Keresés

Részletes keresés

delpedro Creative Commons License 2001.04.03 0 0 1183
Szar a csapatod:)))))))))

Az edzőtök meg egy beképzelt, "nagyotmondtálöblíthetsz" kis szemétláda.
De azért meg ne buktassátok, jó helyen van nálatok:))))))))

Előzmény: szul (1181)
szul Creative Commons License 2001.04.03 0 0 1182
A jatekosok es az edzo is szegyelje magat.Kisteleki azt nyilatkozta hogy azert nem nyertunk mert nem volt helyzetunk!!!!!Talan ki kellett volna alakitani nehanyat...
Egett a fejem kezdi meg kozeliteni a verebesi magyarazatokat.Eleg volt!!!!!
Dolgozzanak a labdarugas a munkajuk elvegre...
Hajra Lilak!
szul Creative Commons License 2001.04.03 0 0 1181
Szar a humorod.:(
Előzmény: delpedro (1177)
lg18 Creative Commons License 2001.04.02 0 0 1180
Sziasztok!

Van valakinek bármilyen ötlete, hogy mi okozza ezt a szereplést? A Győr elleni meccsen remekül meg lehetett figyelni a totális fejetlenséget, ami jelenleg a játékunkat jellemzi. Például volt, hogy középpályán labdát szereztünk, a védők pedig hátrarohantak. Vagy ugyanenyyire feltünő volt, hogy mennyire nem passzoltak a Terjéknek. Mintha a Kisteleki mindent összezavart volna a fejükben. Nem tudják, hogy mikor kéne futni, mikor megállni. Az összhang teljesen hiányzik. Nincs aki összefogná a csapatot, nincs kinek passzolni, mert senki sem mutatja magát. De miért? Nem értem. Vagy a Kisteleki borzasztóan gyenge edző vagy hatalmas zűr van a vezetőségben, nem tudom. Más elképzelésem nincs. De jó lenne sürgősen változtatni ezen, mert a dobogó és a kieső hely között csak 9 pont különbség van.
Remélem a változások már a Tatabánya elleni meccsen bekövetkeznek.

Hajrá Lilák!!!

gguszti Creative Commons License 2001.04.02 0 0 1178
Hát, hát, hát... Ez elég kevés volt tegnap.
Sajnos a kitűzött célokhoz NAGYON kevés lesz...

Azért is: HAJRÁ LILÁK!!!

delpedro Creative Commons License 2001.04.01 0 0 1177
Elég volt az igérgetésekből?

Old Spice, a megoldás!

Attilio Dolcetti Creative Commons License 2001.04.01 0 0 1176
Azé csak össze jött az az x.
szul Creative Commons License 2001.04.01 0 0 1175
Mi minden meccsen a gyozelemre jatszunk...
HAJRA LILAK
Előzmény: Attilio Dolcetti (1174)
Attilio Dolcetti Creative Commons License 2001.04.01 0 0 1174
Na?!
mash Creative Commons License 2001.04.01 0 0 1173
NEM!
Előzmény: Attilio Dolcetti (1172)
Attilio Dolcetti Creative Commons License 2001.04.01 0 0 1172
De ma ne verjétek már meg az ETO-t, mert mi is szeretnénk ott lenni a dobogón. Majd verjétek meg a Fradit, aztán majd mi is megverjük és akkor megelőzitek őket. Így jó nem?
Forza ETO!!!
szul Creative Commons License 2001.04.01 0 0 1171
Ha megverjuk ma az ETO-t:fellepunk a dobogora, egy pontra leszunk a planktonoktol es tovabb versenybe a nemzetkozi kupahelyert.
Ha kikapunk: kieso zona,valsag,meltatlan szereples az Ujpesthez.
Ugye ezt a csapat is erzi es nem nyujtja azt a lelektelen jatekot amit eddig tavasszal produkalt?
HAJRA UJPEST!
Skywalker. Creative Commons License 2001.03.31 0 0 1170
Büdös paraszt!
Húzd csak tovább az igát!!!

