Keresés

Részletes keresés

szantog Creative Commons License 2014.05.18 0 0 44835

Polster !

Bécsi reptérről sajnos egyre több utazási iroda megy ki, és foglalkozik helyben utak foglalásával. Akik kint vannak azok jobbára az benti irodák kínálatát tudják nyújtani.

Pár linket tudok adni, ezek kint is vannak a reptéren, és kb. ez a kínálat. Milyen árban vannak, nem tudom.......rövidtávon utak foglalását nem néztem !

 

http://restplaetze.ab-flughafen.com/Wien

http://www.ltur.com/shop/index.ltml?shop=VIE

http://www.eurosun.at/booking/eurosun/start.pl?

http://www.restplatz-reise.at/

http://weburlaub.at/baf/

 

vasacel Creative Commons License 2014.05.18 0 0 44834

Jó estét !

 

A Greenen hírdetett Long Beach / Long Beach Harmony-ről van valakinek tapasztalata ?

A magyar animáció és a - többi hotelhez képest- kedvező ár miatt jött képbe.

Neckermannéknál csak a papír katalógusban szerepel, a webes felületen nem.

 

Még egy kérdés :

Egy utazási irodánál hírdetett magyar animátor csak az adott iroda utasaival foglalkozik vagy máséval is ?

 

ZsoKel Creative Commons License 2014.05.18 0 0 44833

Egyiptomot én addig nem ajánlom, mig nem stabilizálódik a helyzet, az pedig nem hinném, hogy mostanában lesz. Olyan időzített bomba az ország. Szegénységet a turizmuson is érezni lehet, szállodàk kezdenek lelakottak lenni például.

Én törököket választanám!

 

Előzmény: n.tomika (44830)
TR FX Creative Commons License 2014.05.18 0 0 44832
Olvasni azért olvaslak benneteket, még ha kis késéssel is :-)
Előzmény: zsizsikke (44815)
zsizsikke Creative Commons License 2014.05.18 0 0 44831

Csak azért "veszélyes", mert minden jószándék ellenére - vagy azzal együtt - itt az lesz a konklúzió, hogy válaszd Törökországot:))) de tényleg.

azért elsősorban azt kellene megfogalmaznotok magatoknak, hogy mit vártok a nyaralástól, mire vagytok kíváncsiak, látni vagy pihenni szeretnétek, ha előbbi, mik érdekelnek, stb.

Előzmény: n.tomika (44830)
n.tomika Creative Commons License 2014.05.18 0 0 44830

Köszi a hozzászólásokat.

Igazából azért itt kérdeztem meg, mert tavalyi törökországos kirándulásunk után beszámolót is írtam és azért csöndben de nyomon követem az eseményeket, és úgy véltem felfedezni, hogy eléggé otthon vagytok a témában( a tavalyi hazahozatalokat is végigolvastam, amihez sok hozzászólás volt). És ugyan most is szóba jön törökország is de a többiek nézegetnek más felé is, és gondoltam első körben itt érdeklődök!

Még 1 x köszi

ayt2012 Creative Commons License 2014.05.18 0 0 44829

Egyiptomban most május legvégén lesznek a választások, kérdés, hogy utána hogyan változik a helyzet. Jóslatokba nem mernék bocsátkozni.

 

Az, hogy a kirándulásokat indítják-e, attól függ, hogy lesznek-e zavargások és ha igen, milyen tömegeket mozgat meg. Ha gond van, először Kairót állítják le, ha átterjed Luxorra is, akkor azt is. Szóval ha a nevezetességekre vagy kíváncsi, akkor lutri. Sharm-el-Sheiket alapból nem ajánlom, a Sínai mindig is ütközőpont volt, épp pár hónapja történt valami buszos "incidens".

 

A tavalyi hazahozatalos mizériát Zsokel topiktársunk saját bőrén tapasztalta, bár szerintem nem szívesen emlékszik vissza rá. (persze ha az Egyiptom topikosokat kérdezed, akkor ott aztán semmi probléma nem volt - itthon a gép előtt ülve)

 

Tunézia nekem fekete ló, '95-ben jártam ott, szóval nincsenek friss élményeim.

 

Jordániában 1 napot töltöttem (az csodálatos volt), barátnőm 1 hetet. Félpanziós ellátás, mert ott az AI-ban sincs sokminden. A gond annyi, hogy a környéken 1 db kisbolt volt, kajálási lehetőség semmi.

 

A fentiek közül nekem legnyugodtabbnak Jordánia tűnik.

