Keresés

Részletes keresés

attention Creative Commons License 2007.03.18 0 0 648
Azt hittem jelszot is akartál változtatni - ha nem, hát nem.
Szerintem most be tudsz lépni, ha már itt irogatsz:)
De akkor nem értem, ha be vagy lépve, emailcimet neked is kell tudnod változtatni akárhányszor, ahhoz nem kellunk.
De ha most minden OK, akkor ne bántsuk.
Előzmény: gamine (647)
gamine Creative Commons License 2007.03.18 0 0 647
Köszi. Muszáj megváltoztatnom a jelszót? (igazából én csak az email címet akartam, csak hát ugyi a rendszer generált egy új jelszót - gondolom én).
Nem igazán tudom, hogy működik ez, most be tudok lépni a régi kóddal, v. mindenképpen cserélni kell?
Nem szeretném kipróbálni, mert a végén még kint ragadok :D vagy :(
Előzmény: attention (646)
attention Creative Commons License 2007.03.18 0 0 646
donez. most már arra kérhetsz új jelszót.
Előzmény: gamine (645)
gamine Creative Commons License 2007.03.18 0 0 645
ggamine kukac gmail.com
Köszi
Előzmény: attention (644)
attention Creative Commons License 2007.03.18 0 0 644
milyen emailcimre akartad változtatni?
Előzmény: gamine (643)
gamine Creative Commons License 2007.03.18 0 0 643
Kedves modik!
Meg szerettem volna változtatni az e-mail címemet, amit természetesen :) elrontottam. Tehát ki lett küldve az új jelszó egy létező címre, ami nem az enyém.
Tudnátok segíteni?
Köszönöm
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.11 0 0 642
Koszi a valaszt.

Hat, akkor varok meg. Ha eddig is kibirtam, akkor ezutan is kifogom.:)
Előzmény: attention (641)
attention Creative Commons License 2007.03.11 0 0 641
Van némi értelme, amit javasolsz. (azaz ez egyáltalán nem használt nickek felszabaditása esetleg, de ehhez is szoft modositás kéne) de annak, hogy ha valaki mondjuk az elmult 2 évben nem lépett be, sok oka lehet, nem feltétlen kéne törölni.

Pl sajnálatos modon a forum indulása óta jó páran elhunytak, nagyon nem tartanám méltónak, hogy nickjeik, hozzászólásaik eltűnjenek vagy akárki másé lehessen a nick.

Gondolom, ezzel egyetértesz.

Ez van, ez egy ilyen fórum, ilyen szabályokkal.
Előzmény: Törölt nick (640)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.11 0 0 640
Koszi a valaszt.

> az érthetőség kedvéért: egyik nick kérésére másik nick adatlapján nem változtatunk
> meg semmit.
Teljes mertekben egyetertek. De, azert irtam a regebbi hozzaszolasomban, hogyha valami adatra lenne szuksegetek (pl. a lehetseges e-mail-ek mivel aze a nick-e titkos v. a nevem), akkor szivesen megadnam, hogy be lehessen azonositani.
Plusz azzal senkinek sem artanek - me'g a legrosszabb esetben sem -, ha
egy sok eve letezo - *egyszer sem hasznalt* - reget legalabb valaki elkezd hasznalni.

Igazsag szerint, technikailag kellene valahogy azt megoldani, hogy az egy evnel
regebb ota be nem jelentkezett felhasznaloknak elkuldene egy levelet, hogy torolve lesz a nick-je, ha nem lep be a level elkuldesetol - mondjuk - ket heten belul.
Igy, az elgepelt-, nem hasznalt-, ervenytelen nick-ektol megszabadulnatok, plusz
hozzaferhetove valna sok nick a tobbiek szamara.

Igy, szinte mindenki csak nyerhetne. Igaz, semmi kozom a rendszerhez, es nekem tetszik igy is. Gondolom a regebbi hozzaszolasok miatt ez nem nagyon kivitelezheto, de akinek nincs egy hozzaszolasa sem, Ot nyugodtan lehetne.

> Gondolom, érted miért.
Igen, de akkor az a helyzet, hogyha valaki elfelejti a jelszavat, es a nick-hez tartozo e-mail meg mar nem el, akkor orokre veszti. Ez a "22-es csapdaja".

