Keresés

Részletes keresés

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.11.26 0 0 1093

Ezt a school papucsot ma lattam!!Egy iroda alagsoraban levo itattarban.Sok 40-es,50-es no dolgozik ott es az egyikuke ez aki kiszaladt az utcara valamiert es a papucsat levette addig es otthagyta.Jo nagy talpa lehet,kb 40-esnek nez ki a papucs.Tudom nem fabol keszult,de ez a tipus hasonlit legjobban a fapapucsokhoz.Mind a csattos pàntja miatt,mind a kialakitasa miatt.A peggyrol mintazhattak,magasitott a sarka is..tehat kiemeli szexin a talpakat!

A 80-as,90-es evekben rengetegrn hordtak ezt a tipust is.De az egeszsegugyben es irodakban (meg persze otthon)  ma is latni es neha fiatalokon is.

Es a feliraton latszik,hogy made in Hungary!Ti tudtatok,hogy magyarorszagon is gyartat a scholl??

Hogy tetszik nektek?

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.11.26 0 0 1092

Vegyesen hordta.Neha abba szaladt haza,de az utcara volt egy masik klumpaja.Azt bent hordta alapvetoen.

Amugy a sok eves tapasztalatbol levonhato : valaki vagy fapapucs/klumpa kedvelo vagy nem. Persze divatbol sokan vesznek , de aki tenyleg szereti az ragaszkodik egy darabhoz.Ahogy a fodraszno is tobb mint 10 eve hordja a scholljat (aminek a kepet beposztoltam)

De klumpaknal is agyon hordott darabokat latni..nem veletlenul : felveszi a talp es labfej formajat stb igy meg kenyelmesebb lesz akar.

Előzmény: Törölt nick (1091)
Törölt nick Creative Commons License 2015.11.25 0 0 1091

És mi lett utána a klumpával? Otthon használta kolléganő, vagy visszament benne a munkahelyre?

Előzmény: Fapapucsklumpafun (1073)
Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.11.25 0 0 1090

Ezt az oldalt ismerem en is!!Az egyik legnagyobb!!Az arc aki csinalhatja sokat tesz a klumpa/fapapucs viselesert!

Amugy ez az egyik kedvencem a B102! Azert mert felig a lapos, felig pedig a magasabb sarku peggy kozottvan fel uton.De ettol a feligmagasitastol hihetetlen szexi,mert bujtatva erotikus,nem direktbemint a magassarkuak..

Lattatok mar ilyen B102-et itthon vagy mashol utcan?

Előzmény: Sandalfan (1089)
Sandalfan Creative Commons License 2015.11.22 0 0 1089

Zoccoli-style.com-ról. Ez egy német oldal, német modellekkel.

Előzmény: Fapapucsklumpafun (1087)
Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.11.22 0 0 1088

Hètvègèn takaritottam ès akkor talàltam ezt a 1984-es naptàrt!!Siófok 1984-ben 12 hónappal.Eees!..mit talaltaaam!!

Egy hölgy sètàl a nagy strandon egy homokozó/roplabdapalya mellett.Csak a lènyeget fènykèpeztem be a naptàrról.Remèlem jól làtható!

Ès az a tipikus màr többször tàrgyalt korabeli vastagabb , nehezebb (nem a mostani könyitett ) fatalpú fapapucsban van a hölgy.Akkoriban ha megemelted is èrezhető volt,hogy nehezebbek voltak ès mèg hangosabban kopogtak emiatt!Mhmm!!

Mertügye azokban a papucsokban több volt a fa anyag ès igy nehezebbek voltak ill. fènylettek a fa belsejük, ahogy ki lettek taposva belül!!

Ès minden 2. nő ilyet hordott.Gyönyörű szexi idők voltak!

Amúgy tipp van arra,hogy ez milyen fajta papucs lehet?Scholl?Vagy magyar pl. dèlkeres utànzat?

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.11.21 0 0 1087

Ez valami gyonyoruseges!!Szexi,noies es a legszexibb szandalok egyike on the planet!!

Berkmann peggy?

Amugy honnan a kep?

Előzmény: synex (1086)
synex Creative Commons License 2015.11.21 0 0 1086

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.11.20 0 0 1085

Bocs Synex. :)

Előzmény: Fapapucsklumpafun (1084)
Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.11.20 0 0 1084

Koszi a linket!Neked Stynx. pedig a kepet!

Pont ma egy kozmetika elott lattam egy kb 50 eves milfet kek klumpaban!Latszott bem uj darab.Es szep ives eretten nagy labfejei voltak.En is elgondolkozom azon,hogy lehet pl. O is olvassa a forumot.De,hogy sokan nezhetik az tuti.