A 16-osból küldöd az üdvözleted? Az meg mi a szar? Úgy írod mintha legalábbis valami fasza nyaralóhelyről lenne szó. :-)
Küldjél már képeslapot lécci!!!

Hajrá Lilák!!!!

Előzmény: Öreg igás (1167)
szul Creative Commons License 2001.03.31 0 0 1169
Gyerunk Lilak!
U-boat Creative Commons License 2001.03.30 0 0 1168
Megint egy törperős gépet kapott husvétra.
Nem voltál Egerszegen...csak szólok.

U-boot

Előzmény: Öreg igás (1167)
Öreg igás Creative Commons License 2001.03.30 0 0 1167
Szutykok!!!!!!!!!!!!!!!!!Üdvözletemet küldöm nektek a 16-os szektorból!Tudjátok melyik az?Amelyiktől mindig elfuttok..De egyszer úgyis mind meglesztek..HAJRÁ FERENCVÁROS!!!!!
szul Creative Commons License 2001.03.30 0 0 1166
Ja es venni nehany jatekost ahelyett hogy folyamatosan ifikkel probalkozunk.Nem jottek be ez van.Tudomasul kell venni azert mert sajat neveles attol meg lefutjak.En ertem a koncepciot hogy beillesztenek egy ket sajat nevelesut a csapatba es azt majd el lehet adni.De konyorgom hol a csapat?
szul Creative Commons License 2001.03.30 0 0 1165
Gyerekek csipem hogy ilyen optimista a hangulat a lila topicban de erre semmi okunk nincs meg.A jatekosallomany meltetlan a lila-feher mezhez az edzonknek lathatoan halvany lila goze sincs milyen osszeallitasba kuldje ki a csapatot egy-egy meccsre.A jegyeket a megyerin megint emeltek ugy hogy a stadion 3/4 le van zarva...
Nem kellett volna a Kistelekinek lenni a menedzsernek es keresni valami edzot a csapathoz
?
Hajra Lilak
Creative Commons License 2001.03.30 0 0 1164
Úgy érted elvették tőlük? Erről nem tudok semmit. Tudsz részleteket?
Előzmény: biancoblu (1162)
VIOLA_ Creative Commons License 2001.03.29 0 0 1163
Té!

Lehetséges, hogy a helyszínen másként lehetett érezni, mint ami a tv-n keresztül átjött... Mindenesetre a sokadik próbálkozás után, egyre a hátralévő időt figyelve nézni is fárasztó volt, ahogyan egyre megviselve, majd hirtelen megkönnyebbülve érezte magát a csapatért szorító, nézve ezeket a sorban kimaradt-elb@szott lehetőségeket, amiből egyet kihasználva máris ikszre áll az elején már-már elveszettnek látott meccs. Ami a gyakorlatban óhatatlanul is marhára igénybeveszi az ember koncentráló-képességét, és a cél végül sikerül/nem sikerül, ha újabb célok állnak előtte, tudat alatt visszavesz a teljesítményből. Ezt ahhoz hasonlítanám, amikor a vezetés tudatában már nem küzd, megy előre annyira a játékos, mint előtte, hiába is elégedetlenkednek emiatt. Ezek az elégedetlenkedők akkor értik meg ezt a mentalitást, amikor egyszer magán tapasztalja, hogy benne is megvan ez. Ebből lehet a túlzott magabiztosság, ha ez végül megbosszulná magát, ezt követően ált. még mindig könnyebben váltanak, mint a végig fesztültséggel játszó ellen.

Előzmény: Té (1152)
biancoblu Creative Commons License 2001.03.29 0 0 1162
Ugyanazt :(. Ráadásul hasonló körülmények között.
U-boat Creative Commons License 2001.03.29 0 0 1161
És ti met felejtettetek Debrecenben?

U-boot

Előzmény: biancoblu (1160)
biancoblu Creative Commons License 2001.03.29 0 0 1160
Úgy látom még senki sem írta meg, de a Panthers Debrecenben felejtette idegenbeli drapiját :-/

HAJRÁ MTK!!!

