Keresés

Részletes keresés

csepi0101 Creative Commons License 2014.06.16 0 0 9929

helo topik

 

Valaki mondja meg nekem hogy az OTP-s számláról hogyan tudok utalni egy idegen ember paypal-jára.

 

Magyaráz nekem valami GIFT opciót,de az üzenet mezőbe az email-ja kerül úgytudom akkor mi ez a "gift" opció,lehetséges hogy ő paypal-ról paypalra történő utalásra gondol?

 

 

ferke131 Creative Commons License 2014.06.11 0 0 9928

Most már rajta a pénz szerencsére csak az idegbaj kerülget...most a rajta lévő fontot nem veszi egybe a rajta lévő forinttal...:((((((( mit kell csinálni hogy ne a kártyámról akarjon hozzá pénzt rendelni? hanem azt használja fel ami ott figyel rajta csak fontba jött??????????

Előzmény: bombaba (9927)
bombaba Creative Commons License 2014.06.11 0 0 9927

Csak bankszámlára lehet a PP-ről pénzt lehívni a Withdraw funkcióval.

Előzmény: Waffens (9925)
ferke131 Creative Commons License 2014.06.11 0 0 9926

Sürgős segítséget kérnék!!!

Mivel paypalom nem engedte a francos kártyám miatt elküldeni a pénzt kétszer rányomtam a küldésre..

Ilyenkor amint lesz rajta pénz megpróbálja elküldeni? hogy lehet törölni?

Kösziii!!!!

Waffens Creative Commons License 2014.06.09 0 0 9925

Sziasztok!

 

Van egy paypal számlám és küldtek rá pénzt, ki is irja, h mennyit, de , hogy tudom ráküldetni a mastercardos bank kártyámra ?!

ferke131 Creative Commons License 2014.06.08 0 0 9924

Sziasztok! 

Paypal számlára lehet belföldi bankfiókban befizetni szerintetek?K&H láttam amire utalhatnék és most s.o.s kellene rá befizetnem...e-bay vásárlás miatt...

köszi!

mrobes Creative Commons License 2014.06.05 0 0 9923

Szia!

Szerintem elképzelhető, hogy lehet regisztrálni, de a Paypal számládról pénzt leutalni a bankszámládra biztosan nem tudsz.

Előzmény: manaba (9922)
manaba Creative Commons License 2014.06.05 0 0 9922

Sziasztok!

 

Szerintetek regisztrálhatok-e a Pazpal-on szerbiai lakcimmel ÉS magyarországi bankszámlával?

duneland Creative Commons License 2014.06.01 0 0 9921

A következő linkre kattintva egy olyan lehetőség nyílik meg mindenki számára aki rendelkezik paypal számlával, illetve netről is származik bevétele. Íme a link: http://share.payoneer-affiliates.com/a/clk/ww46L

Előzmény: arlo (9920)
arlo Creative Commons License 2014.05.20 0 0 9920

Van egy problémám, hátha valaki tud segíteni.

 

Paypal-en van 7000 forint balance-om, de közben lejárt illetve meg is szűnt a mögötte lévő bankszámlám, és nem is akarok másikat nyitni (mert mindent készpénzben intézek egy ideje...). A Paypalemet át szerettem volna premierről personalra alakítani, mert ahhoz nem kell bankszámla, de erre semmilyen lehetőséget nem találtam, de még új accountot se lehet nyitni "personal" módban, illetve nekem nem sikerült, egyből premiumba helyezett, ha megpróbáltam.

 

Ha nem lehet átalakítani, akkor végleg lezárnám, de hogy jutok a Paypal számlán lévő pénzemhez? Se más Paypal számlára átküldeni, se levásárolni nem bírom, mert követeli az új bankszámla adatait, ami persze nincs, és nem is tudok ilyet produkálni.

 

Mit lehet tenni?

Duspok Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9919

Persze a vége logikus. Máshogyan nem lehet csinálni csak 1 módon. Most várni kell, mert semmit sem tehetek elve.

Előzmény: Axióma (9918)
Axióma Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9918

A tranzakcio kommentjeben lesz. Ezzel ellenorzi, hogy ahonnan penzt vesz le, azt te latod, aki kezeled.