Amugy erdekes ez a kozmetika,fodrasz vonal is!A vendeglatas mellett itt hordjak meg sokan a fapapucsokat es klumpakat tobbek kozott..

synex Creative Commons License 2015.11.19 0 0 1083

synex Creative Commons License 2015.11.18 0 0 1082

Igen, volt köztük klumpa is.  Volt amelyikben nem látszódtak annyira a lábujjak nyomai. Azokat biztos zoknival hordták.

Előzmény: Törölt nick (1081)
Törölt nick Creative Commons License 2015.11.18 0 0 1081

Klumpa is volt köztük? Akkoriban a csajok többnyire mezítláb hordták? A munkahelyen én is látom, mostanság a műanyag talpú változatot, van aki egész évben csak zoknival hordja. Az ilyenben lábujj lenyomatok sincsenek.

Előzmény: synex (1078)
Törölt nick Creative Commons License 2015.11.18 0 0 1080

Az egészséges erotika című filmet erről az linkről tudjátok letölteni.

 

http://www.filmvadasz.info/2013/02/egeszseges-erotika.html

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.11.17 0 0 1079

"Na ez kinek van meg fiatalok?" - ez mekkora poen volt Cyandora!! :)))

Amugy termeszetesen megvan a dvd formatumban is!!Rengetegszer vegigneztem mar az Egeszseges Erotikat!!Szerintem a legtobb fapapuccsos es klumpas labat mutato film!Es ezert is dermeszto! belegondolni,hogy ahogy a film is mutatja kivalo korlenyomatkent szinte minden no fapapucsos volt abban az idoben , es egyes munkahelyeken meg foleg!!Es ami meg erdekessege a filmnek,hogy a nok tobbsege sajat papucsban amatorkent jatszhatott!..

Eszmeletlen hogy hemzsegnek benne a fapapucsok.Csak sajnos nem tul jo minosegu a film..

Tudnal meg a filmbol jeleneteket ide masolni?Illetve ki tud a filmrol infokat meg?

 

Klumpafetisiszta ed synex: igen lehet sejtik.Es tuti sokan ezert is es nem csak praktikabol hordjak ezeket..

Amugy elso elmeny : mutter baratnoje sokszor nalunk volt es tobbszor volt,hogy mikozben a baratnoje beszelgetett ulve fapapucsban,ezalatt kilepett tobbszor a papucsbol meg vissza.Mindezallatt en a foldon jatszottam es volt,hogy veletlen a labahoz gurult egy lego stb.Na most en egy ilyen alkalmak egyiken kezdtem nezegetni a talpat es a fenyesre kikopott fapapucsot es raeszmeltem ,hofy bazz..ez mennyire noies es szexi!Az illata is az volt mmhmm, amikor otthagyta egyszer a fapapucsat!!(ferfive-ve valasom egy epizodja is ez!;)/

synex Creative Commons License 2015.11.17 0 0 1078

Izgalommal olvasom a történeteiteket!  Én is papucs , klumpa mániás vagyok mint ti. Meg imádom még a magassarkú papucsokat, szandikat. A lábak is , és azok illata is feltüzel! Nagyon kész vagyok ha egy csajszi végig csattog a magas, lapos talpú papucsában. Volt már jó pár ilyen élményem strandon, kórházban, stb.. helyeken.  Ami igazán emlékezetes nekem az, hogy egy gyárban éjszakai műszakban be tudtam szabadulni a női öltözőbe.  Az volt a szerencsém, hogy alig pár ember volt csak éjszaka.  Hát ez nekem maga volt a kánaán. Mindenhol a földön az öltöző szekrények előtt papucsok sokasága hevert. Háát a vérnyomásom a magasba szökött.  Mivel volt időm, és félnem sem kellet, hogy bejönnek, végig néztem az összeset. Egy csomóban látszottak a lábujjak helyei, ahogy kikoptak. Persze nem bírtam magammal, és le kellet vezetni a feszültséget :P  Sajnos akkor nem volt olyan telóm amivel normális fotókat lehetett volna csinálni, így nem is tudtam, pedig lett volna mit.     

 

klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.11.17 0 0 1077

Igen,szerintem is azért a többségük élvezi a dolgot,ÉS MÉG HÚZHATNAK IS MINKET,

bár lenne még ilyen élmény,Ja az Egészséges erotika Koltai Róbertel,Rajhona Ádámmal stb.

Igen a sok fapapucsos láb.Örömmel fedezem fel,így utólag,hogy svédklumpás láb is volt!!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2015.11.14 0 0 1076

Hasonló eset nekem is volt több is, egy idő után már nem lepődnek meg rajta, sőt még tettszik is nekik.

