebben volt egy kis szarkazmus is sajnos - s addig tomori vedekezik. j2 soska es pena. kozepen szucsanszki es pena. cifrat fel kene razni valahogy, mert ugy tunik ma mar nem eleg megveregetni az ember vallat, hogy  figyeljen rad. oda kell b*szni a nagykalapaccsal - csak hogy egy filmbol idezzek. talan nemeth andras is megindokolta neki, h miert hagyta ki a jelenlegi keretbol.

epitkezni mindig alulrol kell. es egy ilyen szezon utan azt hiszem ehhez minden adott fuggetlenul attol, h egy valamire valo kapuson kivul erkezik-e meg valaki, vagy sem.

RoniSU máj. 24. Creative Commons License 116120

A másik oldala ennek a külföldiek kérdése. A három légióst is alaposan meg kell válogatni, de ott is ugyanaz a probléma: a legjobbakat elviszi a Győr, és akkor még a román, macedón, montenegrói csapatokról nem beszéltem.

Előzmény: Fradista Utazó (116106)
uzhorod máj. 24. Creative Commons License 116119

Az álláspontodat ismerem! :) Csak nevekre lettem volna kíváncsi! :D

Előzmény: Fradista Utazó (116118)
Fradista Utazó máj. 24. Creative Commons License 116118

Az, hogy az én álláspontom mi a kérdésben, már régóta közismert, nem hiszem, hogy itt bárki is izgatottan várta, hogy hogyan fogok nyilatkozni a kérdésről.

Ami igazából fontos lenne, akár szurkolói, de akár vezetőségi szinten is, hogy egyáltalán átlássuk, hogy mik a lehetőségek. Ezeket próbálom felvázolni. Természetesen lehet velem vitába szállni, hiszen ezek nem egyértelmű dolgok, mintha valami szabályról beszélgetnénk, ahol egyértelmű, hogy mi a helyzet, legfeljebb nem mindannyian ismerjük :-)

Előzmény: uzhorod (116107)
Fradista Utazó máj. 24. Creative Commons License 116117

Nyilván, van ennek realitása, amit írsz.

Én azt sem bánom, ha mi kijelentjük, hogy mi márpedig ezt nem akarjuk, ezér fiatal magyar játékosokat fogunk játszatni. Ezzel elkerülhetetlenül lemondunk a BL-szereplésről. A szurkolók felé jelezzük, hogy tipikusan a magyar bajnokság 3-6. helyének környékére rendezkedünk be.

Ez is lehet egy út. Megtehetjük, hogy magunkra vesszük a magyar kézilabda megmentésének felelősségét, és lemondunk az eredményességről.

Bár, ha ezt választjuk, akkor pont ugyanúgy nincs szükségünk Tomori Zsuzsára, hiszen praktice tökmindegy, hogy egy faital magyar játékos elől egy 27 éves dán vagy egy 27 éves magyar foglalja el a helyet.

Előzmény: gerg0 (116115)
gyuroba máj. 24. Creative Commons License 116116

Végre lesz játék lehetőségük Siófokon a volt fradi játékosoknak. Sajnos a fejlődés mérközések nélkül nagyon nehezen elképzelhető. Ezt az edzőnek is illene figyelembe venni. Ezért a fiatalok inkább olyan csapatokba igazoljanak, ahol nemcsak a törzsgárda játszik.

gerg0 máj. 24. Creative Commons License 116115

Vajon ez nem-e az az út, amit a hazai foci (vagy az angol) bejárt? Főleg, ha valamiért kicsit kevesebb lesz a pénz.

Avagy így lesz a legtöbb korszakos magyar tehetségből örök ígéret.

Előzmény: Fradista Utazó (116106)