Keresés

Részletes keresés

Xenon1123 Creative Commons License 2017.12.03 0 1 1909

Na igen, csak itt ok-okozati összefüggés van. Ugye addig a telefonjához sem nyúltam ameddig közel 100% nem lett hogy megcsal. 

Te honnan szereznél infot? Azért nekem -és ezáltal a feleségemnek- nagyon jelentős vagyonom van. Az nem lenne jó ha a kedvesem átjátszaná  -akárcsak egy kis részét- valahogy a pasijának. 

Ha Ö nem játszik nyílt lapokkal akkor nyilván én sem, szerintem ez érthető, különben esélyem sem lenne megtudni hogy mit tesz. Igy legalább én felügyelem a dolgokat. Már annyira nem zavar hogy félrekúr mint 2 hete, mert a szex még jobb vele mint előtte pedig előtte sem volt rossz, csak nekem kicsit kevés. Most hogy -gondolom- lelki ismeret furdalása van most áttértünk a heti átlag 5 alkalomra :D

Egyelőre azt látom hogy a másik pasi csak kaland, de ha tovább fejlődik a kapcsolat akkor pénzt mentek és válunk. Egyelőre a beszélgetéseikből nem derült ki több.

Előzmény: kabóca 1.12 (1903)
Xenon1123 Creative Commons License 2017.12.03 0 0 1908

Az is kurva gyanús lenne ha találnék még egy SIM-et vagy telefont. Szerintem az sokkal kínosabb.

 

Te hogy csinálod, hogy még nem buktál le: Vagy csak nem tudsz róla hogy lebuktál?

 

Mi motivált a félrelépésben? Én a lehallgatásban keresem a válaszokat az okokra, meg nyilván nem szeretném hogy kijátszanak a pasijával.

Előzmény: Ex-Lídia (1905)
Xenon1123 Creative Commons License 2017.12.03 0 0 1907

Jaja, de azt bizonyítani, hogy ki rakta rá a lehallgató programot, na az a lehetetlen ;) Meg az is hogy felhasználtam. Nyilván innen csak az info van. Ezt a kártyát sohasem terítem ki.

Előzmény: olegnagy (1904)


ptorpedo Creative Commons License 2017.12.03 0 1 1906

Szia! Érdekes amit írsz. Egy éve félrelépsz és számodra megdöbbentő hogyha egy megcsalt férj próbálja kideríteni, hogy a párja megcsalja e. Te miért nem vagy őszinte a partnereddel? Miért nem mondod el neki?

Előzmény: Ex-Lídia (1905)
Ex-Lídia Creative Commons License 2017.12.03 0 0 1905

hát srácok én egy éve feélrelépő felség vagyok és megdöbbentő olvasni benneteket. komoylan azon a telefonon kommunikálnak a szeretővel amihez hozzáfértek? durva. najó, nem lehet minden félrelépő felség informatikus de azért ez hihetetlen:)

olegnagy Creative Commons License 2017.12.03 -2 0 1904

És az még csak a kisebbik gond, hogy megharagszik. Az ilyen megfigyelő programok jó eséllyel sértik a Btk. 219. paragrafusát, úgyhogy a legjobb úton van afelé, hogy nem csak a feleségét, de a szabadságát is elveszítse.

Előzmény: kabóca 1.12 (1903)
kabóca 1.12 Creative Commons License 2017.12.03 0 0 1903

Alighanem téged én is megcsalnálak,amilyen sumák pasi vagy. Vigyázz,ha kiderül a telefon babrálása,anyu megharagszik!

Előzmény: Xenon1123 (1902)
Xenon1123 Creative Commons License 2017.12.03 0 0 1902

Én a telefonjára telepíttettem egy ún. "Automatic call recordert & Hide App pro- callBox"  egy dobókockára hasonlító ikonja van, ami figyeli a teljes (telefonos) hívásforgalmat és vissza lehet nézni hogy kit hívott, vagy ki hívta és akár meg is lehet hallgatni a beszélgetéseket. A kijelzőn semmi nyoma nincs, app ikon sincs rajta (persze az a beállításoknál kell kikapcsolnod), ha pedig kikapcsoltad úgy lehet bekapcsolni, hogy bemész a telo telefon menüjébe és *111*-ot hívsz. A saját telefonodon tapasztald ki hogy hogyan működik, nehogy lebukj (pl fennmarad az ikon)

Ha letöltötted a play áruházból akkor utána keres rá a play áruházban valami másra, mert különben ezeket ajánlgatja majd a feleségednek is és az is eléggé lebukás gyanús.

