Keresés

Részletes keresés

Talia Creative Commons License 2014.07.28 0 0 8009

A számos Leonard Cohen-dal vajon kettő? Vagy több?

Előzmény: Talia (8008)
Talia Creative Commons License 2014.07.28 0 0 8008

Zorán - "Volt egy tánc...", sztárvendég: Gerendás Péter és Kulka János
Dohány utcai Zsinagóga szeptember 4. (csütörtök) 19:00

Zorán a 2014. februári frenetikus sikerű, telt házas Aréna-koncertje után szeptemberben egy újabb érdekes előadásra hívja közönségét. A Dohány utcai zsinagóga impozáns épületében most először ad egész estés koncertet.

A jól ismert régi és új Zorán-klasszikusokon kívül a legutóbbi duett-albumon elhangzó dalokból is válogatott, sőt, vendégeivel együtt számos Leonard Cohen dalt is az este részévé tesz. Zorán a csendes amerikainak becézett montreáli művész híres dalain keresztül vall a szerelemről, a vallásról, a társadalom és a politika emberi oldaláról.

A magas színvonalú zenei élményt ezúttal is a legkiválóbb zenészekből álló csapat garantálja.

Forrás: http://port.hu/pls/w/event.event_page?i_event_id=2490664&i_area_id=11&i_city_id=-1&i_county_id=-1&i_country_id=44&i_topic_id=3

laarifaari Creative Commons License 2014.07.19 0 0 8007

Köszönöm! :)

No, március 8-dikám MűPa. Ez mán döfi. Szerintem dupla koncert lesz - délutáni és esti.

 

Milyen állapotban van a kőbányai művelődési ház? Felújították?

Hűű, a győrszentiváni Molnár Vidtől mindenkit óvok: a második sortól már sem látni, sem hallani nem lehet.

Szombathelyen vajon ez melyik helyszín? Ahol a táncversenyeket szokták rendezni, az szörnyűséges állapotban lévő hely, ott bokáig gázol az ember a húgyban, ha kimerészkedik a mosdóba, az előadóterem pedig birkahodály  --  ám ahol korábbi években voltak a Zorán koncertek, az nagyon kellemes hely.

Előzmény: zorbadu (8003)
laarifaari Creative Commons License 2014.07.19 0 0 8006

A hiba "odaát" van! Meg kell nézni, hogy nem tette-e a spam szűrő a lomtárba, vagy a tűzfal nem engedi át.

 

Néztem a lomtárban, ott sincs :( Nem állítottam át semmit július másodika óta, tán a gmail-esek tökéletesítették a rendszert)

Előzmény: erida (8005)
erida Creative Commons License 2014.07.19 0 0 8005

Senkit nem húztunk ki, aki regisztrált a honlapunkon mindenki megkapja a hírleveleinket!

A hiba "odaát" van! Meg kell nézni, hogy nem tette-e a spam szűrő a lomtárba, vagy a tűzfal nem engedi át.

A július-2.-i levél  - mint írtad - átment, azóta nálunk változtatás nem történt!

Előzmény: laarifaari (8002)
zorbadu Creative Commons License 2014.07.19 0 0 8004

És ami nem szerepel a hírlevélben:

 

2014. augusztus 22. (péntek), 20:00: Szatmárnémeti (XIII. Partiumi Magyar Napok)

Előzmény: zorbadu (8003)
zorbadu Creative Commons License 2014.07.19 0 0 8003

2014. szeptember 4. (csütörtök): Budapest, Dohány utcai Zsinagóga

 

2014. szeptember 16. (kedd): Pécs, Kodály Központ

 

2014. október 11. (szombat): Zalaegerszeg, Városi Sportcsarnok

 

2014. október 19. (vasárnap): Szeged, Zsinagóga

 

2014. október 27. (hétfő): Debrecen, Kölcsey Központ - Vendégek: Kulka János és Gerendás Péter)

 

2014. október 28. (kedd): Budapest, Rózsa Művelődési Ház

 

2014. november 5. (szerda): Szombathely, Művelődési Ház

 

2014. november 10. (hétfő): Tatabánya, Vértes Agora

 

2014. november 13.  (csütörtök): Budapest, Kőrösi Csoma Sándor Kőbányai Kulturális Központ

 

2014. november 17. (hétfő): Mosonmagyaróvár, Flesch Károly Kulturális Központ

 

2014. november 18. (kedd): Veszprém, Hangvilla

 

2015. február 28. (szombat): Győrszentiván, Molnár Vid Bertalan Közösségi Ház

 

2015. március 8. (vasárnap): Budapest, Művészetek Palotája

 

 

Jegyeket egyelőre a Rózsába és Tatabányára árulnak, a DVD-t szeptember közepére ígérik.

Előzmény: laarifaari (8002)
laarifaari Creative Commons License 2014.07.18 0 0 8002

És meg is kapta mindenki, már nagyban áruljuk a jegyeket!

