Keresés

Részletes keresés

marosz Creative Commons License 2013.05.02 0 0 1971

http://www.trening-fejlesztes.hu/trening.html

szerintem ez is Téged igazol

Előzmény: ghepard (1970)
ghepard Creative Commons License 2013.05.02 0 0 1970

Ezt örömmel hallom Tőled is....... Most ezt el tudod érni a természet hangjai segítségével huzamosabb ideig is, ami elindított a javulás útján - már csak lassan gyalogolni kell rajta és célba érsz.....

Előzmény: kick75 (1966)
ghepard Creative Commons License 2013.05.02 0 0 1969

Szerintem is így van. S ez nemcsak a fülzúgásra érvényes, hanem szinte minden bajra.....

Előzmény: kissulak (1965)
Faterik Creative Commons License 2013.05.01 0 0 1968

Sziasztok!

 

Én meg nagyon várom már május 22-ét,addig meg szedem neurologus javaslatára a klonezapamot (Rivotril 0,5)--------1,5mg/nap

Nem tudom hogy csak én vagyok-e ilyen puhapöcsű,de ezt szerintem lehetetlenség nyugtató nélkül elviselni,amig az ember kezelésre jut.Majd beszámolok milyen lesz a dobüregi szteroid meg az infuzio.5 nap lesz a szteroidos szúrás (8 alkalommal) meg utána 7 nap infuzió.A dobüregi szúrásokra bent kell maradni szigoruan,az infuziorol hazajárhatok.

 

Érdekes egyébként,hogy amióta szedem a 0,5-ös Rivotrilt neurologus tanácsára,megszűnt az orvosjárásom.

 

Bencsik még annyit mondott anno magánrendelésén,hogy nálam csak azért van még miről beszélnünk,meg további infuziok,mert egyrészt halkult,másrészt az idegi hallásvesztésemet elmosta a cortison-Nootropil infusio.

Tehát nekem már csak idegi hallásvesztés nélküli fülzúgásom van.

 

 

kick75 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 1967

Innen rendeltem: http://shop.builder.hu/enciklopedia_reszletes.htm4?id=139

 

Örülök, hogy azért te is jobban vagy Zita!! :-) Én a hangterápiának kb. 3-5 hónapot adok és meglesz a várt hatása! :-)

Úgy is repülnek a hónapok.......

 

Előzmény: zéta_ (1964)
kick75 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 1966

Köszönöm, kedves tőled!

Valójában ahogy az ember nem stresszeli magát annyira, onnan kezd igazán javulni az állapota! :-)

Előzmény: kissulak (1965)
kissulak Creative Commons License 2013.05.01 0 0 1965

Örülök, hogy jobban vagy! Szerintem már az nagyon sokat számít, hogy pozitívan látod az helyzetet. Az idegeskedés, stressz sokat ront a zúgáson (minél többet foglalkozik vele az ember, annál hangosabbnak hallja, tapasztalataim szerint)

Előzmény: kick75 (1963)
zéta_ Creative Commons License 2013.05.01 0 0 1964
Szia Zsolt! Köszi, az en állapotom egyelőre változó. Miután abbahagytam a szteroidot, fájtak a füleim, a nyirokcsomoim, es visszahangosodott a sipolas. Aztán ahogy lement ez a gyulladás, elmúlt a fájdalom a fülemben es a nyirokcsomoim táján, es azóta halkult is a dolog. Érdekes módon nekem a pihenésre reagál, reggelente es hétvégén pl. mindig egészen halk, de ha elfaradok vagy stresszes vagyok, akkor mindig felerősödik. En is hallgatom a hangokat naponta kb. 6-7 órát, a fülesem 1 töltéssel 7 órán keresztül bírja.

Azt a GABA nevű táplálékkiegeszitot honnan szerezted? :-)

Nekem is felajánlotta a Bencsik doktornő a szteroidot a doburegbe, de egyrészt tartok is tőle hogy fájna, másrészt ódzkodom, mert nekem az abbahagyása után visszaerősödött anno. Úgyhogy sztem hozzád hasonlóan en sem vállalom be, főleg hogy mar 2 hónapnál több is eltelt (nekem Febr. 21-en kezdődött). A heten csináltak egy belso ful MR-t, természetesen minden oké.
Hallgatom a Nature Sounds Therapyt es kutatom a további lehetőségeket. Most nem szedek semmi mast, csak a Milgamma N-et. Puszi es jo majálisozast!! :-)
Előzmény: kick75 (1963)
kick75 Creative Commons License 2013.05.01 0 0 1963
Szia Zita!

