Keresés

Részletes keresés

nicko Creative Commons License 2016.03.22 0 0 5991

Nekem a kis ügyes, telefonos-okosságok nem jelentenek megoldást - mert nem telefonon dolgozok, hanem desktopról - ezen van mindenem, ebből élek.

 

Vibernek van PC-s változata!

http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/viber-590.html

 

de gondolom az ilyen szoftveres kérdésekkel vannak jobb, hozzáértőbb topicok is a neten én ennyit tudtam segíteni. :)

Előzmény: GPS (5990)
GPS Creative Commons License 2016.03.22 0 0 5990

 

A Skype kamerás featurje a legjelentéktelenebb. Jópofa kis extra, de nem lényeges, nem ezért szeretjük.

A kamerát használom a legritkábban, munkára soha. Jelenleg nincs is kamerám (az asszony gépén van), mert nem kell.

 

A Skype többi szolgáltatását viszont nem hogy naponta, de óránként használom, mert egyszerűen nem tudok jobbat nála, amivel on-line lehetek az ügyfeleimmel.

 

Nekem a kis ügyes, telefonos-okosságok nem jelentenek megoldást - mert nem telefonon dolgozok, hanem desktopról - ezen van mindenem, ebből élek.

 

Sok emberrel beszéltem erről (pont a minap mondtam az egyik ismerősömnek, hogy olcsóbb lenne Skype-on cseverészni) de ő is azt mondta, hogy "azért nem használja, mert szar" (?) meg különben se szeretne kontót nyitni Skype-n, "mert akkor egész nap keresné mindenki".

 

Mondjuk ez utóbbit se értettem, de mindegy is - hisz olyan ember mondta ezeket, aki SOHA nem használt még Skype-ot.

.

Előzmény: nicko (5989)
nicko Creative Commons License 2016.03.22 0 0 5989

én nem azt írtam, hogy szar, hanem nem használom.

Sem ezt sem másikat :) mert PC-t használok 20 éve netezéshez amihez nincs kamerám. Így szoktam meg..van a mobilnak, tabletnak,laptopnak még sem használok azon sem. Valszeg így élem le hátra lévő éveimet. :)

Viber?

Előzmény: GPS (5988)
GPS Creative Commons License 2016.03.22 0 0 5988

 

Lehet gyalázni a Skype-ot - de én rendkívül szívesen venném, ha valaki ajánlana valamit helyette, ami legalább ennyit tud - és nem telefonon.

 

Részemről munkára használom - ezzel tartom a kapcsolatot a megrendelőimmel, ezen kapom-küldöm a munkafájlokat, ezen beszélünk, ezen cserélünk üzenetet írásban... szóval oké, hogy szar - na de mi lenne helyette, ami jobb?

 

Ötlet?

.

Előzmény: nicko (5987)
nicko Creative Commons License 2016.03.22 0 0 5987

én sosem használok skype-ot, de ilyen esetre a samsung kifejleszthetne egy sajátot, ha már súlyos pénzekért eladta a kameráit hozzá...nem szólva a beépített kamerákról amiket szintén beépített az árba.

Előzmény: bacus (5984)
nicko Creative Commons License 2016.03.22 0 0 5986

Zárjuk ki az a lehetőséget, hogy elromlott a bill.

Nálam ilyet még nem produkált F szériáson. Nem írtad a tévéd típusát, de próbából töröld az eszközök közül és újra ismertesd fel, állítsd be a magyar billt. Ha ezután sem javul, kellene egy smart reset vagy teljes a tévén, mert lehet a memóriába ragadt valami nagyon és attól nem tudsz másképpen szabadulni. csak előtte mentsd el a csatornalistádat, hogy azt ne keljen újra hangolni ill. a kép, hang beállításokat mert azok gyári alapra állnak vissza.

Előzmény: inspectorcallahan (5982)
nicko Creative Commons License 2016.03.22 0 0 5985

én meg elvárnám tőlük már, hogy ha ennyi mindent kifizettett velünk egy gyártó és sorra szünteti meg, akkor legeyen pofája ahhoz is, hogy végre rágyúr a kép minőségre, mert azt kell mondham az évről, évre egyre rosszabb a középkategóriában...az oka a szokásos samsung filozófia valamit elvesz, hogy adjon újat is...

 

ja a panasonic bejelentette részéről befejezve az ívelt képernyő, mert a vásárlói visszajelzések alapján nincs szükségük rá, maradnak a sík képernyőnél.

