Keresés

Részletes keresés

Kumpi Creative Commons License 2008.04.29 0 0 1278
Azzal kezdtem, hogy azt megnéztem. De az egy coop üzletlánc katalógusa, a kérésem a Lidl-re, vagy a Billára vonatkozott. Viszonyításnak viszont jó volt...
Előzmény: Csokis (1277)
Csokis Creative Commons License 2008.04.28 0 0 1277
Puntik két napja tett be egyet. Az már csak elég aktuális, nem?
Előzmény: Kumpi (1276)
Kumpi Creative Commons License 2008.04.28 0 0 1276

Sziasztok!

 

Diákcsoportot vinnék Párkányba a jövő7en. Reggelire nem fizettünk be, hanem úgy terveztük, hogy a közeli boltban vennénk meg. (virsli, kenyér, mustár vagy felvágott, lekvár, stb.) Tudnátok segíteni abban, hogy milyen árakkal kalkuláljak? (kb. olyasmivel, mint itthon?) Esetleg ha vki tudna linket küldeni egy akciós katalógusról, szupi lenne! (úgy tudom Lidl, ill. Billa van ott a környéken + vmi helyi közért)

mistral96 Creative Commons License 2008.04.27 0 0 1275
Secko jedno...:-((
Előzmény: puntik (1274)
puntik Creative Commons License 2008.04.26 0 0 1274
puntik Creative Commons License 2008.04.26 0 0 1273

http://www.coop.sk/letaky/Jednota_aktual.pdf  

                                                  ime a JEDNOTA-hol tobbnyire SLOVAK-aru van

                                        Puntik-CZECHO-SLOVAKIA- 

natenedu Creative Commons License 2008.04.25 0 0 1272
1. Lidl-ben ugyanúgy nincs szlovák, mint itthon magyar áru.
2. 13-ig van Billa
3. Jednota 14-ig, de drágább mint a Billa


Italnagyker? Te többet tudsz mint én. Van olyan Párkányban?!
Előzmény: reckon (1269)
natenedu Creative Commons License 2008.04.25 0 0 1271
a sörnél jobb indok nem is kell :)
Előzmény: rendjel (1270)
rendjel Creative Commons License 2008.04.25 0 0 1270

Hogy meddig vannak nyitva szombaton, arra nem emlékszem, de 13-ig biztosan.

 

Ha a hídról lejőve balra fordolsz, akkor megtalálod a Lidl-t kb. 7-800 . Ugyanabban az utcában (amin jöttél arra merőlegesen) Van a Liedl-től kb. 300 m-re a Billa. Ha visszamész a Lidl-hez, és nem a híd felé, hanem tovább Révkomárom felé (jobbra) fordolsz, kb. 1 km-re van a Jednota. Tehát ez ugyanazon az úton van mint a Lidl, csak fordul egyet jobbra.

 

Amúgy nemigen olvassa már senki ezt a topikot, mert a címbeli vásárlás már nemigazán érdekel senkit, ők járnak át már ide vásárolni. Még a juhtúró is sokkal olcsóbb mint ott. Na, a sör még nem, aztán kész!

Előzmény: reckon (1269)
reckon Creative Commons License 2008.04.25 0 0 1269
senki többet harmadszor? naaa
reckon Creative Commons License 2008.04.21 0 0 1268
ja,plusz a bevásárlás gyakorlatilag sör, és töményvásárlás,(esetleg egy kis deli),ezért az italker. nyitvatartása is érdekelne...köszönöm!!
Előzmény: reckon (1267)
reckon Creative Commons License 2008.04.21 0 0 1267
sziasztok


szombaton mennénk párkányra, de nem tudjuk egyelőre, hogy mikorra érünk oda,ezért kérdezném,hogy meddig tud ott az ember a hét ezen napján bevásárolni ? az abc ott a főutcán meddig van nyitva ? és a billa (ha jól tudom van az is), van még vmi abc a közelben?

előre is köszönöm a -lehetőleg szombatig beérkező: )-válaszokat!
puntik Creative Commons License 2008.04.19 0 0 1266

Ha jol tudom-VIACARG-MASTERCARD-ezekkel lehet fizetni,

Puntik-CZECHO-SLOVAKIA-

Előzmény: hkr (1264)
halászgarázs Creative Commons License 2008.04.17 0 0 1265
Igen, lehet. Legalábbis mi fizettünk vele, otp-sel. A többi félét nem tudom, mert nem figyeltem.
Előzmény: hkr (1264)
hkr Creative Commons License 2008.04.11 0 0 1264
Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a parkanyi Lidlben lehet-e bankkartyaval fizetni?

