Keresés

Részletes keresés

majamaja Creative Commons License 2016.11.15 0 0 15188

neked nem mondtak, hogy pszichesen van, mert nekem az egyik non stop ezt mondogatja, ruhástul vizsgált meg, megállapitotta, hogy nincs reflex kiesés. Könyörgöm, azt már inkább nem akarom megvárni. Szerintem ök is betegek, de nagyon, agyban.

Előzmény: noncsi2004 (15187)
noncsi2004 Creative Commons License 2016.11.15 0 0 15187

Az első mr a műtét előtt.Most meg alagut szindroma kezdem unni nagyon főleg a körzetit.

Előzmény: Törölt nick (15183)
noncsi2004 Creative Commons License 2016.11.15 0 0 15186

Szisztok jun.c6-c7 dekompresszio műtét ,bal kar fájdalommal Műtét utánn jobb kar kéz gyengeség .Emg/eng vél alagut szindroma axonvesztéssel műtét javasolt a Kézsebész nem operál mert mg éfolyik a rehab.Vissza eng progresziot mutat másik kézsebészhez kell mennem.A syrinxet nem tudják mikor kerlüt oda 6 hó mr kontroll.A  nyaki mr a protezis miatt nem mutat semmit a Gerincklinka vél vissza az Operáló Intézménybe.Sep Mep vizsgálat jan Debrecenben.Ja a lgfontosabb a házi orvosom szerint saját felelőségemre mehetek dolgozni

Előzmény: Törölt nick (15183)
majamaja Creative Commons License 2016.11.15 0 0 15185

emng nekem is volt áprilisba,akkor nem volt semmilyen alagut szindromam a jobb kezemen. holnap megyek neurologushoz.

otthonülő Creative Commons License 2016.11.15 0 0 15184

Szia! Nekem MNG/MMG vizsgálattal állapították meg az alagútszindrómát.

Előzmény: majamaja (15182)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.15 0 0 15183

Akkor kéne egy neurológus, hogy megerősítse vagy kizárja az alagút szidrómát.Bár a gyógytornászok is elég jól tudják szűrni bizonyos teszt gyakorlatokkal.

Nem tudom, az mr után biztos okosabb leszel.

Előzmény: majamaja (15182)
majamaja Creative Commons License 2016.11.15 0 0 15182

a képet nem sikerült bemásolnom. Aztán a mult hónapban fájt a honom alatt is, a mell környékén mindig is voltak a porckorongból adódóan. Igy nem tanusitottam nagyobb jelentöséget neki, de ez már gyanus volt és nem hiába, mert csomó volt a jobb oldali honom aljában, a balban csak egy kisebb dudor. Azóta elmultak, de megyek teljes körű kivizsgálásra. Szoval már nem tanusitottam jelentőséget a fájdalmaknak, mert mindig is vannak, voltak, ha fájdalom csillapitot szednék akkor meg azert nem vettem volna észre. ugyhogy nem akarom irni, hogy mennyire elegem van az egészből. Amióta ez megjelent az életemben azóta jönnek sorra a bajok, betegségek.

Előzmény: majamaja (15181)
majamaja Creative Commons License 2016.11.15 0 0 15181

http://www.healthline.com/health/fitness-exercise/cubital-tunnel-syndrome-exercises#2

 

lbow Flexion and Wrist Extension

Equipment needed: none

Nerve targeted: ulnar nerve

 

  1. Sit tall and reach the affected arm out to the side, level with your shoulder, with the hand facing the floor.
  2. Flex your hand and pull your fingers up toward the ceiling.
  3. Bend your arm and bring your hand toward your shoulders.
  4. Repeat slowly 5 times.

 

Előzmény: Törölt nick (15179)
majamaja Creative Commons License 2016.11.15 0 0 15180

gondolod, hogy ártana??Egy ismerösömnek segitett és az anyósán is. Szombaton lesz mr, ha minden igaz. Várom, hogy vissza hivjanak. Kértem lumbálist is, csomó pénzembe kerül majd, de mit tehwtek.

A második gyógytornász, azt mondta, hogy már nincs kiboltosulás. Erre én mondtam neki, hogy a nyakam nem volt beakadva akkor sem mikor az első mrt készítették. Aztán kapcsoltam, hogy lehet, hogy sérvre gondolt. Ugye augusztusba voltak azok az óriási fájdalmaim, akkor kezdtem a Mc-kenziet. Akkor vettem észre a far fájdalmakat, amik lementek a comba. Aztán vannak már a comb hajlatban is, a comb hátsó oldalán, a vádliban és a talpamban is, egy pontban. A kisujjam pedig az idegmobilizációs gyakorlat után fucsán viselkedett, fájdalmam vannak az ulnár ideg mentén a karomban, a kisujjamban is néha, aminek nincs köze a C567-es ideggyökhöz. Arra gondolok, hogy cubital tunel syndromám lehet. A gyakorlat is erre való volt, de nem segitett, pont az ellentétje lett.