 

Én nem kaptam. Ezek szerint kikerültem a "mindenkiből".

Valamilyen származási, politikai, stb. bizonyítványok szükségesek a "mindenkibe" kerüléshez?

Vagy egyszerűen csak soha, semmiről nem szabad véleményt nyilvánítania annak, aki információkhoz szeretne jutni.

 

Esetleg van olyan az erre járók között, akit még nem húztak ki a kultúrbarlangosok a névsorból, és  bemásolná ide a koncertnaptárt?

 

Előzmény: erida (8001)
erida Creative Commons License 2014.07.18 0 0 8001

És meg is kapta mindenki, már nagyban áruljuk a jegyeket!

Előzmény: laarifaari (8000)
laarifaari Creative Commons License 2014.07.18 0 0 8000

Holnap küldjük a teljes őszi turné menetrendjét, és természetesen ezekre is biztosítunk jegyeket!

üdv Kultúrbarlang

 

Nem panaszkodásiból mondom, de tegnap múlt el a holnap :D

 

Előzmény: erida (7998)
laarifaari Creative Commons License 2014.07.17 0 0 7999

Télleg :))) Most néztem: július másodikán érkezett hírlevél. Kihagyásos napok voltak.

 

Kérdés.

A Kultúrbarlangban is oly módon vásárolható jegy, hogy online lefoglalják a neten keresztül  -- ezt otthonról is meg tudom tenni, ezért nem megyek el a Kertész utcába -- vagy a barlangosok lefoglalták az első öt sort, és abból lehet szemezgetni? 

Előzmény: erida (7998)
erida Creative Commons License 2014.07.16 0 0 7998

De hiszen már vagy két hete megírtuk a Zorán klub tagjainak, hogy vannak jegyeink!

Holnap küldjük a teljes őszi turné menetrendjét, és természetesen ezekre is biztosítunk jegyeket!

üdv Kultúrbarlang

Előzmény: laarifaari (7997)
laarifaari Creative Commons License 2014.07.15 0 0 7997

Visszavonom az előbbit, megtaláltam két küldetésnyilatkozat között az online jegyvásárlást. Jegy az már alig van - illetve amikor ilyen szép nagy egységes tömbök foglaltak, akkor fölmerül, hogy azokat IBUSZ csoportoknak tartják fönn. Akik vagy jönnek, vagy nem.

 

Nem tudom, szeretnék-e a tizenvalahanyadik sorban ülni, miután autóztam hatvan kilométert.

 

Előzmény: laarifaari (7996)
laarifaari Creative Commons License 2014.07.15 0 0 7996

A zember nem jár erre, és kimarad a legjobb hírekből :)

Mi az A VÉRTES AGORÁJA? Küldetésnyilatkozatuk van, de nézőtéri alaprajzot, online jegyvásárlási lehetőséget nem láttam.

Tudom, a kinyilatkoztatások korát éljük, de a jegyeket csak el kellene adni valamiképpen.

Milyen ez a kárpátok géniusza hely, Dotis?

Előzmény: Dotis (7995)
Dotis Creative Commons License 2014.07.07 0 0 7995

November 10., Tatabánya

http://www.avertesagoraja.hu/events

Endiman Creative Commons License 2014.06.17 0 0 7994

m3 most!

 

Zorán - Roxinpad

 

koncert a nyolcvanas évek végéről.

laarifaari Creative Commons License 2014.06.04 0 0 7993

Hír

"Július 6.-án, Vasárnap 21.00 órai kezdettel Balatonfenyvesen ad koncertet Zorán és együttese. Remélhetőleg igazi, forró nyáresti szabadtéri koncertben lehet részese a környéken nyaralóknak, vagy akik leruccannak eme kivételes esemény kedvéért!

Jegyek a Kultúrbarlangban válthatóak 2490 ft-os áron, melyet természetesen külön jutalék nélkül árusítunk a Zorán klub tagjai számára!

A jegyek személyesen a boltunkban mától vagy vidéki vevőink számára átutalással is megvásárolhatóak!"

zorbadu Creative Commons License 2014.05.18 0 0 7992
darpa Creative Commons License 2014.05.09 0 0 7991

A koncertről:
A helyszínen nem tudom, hogy szólt, a tévében nagyon jól.
Szerintem elmondható: ma Magyarországon ennél jobbat (dalokban, hangzásban, zenekarban, vendégekben, a felvételben - kis kamera Sipeki gitárján például, Horváth Kornél ütéseinek lereagálása stb., az egyszerű, mégis nagyszerű háttérképben) nem nagyon lehet látni. A zenészek reakcióiból, ahogy Sipeki és Orosz Zoltán többször is összenéznek egy-egy – valószínűleg új rögtönzésükön -, a mosoly az arcukon, az Ederlezi alatt Rúzsa Magdi egyszer előbb belép, énekli Zorán részét is, mert nem szerepel, hanem szívből énekel, a lányok "hujjogatása" a Kóló alatt, mindebből azt lehet látni, hogy ők is élvezték az egész bulit.
Tökéletes volt. Tökéletes élmény!

rumci Creative Commons License 2014.05.06 0 0 7990

Én meg nem. Csakhogy épp aznap múlt ki sok év kiváló működés után a set-top-boxom.

