Keresés

Részletes keresés

Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.22 0 0 8078

Már rég olvastam megtörtént eseteket,de szívesen venném,további tapasztalatok céljából 🙂🙂

Előzmény: Frederik Dirty (8066)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.19 0 4 8077

Köszönöm szépen,megtaláltam 🙂

Nos,a merni-kérni-mondani nem ilyen egyszerű dolog. Egy csomó férfi elutasít minden

 dolgot,mert szerintük ez perverz,undorító..stb. Hát,kinek-mi a perverz. A szex,és pisilés pl.nekem a legizgalmasabb dolog,ami létezik...nem hogy perverz. Mivel sajnos ritkán jutok hozzá ezen örömhöz,esténként titokban videókat szoktam nézegetni. A squirt+ pee videók tetszenek a legjobban. (Ebben is csak egy férfival volt részem,nagyon ügyes keze volt. 🙂) A mostani partneremmel már nagyon várom a következő alkalmat,talán augusztusban lesz. Tudom,hogy nagyon-nagyon sok dinnyét fogok enni,és vele is etetni,mert most már sok-sok pisit akarok,eddig sosem volt rekordmennyiségű...nem tudtam magam kellőképp elengedni. Meg még ami a problémám: fekve nem tudok...

Pedig teszek a fenekem alá egy kispárnát,ő meg nyalogatja a puncimat,kiváltképp a pisilőkémet..és várja,hogy legalább egy pár csepp csurogjon a nyelvére..de így egyszerűen nem megy. Ha állok,vagy guggolok,és alám teszi a száját,úgy már sikerül. Erre mi a megoldás? ( Az ágyon van vízhatlan lepedő!!)

 

 

 

Előzmény: Spriccpumpa (8076)
Spriccpumpa Creative Commons License 2021.06.18 -1 1 8076

 

 Szia!

 

 A nick-nevet tartalmazó, barna alapszínű fősorban, az időpont jelöléstől jobbra találsz egy balra ívelt nyilat, az a "Válasz" arra a hozzászólásra, amelyiken kijelölöd az egér bal gombjával.

 

 Merni, kérni, mondani kell!!!

Határozottan!

 

 A legtöbb kan önző, csak magával törődik, nemigen foglalkozik azzal, hogy a partnere mit szeretne, tehát nem fog kérdezni.

Ugyanakkor, többnyire általában idomíthatók.

Közölni kell velük az elvárásokat, már a kapcsolat elején, aztán, ha valami esetleg nem tetszik neki, mehet a dolgára.

 

 Az egyenlet fordítva is létezik.

Sok hím szereti a pisilősdit, de nem kérik, nem kezdeményeznek, mert attól tartanak, hogy a "perverz" ötletükkel elriasztják az egyébként hajlandónak mutatkozó hölgyet és akkor semmilyen punci sem lesz, nemhogy pisilős.

 

 Az ideális az, ha a partnerek egyformán szeretnek pisilni, mert nem sok jobb van annál, mint amikor a friss aranynedű, egyenesen a punciból csorog a szomjas kan szájába, torkába...

(Stb.)

 

Spriccpumpa

 

😊😊😊

 

 

 

  

Előzmény: Nothingelsematters (8071)


Trebon Creative Commons License 2021.06.18 -1 2 8075

Trebon Creative Commons License 2021.06.18 -1 3 8074

Trebon Creative Commons License 2021.06.18 -1 2 8073

pantiboly Creative Commons License 2021.06.17 -1 0 8072

Megértettem és elfogadom a válaszod! Nos sokan vagyunk férfiak  akik az ilyen hölgyekért akár gyalog is elmennének!

Annak ellenére hogy irigyeljük a szerencsés nyertest sok sok boldog nedves órákat éveket kívánunk nektek!

Egy kis őszintevallomás részemről is : Anno szinte még serdülő koromban egy hölgy avatott be ebbe az átlagostól nedvesebb játékba! Örökké hálás leszek neki

 

Voltak az életemben akik megtették e dolgot kérésre,és szinte kivételnélkül megtették mert ha egy férfi úgy kér a partnerétől akkor az biztos hogy meg is adja amire vágy!

Ám más egy olyan hölgy aki ezt megteszi kérésre és más az a hölgy aki élvezetből teszi meg!

Őrület mennyire lehet élvezni az aranysugaras  szexi együttléteket!

Én nagyon örülök neked hogy bemertél regizni ide és beszélgethetek veled!

Köszönöm!