 

Viszont számomra egyik sem érhet fel a Törökországgal (vendégszeretet, ellátás, kedvesség, választék, stb.)

Előzmény: n.tomika (44827)
malazs Creative Commons License 2014.05.18 0 0 44828

Ezt én most elég nehezen bogozom ki. nem tudom hogy az egyiptomi helyzetről miért itt érdeklődsz?! Úgy tudom teljesen biztonságos jelenleg Egyiptom is,Tunézia is és Jordánia is, de Törökország is.

 

Nem tudom az alábbi helyek közül melyik aggaszt hogy a hotelben kellene tölteni a nyaralást, sehol sem kell ;-)

 

Törökországban és Jordániában eddig sem kellett ;-)

Előzmény: n.tomika (44827)
n.tomika Creative Commons License 2014.05.18 0 0 44827

Sziasztok!

Érdeklődnék tőlletek, nemtudom tudjátok e, vagy hallotatok e róla, vagy honnan lehet utánna érdeklődni az egyiptomi helyzettel kapcsolatban?

Múlt nyáron voltunk a Vikingen Infinityben nagyon nagyon tetszett, én mennék most is törökországba de 4en mennénk és szóba került Egyiptom, Tunézia és Jordánia is! De mivel nemszeretném az egész hetet a szállodában tölteni (vagy rosszabb hogy még le is lőnek), ezért gondoltam megkérdezem tőletek, Ti hátha tudtok valami a kinti helyzetekről, esetleg tapasztalataitok alapján tudtok in ajánlani valamit!?!?!?!?!

Előre is köszönöm N.Tamás

malazs Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44826

Igen az eleje nem túl jó, a második felétől már rendben van szerintem.

Előzmény: Pierr.Kardan (44824)
ayt2012 Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44825

Hát én 3 percnél többet sajnos a helyszínen sem :/

 

Igen, sajnos tényleg mi vagyunk a kisebbség, de azért lehetne ránk is gondolni :) Ilyen szempontból fantasztikus volt az Alva Donna, mert ott tényleg mindenkit kiszolgáltak: aki akarta, nézte a színpadon az aktuális fellépőcsapatot vagy számomra ismeretlen híres előadót, mi meg hallgattuk a gitáros fiút.

Jó persze a Maxx meg pláne.

 

Bár bevallom elvétve van 1-2 szám, amit ma már mosolyogva hallgatok, mert emlékszem, hogy annó azt hallottuk minden nap a medenceparton. 

Előzmény: malazs (44823)
Pierr.Kardan Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44824

Nem a zene a fő baja a klipnek (vannak nagyon jó house zenék, ha jó deep house zenét akartok hallani, akkor hallgassátok meg ezt), hanem az, hogy másodpercenként vágták a képet, ez nagyon menő, csak éppen nézhetetlenné teszi :-(

Előzmény: malazs (44823)
malazs Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44823

Rock és metál nálam is nyerő, de ezzel már kisebbségben vagyunk. Viszont én fel tudom venni egy ilyen buli ritmusát is,sőt élvezem is ezt a pörgést, de érdekes hogy csak ott. A rádióba pl képtelen vagyok hallgatni.

Előzmény: ayt2012 (44822)
ayt2012 Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44822

A zongorát imádom :)

 

Jöhet rock, metál, punk, jófajta jazz, blues, igényes egyszálgitáros zene - de sajnos ez nagyon ritka a hotelekben :( Nem is értem, hogy miért nincs egy Hard Rock hotel Belekben...

 

Nem bánnám, ha egyszer Alexandra Stan helyett inkább a Guns n' Roses vagy Slash jönne esti animációs programként. Na jó, még van pár tippem ;) 

Előzmény: malazs (44821)
malazs Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44821

Igen van olyan is ;-)

 

Van mikor zongoraest van vagy a lobbyban, vagy a grand cafe-ban, meg valami hollandus élőzene is szokott lenni.

Előzmény: ayt2012 (44820)
ayt2012 Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44820

Hű, ez nagyon nem az én világom... van ott olyan is, hogy emberek hangszerekkel? :)

Előzmény: malazs (44804)
tundenora Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44819

Sziasztok! A Drita Hotelről érdeklődnék! Volt már valaki ott?

Köszönöm a válaszokat!

malazs Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44818

Többször is próbáltam keresni az ismerősnek a neten, de szerintem csak helyben tudható :-(

 

Netán ha mégsem így lenne, akkor érdekelne hogy hol látható.