> Ha négy évig nem kellett, miért nem regelsz egy másikat?
Ez fgtln. az index forum-tol, de gondolom, Te sem szeretned a regedet megvaltoztani, ha mar megszoktad es - szinte - mindenki ugy ismer. Vagy igen?

Igazsag szerint megoldast szeretnek a problemamra. Persze, ha nem lehet, akkor sajna nem lehet.:(
Előzmény: attention (639)
attention Creative Commons License 2007.03.11 0 0 639
az érthetőség kedvéért: egyik nick kérésére másik nick adatlapján nem változtatunk meg semmit.

Gondolom, érted miért.

Ha négy évig nem kellett, miért nem regelsz egy másikat?
Előzmény: Törölt nick (638)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.11 0 0 638
Az erthetoseg kedveert:
1. Ez a nick a felesegeme,
2. az enyemre nem tudok belepni (ezert irok a felesegemerol), mivel:
a) nagyon reg elfelejtettem a jelszot, talan nem is leptem be vele soha.
b) egy regi cimre kuldi az instrukciokat, ha a jelszo megvaltoztatasara klikkelek.
3. A nick -, ha jol emlekszem - kb. 4 eve - vagy tobb - van meg, de meg 1x sem kultem rola uzenetek.

Tehat, abban szeretnem kerni a segitsegeteket, hogy ujra hasznalhassam, azaz be szeretnek vele lepni.
Ha ide le lehet irni a nick-et szivesen megteszem, de addig nem igazan kuldenem be,
amig nem keritek...

Segitsegetek meg1x nagyon koszike...
Előzmény: attention (637)
attention Creative Commons License 2007.03.11 0 0 637
nem értem. Milyen nick kér mit?
Ha egy nick kér valamit és be tud lépni, annak a nicknek az email cimét meg tudjuk változtatni. Onnantol jelszot saját maga is tud változtatni.

Egyik nick kérésére egy bármely más nick bármilyét megváltoztatni nincs mód.
Előzmény: Törölt nick (636)
Törölt nick Creative Commons License 2007.03.11 0 0 636
Sziasztok!

Lenne egy problemam, megpedig az, hogy - ha jol emlekszem - regisztraltam
egy felhasznalot egy - szerintem mar nem letezo - Invitel-es (invitel.hu, amibol Vivendi lett) vagy Vivendis (vnet.hu) e-mail cimrol.

Es sajnos mar, akkor nem tudtam belepni vele, de valahogy nem volt idom forumozni es nem nagyon erdekelt. Azota sem lett arrol a nick-rol elkuldve egy hozzaszolas sem, de sajna most mar szuksegem lenne arra a nick-re.
Az uj jelszora klikkelve egy regi e-mail cimre kuldi, ami mar nem letezik.

Ha pontosabb adatokra lenne szukseg, akkor a felesegem (hozzaszolo) e-mail-jere nyugodtan kuldhettek kerest a pontositasra.

Segitseget elore is koszonom..
a jéghegy legénysége Creative Commons License 2007.03.02 0 0 635
Nem volt egy túl jó ötlet ideírni a mailcímét. Az "elfelejtettem a jelszavamat" opció segít a baján (a bejelentkezés oldalon található).
Előzmény: Kis Alfi (634)
Kis Alfi Creative Commons License 2007.03.02 0 0 634
Tisztelt Segítség! J



Egyik topicbarátom, (a Leonbergit kedvelők topicjából), a következő kéréssel fordult hozzám:

„Légyszi segíts, nem tok felmenni a topicra, rossz a név, v felhasználó. Közben mail címem is megváltozott



Tudsz segíteni?

Ő csak hétfőn lesz, megint netközelben, ha addig tudnál valami biztatót, azt szívesen tolmácsolnám számára.

Várom, mielőbbi válaszod, köszönettel: Kis Alfi)
leonbergi@citromail.hu
goldmatik Creative Commons License 2007.03.01 0 0 633
Hali!

Köszönöm az eddigi fáradozásaitokat (amennyiben volt ilyen), de sikerült megoldanom a problémámat, úgyhogy vegyétek tárgytalannak az előző hozzászólásomat.

Előzmény: goldmatik (632)
goldmatik Creative Commons License 2007.02.28 0 0 632

Hali!

Elgépeltem előbb a beállításokban az e-mail címemet. Ezért nem fogok tudni belépni, ha innen most kilépek, mert új jelszót generáltatok. Légy szíves küldjetek új jelszót a régire: goldmatik@freemail.hu.