Valami ilyesmiféle. Amióta nem csinálom, jobb. A tokásitás, fej hátra döntésnél peddig 24órában zsibbadtak az ujjaim. Nem merem azokat a gyakorlatokat sem csinálni már. Kb 2 hónapig csináltam, 2 gyógytornásszal.

Az mr - t várom, addig nem merek már tornázni sem.

 

Előzmény: Törölt nick (15179)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.14 0 0 15179

Azt inkább felejtsd el.

És mikor mész MR-re?

Előzmény: majamaja (15178)
majamaja Creative Commons License 2016.11.14 0 0 15178

Halott valaki az atlasz megigazitásról? Probálta már? Komolyan, én már nem tudom mit tudnék még kiprobálni. A torna nem jétt be, sőt...Rémálmaim vannak arról, hogy igy maradok.

majamaja Creative Commons License 2016.11.14 0 0 15177

Szomorú vagyok én is. Nem javul az állapotom, attol tartok, hogy igy maradok. Az ujjaim begyei továbbra is zsibbadnak, fájdalmaim a jobb és a bal kezemben is vannak, néha a tenyeremben, ujjaimban. A kisujjam pedig néha olyan mintha berozsdásodott volna, meg fáj is, és az a fésze is a karomnak, ami eddig nem fájt. Próbálkoztam egy másik gyogytornásszal is, de már 2 hét után azt mondta, hogy nem tud segiteni. :( Az ott kapott idegmobilizációs gyakorlat után lett a kisujjam fura, egy reggel arra ébredtem, hogy zsibbadt+ a tenyeremnek az az oldala is, igy jártam telefonáláskor is. Volt, amikor pedig a bal kisujjam volt elzsibbadva, +a karom az a része egésszen a könyökömig.

 

Sick1 Creative Commons License 2016.11.14 0 0 15176

Szia,

 

Remélem sikerült jó irányban haladnod az ügyedben.

Kitartást és sok sikerült kívánok! Gyógyulj meg! :)

 

Amúgy meg tornázom és sok mindent kipróbáltam az utam során.

Előzmény: GoldenWolf (12821)
Sick1 Creative Commons License 2016.11.14 0 0 15175

Szia,

 

Nem tűntem el.

A helyzet nem túl rózsás.

Imádom amikor olyan emberek véleményeznek és azt próbálják bemagyarázni,hogy nincs semmi bajod és csak megjátszod,amikor nem is léteztek sosem fájdalomban.

Ráadásul mindezt egy patalógus teszi,semmi köze sincs a reumatológiához.

 

Saját részről szomorú,csalódott és kiábrándult vagyok.

 

 gerinc degeneratív elváltozása mindenkinél ott van,de egy trauma hatására megbetegedhetsz és ha nem volt sérved na akkor ennek hatására lesz,de ezt senki sem akarja leírni.

Pedig előzőleg nem ismerted az orvosokat,mert nem voltál beteg.

 

Remélem sikerült jó irányban haladnod az ügyedben.

 Szia

Kitartást és sok sikerült kívánok! Gyógyulj meg! :)

Előzmény: Törölt nick (11848)
Adrienm79 Creative Commons License 2016.11.12 0 0 15174

hát nekem nem mosolyogtak. pénteken átvett a vezető gyógytornász. azt mondta van centrális és perifériás fájdalmam is bőségesen. hétfőn reggel felteszik a kineziológiai tapaszt hátha csökken a fájdalom és tudok tornázni. azt mondták ha fáj akkor nem szabad csinálni de így nem maradhatok. szerinte van az idegkárosodás miatti tünet és van a meglévő sérv okozta tünet is. az előzőn nem tudnak segíteni az utóbbin igen.

Előzmény: majamaja (15173)
majamaja Creative Commons License 2016.11.12 0 0 15173

es mit mond errre a gyogytornaszod? az enyem megmosolyogta, amikor azt mondtam neki, hogy faj a masik oldalon is a vallam, a tornak  hatására. Azota is fajdogál, az alkarom is es neha a kezem es az ujjaim  is. De biztos pszichesen van ez nálam. A neurologus szerint is.

Előzmény: Adrienm79 (15172)
Adrienm79 Creative Commons License 2016.11.10 0 0 15172

Sziasztok!

Hétfő óta járok egyéni gyógytornára

Azóta iszonyatosan felerősödőtt s fájdalmam. Szédülök is. Zsibbadás is erősebb. Mind két karomban. Olyan fájdalmam van hogy kiegyenesíteni sem tudom s nyakam. Ráadásul egy hete detékfájás is kínoz zsibbad a lábam csak görnyedve tudok járni. Komolyan elegem van 

eddielawson Creative Commons License 2016.11.06 0 0 15171

Sziasztok!

 

Olvasgattam a hozzászólásokat arról, hogy többetek járt manuálterápián. Nekem is el van csúszva a csípőm.  Bal oldalon feljebb, jobb oldalon lejjebb van. Ez gerincferdülést és ágyéki  gerincsérvet okozott, jobb oldali vállfájdalmakat, stb. stb.