Köszi a kérdést, remekül vagyok. Napközben sokszor alig hallom, hogy cseng még a fülem:-)
Visszatért az életkedvem a reggeleket egyenesen imádom ismét, nyilván a jó idő is megtette a hatását.
Naponta kb 4-5 órát hallgatom és éjszaka elalvásnál 2órát úgy érzem ez a legjobb beosztás erre.
Szedem a GABA nevezetű táplálékkiegészítőt mellé aminek valójában jó hatása volt a fülcsengésem halkulására. Ezt is egy kinti oldalon olvastam, hogy sok embernek segített már és mégsem gyógyszer:-)
Szóval sokkal elfogadhatóbb szinten van már ez a nyavaja a fülemben mint volt 2hónapja amikor a poklok poklát jártam :-) Ráadásul két féle hangot hallottam először de az egyiket már most sikerült elüznöm!!!;-)
És te, hogy vagy Zita?
Előzmény: zéta_ (1961)
Faterik Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1962

Kick 75,Zita!

 

Nem fogok meghalni,csak átsuhant az agyamon.Most küldtem át a leletemet egy professzornak azt mondta reverzibilis hallásvesztésem lehetett,mert teljesen visszaállt a hallásom.Másrészt pedig azt mondta hogy nagyon jó kezekbe vagyok Bencsiknél,és a halkulásra 70% esélyt adott az elmúlásra meg 45%-ot.

 

Meg nehéz kivárni május 22-ét amig elkezdik a kezelésemet.

 

Dr Pytel professzor irta,nagyon nagy professzor.

zéta_ Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1961

szia Zsolt! hogy vagy, hogy halad a hangterápiád?? :-)

Előzmény: kick75 (1960)
kick75 Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1960
Faterik!

Ne bazd már meg, hogy ilyeneket írsz! Mindig lesz újabb esély, remény. Lehet, hogy még fél évig így kell élned de egyszer majd elmúlik. Tudom,hogy rengeteg szaron mentél már te is át akárcsak én és eleged van de hidd el ezután már a jó fog következni!!! Fel a fejjel!
Előzmény: Faterik (1958)
marosz Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1959

Nem értelek

amúgy ez mit jelent?Generalizált szorongással és disztimiával kezelnek

Előzmény: Faterik (1958)
Faterik Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1958

 Majd ez szóljon a temetésemen........

marosz Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1957

 

Előzmény: Faterik (1954)
marosz Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1956

"Én nagyon szarul vagyok.Generalizált szorongással és disztimiával kezelnek.

Még elmegyek a kezelésre májusban,ha nem sikerül akkor szerintem végzek magammal."

 

Nagyon sajnálom hogy így érzel.

Májusi kezelésre teszel fel mindent?

 

Előzmény: Faterik (1954)
marosz Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1955

"Generalizált szorongással és disztimiával kezelnek.

Még elmegyek a kezelésre májusban"

és szteroidot kapsz ha jól emlékszem...a belső füledbe

még mindig nem tudom a kettőt összekötni............

 

a kórházban mondtam az egyik kezelt csaj férjének: "tragédia lenne ha elmenne a hallásunk"

válasz:"Nem ez a tragédia,hanem a rák, vagy ha elveszted a lábadat.... Melyiket választanám?"

Na ja pozitív gondolkodású

 

Előzmény: Faterik (1954)
Faterik Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1954

Hát Marosz.....

 

Én nagyon szarul vagyok.Generalizált szorongással és disztimiával kezelnek.

Még elmegyek a kezelésre májusban,ha nem sikerül akkor szerintem végzek magammal.

marosz Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1953

Érdekes, most Betagent írtak.

 

Előzmény: Faterik (1950)
marosz Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1952

És Te hogy vagy?

 

Előzmény: Faterik (1950)
marosz Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1951

Fűlzúgás?szerintem igen.

Különben én különleges eset vagyok állítólag, a mély hangokat nem hallom.

Előzmény: Faterik (1950)
Faterik Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1950

Marosz!

 

Nagyon örülök a kezelési eredményednek.

Igy már jobb a prognozis hogy 50-ről 30-ra feljavult,meg láthattad a vitalitas.hu-n is amit belinkeltem,hogy még további javulás is simán elképzelhető.Igyad a vizeket,meg a Nootropilt,Betaverint egyed.Most a fülzúgás is mérséklődött?

Előzmény: marosz (1948)
marosz Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1949

Szia!

Én túl vagyok 6 akupunktúra kezelésen (6x4000=24.000Ft)

Előzmény: pret 34 (1936)
marosz Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1948

szia!

péntek/szombat/vasárnap megvolt a nootropil infúzió

Szédületes mennyien voltunk, milyen sok embernek van hasonló gondja.

Nővérkét faggattuk:

"Igen,ez népbetegség,mint az allergia. Nem nem újkeletű,már húsz éve kezelnek ilyen betegeket"

A hétvégén pihentem, semmit nem csináltam,sokat aludtam.

Tegnap olyan fejfájásom volt, hogy biztos voltam benne szét fog robbanni a fejem.

