Keresés

Részletes keresés

N.21 Creative Commons License 2019.01.26 0 3 15716

Kurva jó ez a Mindigo, 2019-ben nem is lehetne jobban.

vanekur95 Creative Commons License 2019.01.26 0 1 15715

A keddi 30 pontos hazai győzelem után, a visszavágón is győzni tudott  a KKK junior csapata Sopronban, így ezután a kiemelt bajnokságban fognak szerepelni.

Májky333 Creative Commons License 2019.01.25 0 0 15714

Köszi szépen,írtam!

Előzmény: Lecso11 (15713)
Lecso11 Creative Commons License 2019.01.25 0 0 15713

Igen, írj e-mailt a kaposvarikk@gmail.com címre.

Előzmény: Májky333 (15712)
Májky333 Creative Commons License 2019.01.24 0 0 15712

Sziasztok.

Érdeklődnék,hogy kapható e Kaposvári kk szurkolói sál?

A Matróz Creative Commons License 2019.01.22 0 1 15711

Kérdés, hogy kinek, mennyit érne meg Sztojan működése... rövid távon biztos, hogy eredményes, sikeres - hosszabb távon meg a szokásos 6-7 év tengődés/csőd a "távozása" után.

Hajrá Kaposvár! Creative Commons License 2019.01.22 0 1 15710

Pont ezen gondolkoztam én is. Szegeden is ott volt Forray-val, és hozzánk ültek oda. Először azt hittem, hogy Juhos miatt jöttek át, de most már nem vagyok benne biztos. Sokakkal ellentétben én örülnék, ha valamilyen szinten benne lenne a klub életében.

Előzmény: Scratchmen (15709)
Scratchmen Creative Commons License 2019.01.22 0 2 15709

Hmm ... csak nem elkezdte a Polgi puhítani Sztojant a következő szezonra?

 

http://www.delfinek.hu/modul/galeria/images/8827_3.jpg

Tocy92 Creative Commons License 2019.01.21 0 0 15708

Nagy győzelem volt ez még akkor is, ha szerkezetileg nyilvánvaló előnyben voltunk most. Mondhatjuk, hogy ennyit jelent egy önmagára emlékeztető Marko, most is volt olyan kosár, amit az ő fel nem tett keze miatt kaptunk, de a lepattanókból is letépett párat, a rövid leválásokból kiválóan passzolt és végre a dobásai is ültek, bár persze Tóth Norbi meg Bruinsma nem az a játékos, aki őt meg tudja fogni. Viszont amilyen gyenge idén a sérülése miatt, most annyira jó volt ezt látni, hogy amikor éppen kevésbé fáj neki, vagy kedvére való a matchup, akkor tud még ilyet :) 

 

Igazából szerintem mindenki jól játszott, Baki, Markovics, Halász is hozzátette, amit kellett, Johnsonnak is voltak szép játékai, Ubilla kontrollálta a dolgokat, Roli is hozta magát és most azt is le kell írnom, hogy szerintem Ádám is - jól kérte ki az időket, jól reagált meccs közben, jól rotált és most nem csinált semmi olyat, mint Szegeden a Reggie-Baki csere, vagy hasonló.

 

Nagyon jó lenne most már elindulni felfelé, de őszintén szólva szkeptikus vagyok, mert tényleg vannak sérülések, idegenben még mindig nem bizonyítottunk, Markónál pedig teljes lutri, hogy mikor tud hasonlót játszani, márpedig ha neki nem megy, akkor továbbra is gyengék vagyunk. Ezen Pustahvar sem változtat, bár szerintem ő jól szállt be, csak nem tőle kell várni a megváltást, ő csak szerkezetileg, meg rotációban billenti kicsit helyre az elbaltázott keretünket.

 

Lesznek olyan hazai meccseink azért a közeljövőben, amiken hasonló játékkal lehet esélyünk, Paks, DEAC, Sopron, Pécs, a végén Jászberény (idegenben azért nem olyan jók, meg addigra talán kicsit meg is fáradnak), plusz megyünk Egerszegre, egy átlagos csapat ezekből azért hozna mondjuk 3 győzelmet, aztán ha a középszakaszban nem ver meg minket oda-vissza a Szedeák, akkor elkerülhetjük a playoutot. Ez lehet az egyetlen célunk most már, plusz az, hogy kicsit jobb szájízzel fejezzük be a szezont, a hátteret pedig közben rendezzük és a szerződéssel rendelkező magyarjaink mellé megfelelő minőségű légiósokat igazoljunk egy megfelelő szerkezetbe, aztán az új csarnokban feledtessük ezt a botrányt.