Előzmény: Duspok (9917)
Duspok Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9917

Körülbelül a 40 összefoglalót és leírást és jutube videót nézem, de még az aktuális webes felület sem ötlött a szemem elé. Miközben darabonként kell izzadva összeporszívozni a HELYES  információ morzsákat. A kártya ellenőriztetésére nem sokak térnek ki néhányan pl., miközben ehhez kódot küld a PP. OK. Hova? Mikor? Tesz rá utalást,h esetleg napokig tart a kód megküldése. Ok. Hova? Mikor? Egyszer csináljam végig. Mindenféle szitokszavak hömpölygő áradata jön a nyelvemre.

Előzmény: Axióma (9916)
Axióma Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9916

Lehet hogy kidobnak erte, de olvassatok mar valami osszefoglalot, pl. egy masik forumban irtak ilyet az ebay topik alatt http://mobilarena.hu/tema/ebay_tapasztalatok/friss.html (elso hsz-t kell nezni)

Tehat kartya adatai megad, ekkor foglal (de ebbol sose lesz terheles) 1 dolcsit, akinek olyan a netbankja latja. Aztan jon az ellenorzes, te inditod kezzel, ez 400 Ft valos terheles, benne  a megjegyzesben egy ko'd. Vagy megjon az sms-ben, vagy netbankon mar foglalas alatt (2-6 munkanap is siman terhelesig) latod, vagy ha terhelik, vgy ha felhivod a telebankot, ott mar latjak foglalaskor is. Az 1 dolcsi tobb-kevesebb ido mulva (30 nap) kikerul foglalasbol, a 400 Ft meg a szamlarol eltunik, a pp egyenlegen megjelenik.

Előzmény: Duspok (9915)
Duspok Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9915

Nem értem h mikor kell látni a mozgást a kártyán? Mert a registráció sikeres. A számla egyenleg 0 huf és egyben 0 $. A mobilbankban nem láttam semmilyen mozgást, sms-t se kaptam. Hogy megy ez valójában. Valami nem stimmel?

Előzmény: kolumbana (9914)
kolumbana Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9914

A visa electron kártya biztos hogy jó amugy ha meg megpróbálod nem veszítresz semmit 

Előzmény: kolumbana (9913)
kolumbana Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9913

Legfogja venni 

Előzmény: Duspok (9912)
Duspok Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9912

Sziaszok! Megcsináltam a reget. Beállított egy visa electron nem dombornyomott kártyát. Leveszi a próba 400-at v magam kell utaljam? Egyáltalán játszik ez a kártya? Köci!

kolumbana Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9911

Ok nagyon szépen köszönöm várok akkor még 

Előzmény: Axióma (9910)
Axióma Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9910

Igy ertve, pp szamlatoriben.

Szamlatol fgtl, a kartyatranz. visszavonasa, kartya utjan megy. Nem ktg, sot jobb arfolyamon valtas lehetosege.

Előzmény: kolumbana (9909)
kolumbana Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9909

Ok köszönöm amugy nem jelent meg se pluszban se minuszban csak a számlatörténtben látszik  ...amugy utólag lett hozzárendelve a bankszámlaszámom a pénzviszautlást követően 3 nappal késöbb.... Ez  esetleg plusz költésget jelent számomra hogy egy bankártya is hozzá van rendelve az ebay fiókomhoz ? Köszönöm 

Előzmény: Axióma (9908)
Axióma Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9908

Megjelenik egyszer pluszban, egyszer minuszban, hiszen mar nem ott van, hanem uton vissza a szamladra. Turelem.

Előzmény: kolumbana (9907)
kolumbana Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9907
Igen kártyárol vásároltam.. de ettöl független nem kéne megjelennie a visszatérített összegnek a paypal balance nél ?
Előzmény: Axióma (9906)
Axióma Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9906

Vszinu kartyarol vasaroltal, oda is fog visszamenni, csak ennek 2-3-5 munkanap atfutasi ideje van (vagy annyi is lehet).

Előzmény: kolumbana (9905)
kolumbana Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9905
Kedves fóumozok az lenne a kérdesem hogy
az ebay vásárlas során pénzt utaltak visza
nekem mert a termék nem érkezett meg
Paypal számlámon a számlatörténetben látom
hogy megtörtént az utalás de feljebb a Total
0 HUF ! vagyis nincs aktiv összeg !A kérdésem az hogy várjak még ?
mennyi idő meg amig visza kapom a pénzem a bankszámla számomat megadtam és el is mentettem
vagy mit kell tennem ilyen esetben ? Köszönöm
bombaba Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9904

Ne haragudj, írásjelek hiányában nem tudom értelmezni a kérdésed, rejtvényt fejteni meg nincs kedvem.