Samsungtól iylet nem fogsz sosem olvasna magasról tesz rá neked fogyasztónak mi kell, majd ő megmondja. ;)

Előzmény: Törölt nick (5980)
bacus Creative Commons License 2016.03.21 0 0 5984

Speciel nekem pont a skype nem fog hiányozni, föleg, hogy samu nem támogatott semmilyen olcsó usb kamerát, mikrofont. De akkor mire jó egy tévén?

 

A skypet már sikerült minden eszközömről legyilkolni, egyszerüen van jobb mobilon, asztalin meg ne hivogasson ingyen akkor mikor szolgáltatásból élek, mert minden szarért felhiv, rám ir, mert ugy is ingyé van.

A legnagyobb baklövés több eszközre belépni ugyanazzal a fiokkal, mert onnantól össze vissza mutatja a státuszt.

 

Nekem már mindent kinyirtak belöle, amiért szerettem, használtam. Agyö skype.

Előzmény: Törölt nick (5980)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.21 0 0 5983

Nekem csak egy panel kell, minden mást magam legóznék hozzá, de ha az arduino/raspberry így fejlődik, eljutunk oda, hogy a programot is mindenki megcsinálja magának, és akkor VÉGRE eltakarodik a csatornaváltások közti szemrontó feketeség is.

Előzmény: GPS (5981)
inspectorcallahan Creative Commons License 2016.03.21 0 0 5982

Sziasztok!

 

segitseget szeretnek kérni . Samsung Smart tv keszulekemhez vettem egy VB-kbd1500 tipusú billentyűzetet . Ez viszont a / jel helyett ^ ír, és nem jövök rá a hiba megoldására. köszönöm ha valaki tud segíteni . 

GPS Creative Commons License 2016.03.21 0 0 5981

 

Szívem szerint a következő TV-mtől én se várnék mást, csak legyen egy fasza panelja és pár darab USB, illetve HDMI bemenete.

 

Persze, ilyen nem lesz.

.

Előzmény: Törölt nick (5980)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.21 0 0 5980

Kapják be. Ezért utálok minden ilyen "szolgáltatást".

Újabb ok, hogy csak egy kijelzőt vegyek, és minden mást külön. TV tunert, laptopot, hangszórót, fülhallgatót!!! kössek rá magam. Tisztára mint régen. Szégyen.

Előzmény: nicko (5978)
nicko Creative Commons License 2016.03.21 0 0 5979

bekapcsolás után amennyiben engedélyezted az üzenetek megjelenését.

Előzmény: GPS (5977)
nicko Creative Commons License 2016.03.21 0 0 5978

Már jó ideje írja a tv, de ez kivételesen nem a samsung sara...

http://www.winbeta.org/news/skype-tv-support-ending-removed-samsung-smart-tvs-later-year

 

röviden a mikrofos megszünteti a skype-tv támogatást a samsung meg elspként lépett a gyártók közül, hogy kiveszi.

megtarthatta volna az utolsó verziót, de gondolom nem akartak mindenféle pereskedésbe belemenni, ha egy támogatás nélküli app okoz gondokat, hogy nem biztonságos.

Előzmény: Törölt nick (5976)
GPS Creative Commons License 2016.03.21 0 0 5977

 

Megszűnik a skype smartoskodásból.

 

Mi van? Hol írja ezt?

.

Előzmény: Törölt nick (5976)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.20 0 0 5976

Megszűnik a skype smartoskodásból. Kapják be emiatt is.

poloki Creative Commons License 2016.03.16 0 0 5975

Igen én értem, de vendégem nyomkodta a tv-t őt zavarta.

Előzmény: GPS (5968)
GPS Creative Commons License 2016.03.16 0 0 5974

 

DTV nem a Duna TV ???

 

Na tessék, ahogy egy kicsit nem figyel a Samsung, máris szembeállítja a Magyar ATV csatornát - a DunaTV csatornával :-))))

Előzmény: Törölt nick (5973)
Törölt nick Creative Commons License 2016.03.16 0 0 5973

DTV nem a Duna TV ??? :P

Előzmény: nicko (5969)
GPS Creative Commons License 2016.03.16 0 0 5972

 

Oké, boccs.