Előzmény: Fapapucsklumpafun (1073)
cyandora Creative Commons License 2015.11.13 0 1 1075

Na, ez kinek van meg, fiatalok? Kefirem! ;)

klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.11.13 0 0 1074

Talán a legtöbbjük nem gondolja,ámbár...vagy elég vegyes a kép,talán sokan közülük

sejthetik.A klumpák,fapapucsok egyik fő jellemzője a hangjuk.A jellegzetes klaffogó hang,a klumpánál ez még mélyebb,"öblösebb".Feltünést keltenek vele.A könnyített talpúnál

nincs ez a jellegzetes hang,az olyan tompán "puffogó".Azért közülük jónéhányan tudhatnak a klumparajongó főrumokról.Ez is ennek a dolognak az újragondolására késztetheti őket.

Nektek mi volt,vagy voltak az első klumpás élményeitek?Emlékeztek?Azegyik iskolatársam,1 évvel fiatalabb,viselt nyaranta fehér svédklumpát,sima pántosat.formás lába,formás teste volt,elég magas csaj volt.Különösebben nem volt szép arca,de ez annálszexisebbé tette az összképet:nagyon jól állt rajta a klumpája.Egy másik csaj,idősebb volt pár évvel,fekete svédben,formás lábakkal,testtel ,kerek arccal,mint a másik csaj,meg egy középiskolai tanárnő,fehér svédben/fehér köpeny,testszínű harisnyával/.Igen,ahogy klaffogtak benne!!!

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.11.12 0 0 1073

Az egyik LEGERDEKESEBB dolog, hogy a LEGTOBB no nem is tudja mennyire SZEXI klumpaban vagy fapapucsban!!Azt hiszik csak a magassarkuak meg borcsizmak izgatoak.Kesz!Pedig dehogy!De nem vagjak!!??

Ez az irodas tortenet tenyleg izgato volt.Koszi Klumpa fetisiszta es nevtelen is a torteneteket!Anno rengetegen hordtak igy irodaban a klumpakat es sokan ateltuk ezeket..huh..gyonyoru idoszak volt.Volt,hogy kosztumben volt valaki de mezitlab klumpaban az asztalanal es csak utcara vette vissza a korom cipot vagy mas cipot.Esnem tudta,hogy klumpaban is noies!!!Mekkora kontraszt volt ez anno!!Istenem!!Felul hidegseg alul meg szexiseg.Na persze farmerral meg mindenfele mas cuccban is hordtak.Egyik masik irodai klumpa meg teljesen fenyesre ki volt mar kopva a sok benti hordastol es az illatuk..errol egy regi igen kellemes elmenyem van.Soha nem felejtem.Egy volt kolleganom (akivel ossze is jottem kesobb par randira) ledobta a klumpait es ugy ult tovabb.rendszeresen..Kesobb amikor osszejottunk haza vitte a benti klumpait mert abban ment haza nyar miatt.Elkezdtem kozelebbrol nezni a klumpait es mondta,hogy "jaj ne mar biztos koszosak meg a szaguk sem jo"..hat ti klumpa fanok tudjatok mit ereztem!..a legszexibb illatot!!Amikor  a tobb evig hordott szettaposott klumpaban erzed a szexi beivodott talp illatat a klumpa fa/bor illataval...A vegen orult hogy tetszik nekem.de kar,hogy ezt mindig "nehez" elmagyarazni :)

 

Szerintetek sejtik azert, hogy klumpaban,fapapucsban is jol neznek ki es akar meg szexisebbek??(Mert ha nem az hihetetlenul abszurd lenne...)

 

klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.11.12 0 0 1072

Hasonlókat lehetett a strandon látni!!!!!Kibujt belőle,be a vízbe,aztán kijön,leül,mellette a klumpája.És utána,ahogy ismét belelép....,aztán elklaffog!!!!!

klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.11.12 0 0 1071

Légyszi,ne folytasd.....!!!!!!!!!Még olvasni is izgató!!!!!

Törölt nick Creative Commons License 2015.11.11 0 0 1070

A 90-es évek közepén sokan hordtak klumpát, a több kolléganőnek is volt. A munkahelyre csak ebben jártak nyáron és minden esetben csak mezítláb hordták. Többször volt olyan, hogy ült az asztalnál a kolléganő, ilyenkor teljesen kibujt a klumpából a lábát a forgó székre tette, én meg felvettem az asztal alól és megnéztem közelről. Volt amelyik aggódni kezdett, hogy nem izzadt? Persze erre az a válasz, hogy nem. Meg kell mondani, hogy klumpa belseje ki volt taposva a talpa nyoma jól látszott benne és a  bőr illata együtt kellemes élmény volt. Ugyan ez más alkalommal, levetette a kolléganő a klumpát ahogy az irodába ért és a szőnyegen mezítláb sétált, néha a folyosón is átment a másik irodába és a klumpa meg ott maradt. Aztán amikor visszajött újra belebújt és ez így ismétlődött.