N.21 Creative Commons License 2019.01.20 0 0 15707

Gratulálok a csapatnak a tegnapi győzelemhez! Előzetesen az ankéton hallott sérülések miatt sem adtam túl sok esélyt magunknak, de szerencsére mindenki tudta vállalni a mérkőzést, és bár én nem láttam az Alba elleni meccsünket, de azt hiszem ebben a szezonban most játszottunk a legjobban. Jól védekeztünk, Roli nagyon jól játszott, statot nem láttam, de biztos az izmos dupla-dupla, meglepődnék, ha nem. Spica támadásban régóta nem látott játékkal örvendeztetett meg minket a festékben, fontos duplákat szerzett ott, kritikus pillanatokban. Remélem erőt ad ez a győzelem, és sokat merít a csapat belőle!

vanekur95 Creative Commons License 2019.01.20 0 0 15706
N.21 Creative Commons License 2019.01.19 0 2 15705
Tocy92 Creative Commons License 2019.01.10 0 0 15704

Szörnyű amúgy, hogy mennyire borzalmas légiósaink vannak, szóval azért amikor három magyar játékos (Roli, Luka, Gege) tűnik a három legjobbnak, ott valami nincs rendben. Johnson teljesen kuka, az a baj, hogy ez nála kb. rendszeresen így van, képtelen csapatban játszani és kettesként annyival kevesebbet van nála a labda, hogy abszolút nincs ritmusban - aztán így is jöhetnek olyan percei, amikor dob pillanatok alatt tíz pontot, ettől még teljesen megbízhatatlan, egyre inkább úgy érzem, hogy fogalma sincs a kosárlabdáról. 

 

Markóról nehéz mit írni, vállalhatatlanul szörnyű volt, aztán a végén Sulovics nélkül elkezdtük tömni labdával és akkor azért voltak hasznos megmozdulásai, de teljesen olyannak tűnik a pályán, mint egy 45-50 éves valaki, aki lement kicsit mozogni, de futni, felugrani, meg ilyesmit ebben a korban már ne várjunk... Értem én a sérülését, sajnálom nagyon, de akkor kezdeni kell ezzel valamit, mert ezzel a teljesítménnyel, amit egy-két jó negyedet leszámítva kb. az egész szezonban hoz, sajnos nem hogy nem válik hasznunkra, hanem egyenesen káros. Az mondjuk parádé, hogy még így is valamiért vele a pályán voltunk jobbak :D 

 

Roli végre úgy játszott, ahogy tőle elvárnánk, Lukától sem lehet ennél sokkal többet kérni (sok rossz dobása volt, de hát ő nem egy scorer azért), Gege 10 pontja abszolút pozitívum, de amíg 3 légiósunk van, amelyből kettő ilyen szinten negatív, addig ez nagyon kevés. Csak az a baj, hogy ezen Pustahvar sem javít szerintem, mert ő sem pontszerző, kreáló, "megnyugtató" játékos, hanem munkás. Amúgy Manny is lassabbnak, öregebbnek néz ki sajnos, hiába voltak azért jobb meccsei.

 

Ádám ezt a meccset is elrontotta a végén a Baki-Reggie cserével, szép volt... Nehéz erre is mit mondani, lassan két éve hallgatjuk, hogy nincs vezér (érdekes, Ádám mindig ezt hiányolja), ezért jött Ubilla, idézem, hogy "a hullámvölgyeken átsegítse a csapatot, hogy a szoros végjátékokban legyen vezér, főleg idegenben", csak én most már biztos vagyok benne, hogy Ádám azt várja az ilyen játékosoktól, hogy maguktól nyerjék meg a meccseket, viszont ez sajnos nem így működik. Régebben ez működött Fodorral, Raivióval, az akkori Markóval, Frazierrel, mittudomén, tavaly Ivosev is nyert nekünk két meccset, de az nem edzői munka, hogy ha baj van, akkor oldja meg a játékos, én meg üvöltözök valami a kispadnál, most már főleg a játékvezetőkkel. Az meg főleg nem az, hogy utána lenyilatkozom, hogy "nem tudtunk jó döntéseket hozni, kell egy vezér" - most nem mondta ezt asszem, de már idén is többször hangoztatta, meg tavaly is...

 

Mindegy, Ádámnál egyértelműen szétcsúszott a dolog már régen, ezt ő is tudja valamennyire, csak könyörgöm, engedjük már el, ez így ott lappang a fejekben nála is, a játékosoknál is, mindenkinél, senkinek sem jó a helyzet.

