Keresés

Részletes keresés

pimre Creative Commons License 2016.12.15 0 0 8227

Ezt ugyan nem itt kellett volna feltenned, de ha már: A képen látszik a szerkesztőléc (tudod mi az? Balra fenn ahol a megnyitandó internetcímeket szokás írni, és nálad úgy kezdődik a képen, hogy index.hu, a többi meg nem olvasható), szóval a szerkesztőlécen olvasható internetes hely nem létezik. Valószínűleg időközben eltávolították.

 

Ha a chrome megnyitásakor jön, az azt jelenti, hogy a chrome kezdőlapjának ez van beállítva. Gyermeteg hiba, javítsd ki! A beállításoknál (Tudod, jobbra fenn 3 egymás alatti pont, majd Beállítások) az Induláskor címszó alatt valószínűleg azt állítottad be, hogy "Folytatás ott, ahol abbahagyta". Tedd át a pipát arra, hogy "Új lap oldal megnyitása".Ettől majd üres lappal indul a chrome, és Te írod be, hogy mit akarsz megnézni.

Előzmény: oberthur55 (8223)
scarabaeus Creative Commons License 2016.12.14 0 0 8226

Ha másik böngészőből nézed, akkor is szétesik a beviteli mező?

Előzmény: (.) (.) Gibson (8224)
scarabaeus Creative Commons License 2016.12.14 0 0 8225

(Mondjuk nem fórumhiba)

Ha könyvjelzőből hozod elő az oldalt: erre a linkre -> http://index.hu is kijön a 404?

Előzmény: oberthur55 (8223)
(.) (.) Gibson Creative Commons License 2016.12.14 -10 0 8224

Sziasztok .

Hozzászólást akarok küldeni, a szövegmező közepén útvonal:p felirat jelenik meg fent, a felső részben meg reklámok . Nem tudok a fórumokhoz hozzászolni .

Na, ebben kérnék segítséget, hogy kapcsolhatom ki, vagy mit kell beállítanom.

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv:  (.) (.) Gibson

oberthur55 Creative Commons License 2016.12.07 0 0 8223

Hello, valaki meg tudja mondani, hogy mostanában miért ez a nyitókép fogad chrome-on, és hogy tudom "visszavarázsolni" az eredetit?

Előre is kösz!

 

 

 

 

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.04 0 0 8222

Mivel ezt találtam meg ebben a témában :D És mivel másoknak működik ezért gondolom itt a probléma. Kösz amúgy, de ez nem segített sokat.

Előzmény: illetlenke (8221)
illetlenke Creative Commons License 2016.12.04 0 0 8221

Ez itt a fórum hibajelentője.

Neked a

http://blog.hu/help

kell.

Előzmény: Törölt nick (8220)
Törölt nick Creative Commons License 2016.12.04 0 0 8220

Sziasztok!

 

Lehet tök technikai analfabéta vagyok, de miért van az, hogy nem tudok blogokat követni, mert a követés gomb helyett ilyen narancssárga alapon pontokat hoz ki és azt írja ki, hogy betöltés. Hiába várok, akkor sem történik semmi.

buga1 Creative Commons License 2016.12.02 0 0 8219

Mail ment...

Előzmény: pimre (8218)
pimre Creative Commons License 2016.12.02 0 0 8218

Nálam is ilyen, viszont ez csak a képernyő felső régiójára korlátozódik, az Új nick létrehozása linktől a Kilépés linkig terjedő területre. Ha kicsit korábbi hozzászólásokra mész lefelé, akkor a Keresés, és az alatta lévő Kedvencek már normálisan látszanak.

 

Viszont lenne egy kérdésem: Hogy tudtál telefonról képet bemásolni ide? De lehet, hogy inkább az a kérdés, hogy hogyan sikerült képet lementeni a telefonról? Ott is van képlopó?

 

Mivel a kérdés itt off, szívesen vennék választ privátban. Az email címem publikus.

Előzmény: buga1 (8217)
buga1 Creative Commons License 2016.12.01 0 0 8217

Most néztem:

 

Csak a Chrome csinálja...

A telefon böngészője normálisan jeleníti meg...

Tehát a hiba a Chromeban van... De mi???

Előzmény: buga1 (8216)
buga1 Creative Commons License 2016.12.01 0 0 8216

Csak az a baj, hogy nem ilyen volt...

Mi változott azóta?