Előzmény: Nothingelsematters (8071)
Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.17 0 2 8071

Sajnos nem tudom,hogy kell konkrétan egy kommentelőnek visszaválaszolni..még tanulom az oldal használatát. Egyenlőre nem adok ki privát e-mail címet,majd eljön az ideje. Annyit elmondanék,hogy nálam a pisilés és a szex, szorosan összetartozik,ahogy a topik szerzője is fogalmaz. Akkor van a legnagyobb orgazmusom,ha közben pisilnem kell. Hosszú éveket vártam arra,hogy miután elélveztem( lovagló pózban) ,akkor hadd maradjak ott...és pisilhessek a partnerem ékes testrészére,hasára,bárhova. De ugye ez nem az a dolog,amit az ember mondani mer... Viszont egyszer csak az utamba sodort az élet egy férfit,aki pont ezt szerette volna: szeretkezzünk,és pisiljek. Hát,megtörtént. Eszméletlen jó volt,nem is gondoltam volna. Főleg nem,hogy a szájába is kért. Megtettem🙂. Az ő pisije csak a testemet érte,főleg a csiklómat: mennyország 🙂. Megkóstolni nem szeretném,bár a sok folyadéktól ( itt olvastam,hogy sokat kell inni) ,teljesen átlátszó volt. Talán egyszer azt is megpróbálom. Sajnos a találkozókat elég ritkán tudjuk megoldani,de érdemes rá várni.

 

pantiboly Creative Commons License 2021.06.17 -1 0 8070

add meg neki az elérhetőséged,és kérd meg küldjön oda millió ócska netes képeket

A topikkal meg ne csináljon úgy,mint ha csak az övé volna és ne töltögessen ész nélkül mint ha fizetnének érte!!

Spriccpumpa Creative Commons License 2021.06.17 -1 1 8069

 

 Az, amit leírtál, csak a Te véleményed és nem feltétlenül biztos, hogy mindenki egyetért azzal.

Továbbá, az sem ártana, ha elolvasnád a "Netikett"-et és betartanád az ott leírtakat.

Előzmény: pantiboly (8067)
Trebon Creative Commons License 2021.06.17 -1 3 8068

pantiboly Creative Commons License 2021.06.16 -3 0 8067

valóban nem társkereső,és én sem ezért írnék neked!

Kérdezném tőled  priviben  beszélgetni erről a mély titkos intim dologról szabad e? Volna e kedved ehhez mert e topikban valóban semmit nem lehet csak nézni hogy egyes  emberek[ember] teleszemeteli ócska netes képekkel az egész topikot! üzenném neki ne fáradjon mert annyira ócska amit csinál  hogy magát a topikot is csak igen ritkán nézem meg!

Szerencsére olvastam írásod és kérdezem  máshol beszélgethetnénk e élményeidről élményeinkről??

CSAK BESZÉLGETNI !!!

ha igen,adok elérhetőséget is

Előzmény: Nothingelsematters (8064)
Frederik Dirty Creative Commons License 2021.06.16 0 0 8066

Szia!

Jó a meglátásod, tényleg jók a sztorik.

Előzmény: Nothingelsematters (8064)
Trebon Creative Commons License 2021.06.16 -1 5 8065

Nothingelsematters Creative Commons License 2021.06.15 0 4 8064

Nos,végre rászántam mag,hogy regisztálok. Eddig csak olvasgattam,szeretem ezt a topikot. Nem tudom,vannak-e szabályok,elvárások...azt olvastam,hogy ez itt nem társkereső,ez érthető. Nő vagyok,ezzel a fura nick-el,sajnos hatodszorra fogadott el a rendszer megfelelő nevet. Van élményem,de lehet,hogy akivel megtörtént,szintén itt van az oldalon,esetleg felismerné magát...így egyenlőre nem írom le. Nagyon érdekel a téma,örülök,hogy itt lehetek. Akkor olvasgatok is tovább,bár ahogy látom,nagyon sok a netről leszedett kép...a sztorikat jobban szeretem. 🙂 

Trebon Creative Commons License 2021.06.11 -2 3 8063

rhmprszt Creative Commons License 2021.06.10 0 4 8062

                                

Trebon Creative Commons License 2021.06.08 -1 5 8061

Trebon Creative Commons License 2021.06.07 -2 3 8060

Trebon Creative Commons License 2021.06.05 -1 8 8059

Trebon Creative Commons License 2021.06.04 -1 7 8058

Trebon Creative Commons License 2021.06.03 -2 3 8057

Trebon Creative Commons License 2021.06.02 -2 4 8056

Trebon Creative Commons License 2021.06.01 -2 6 8055

Trebon Creative Commons License 2021.05.31 -2 3 8054

Trebon Creative Commons License 2021.05.30 -1 8 8053

Trebon Creative Commons License 2021.05.30 -2 2 8052

Trebon Creative Commons License 2021.05.29 -1 4 8051

Trebon Creative Commons License 2021.05.28 -1 8 8050

Trebon Creative Commons License 2021.05.27 -1 4 8049

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!