Hajrá Kaposvár! Creative Commons License 2019.01.09 0 0 15703

Ez? Teljes fejetlenség. Ott voltam, láttam. Kár, hogy Spica csak az utolsó negyedben vette észre, hogy meccs van. 😀

Előzmény: N.21 (15702)
N.21 Creative Commons License 2019.01.09 0 0 15702

Ez a végjáték mi a szar volt??

N.21 Creative Commons License 2019.01.09 0 0 15701

Mondjuk megvan az oka annak is, hogy ők is ott vannak, ahol. A tabella nem hazudik. Akár még nyerhetünk is, ami nagyon jó lenne!

N.21 Creative Commons License 2019.01.09 0 0 15700

Szinte kétpercenként eladjuk a labdát. :(

Tocy92 Creative Commons License 2019.01.08 -1 0 15699

Hát... mondjuk talán lesz egy magasemberünk, aki védekezni is akar. Biztos, hogy Pustahvar borzasztó hasznos, fontos játékos egyébként, csak az a baj, hogy ahhoz jó csapat, illetve letisztult játék kell szerintem, itt viszont egyik sincs meg. Viszont mi lesz akkor, ha Harazin pár hét múlva felépül? Mert amennyit keres Roli és Marko, luxus lenne erre a két posztra négy embert fizetni. Azt pedig hiába írja a delfinek, hogy Pustahvar tud hármast játszani...

 

 

Hajrá Kaposvár! Creative Commons License 2019.01.07 -3 2 15698

Úristen, nehogy már elájuljatok ettől az igazolástól. Nem kell ide L. James, nem kell ide új légiós. Most lett volna esély, hogy talán Beni is szerepet kapjon.
Majd meglátjátok, hogy vele sem leszünk előrébb. Idén csak jól jártunk a "bevált" légiósokkal. Nem játékos kell ide, hanem egy edző. Miért olyan nehéz ezt észrevenni? Egy Zalaegerszeg (nem lealacsonyítóan írom) 4 győzelemmel áll előttünk, pedig ott nincs a csapatban egy Halász-(Harazin)-Markovics-Baki-Bogdán-Hock-Hendlein magyar tengely. Ezen kellene inkább elgondolkozni, hogy ezek a játékosok miért nem tudnak stabilan jó eredménnyel együtt játszani, és nem azon gondolkozni, hogy még milyen légióst hozzunk ide. Kifogás minden meccs után lesz. Egyébként meg nem értem, hogy miért kell egy saját csapatos fórumon a kommentelőknek arcoskodni, ha valaki leírja a véleményét. 

Real013 Creative Commons License 2019.01.07 0 1 15697

Pustahvar nem extra játékos, de szeretni fogjátok. Hajt, jól védekezik, okos játékos. 

 

Nem biztos, hogy rá van szükségetek, de nem is miatta fogtok helyben maradni, vagy visszább csúszni. 

 

(Falco drukkkerként láttam 'pár" meccsen játszani.)

szurkoló111 Creative Commons License 2019.01.07 0 4 15696

nehogymár azon sírjatok hogy lesz még egy-remélhetőleg- használható erőcsatárunk ...

eldobom az agyam komolyan

kj lenne nektek jó akkor? Lebron???

 

Előzmény: Hajrá Kaposvár! (15693)
A Matróz Creative Commons License 2019.01.07 0 2 15695

Biztos, hogy lehetett volna jobb játékost is hozni, de azt azért ne találjuk már ki, hogy azon sírjunk, hogy hoztunk egy fehérorosz válogatott játékost, aki idén 35, tavaly 39 %-kal dobta a hármasokat, rutinos, azonnal bevethető, talán nem akkora lutri és magas poszton bevethető, mivel ott jelenleg 2 emberünk van 80 percre, akik közül az egyiknek minden létező sérülése van a másik meg utál magas játékosok ellen verekedni.

Hajrá Kaposvár! Creative Commons License 2019.01.07 -3 1 15694

Ivosev nem fért bele a "csodaszerkezetbe", Pustahvar igen. 4 cm magasabb és 5 kilóval nehezebb Szasa. :)

Hajrá Kaposvár! Creative Commons License 2019.01.07 -5 1 15693

Ezt nem hiszem el, Pustahvar hozzánk jön!!! :(
Szerintem idén direkt szívatjuk magunkat... Megint egy bugyuta lépes! Pustahvar kb. a légiósok Harazinja lesz nálunk. Jó-jó, de igazából nem lesz számottevő, nagyon hullámzó a teljesítménye, és igazából nem is tartom egy jó 3 pontos dobónak (legalábbis mostanában nem erről híres). Mindegy, gondolom olcsó volt. Kíváncsi vagyok Szegeden játszik-e már. Látom megint a "fiatalítás" volt a cél.