Előzmény: OlajcseppCsillag (7989)
OlajcseppCsillag Creative Commons License 2014.05.06 0 0 7989

hát persze, hogy elfelejtettem... :(

Előzmény: Dotis (7985)
MIHI Creative Commons License 2014.05.06 0 0 7988

Ha valakit érdekel ez a Nők Lapjás CD szuvenírnak vagy gyűjteménybe, akkor most láttam, hogy a Lehel téri piacon a Gogol utca felőli oldalon 500-ért meg lehet kapni.

CandUs Creative Commons License 2014.05.05 0 0 7987

Kedves Mindenki!
Nagy reményekkel fordulok hozzátok! Én egy tavalyi, március 13-i dunakeszi koncertről keresek képeket. Már a fél internetet felkutattam, de nem találtam semmit sem. Írtam a VOKE-nak is egy email-t, de nem válaszoltak rá. Remélem tudtok segíteni nekem ebben a helyzetben :)

Szép estét mindenkinek :)

laarifaari Creative Commons License 2014.05.03 0 0 7986

Perszepersze, néztem, nézni fogom, mint gondolom még sokan mások. Jó kis háttértévézés.

 

Dotis, még egyetlen sort sem írtál a február nyolcadikai, 185 perces arénás koncertről - az nem lehet, hogy nincs véleményed :) Nagyon elkeserítenél, ha az ajkai tollforgató lefetyes cikkére (amely kikerült a honlapra is, ó jajjjjjj) mutatnál rá: - na ez pont olyan, mintha én írtam volna!

Ugye nem?

Elismerem, volt benne jó is. Mármint a koncertben. Szerinted?

 

 

Előzmény: Dotis (7985)
Dotis Creative Commons License 2014.05.02 0 0 7985

Ne feledjétek: ma este 23.10-kor lesz a koncert elsõ része, az M1-en.

zorbadu Creative Commons License 2014.04.24 0 0 7984
Talia Creative Commons License 2014.04.17 0 0 7983

Óbuda. Nagyon jó volt. Csodás duettek a lányokkal. Bővebben később.

laarifaari Creative Commons License 2014.04.16 0 0 7982

Nemrég értem haza a Marczibányiból, nagyon jó hangulatú koncert volt

 

Végre valami jó! :)

Azért ez úgy lenne az igazi, ha legalább ketten írnánk egy-egy koncertről. Valaki megcáfolná a klebis koncertről írott véleményemet, és megint valaki más kiegészítené a marczis előadásról írott beszámolódat.

 

Ámde és azonban hiába a teltház, lassan majd' minden háztartásban egy kompúter, akinek véleménye van, és még meg is osztja a közzel, alig akad. Ketten sem vagyunk :)

 

Viszont van sok jófej, aki följelenti a közös képviselőket, mert nem írták ki, hogy 8 forinttal csökkent a rezsi. Ez itten Magyarország. Szar hely, valljuk be őszintén.

Előzmény: Dana79 (7980)
zorbadu Creative Commons License 2014.04.16 0 0 7981

2014. április 18., 20:00

Kék Duna Wellness Hotel, Ráckeve

Beszélgetés Sztevanovity Zorán előadóművész, énekes, gitáros, zeneszerzővel.

 

Dana79 Creative Commons License 2014.04.14 0 0 7980

Nemrég értem haza a Marczibányiból, nagyon jó hangulatú koncert volt, a program ugyanaz volt, mint tavasszal máshol is, Zorán ezt mondta...:) A pesthidegkútin sajna idén nem voltam, de arról terjedelmes beszámolót adott Laarifaari. Ez a ma esti koncert szerintem kimondottan jó hangulatú volt, szerintem Zoránék is élvezték, Barbiéknak irtó jó kedvük volt végig. A három duett szám (Míg a szív lejár Évivel, Játssz még Barbival, Mit akar az eső Ritával) szerintem a koncert fénypontjai voltak, de meghallgattam volna őket ráadásnak újra... nekem jobban tetszettek, mint a lemezen lévő verziók.

 

Metrós kezdés helyett A színfalak mögött volt, és kirepült a műsorból Az élet dolgai (sajnos), visszakerült a Mondtam neked (nem sajnos):). Zorán mondta, hogy most egy ideig ez a műsor marad nagyjából.

 

Egyszóval én feldobódtam ettől az estétől, irtó jó hangulatot csinált ez a remek kis csapat, a három duett miatt pedig már bánom, hogy nem vettem jegyet a csütörtöki Ady művházas koncertre is...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!