Előzmény: ptorpedo (1901)
ptorpedo Creative Commons License 2017.12.02 0 0 1901

Nem nagyon szoktam piszkálni a telóját, de megpróbálom. A volt katonahaverom meg úgyis leadja az infót. De szerintem biztos, hogy találkozni fognak. Söt az is, hogy holnap este, mert akkor is éjszakás leszek. 

Előzmény: Xenon1123 (1900)
Xenon1123 Creative Commons License 2017.12.02 0 0 1900

Elég ha elöző nap felcsengetsz a faszihoz kaputelefonon, majd másnap is hogy otthon van-e :)

Állítsd be a feleséged telefonján telefonján azt hogy lekérdezhesd a helyet ahol van.

Beállítások (fogaskerék)-google beállítások-helyadatok-googe helyzetmegosztás-+-valós idejü helyadatok megsztása- veled

+ beállítod a helyelőzményeket is. Rögtön látni fogod, hogy volt-e a szállodában.

 

Előzmény: ptorpedo (1899)
ptorpedo Creative Commons License 2017.12.02 0 0 1899

Én tegnap belenéztem a gépen az előzményekbe. Ott bukkantam egy-két gyanús dologra. Az egyik egy szálloda honlapja, ahol anyósom lakik. Decemberben nélkülem mennek anyósomhoz. Valószínűleg a srácnak küldhette át. Én melózni fogok, de van ott egy volt katonatársam. Lehet lecsekkoltatom.

Előzmény: Xenon1123 (1898)
Xenon1123 Creative Commons License 2017.12.01 0 1 1898

Ugyanígy vagyok vele, a szex nálunk is 100%-on pörög, teljesen tanácstalan vagyok, kivárásra játszok egyelőre én is. Én is adok neki egy esélyt, hogy ez csak kaland. Ma is felhívta, tizenpercet beszélgettek, de csak általános dolgokról, persze a telefonban a hívott számok között nem volt nyoma, de a beszélgetést rögzítette a telefonja. Űj randit egyelőre nem beszéltek meg ami jó, mert nem érkezett még meg a szuper lehallgatóm amit csak berakok a kabátja zsebébe és 24 órán át működik. A kabátját úgyis viszi mindenhová. Meg láttam olyat is hogy fel lehet hívni a lehallgatót és hallgatózni lehet a telefonon keresztűl. Az az igazság hogy perverzűl élvezem a kémkedést :D

Előzmény: ptorpedo (1897)
ptorpedo Creative Commons License 2017.12.01 0 0 1897

Igen. Meg gyakorlatom sincs benn. Eddig nem adott rá okot, hogy gyanakodjak. Amúgy nem érezteti, hogy lenne valakije. Mármint az itthoni dolgokkal minden rendben. Gondolok itt a szexre is. A nejem 45, a srác úgy 25-27. Lehet csak egy kilengés, vagy kíváncsiság. Nem tudom. Nem akarom drasztikusan kezelni a dolgot. Ennek ellenére szeretem. Persze ha esetle komolyabbra fordul a dolog közöttük mint csak a vágyai kielégítése, akkor biztos át kell beszélnünk, de lehet akkor ő fog szólni. Egyenlőre kivárok.

Előzmény: MCZ (1896)
MCZ Creative Commons License 2017.12.01 0 0 1896

Komolyan ennyire féltek az asszonytól? Kérdőre vonás???

Előzmény: ptorpedo (1895)
ptorpedo Creative Commons License 2017.12.01 0 0 1895

Sikerült rájönnöm kivel kavar a nejem. Kilenckor hazaugrottam, ö sehol, de a kabátja meg a táskája a fogason. Eszembe jutott, hogy az elmúlt hezekben sokszor dumált az egyik sráccal aki a 3. emeleti tetőtéri lakásban lakik. Felmentem a padlásra hallgatózni. Hát nem nála volt. Már akcióztak. Vagy negyed órán át hallgattam ahogy gyűri a feleségem. Amikor már közeledtek a végéhez lementem és felhívtam. Fel is vette, kérdezem merre vagy. Mondja, hogy felugrott Tamáshoz filmekért estére, mindjárt jön. Persze én már úton voltam vissza a harmadikra. Bekopogtam és vártam még  kinyitotta az ajtót. Bár már felöltöztek de azért látszott a zavar a srác arcán. Én úgy tettem mint aki semmit sem sejt. A nejem pedog egyből jött is ki pár cd-vel a kezében. Nem sokáoig maradtam otthon, de piszok jó színész lenne belőle, mert semmi jelét nem mutatta, hogy pár percel elötte még mocskosul élvezte, hogy egy f@rok van benne.

ptorpedo Creative Commons License 2017.12.01 0 0 1894

Tegnap is randija lehetett. Szabin volt, én amikor este hazaértem épp a kádban áztatta magát. Amikor bementem, láttam, hogy ismét csupaszra van borotválva pedig még csak elötte pár percel ment be fürdeni. Márpedig mindig a fürdés végén szokta kiborotválni magát.