Tocy92 Creative Commons License 2019.01.07 0 0 15692

Szerintem Pustahvar nem jó ide. Nem tud hármast játszani és az, hogy jól triplázik, az is csak időszakosan igaz.

 

Lecsóval egyetértve, a szurkolók parádésak, ez a meccs pedig tökéletesen beárazta a csapatot: vért izzadva, mázlival sikerült megverni az edzőjét vesztett, a mezőnyből lefelé kilógó TF-et. Ha Mehmedovics körül nincs a balhé, ezek simán behúzzák, vagy ha van egy kis mázlijuk a végén :) 

 

Ádámot annyit ekéztem már, hogy most csak annyit írnék róla, hogy a munkáját a rendes játékidő végén felrajzolt valami jellemezhette legjobban. Viszont most körülötte is olyan a szituáció, hogy már annyit sem tud dolgozni, amennyit dolgozhatna, bár sajnálni nem tudom érte, ő csinálta az egészet és ő koncentrált eddig is másra a munkája helyett.

 

Csak az a baj, hogy Monokék már nincsenek és úgy fest, hogy más sincs, aki lépne edzőfronton, lépne légiósfronton, vagy egyáltalán csinálna valamit. Így meg egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy nyerjünk Szegeden, az most konkrétan a bravúr kategória lenne...

Törölt nick Creative Commons License 2019.01.07 0 0 15691

Szása egy rendkívül szimpatikus játékos. Sokak szerint használható bedobóként és erőcsatárként is, de szerintem inkább az utóbbi az ő igazi posztja. Viszont szerintem ő olyan légiós, aki akkor fér el egy csapatban, ha van mellette 3-4 másik extra játékos. Persze most nem a bajnoki cím az elvárás nálatok, és ahogy már korábban is írtam nem hinném, hogy playout gondotok lenne, így akár teher nélkül elég is lehetne nektek Szása. Ő egy olyan játékos, aki a pályán túlságosan is jó és szerény, alázatos, de nincsen benne semmi vagányság. Ha a mérkőzés elején bejön neki egy tripla, akkor lehet egy jó meccse. Viszont többnyire nem így szokott lenni, és eléggé lámpalázas típus is, ami egy légiósnál nem gyakori jelenség. Összességében mi nagyon szerettük Szombathelyen, de nálunk most nem fért volna el a csapatban.

Előzmény: szurkoló111 (15689)
A Matróz Creative Commons License 2019.01.07 0 0 15690

Fizikálisabb játékos jó lenne, de elvileg arra pont jó, amire kellene játékos:

- bedobja a hármast

- tud magas poszton játszani.

Előzmény: szurkoló111 (15689)
szurkoló111 Creative Commons License 2019.01.07 0 0 15689

Nagyon kellene még 1-2plusz ember, egyrészt erőcsatár, másrészt shooter posztra is

Előzmény: Törölt nick (15687)
Lecso11 Creative Commons License 2019.01.07 0 5 15688

Azt azért nem mondanám, hogy őt senki nem hibáztatja, mert azért kap ő is rendesen.

 

Egyébként ez a szombati elképesztő volt megint, mondanám, hogy nem érdemeltük meg, de a tf sem amúgy. Spica hihetetlenül rottyon van, látható, hogy fizikailag elkészült a háta miatt, nálam így is kész csoda volt, hogy hellyel-közzel megfogta Bergstedtet és még pontokat is dobott, mindenesetre látványos volt a különbség, amikor leült és Roli vagy Beni fogta, akkor főleg akkor dobott kosarat, amikor akart. Így aztán állandóan vissza kellett jönnie Markonak, bármennyire is alig bírta. Sajnos Mannynek sem ment, így törvényszerű volt, hogy szoros lesz. Halásznak és Bakinak voltak jó pillanatai a padról és kb. ennyi.

 

Az viszont továbbra is hihetetlen, hogy egy ilyen csapatnál volt 140 kaposvári szurkoló (kb. ennyien voltak a hazaiak is), nyílván ebből sokan Pesten laknak/dolgoznak, de a többség Kaposvárról ment (+ ugye itthon évek óta tulajdonképpen minden meccsen full teltház van). Mindezt egy 12. helyezett csapatnál...

Előzmény: senkise_01 (15685)
Törölt nick Creative Commons License 2019.01.07 0 0 15687

Örülnétek, ha érkezne?

Előzmény: szurkoló111 (15686)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!