Előzmény: kolumbana (9903)
kolumbana Creative Commons License 2014.05.12 0 0 9903
Kedves forumozok az lenne a kerdesem hogy az ebay vasarlas soran penzt utaltak visza nekem meg nem erkezett vasarlas miatt a Paypal szamlamon a szamlatortenetben latom hogy megtortent az utalas de feljebb a Total resznel 0 HUF ! kerdesem az hogy varjak meg mennyi idő meg amig visza kapom a penzem vagy mit kell tennem ilyen esetben Koszonom
banyoca Creative Commons License 2014.05.09 0 0 9902

ha olyan hitelkártyája van ami nem kapcsolódik bankszámlához (cetelem, oney stb) akkor a hitelkártyára utalják a pénzt

Előzmény: bombaba (9897)
kollingmaster Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9901

Sziasztok!

 

Lenne egy nagy problémám. Az egyik játékokkal foglalkozó fórumon hirdettem a League of Legends accountomat, mivel már nem játszok a játékkal. Pár nap után írt egy ember, aki fel is vett skypeon. Megbeszéltük az árat, 50€. Megadtam a PayPalomat neki, elküldte a pénzt. Minden rendben volt, amikor felajánlott egy üzletet nekem, és elmagyarázta, hogy ő naponta nagyon sok pénzt keres. Azt kellene csinálnom, hogy veszek neki az egyik oldalon a Guild Wars 2 nevű játékhoz 3000 goldot, ami $311-ba kerül, és én kapok ezért 40€-t. Én igent mondtam, mivel kellett a pénz(...). Elköldött a PayPalomra 475€-t. Megvettem a 3000 goldot, viszont mivel ez egy nagy vásárlás volt, egyeztetnem kellett az adataimat egy online supportos emberrel. Miután elmondtam neki mindent, beszélni akartak velem telefonon. Erre én már meggondoltam magam, és mondtam neki hogy refundot kérek(visszakérem inkább a pénzt). Mondták hogy jó, viszont ezt csak 12 órán belül tudják végrehajtani. Ezt elmondtam a skypos gyereknek, amire ideges lett, merthogy neki most kell a gold vagy a pénz vissza, és "megfenyegetett", hogy ha fél órán belül nem küldöm neki valamelyiket a 2 közül, chargeback-et kér a weboldalon. Ezután elkezdtem nyugtatni a gyereket, hogy akkor nem kérem a refundot, hanem inkább beszélek velük telefonon. Ez meg is történt, a goldot elküldték a gyereknek. A vásárlás után ugye maradt 185€ + 40€ a PayPalomon. Visszaküldtem neki mindent(!), csak hagyjon már békén ezzel. Egyenlegem 0€. A beszélgetés végén megkérdeztem hogy akkor minden rendben-e, mire mondta hogy igen, minden oké, tiszta. 2 percre rá csekkolom a PayPalomat, egyenlegem ~ -500. Refundolta tőlem a 475-t + a PayPal rárakott 16€ plusszköltséget. Írok a gyereknek, hogy akkor ez most hogy van. Azóta nem válaszolt, másnap letörölt skypon. PayPaltól kaptam az emailt, hogy visszaküldték neki a pénzét, és hogy arra hivatkozott, hogy "unauthorized claim", magyarul mintha a 475€-t nem ő küldte volna, hanem meghackelték. Ez a helyzet most.

 

Mit kéne tennem ebben a helyzetben? Van-e értelme a PayPalnak írni (azért kérdezem ezt, mert a gyereknek unconfirmed volt az emailje, és elvileg a PayPal Seller Protection az unconfirmed email címekkel nem foglalkozik)?

Előre köszönöm.

franz papp Creative Commons License 2014.05.02 0 0 9900

Sziasztok!

 

Paypal regisztrációnál bezavarhat az, hogy külföldről pl. ausztriából reggelek osztrák bank kártyával határhoz közel?

Ip cím stb...

 

???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!