Előzmény: Csincka (8214)
scarabaeus Creative Commons License 2016.12.01 0 0 8215

(Nálam csak két és fél éve.)

Előzmény: Csincka (8214)
Csincka Creative Commons License 2016.12.01 0 0 8214

Nálam a kezdetek óta így néz ki mobilon.

Előzmény: buga1 (8213)
buga1 Creative Commons License 2016.12.01 0 0 8213

Lemaradt a kép...

 

Előzmény: buga1 (8212)
buga1 Creative Commons License 2016.12.01 0 0 8212

Ezt hogyan tudnám rendesen beállítani?

Eddig ezt nem csinálta...

Miért nagyobbak a betűk a baloldali "fülben"?

 

hellsing Creative Commons License 2016.11.30 0 0 8211

'reggelt!

  • Ha írok egy hozzászólást,
  • amiben felsorolás van,
  • a Szerkesztőben még megvannak a jelölők a sorok előtt,
  • de a végleges posztban már nem látszanak.
  • Az így formázott szöveg elég szarul néz ki
  • és a dolog sokat ront az olvashatóságon.

Böngésző: Firefox 50.0 Windows 10 x64-en.

Rstudi27 Creative Commons License 2016.11.29 0 0 8210

Nagyon köszi, támadtam ott is. 

Előzmény: illetlenke (8209)
illetlenke Creative Commons License 2016.11.29 0 0 8209

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9111587

Itt tudnak foglalkozni a kérdéseddel.

Előzmény: Rstudi27 (8208)
Rstudi27 Creative Commons License 2016.11.29 0 0 8208

Sziasztok,

 

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e, de remélem kaphatok itt némi segítséget. Régen az rstudi nickkel fórumoztam, de egy Adok-veszek topikból való egyhetes kitiltás után azzal a nickkel többé soha nem tudtam írni. Létrehoztam ezt az új nicket, használom is egészséggel, de nagyon jó lenne, ha visszakaphatnám a régit. A Válts nicknevet funkciónál látom az rstudit, de hiába választom ki, nem vált át rá a fórum. 

 

Tudtok segíteni, hogy visszakaphassam "évtizedes" nicknevem?

 

Ha nem jó helyen járok, akkor melyik topikban írjam le bánatom?

 

Nagyon köszi!

R

pimre Creative Commons License 2016.11.28 0 0 8207

Mégis milyen hibát jelez? De a választ ne itt írd meg, mert valószínű, hogy a Te térfeleden pattog a labda. Esetleg túl nagy a kép, vagy valami hasonló. Javaslom a Kérdés windowsos gurukhoz topikot (http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9157541). Ott biztos fog tudni valaki segíteni, ha leírod a hibajelenséget. 

Előzmény: zetaman (8204)
pimre Creative Commons License 2016.11.28 0 0 8206

Az biztos nem, mert én rendszeresen töltök fel képeket a topikokba Chrome alatt, és semmi gondom nincs vele. AZ viszont igaz, hogy a Flash-t a Chrome már egy ideje kitiltotta. Hála istennek, mert így nem jönnek elő a rendszeres összeomlások, meg elmaradnak a bosszantó frissítgetések.

Előzmény: van_Persil (8205)
van_Persil Creative Commons License 2016.11.28 -4 0 8205

Chrome böngészöt használsz?

Ha a válasz: igen, akkor nézd meg, hogy firefox alatt tudsz-e képet feltölteni. Lehet, hogy a chrome-ban le van tiltva a flash

Előzmény: zetaman (8204)
zetaman Creative Commons License 2016.11.28 0 0 8204

A képfeltöltés nem működik már két hónapja... Ha kiválasztom hogy „Kép feltöltése saját gépről”, csak hibát jelez, semmi egyéb.

 

(börze topic-ról van szó alább)

 

Emiatt indafotóra tettem a két képet, az indás hivatkozással meg kivágnak, hogy netes kép - ami naponta tucatjával kerül be másoknál, aztán az ok a hirdetések maradnak, az enyém mindig röpül. Lejt a pálya... Miért baj az, hogy bontatlan csomagról netes kép van? azt sem tudom feltölteni, doszt mindegy. Ha én csinálom a képet, kibomlik a csomag vagy más lesz a gyári csomagban?