 

De ugyanakkor látod, hogy akadnak új kollégáink (akiknek pl. atv jelenik meg a csatornaszámaik mellett) - akiknek lehet még tanulságos is a sztori ahhoz, hogy ki tudják használni amit a TV-jük tud és amiért ennyi pénzt adtak :-)))

.

Előzmény: nicko (5971)
nicko Creative Commons License 2016.03.16 0 0 5971

:))

már mesélted.

Előzmény: GPS (5970)
GPS Creative Commons License 2016.03.16 0 0 5970

 

Egyébként az idős barátaim, akik egy nagyonfasza, 43"-os J szériát vettek - első körben ők is csak az analógokat tudták behozni (mert nem az "Egyéb" opciót választották szkeneléskor és akkor almás a DTV.)

 

De röhej is, (meg szomorú is) - hogy azt mondták, hogy egyébként "Gyönyörű a képe".

 

Vagyis annak fos, 43 collon tökre széteső, rühes analógra azt mondták, hogy "Gyönyörű".

 

Miután behoztam nekik a digitális csatornákat, már pedzették, hogy "Hoppá, ez mint ha tényleg élesebb lenne" .

 

De a kegyelemdöfés (biztos meséltem már) az volt, amikor a Digisport teniszközvetítésén SD-ben csak egy szürke, áttetsző sáv volt a háló.... HD-ben meg meg lehetett számolni a háló lukait is.

 

Minden esetre, a TV-júzer társadalom ezáltál "nyert" 2 új, igényes tagot is - akik már tudják mit kell megnézni egy TV-n :-))))

.

Előzmény: nicko (5969)
nicko Creative Commons License 2016.03.16 0 0 5969

jogos észrevétel. :)

 

ha valamelyiket nem írja csatornaváltásnál akkor az nincs behangolva.

Vagy egymás után meg lett nyomva pl. az 5-ös ekkor a samsung vált analóg és digitális csatorna között vagy fordítva.

ATV = Analog TV

DTV = Digitális TV

Előzmény: GPS (5966)
GPS Creative Commons License 2016.03.15 0 0 5968

 

Pont ezért kérdeztem a kollégát, hogy biztos-e abban hogy digitálist néz-e - és pláne HD-t?

 

Minden esetre megnyugodhat, hogy ennek az "atv"-nek köze sincs a "MAGYAR ATV" nevű TV-csatornához.

 

(bár analóg minőségben szerintem tökmindegy mit ír ki a csatornaszám mellé)

.

Előzmény: nyikj (5967)
nyikj Creative Commons License 2016.03.15 0 0 5967

atv=analóg tv

Előzmény: poloki (5965)
GPS Creative Commons License 2016.03.15 0 0 5966

 

Biztos, hogy digitális csatornákat nézel?

.

Előzmény: poloki (5965)
poloki Creative Commons License 2016.03.15 0 0 5965

UE40ES6100W tv-men mindig zavart, hogy minden csatornaváltásnál úgy ugrik be. atv ! Ezt nem lehet átírn, bármire, akár tv ?

Köszi

 

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.14 0 0 5964

Van egy digis kábeles előfizetésünk, azon meg jön rtl, sat1, stb. Teletextet adják is hozzá, de a feliratozás, ami a magyar adókon prímán működik, ezeken nem. Ennek mi az oka? Ha átállítom németre a feliratnyelvet, úgyse, viszont ha németre állítottnál átkapcsoltam a magyarokra, ugyanúgy bejött a feliratozás mint egyébként.

 

Egyszerűen csak nem adnak feliratot a digis német rtl, sat1 továbbításánál? Vagy mi a bug? Lavórral, ráadásul SD-s vevővel, amíg lehetett fogni a sky news-on live feliratozás is bejött, a HűDe TeVéadásokon, bezzeg semmi. Kár.

 

H6200-on próbáltam, (minden működik rajta)

Törölt nick Creative Commons License 2016.03.14 0 0 5963

Konnektor kihúz-bedug megvolt? :P

Előzmény: orchidrise75 (5962)
orchidrise75 Creative Commons License 2016.03.13 0 0 5962

Sziasztok,

A smart control cursor funkció eltűnt a tv-mről, nem jelenik meg többet a fehér pointer, szóval már csak a nyilakkal tudok mozogni.

- működött előtte

- próbáltam resetelni az smart hub alapbeállításait, de nem oldotta meg

 

TV: 40" H6400 Full HD Smart TV

 

köszi mindenkinek, aki segít

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!