Udv:

hkr
puntik Creative Commons License 2008.02.20 0 0 1263

http://www.decodom.sk/category.php?cat=Obyvacky&lang=SK  ITT talasz mindent

Puntik-CZECHO-SLOVAKIA-

Előzmény: 521478963 (1262)
521478963 Creative Commons License 2008.02.17 0 0 1262
Mit gondoltok, Párkányban vannak üzletek ahol bútorfogantyút lehet kapni (hétvégén is)?

A Decodom nevű szlovák cég bútorait csak a Sconto forgalmazza Magyarországon. Több hét az átfutási idő, arra gondoltam ha átugranék, lehet hogy ott "minden sarkon azonnal adnak Decodomot. (Úgy mint nálunk a Forest-Zalaegerszeg, tök mindegy hogy szakboltban vagy Praktiker- Brico Store- Bauhaus stb. mindenhol ugyanaz a skála)
i92 Creative Commons License 2008.01.18 0 0 1261
Sziasztok!

Remélem jó helyre írok kérdés és tanács ügyben.Szeretném megkérdezni,hogy sturovóba érdemes-e átugrani rcmodellt vásárolni,ha olcsóbb mennyivel és tudtok-e valamerre ott boltot.Sajnos a neten nem találtam semmi érdemleges információt erről.

Köszönöm.
Üdv.Fésű György
ZoneAlarm Creative Commons License 2008.01.13 0 0 1260

Hát ezek szerint akkor maradok a forintnál, mert bukom a forint-euró vagy a forint - korona átváltásán is, bár jobb lenne mondjuk a pénzem nagyobb részét euróban vagy svájci frankban tárolni, mert talán az nem döglik be ....

 

Úgyhogy akkor a Párkányi bankolás egyenlőre kihúzva.

Holnap veszek valami befektetési jegyet a Raiffeisenben, az 12%-ot hoz fél évig, és utána meg állítólag nőhet, de nem bukhatok vele.  Nem sok, de legalább biztos, és jobb mint az OTP 4-5 %-a.

Előzmény: natenedu (1259)
natenedu Creative Commons License 2008.01.13 0 0 1259
Ez valami írási kényszer? Legalább néznél utána!

Ausztria az eurózónához tartozik így ott most az alapkamat 4%-os. Szlovákia még "csak" EMR2-ben van (ez gyakorlatilag azt jelenti, hogy az euró árfolyama kötött).
Szlovákiában az alapkamat 4,25%-os.
A magyar alapkamat 7.5%

Elvileg ha itthonhagyod a pénzed többet kamatozik.

Az infláció tekintetében egyébként az eurózónában Ausztia 2.9%-al hátulról a 3. Csak a szlovénoknál és a görögöknél rosszabb a helyzet. De az inflációs adat, hacsak nem akarsz ki is költözni, teljesen indiferens számodra, neked a magyar inflációt kell megfizetned ami 7,8% volt tavaly.

Számlát bárhol a világon nyithatsz, akár a kajmán szigeteken is... feltéve ha a bank elfogad partnerének.
Előzmény: YuleK (1258)
YuleK Creative Commons License 2008.01.12 0 0 1258
a kamat ausztriában kb 2%os, mert ott alig van influáció(kb 3%) mondjuk én inkább oda vinném a pénzem, mert egy biztos helynek számít. nálunk sztem előbb utóbb beüt a gigszer és baszhatja az ember a pénzét.
a szlovák kamat egyenlő a miénkkel...
Előzmény: ZoneAlarm (1256)
Celtis Creative Commons License 2008.01.12 0 0 1257

Szerintem igen, de részeleteket nem tudok. Mindenesetre az ötlet jó.