U-boat Creative Commons License 2001.03.29 0 0 1159
rosbi

Mivel te nem vagy újpest szurkoló azért röhögtél Ores játékán. Mi már nem tudunk rajta röhögni.

Miért jöttek volna oda a játékosok a táborhoz?
Megint kaptak 4-et. Megint az újpest nevet járatták le.

A kakaskodás Fekete és Pető között volt.
Két verzió terjeng:
A. Fekete megütötte Petőt.
B. Fekete megtapsolta petőt aki számonkérte majd egymásnak estek.
Én az utobbit tartom valószínünek.

U-boot

Előzmény: rosbi (1154)
rosbi Creative Commons License 2001.03.29 0 0 1158
ráadásul 1 csatárral játszottatok...
Előzmény: Strong (1157)
Strong Creative Commons License 2001.03.29 0 0 1157
Urban,mint iranyito?Drazse az ek?Na ne...
Koro a kozepso vedo? :)))
Sajnos nem tudtam lent lenni,a ns tudositasat
es az on-lila hirlevelet olvastam csak.Ha tenyleg igy volt,az nagy baj...NEM EGY MK NEGYEDDONTON KELL KISERLETEZGETNI!!!
rosbi Creative Commons License 2001.03.29 0 0 1156
a vendégek között voltam, de nem illik ilyen indiszkrétet kérdezni... :-)
azt biztos, hogy nem vagyok sem Újpest- sem Debrecen-szurkoló, de erősen szimpatizálok mindkettővel! mikor mentünk ki a pályához, az egyik nagyon gyagyás haverom odaköszönt minden szembejövőnek, hogy "éljen a Loki-Újpest barátság" :-)
Előzmény: Skywalker. (1155)
Skywalker. Creative Commons License 2001.03.29 0 0 1155
rosbi!

Köszi!
Most akkor a vendégek között voltál? És kinek szurkoltál?

Előzmény: rosbi (1154)
rosbi Creative Commons License 2001.03.29 0 0 1154
No, akkor a beszámoló, Sky:

Az első félidő ritka gyenge volt, mind a játék, mind a szurkolás szempontjából, mindkét oldalon. Még a tea sem fogyott úgy... Aztán a második félidőben beállt Herczeg, felfutott vagy kétszer, és mintha a többiek is rájöttek volna, hogy ezt kell játszani. (Jut eszembe: mit keresett Lőw hátul?!) Az első gól után meg a hangulat is egész megélénkült, néhány fiatal sárc akkora fesztivált csinált, mi meg pusztultunk meg a röhögéstől... Hát még az egyenlítő gól után... Hogy az hogy ment be?? És a harmadik debreceni gól hogy ment be? Mert azt viszont nem nagyon láttuk, túl messze volt, de állítólag előtte valaki kézzel ért hozzá. Meg mintha az első előtt is lesen let volna Bajzát, de gondolom, akik tévében látták, jobban tudják. Hogy ez az Ore mekkora showman!!! :-))) mit röhögtünk, mikor ott fetrengett, aztán a bíró továbbot intett, ő meg felpattant, és legyintett egyet a bíróra... Megjegyezném, ő volt az egyetlen, aki odament a táborhoz a végén...

Említésre méltó esemény még, hogy meccs után a vendégszurkolókat már megint elterelték a városban, de én egy haverommal megpróbáltam olyan ártatlan képet vágni, amilyet csak tudtam, és a rendőrbácsik átengedtek a kordonon a debreceniek közé, de csak ha nem kiabálunk...:-)

Most viszont én kérdeznék: látta valaki, hogy meccs után mi történt a pályán? Mert mi már csak a tömörülésre figyletünk fel...

TOMcat Creative Commons License 2001.03.29 0 0 1153
Ez borzasztó volt. Siralmas. A második félidőben 20-30 percet leszámítva lazán lefocizott minket a Loki.

Ezek után Kisteleki azt nyilatkozza, hogy nyerhettünk volna. Ez így is van. Ha mi rúgunk 4-et - de valjuk meg a játék képe nem ezt mutatta.

El vagyok keseredve.....

Hajrá Újpest!

Tomcat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!