Köszi!

mibolyka Creative Commons License 2007.02.23 0 0 631
Köszönöm a segitséget. A problémát igy már meg tudtam oldani!!!!
Előzmény: A853 (630)
A853 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 630
A böngésződben kell törölni. Ha IE, akkor az internet beállításokban a tartalom fülön az automatikus kiegészítés menüpontban tudod törölni.
Előzmény: mibolyka (628)
A853 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 629
Ezen te tudsz segíteni. A másik gmailes fiókodba kell csak belekukkantanod.
Előzmény: Trexy (627)
mibolyka Creative Commons License 2007.02.23 0 0 628
A nick nevem és a jelszavam automatikusra volt állitva. Ennek ellenére nem engedett be a rendszer. Nem ismert fel valamiért. Többször elutasitott.
Ekkor kértem egy uj jelszót, gondoltam ezzel megoldódik a probléma.
Meg is kaptam az uj jelszót.
Most az a gondom, hogyan szüntethetném meg a régi jelszóval működő automatikus bejelentkezést, amit változatlanul nem ismer fel a rendszer.

Ha beirom az uj jelszavamat, mellé teszi a régit is, igy persze, hogy hibás a bejelentkezésem.
Kérem segitsetek megoldani a problémámat.
Trexy Creative Commons License 2007.02.22 0 0 627
Szia!

Abban kérném a segítséged, hogy 2007.02.20-án 10 óra környékén a nick nevemhez tartozó email címem megváltoztattam. A régi a dj_tx@freemail.hu volt, az új peter.trexler@gmail.com lett. Erre a rendszer közölte, hogy OK, de ebben az esetben a bejelentkezésemhez egy új ideiglenes jelszót ad azonnal melyet az új címemre küld el és azzal jelentkezhetek be, majd változtathatom meg a jelszavam.

Hát ez azóta se történt meg és sajna sehogy sem tudok belépni, ami kicsit idegesítő.
Többször próbáltam az új jelszót lekérni de nem érkezik meg.

Tudnál nekem ebben segíteni?

nick:             dj_tx
régi mail:       dj_tx@freemail.hu
új mail:          peter.trexler@gmail.com

Köszönettel:                 Trexler Péter
Djam Creative Commons License 2007.02.15 0 0 626
Sajna továbbra sem... A korábbi email címet nem tudod előbányászni az adatbázisból? Azt nem akarom publikusan megadni...
Előzmény: A853 (625)
A853 Creative Commons License 2007.02.15 0 0 625

Kaptál levelet?

Előzmény: Djam (624)
Djam Creative Commons License 2007.02.15 0 0 624

Kedves Moderátorok! Nem tudok belépni a ger+ nickkel. Tegnap email címet váltottam. Azóta a régi jelszó nem működik, és a megadott vt kukac tar ponty hu címre nem érkezett meg a levél az új jelszóval. (A saját magamnak máshonnan küldött tesztüzenet megérkezik). Tehát kérnék egy jelszót emailben az új, a korábbi, vagy esetleg a Djam felhasználónál szereplő email címre :) Előre is köszi!

 

ui. Mellesleg regisztrációkor kapott emailben megadtatok egy tech help email címet, de az nem létezik és visszaküldi a leveleket...

Törölt nick Creative Commons License 2007.01.31 0 0 623

Internet Ekszplórert használok, ez van.

Megcsináltam, amit írtál, de a világon semmi sem változott, továbbra is b@szik beléptetni, legalábbis ezen a gépen. Van ezen a gépen Mozilla is, de még egyetlenegy oldalt sem volt képes megjeleníteni, tökéletesen használhatatlan.

Ha van további recepted, ne kímélj!

Előzmény: Vulkáni könyvelő (617)
attention Creative Commons License 2007.01.31 0 0 622
Megjavult.
Előzmény: Thomas búvár (621)
Thomas búvár Creative Commons License 2007.01.30 0 0 621
A legaranyosabb az, hogy a hibabejelentő topic is döglött! :-(
Előzmény: Nebáncs!virág (619)
nereusz Creative Commons License 2007.01.29 0 0 620
Köszi. Várunk.
Előzmény: Nebáncs!virág (619)
Nebáncs!virág Creative Commons License 2007.01.29 0 0 619
A fórumon belül több topicba sem lehet írni. Jeleztük a problémát az illetékeseknek.
Türelmeteket kérjük.
Előzmény: nereusz (618)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!