klumpafetisiszta Creative Commons License 2015.11.11 0 0 1069

Sziasztok!Nagyon élethűen írtad le,Fapapucsfan ezt az esetet!Izgalmasan!Szinte megelevenedik az ember előtt!!!!Szerencsés voltál!A legutóbbi élményeim nyáriak voltak,amiket korábban leírtam.Svédklumpás,meg fapapucsos is volt!Most ősszel,néhány hete voltegy klumpás élményem azért:barna svédben 40-es nőci,zoknival,hosszú nadrággal,eladó,újságosstand.Pincérnőkön láttam én is néhányat,inkább 90-es években,feketét,fehéret,mármint svédet,térig érő szoknyában,harisnyával viselték!!!!!!!!!!!!!Nyami!!!!

Sajna már elég ritka az ilyen!!

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.11.10 0 0 1068

A hetvegen egy vendegloben ettunk.A noiesnek de ugyanakkor atlagosnak mondhato pultosno (kb 48/50 eves) klasszikus kek scholl faklumpat hordott.A pult melletti asztalnal ultunk igy sokszor lattam a labat,mert a pultozas mellett az eteleket is kivitte az asztalokhoz.A pult vegeben volt a konyha igy majd minden rendelesnel lattam a labat es klumpait is.Tel leven fekete zoknit viselt (en mezitlab jobban szeretem) es abban klapogott hangosan a klumpaja ahogy a pult emelvenyen illetve a vendegterben setalt.Farmernadragban es bluzban volt azaz a 90es evek elevenedett meg,de szerintem sokaknal megmaradhatott a klumpa imadat akik anno hordtak .Nemcsak egeszsegugyben hanem vendeglatasban,kereskedelemben is.Legalabbis nem elso klumpas pultos/pincer noakit lattam mostansag,de azert ritkan latok ilyet ezert is volt nagy elmeny.Nehezen tudtam enni annyit mondhatok:)Barcsak megallt volna az asztalnal egy felszolgalas utan es levette volna a klumpait es kozelrol megmutatta volna a labaival egyutt ott ebed kozben..mhmmm..az elet mar csak ilyen szigoru,hogy csak almodozni engedi az embert..Errol (is) hanyszor almodoztam mar ;)

Ti sok ilyenbe botlotok?Vendegloben,kavetoban stb lattok inkabb klumpas holgyet vagy inkabb kereskedelem,posta vagy mashol?

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.11.05 0 0 1067

Koszi a valaszt!!Amugy az az erdekes ebben a modelben,hogy magasitottabb mint a sima fapapucs,de megsem magas sarku mint a peggy..egyfajta hibrid.De pont ezert nagyon kiemeli a talpat,labat igy nagyon szexi.Nem csoda hogy egy ribisebb plaza cica is rakapott es hordja.Miert nem terjedt el jobban??

Ti is lattatok mar ezt a fajtat utcan,strandon?

 

Előzmény: Sandalfan (1066)
Sandalfan Creative Commons License 2015.11.04 0 0 1066

Ennek a tipusnak nincs olyan önálló neve, mint peggy vagy silenz. Ezt egyszerűen B102-esnek hivják. Ennek a sarka valamivel alacsonyabb mint a peggy.

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.11.03 0 0 1065

Mi ez a nagy csond?:)Az elozo szoliban lekapott fapapucs kep eleg jo lett?Ezt a tipust nem surun latni?Berkmann de mi a tipusa?Tudja valaki?

Fapapucsklumpafun Creative Commons License 2015.10.30 0 0 1064

Alig vartam,hogy megoszthassam!Egy szolariumban lattam meg ezt a fapapucsot.Munka miatt tobb orat ott voltunk.Ami erdekes,hogy a csaj osz miatt csizmaban erkezett,de a szolihoz felvette ezt a fapapucsot es ugy csattogott torolkozoben a szolijahoz.En kesz voltam.A meglepetestol is.Tipikus szolis fekete haju plaza cica volt.Latszik a papucson,hogy hordja nem egyszer vagy egy ideje..Ezekszerint ribis vonalon is tartja meg magat a divatbol fapapucs hordas?Vagy mert ok tudjak amit mi,hogy szexibb a ferfiaknak (azoknak is tudatalatt akik nem fa papucs imadok)Szerintetek?

Raadasul ez a talp kiemelos szexibb,vastagabb , masszivabb model...huh

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!