Majd számolj be az eredményről, mert engem is érdekel.

Előzmény: ZoneAlarm (1256)
ZoneAlarm Creative Commons License 2008.01.11 0 0 1256

Picit off:

 

Nem tudjátok, hogyha én szlovákiában, vagy Ausztriában  szeretnék egy bankszámlát nyitni, azt megtehetem-e Pesti létemre?  Ott van kamatadó? Mennyi a lekötött betét kamata, és melyek a jobb bankok?  Állítólag jobban is járhatok ott mint itt a hazai bankokkal.

Törölt nick Creative Commons License 2008.01.04 0 0 1255

Sziasztok!

 

Tud valaki Rimaszombaton vagy környékén egy jó pizzériát? Holnapra kéne.

csufi.rulez Creative Commons License 2007.10.18 0 0 1254

A dontesed egyebkent maganugyed, en ezutan is at fogok jarni.

 

Valóban, én kicsit nyugatabbra megyek inkább szívesen ezután (is). Neked pedig jó szívvel kívánom, hogy érezd jól magad Sturovóban, jó vásárlást és időtöltést!

 

 

*Szlovákiából írsz (nincs ékezet)?

Előzmény: Zivos (1231)
csufi.rulez Creative Commons License 2007.10.18 0 0 1253

Szerinted ilyen nalunk nincs? Rahajtunk a turistakra, mert azok konnyebben fizetnek? Megvagjuk a kulfoldieket?

 

Ez teljesen irreleváns. NEM Magyarországi a topik, NEM magyarországon történt esetről van szó, NEM magyar hivatalos szervi szereplőkkel.

Előzmény: Zivos (1231)
fintorgó Creative Commons License 2007.10.17 0 0 1252

Ühüm, köszönöm, csak akkor meg a Hungária van még hátra!
Kipróbáljuk legközelebb.

A cipőboltban szinte alig volt őszi-téli cipő, úgylátszik a vásár alkalmából el akarták adni az összes nagyon magassarkú ködvágóorrú vackot, muszáj lesz majd később körülnézni.
Előzmény: j.cs (1251)
j.cs Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1251
Dobógókő felé kell kijönni Esztergomból az ipari park (suzuki) mellett, irány Pilisszentkereszt, Pomáz, majd Szentendrénél rá a 11-re. kb 30 perc a Budakalászi Cora így Esztergomtól, onnan még negyed óra az Árpád híd.

Kicsit kanyargós, erdei út az eleje, de sokkal nyugisabb, mint a 10-es.
Előzmény: fintorgó (1249)
puckandúr Creative Commons License 2007.10.14 0 0 1250
Végülis az "eredmény" szempontjából már majdnem mindegy, hogy ki ajándékoz meg a kerékmicsodával.
Földim volt ma kint a vásárban. Hasonló véleményt fogalmazott meg, mint a lentiek ( kínai tömegcucc). De leginkább felháborodásának adott hangot. A történet a régebbi kommentemmel szinte azonos, csak több volt az adott helyen lebilincselődött H renccám.Mondhatnánk, hogy két egymástól független és a másik sztoriját nem ismerő elbeszélő mondókája még nem repi vélemény. Ha nem is,mindenesetre gondolatébresztő. Ők olcsóbban megúszták, mert a fürdő környékén nekik "csak" az ablaktörlőt törték le, míg ott várakozott az autójuk. Persze elképzelhető, hogy mindez szerencsétlen egybeesés, mint ahogyan nanáhogy nem a H jelzés az irritáló...
Előzmény: Törölt nick (1233)
fintorgó Creative Commons License 2007.10.12 0 0 1249

Már párszor belekerültünk. :(
Sajnálom azt, aki naponta tötyörög és pöförög feleslegesen miatta.
Vannak ilyenek máshol is, nem erre a forgalomra tervezték az utakat. :(
Előzmény: vadcic (1248)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!