Előzmény: polster.esp (44817)
polster.esp Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44817

Ki ismeri jól, hogy Schwechaton most milyen last minute kinálat van ami rövid időn belül indul? 

zsizsikke Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44816

Szia!:)

mik a tervek idénre?

Előzmény: Duracellnyuffi (44793)
zsizsikke Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44815

Azért három alkalom már akkor is tapasztalás:))) 

eltűntél:((

Előzmény: TR FX (44812)
huzso88 Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44814

Azta a k....va.....

Előzmény: malazs (44804)
TR FX Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44813
Huuu, de szépet sikerült írni az előbb...bocsi, csak vonaton benazok
Előzmény: TR FX (44812)
TR FX Creative Commons License 2014.05.17 0 0 44812
Szegény TR FX már régen volt majusban,,







Szegény TR FX régen volt már májusban...pedig de jól is esne!:-)
Mostanában inkább az ősz a nyerő nálunk, de attól a májustól is szép emlékeket őrzők, most is jól esne ebben májusi télben... :-)

Mercii,
2x voltam az első, 1x pedig az utolsó hetében és bármikor visszamennek újra! 30 fok körüli levegő és a víz is fürödheto az elszantabbaknak!


































Előzmény: zsizsikke (44792)
szantog Creative Commons License 2014.05.16 0 0 44811

Aki ilyenen fennakad, az inkább maradjon otthon ! Megnézném a lakását, az mennyire hibátlan !

Előzmény: malazs (44810)
malazs Creative Commons License 2014.05.16 0 0 44810

Visszatérve a Rixos Lares-ra, aki ezen fennakad az megérdemelne egy jó nagy seggberúgást.

 

 

Előzmény: Pierr.Kardan (44808)
malazs Creative Commons License 2014.05.16 0 0 44809

Mondjuk nálunk megnézheted ;-)

 

Igaz én nem szoktam "apróságokon" fennakadni egy hotelben, természetesen vannak dolgok amik nálam is kiverik a biztosítékot.

Előzmény: Pierr.Kardan (44807)
Pierr.Kardan Creative Commons License 2014.05.16 0 0 44808

Mi tavaly május 25 és június 5 között voltunk Avsallarban. Az idő már teljesen jó volt, a nap sütött ezerrel, de a tenger még hidegecske volt. Lehetett benne fürdeni, de inkább úszósra kellett venni a figurát, nem lehetett nagyon lazázni a vízben. A medence viszont már jó volt.

 

Este se volt hűvös, én legalábbis mindenhova pólóban mentem este, de a barátnőm azért elbírta a hosszúujjú blézert, vagy kendőt vitt magával.

 

Néha viszonylag erősen fújt a szél, de nem volt hűvös, csak eléggé hullámzott akkor a tenger és még hidegebb volt a víz.

Előzmény: merccii (44786)
Pierr.Kardan Creative Commons License 2014.05.16 0 0 44807

Ja :-(

 

Sosem értettem azokat, akik képesek hanyatt fekve bekúszni a budi alá, hogy egy kis koszt fényképezhessenek és feltehessék a közösségi oldalakra. Az ilyeneknél úgy megnézném a a konyhában a gáztűzhely, meg a mögötte lévő rész tisztaságát...

Előzmény: malazs (44802)
malazs Creative Commons License 2014.05.16 0 0 44806

Sok mindent nem tudok, de a HC 31%-os értékelés nem biztató,tripadvisor detto és a zoover is siralmas, ott egyébként ezt írják:

 

"Szörnyű élmény!" Cseresznyák Veronik... Értékelés 1,0 Elhelyezkedés 1,0 Szolgáltatások 1,0 Ár - Minőség arány 1,0 Ételek 1,0 Szobák 1,0

2013. október 24. Csak a tenger szép! A személyzet direkt szívat, hogy pénzt adjál azért a szolgáltatásért, amit itthon kifizettél, A strand koszos, nincs elég napernyő és napágy, az animátor éjjel-nappal olyan hangerővel harsog a mikrofonba, hogy csukott ablaknál sem tudsz aludni, az étel egysíkú, egy héten át ugyanaz a három főétel: lecsós máj, lecsós csirkedarabkák, és szálkás, ízetlen hal.Ezen kívül saláta, kifőtt tészta többféle. Rengeteg orosz vendég, Csak oroszok mindenütt. Sétálni sehova se lehet, nincs a közelben semmi, csak még ilyen szállodák.

Előzmény: Duracellnyuffi (44805)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!