A hallásvizsgálat:jobb 50 -ről 35dB

Ma már jobban vagyok,szednem kell a nootropil 1200+betagen24-et.

azon túl:

Inni kezdtem az oxigénnel dúsított ásványvizet, napi legalább 3 litert kell inni állítólag(más mondta, nem orvos)(oxigénest nem ennyit fogok inni)

Megrendeltem az inpulzeres matracot. Bé komplexet ajánlották+B1 vitamint.

Fiam barátnője gyógytornásznak tanul, szerinte is a nyaki csigolyáknál lehet gond így az általa előírt gyógytornát is végzem a csi gép, és flabelos+biciglizés mellett. Masszört is keresek itthon, és lehet még megyek akupunktúrára.

Ha keringési gond!?hát akkor adjunk neki nem?

Előzmény: Faterik (1933)
Faterik Creative Commons License 2013.04.30 0 0 1947

Poti2010!

 

Mindenképpen próbálkozzon nálad,akinek izomfeszülés miatt van.

De nagy részünknek sajnos belső fül eredetű én már hat hónapja járom a kálváriázatomat,volt olyan köztünk aki még Reikire is járt meg tibeti hangtálterápiára is járt,semmi eredménnyel.

 

Köszönjük,hogy jenentkeztél,remélem valakinél beválnak a kezelési módozataid.

poti2010 Creative Commons License 2013.04.29 0 0 1946

Tistelt Forumozok!

Én győgymasszőr vagyok és mélyen átérzem azoknak az embereknek a problémáját akik, a fül zúgásától szenvednek, Bizonyos esetekben van remény a probléma megoldására. Vannak olyan esetek ( találkoztam már ilyennel ) amikor az ok az izmokban keresendő. A halánték izom ínhúrja közvetlen a hallócsontok mellett helyezkedik el és tovább haladva a rágóizmok között tapad. A lerövidült és feszes rágóizmok túlfeszítik az ínhúrt és az előidézhet kellemetlen zúgó hangokat. A fül idegi vezérlése a C2-C4 nyaki csigolyák idegi kilépésén keresztül történik. Több nyaki és fejen lévő izom idegi vezérlése is innen történik. A stessz vagy helytelen testtartás következtében az izmok állapota befolyásolhatja a fül tökéletes működését, annál is inkább mert ezek a befeszült izmok akadályozzák a normális vérkringést ezen a területen. Ezeknek az izmoknak a fellazításával, valamint a szájüregben lévő bizonyos pontok masszírozásával sikerült már több estben megszüntetnem a fül zúgását. Olyan esetekben is amikor semmilyen hagyományos orvosi kezelés nem segített. Az okok közé sorolható még egy csomó lelki probléma is, ami sok estben megbújik, nem tudunk róla, vagy nem ismerjük fel. A jó hir az, hogy van mód e problémák felfedésére, a hara (has) masszázs ezt az esetek többségében feltárja és így kezelhetővé válik.

Előzmény: Faterik (1943)
zéta_ Creative Commons License 2013.04.28 0 0 1945

hát ha van nála toll, akkor ki... :D

Előzmény: Faterik (1944)
Faterik Creative Commons License 2013.04.27 0 0 1944

Srácok,egy kis segitséget szeretnék kérni.Seduxent háziorvos is ki tud irni?

Faterik Creative Commons License 2013.04.26 0 0 1943

"Nincs kiút,lent maradsz a gonddal,

 Nem segit itt doktor,inkább azt mondják "ne rá gondoljak"

 Nem marad más hátra csak a nyugtató kapkodás

 De ha egyszer túl nyomod az tiszta szopás

 

 A zaj,a virus,a vérnyomás,az ok bármi lehet

 Ok sem kell hozzá,az ember ezen nevet

 De azon már nem,ha ő él majd a hanggal

 És beindul az életért a kimeritő hajsza

 

Ha a rendelőbe megy,csak belé rúgnak,

bármit kérdez csak rosszat súgnak,

Nevetnek rajta,ó a szegény ördög,

de senki nem hallja a fülében milyen hang dörmög,

Megpróbálna újra rendes életet élni,

A csöndtől nem félni,nem erről beszélni,

Kérni-kérni hogy segitsenek ebben,

De a segitség elmarad a szemük se rebben,

Közömbös már mindenki mindenkivel,de mitől?

Igy aztán várhatja a sok balfék hogy kitör,

Lelkileg is megfárad,és igy még sokkal rosszabb

Lehet hogy szar az élet,de főleg tinitusszal"

 

(Bocs gyerekek,ma ilyen "ki van a micsodám" napom van)

 

Original:Subb Bass Monster:Nincs kiút

 

kick75 Creative Commons License 2013.04.26 0 0 1942

Faterik!

 

Látom nem unatkozol. Egyébként jó lett, szólj majkának énekelje meg ezt is, hisz aktuális egyre több embernek..... :D

Előzmény: Faterik (1941)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!