Előzmény: Xenon1123 (1893)
Xenon1123 Creative Commons License 2017.11.30 0 0 1893

Na igen, a punci borotválás csak úgy, az kissé gyanús. 

Előzmény: ptorpedo (1892)
ptorpedo Creative Commons License 2017.11.30 0 0 1892

Köszi az ötleteket. Valószínűleg előszőr megfigyelem merre és hová jár. Aztán jön a többi. Az biztos, hogy van valami, mert sokszor kiborotválja a punciját. Eddig csak a közös együttlétünk elött szedte magát rendbe.

 

Előzmény: Xenon1123 (1885)
csnyfi Creative Commons License 2017.11.30 0 0 1891

Vazze, akkora gyáva pöcs vagy, hogy egy másik asszony szoknyája mögé bújsz inkább, minthogy kiállnál a saját feleségeddel szemben? Csodálkozol, hogy félrekúr?

Előzmény: Xenon1123 (1886)
mormota50 Creative Commons License 2017.11.29 0 0 1890

Ezeket Te tudod és azt is, hogy mit csinálsz, de én azért óvatosan bánnék ezekkel a dolgokkal, ha kitudódik, hogy Te vagy ezek mögött, akkor rosszul is elsülhet.

Előzmény: Xenon1123 (1889)
Xenon1123 Creative Commons License 2017.11.29 0 0 1889

"Mivel tudod bizonyítani a megcsalás tényét?"

Nem kell bizonyítani, elég ha tudom, de pl tudom azt hogy hol találkoznak és mikor. Annyira egyedi a hely, hogy abból tudná az expasi hogy tudom hogy hol voltak. Ezt pl el tudnám küldeni az ex feleségének és akkor haboghatna hogy hol is volt. A másik hogy odamennék amikr ott vannak és távolról csinálnék róluk néhány képet. van 660mm-es tele objektívem úgyhogy azzal 300m-röl is jó képet lehet csinálni, ahonna elég nehéz kiszúrni a fényképészt, főleg erdős tájon.

Előzmény: mormota50 (1888)
mormota50 Creative Commons License 2017.11.29 0 0 1888

„Ez szerintetek jó ötlet?”

 

Nem biztos, hogy jó ötlet! Mivel tudod bizonyítani a megcsalás tényét? Mert az kellene végül elküldeni a feleségek és magadnak is. A telefonbeszélgetéssel? Ok! És az honnan van neked? Biztos   felmerül a kérdés.

Valami bizonyíték kell, mert csak bemondásra nem hiszik el.

Szerintem inkább ülj le a nejeddel és próbáld vele megbeszélni. Ha meg akarod tartani, akkor csak az a járható út. Persze, ha az vezet, hogy lebuktasd és utána már minden mindegy, akkor a leírtak is mehetnek.

Előzmény: Xenon1123 (1886)
Xenon1123 Creative Commons License 2017.11.28 0 0 1887

Egyébként, még a feleségem telefonját sem kéne lehallgatni, mert annyira pancser, hogy odaraktam mellé a régi mobilomat "diktafon" üzemmódban és ma felhívta a paliját és a régi mobilom mindent felvett. Még a pasija hangját is lehet sokszor hallani :D De az is elég lehet ha a számítógépede/laptopodat "recorder" üzemmódba helyezed.

Xenon1123 Creative Commons License 2017.11.28 0 0 1886

Mivel megtudtam, hogy az exe felesége sem tud semmit, ezért arra gondoltam hogy, írnék az exének egy kamu facebook profilról vagy emailról hogy ha nem hagyja abba a felesége megcsalását akkor kitálalok neki, és "magamnak" is.

Megírnám neki hogy mekkora gyökér, és hogy ha nem szakít meg minden kapcsolatot a feleségemmel és nem változtat számot és tűnik el örökre az életéből akkor mindkét helyre -az Ő feleségénél és "magamnál" is felnyomom, és akkor oda az idill, mert a feleségem is lebukik és neki is rossz lesz nagyon ;)

Ez szerintetek jó ötlet?