 

Köszönöm.

pimre Creative Commons License 2016.11.24 -1 1 8203

"Másfelől amikor egyszer trójai alapú reklámvírust kaptam sok évvel ez előtt, akkor az AdBlock Plus sem ért kalap sz@rt se... . "

Úristen, te ezzel a tudással hozzá mersz nyúlni egy számítógéphez????????????? Az AdBlock Advertisement, azaz reklám blokkolást végez. Hogy a faszba védett volna meg téged a vírusaidtól. 

 

Nem kellene valami más elfoglaltságot választanod magadnak? De legalább ne filozofálnál hozzá. Ráadásul az Index hibabejelentő topikján teljesen off hozzászólásokkal. Persze az enyém is az, remélem hamar törlik, de nagyon fel tudom kapni a vizet, amikor ekkora baromságokat olvasok.

 

Az ezt követő hozzászólásodra meg nem is válaszolok. A szokásos agyrémeid jönnek megint elő.

Előzmény: Carina_S (8201)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.24 -2 0 8202

Pár napja volt csak, hogy a Jófogás oldalára is felment valamilyen "levakarhatatlannak tűnő" vírusféleség. Először magam próbáltam megszabadulni tőle, de ez az egymással is kapcsolatban álló reklámvírus oldalak miatt nem ment. Valamilyen üvegszerűen áttetsző felületet tett a vírus a hirdetőoldalakra, ahol az egérmutató a linkek felett sem váltott át "klikkelő kéz" alakúra, hanem sima "nyíl" alakú maradt, de ha ezzel kattintottam a linkre, rögtön az IFOREX vagy a RANDIVONAL furakodott elő... .

 

Megoldás: e-mailben lejelentettem a hibát, és megerősítettem screenshot-okkal valamint a fertőzött cookie-k pontos neveivel is a dolgot. Először tagadták, mondták ők nem vírusosak. Viszontválaszként még egyszer leírtam a hibát, megint felsoroltam a beteg sütiket, ment még több képernyőfotó, és láss csodát: ahelyett, hogy még egyszer visszadumáltak volna tagadólag, 1 nap elmúltával megszüntették a hibát. ((A fertőzött sütik a "ficusoid.xyz", a "xiti.com", és a "yahoo.com" voltak.))

 

A leírtakból pedig az a tanulság, hogy ilyenkor mindig fel kell venni az adott fórum technikai szakijaival a kapcsolatot, szabatosan megírni nekik a hibát, és ha megvan a kiindulópont, akkor boldogulnak!! ;-)

Előzmény: pimre (8199)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.24 -2 0 8201

A kiegészítőkkel az a fő baj, hogy egy ideig jók, aztán hónapok múlva kiírja a Firefox, hogy frissíteni kellene, de a gombja inaktív mert nem elérhető, ezért nem frissíthető, és ennek következtében egy idő után a Firefox zárolja az adott kiegészítőt vagy bővítményt azaz végleg letiltja.

 

Másfelől amikor egyszer trójai alapú reklámvírust kaptam sok évvel ez előtt, akkor az AdBlock Plus sem ért kalap sz@rt se... . :-))))))) -- Kézileg kellett kiszedegetni a vírust rendes vírusirtókkal meg kémprogramszűrőkkel, és utána AdBlock Plus nélkül is élvezhető volt a böngészési eredmény. Ennyit a "csodakiegészítőidről"... .. . :-)))))

Előzmény: pimre (8199)
troglodita Creative Commons License 2016.11.24 -1 0 8200

én adblock nélkül is pont ezt látom, mert egyszerűen kihagy az agyam, ha reklám kerül a látóterembe ;-)))

Előzmény: pimre (8199)
pimre Creative Commons License 2016.11.24 -1 1 8199

Neked még mindig az alapismereteid hiányoznak a számítástechnikából. Használj AdBlock-ot, és ne szemeteld teli a fórumot a rögeszméiddel!

 

AdBlock után ezt fogod látni:

 

Előzmény: Carina_S (8198)
Carina_S Creative Commons License 2016.11.24 -2 0 8198

Index Fórumos !!!Reklám-Flood!!!

 

Miért kell ugyanazt a reklámszemetet 3-szor is betenni??!! Hogy 3-szor jobban lelassítsa az így is emiatt lassú fórumot??!! Mert más "értelme nincsen... .

 

Nem ártana a fórumtulaj figyelmét felhívni a házi tisztogatás szükségességére!! Persze van más megoldás is... . AVG!

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!