 

Aki volt ilyenen tudna priviben olyan manuálterápiával foglalkozó szakembert ajánlani, aki képes korrigálni ezt a csípőproblémát? Meggyőződésem, hogy addig nem tudom megszüntetni a sérvet, amíg a csípőprobléma nincs megoldva.

 

Előre is köszönöm a segítséget!

 

emil: eddielawson[kukac]tvn[pont]hu

 

Köszönöm!

 

Eddiné

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.03 0 0 15170

Megnéztem az aldis hengert, de kifosztották. Egyedül 1 tömör volt, az messze nem ért annyit, sima hungarocellből van, semmi extra. A másikból meg nem hagytak nekem semmit.

Előzmény: porcika88 (15149)
majamaja Creative Commons License 2016.11.03 0 0 15169

Köszönöm. Szegeden lesz a felvétel. Távolabbra utazni szenvedés lenne. Nyakinál még nyelnem sem szabad felvétel alatt. (Elözönél igy volt, de elmozdultam, következ. vacak felvétel). Gondolom, hogy nem nyitott a gép, én sem birom a bezártságot, majd becsukom a szemem. különben is már komolyabb dolgoktól kellene pánikolnom, mint zárt tértöl. Tegnap a vérvételt is megusztam komolybb pánik nélkül. Rájöttem ez a pár hónap alatt, hogy az ilyesmiktöl ijedezni hülyeség, mert kárt nem tesznek, bajt nem okoznak. Fájdalmat biztos, hogy nem. :)

gombóc63 Creative Commons License 2016.11.03 0 0 15168

A Raditec képeit minden orvos dicséri, én a Bajcsyban voltam, azzal sincs baj.

kacsaXD Creative Commons License 2016.11.03 0 0 15167

MR vizsgálatnál figyeljetek arra, hogy mekkora teljesítményű a gép. 

Voltam egy helyen két éve, hát elég gyatra volt a képminőség most elmegyek egy másik helyre, ahol 1,5T a térerő.

noncsi2004 Creative Commons License 2016.11.03 0 0 15166

Szia Aflidea volt Diagnoscan régionként tudsz fizetni s háti 30.0000.-be került

Előzmény: majamaja (15154)
porcika88 Creative Commons License 2016.11.02 0 0 15165

Itt van egy link olvasgatni. Szerintem máshol is ez a paletta és az árak is nagyjából. 

http://www.helpmr.hu/arak

Előzmény: majamaja (15156)
porcika88 Creative Commons License 2016.11.02 0 0 15164

Szia. 3 részre osztják a gerincet és te mondod meg melyik részt kéred. Egyszerre ahol én voltam (help mri) egyet csináltak. Ez is elég sokáig tartott. Én nyitott mri-ben voltam, mert paráztam nagyon. De viszonylag jó volt, és megengedték, hogy egy családtagom bent legyen velem. végig " beszélgettünk" már ha az ordibálás nagy fűlhallgatókkal annak nevezhető :-) de a felvétel tiptop lett. Nem bírtam ki , kifaggattam az operátort utána, hogy látott-e valami nagyon gázost. Segítőkészek voltak nagyon

Előzmény: majamaja (15154)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.02 0 1 15163

Köszönöm kérdésed. Fáj, de annyira már nem, hogy gyógyszert kelljen szednem.Igyekszem kordában tartani.

 

Örülök neki, hogy megúsztad, vigyázz továbbra is Magadra.☺

Előzmény: ex-petike23 (15162)
ex-petike23 Creative Commons License 2016.11.02 0 0 15162

Úgy van. :)

 

Brigi, Veled mi újság? Hogy vagy ?

Előzmény: Törölt nick (15160)
majamaja Creative Commons License 2016.11.02 0 1 15161

Ahogy olvastam megjártad te is a poklok poklát. Örülök, hogy rendbe jöttél. Sok mindent alkalmaztál.

Előzmény: ex-petike23 (15159)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.02 0 1 15160

És, tegyük hozzá, kihagyod a favágást.☺

Előzmény: ex-petike23 (15159)
ex-petike23 Creative Commons License 2016.11.02 0 0 15159

Szia!

 

Katt a nicknevemre, és végig tudod nézni a korábbi hozzászólásaimat.

A deréki résznél volt (van?) porckorong kiboltosulás. 4 hétig feküdtem vele otthon, összesen 13 fajta gyógyszert kaptam rá.

Hál'Istennek rendbe jött, néha "érzem" kicsit a derekamat, illetve olyan kényszerem van, hogy "roppantsak" rajta egyet.

Egyébként semmilyen panaszom nincs már. (Ezt kívánom minden fórumtársnak!).

Annyi, hogy odafigyelek az emelésre; lehetőleg nem emelek nehezet, vagy ha kell, akkor egyenes derékkal.

Előzmény: majamaja (15154)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!