Egyébként a feleségem elmondta a palijának, hogy lehet hogy sejtek valamit, mert nagyon nem akarom hogy találkozzanak. Hát persze, miért is akarnám? Olyan átlátszó volt a mese, hogy miért akarnak találkozni. Ti. pénzzel tartozik neki az exe és azt adja vissza neki 3*3000 Ft, mire mondtam a feleségemnek hogy ne vicceljen már, ehhez a XXI.században nem kell talákozni. Menjen el a postára és adja fel rózsaszin csekken b+. Persze ezért ide kell autózni?

 

Xenon1123 Creative Commons License 2017.11.28 0 1 1885

Üdv, a klubban :(

Én úgy csináltam, hogy egy okosmobilt elrejtettem nála a kocsijában egy okosmobilt, vagy ha van okosmobilja és olyankor amikor megcsal nem kapcsolja ki, akkor nyomon tudod követni,hogy merre jár ,meg ugye menjen a diktafon funkciója mindig amikor nála van.. Ird be a googleba hogy "helyadatok" és az első találatnál elmagyarázza az indexes link hogy hogyan követheted a googleal

A másik hogy telepits a mobiljára két appot, de fnts, hogy előtte a saját mobilodon tapasztald ki hogy hogyan működik

1.ezzel rögzít titokban minden telefonbeszélgetést (nincs ikonja azaz elrejthető)

app neve "Automatic Call Recorder & Hide App Pro - callBOX" amiket bármikor vissza tudsz hallgatni.

2. "Hidden Screen recorder PRO" ezzel pedig minden mást szemmel tarthatsz, SMS, messenger, Viber, stb MINDENT ami a képernyőn történik. Itt láthatod pl, ha beszél valakivel és kitörli a híváslisából.

Fontos, hogy előbb a müködésüket gyakorold be a saját mobildon.

Pl itt el kell rejteni a rögzitett videokat ("hide video" és az app ikonját is.

Vicces visszahallgatni a beszélgetéseket ahogy kibeszélnek ketten téged, meg a pasi feleségét. Én nagyon jól szórakozok rajta és pl ma tudtam meg hogy hlnap is akartak találkozni, de szerveztem a feleségemnek rá egy visszautasíthatatlan programot, ezért elmarad a randi :D

Minden esetre az otthoni készpénzt már biztonságba helyeztem, ahhoz már nem fér hozzá, és most már saját magamnak gyüjtök, nem kettönknek. Nem buktatom le, de szemmel tartom állandóan. Már sajnos oda a bizalom, főleg hogy tudom, hogy röhögve hazudik a szemembe. 

 

 

Előzmény: ptorpedo (1884)
ptorpedo Creative Commons License 2017.11.28 0 0 1884

Sziasztok! Az én nejem is valószínű, hogy félrelép. Pár hónapja sokszor később jár haza a munkahelyéről. Ma pl. be kell mennie pár órára , pedig szabin van.

Xenon1123 Creative Commons License 2017.11.21 -1 0 1883

Ezután a bizalom alapja a sűrű ellenőrzés :D

Előzmény: romicorn (1882)
romicorn Creative Commons License 2017.11.21 0 0 1882

Így van. Aki elvesztette a hitét az általa addig tapasztaltakban, azon csak az segít ha megismeri és megérti a felszín mögött megpillantott valóságot.

Azonkívül ha a folytatás igénye (vagy inkább a házasság újrakezdése) lesz kijelölve majd a konfliktus után, akkor nem árt ha tudod, hogy amit hallasz az épp egy bűnbánó vallomás vagy csak egy újabb handabanda. 

Előzmény: Xenon1123 (1881)
Xenon1123 Creative Commons License 2017.11.20 0 0 1881

Persze hogy nem, főleg ha megtudja, de meg kell tudnom, hogy hol tartanak. Minden héten összejönnek, vagy 1-2X-i alkalom volt, esetleg szövetkeznek. Nyilván nem mindegy hogy milyen fázisban vannak,, mert azon múlik hogy mit teszek. Már egy kicsit lehiggadtam, most kivárok.

Előzmény: olegnagy (1880)
olegnagy Creative Commons License 2017.11.20 0 0 1880

Szerintem nem segíti elő a bizalom visszaállítását, hogy a telefonját figyeled. Meg a túlzott kivárás sem, mert elnyúlik az az időszak, amíg te tudod, de ő nem tudja, hogy te tudod. De tényleg nem jó a válás, pláne ha nem pokol minden együtt töltött idő.

Előzmény: Xenon1123 (1879)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!