Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.02.03 0 0 24429

Ja, a nagylabor nem amiatt kell, hanem a májfunkcióra voltam kíváncsi, csak aztán gondolkodtam rajta, hogy minek is? Ha nem jó a májfunkció, akkor sem állhatok le az AB-val úgysem, itt vagyok egy kúra elején, emiatt biztos nem hagyom abba. Mindegy, azért jó lesz tisztán látni ezt is.

 

A hisztamin-intolerancia sanszos, mert olyan dolgok is kezdtek el allergizálni, ami eddig nem.

 

 

Előzmény: Döndöleg (24428)
Döndöleg Creative Commons License 2015.02.03 0 0 24428

A nagylabor nem biztos, hogy erre is választ ad. Azon töröm a fejem, merre kellene indulni.

Pl. antibiotikum csinálhat hisztamin intoleranciát is.

Azt ismered?

Nekem volt, diétával szépen visszaszorítható.
Elég gyanús, ahogy olvasom:
http://www.csaladinet.hu/hirek/eletmod/egeszseg_orvos-valaszol/20545/itt_a_nyar_es_itt_az_allergia_mi_a_hisztamin_intolerancia

Előzmény: Törölt nick (24427)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.03 0 0 24427

Szerintem is, mert a kúrák óta már csak romlott a helyzet. Ma allergiagyógyszerrel vettem be (amire szintén allergiás vagyok, pedig ez már egy másik fajta, de ez is heves szívdobogást okozott ma).

 

Viszont csináltattam megint egy nagylabort, úgyhogy majd meglátjuk...

Előzmény: Döndöleg (24426)
Döndöleg Creative Commons License 2015.02.03 0 0 24426

Doki nem vagyok, de gyaníthatóan az immunrendszered be van pöccenve, mindenre extrán reagál.

Előzmény: Törölt nick (24425)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.03 0 0 24425

Hát ebben tévedsz azért, a mogyoróra is, tejet sem iszom régóta, de attól inkább csak felfúvódom. Van hajfestékallergiám, különféle vegyi anyagokra allergiám stb.

Szerintem a keresztallergia révén reagálok már mindenre így.

Előzmény: bob87 (24424)
bob87 Creative Commons License 2015.02.03 0 0 24424

te már fél éve viszketsz. Kb 20-szor mghaltál volna anafilaxiában. Olyan nem létezik, hogy minden gyógyszerre allergiás vagy, de mogyoróra, tejre, eperre stb nem. Vagy gyorsan menj el lottózni.

Előzmény: Törölt nick (24419)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.03 0 0 24423

Szerintem meg nem ő, a szervezete utasítja el, ahogy az enyém is, de azért még próbálom szedni. De megértem a félelmét, teljesen jogos a toxikus sokk után.

Előzmény: boxerkutya (24422)
boxerkutya Creative Commons License 2015.02.03 0 0 24422

Abban nem hiszek ,hogy egyik antibiotikum sem hat. Valamit rosszul csinálsz. Te valamiért elutasítod az antibiot ,de ez a te bajod.

Nem vagy egyedül ebben a dologban, de akiket ismerek hasonlókat és szintén elutasítják az AB-ot, azok egyike sincs jól.

Előzmény: One of the millions (24399)
boxerkutya Creative Commons License 2015.02.03 0 0 24421

A mozgatóidegeket blokkolja, a lábnál a sarok és az első talp rész idegei válnak érzéketlenné. Ezért totyogóvá válik a járás, az izmok meg ezeknek az idegeknek működésképtelensége miatt, elkezdenek sorvadni. 

Előzmény: Melpoma78 (24398)
Döndöleg Creative Commons License 2015.02.03 0 0 24420

Basszus, nagyon sajnálom. Hívd fel a dokit, ez nem állapot.

Ha délelőtt benyomnál 1.5 L citromos vizet? Az pucol...

 

Előzmény: Törölt nick (24418)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.03 0 0 24419

Viszketéstől még nem kell félni, az max kellemetlen. De anafilaxiás sokk is kezdődhet viszketéssel, azt azért ne feledd. Az allergia egyre jobban bedurvulhat, ha továbbra is alkalmazzuk az allergén anyagot, főleg ha az egy gyógyszer..Ha jól tudom, Neked is volt allergiás panaszod régen.

Előzmény: bob87 (24414)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.03 0 0 24418

Hát a szememet szinte véresre dörzsöltem már. Ha ez nem allergia, akkor már semmi sem az. De azért még próbálom, elmegyek a végsőkig, ma beveszem allergiagyógyszer után, hátha úgy még húzom egy kicsit.

Előzmény: bob87 (24414)
Rita2222 Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24417

Sziasztok! Csak beköszönök Nektek és elmondom, hogy én jol vagyok, és ezt bíztatásul mondom, hogy ki lehet jönni a legszarabb dolgokbol is. Az agyi dolgaim is kezdenek teljesen eltűnni, az antidepit már szinte csak placebos mennyiségben szedem (2. naponta negyed) és szerintem lassan azt is el fogom hagyni. Semmiféle gyogyszert nem akarok szedni, de azt gondolom, hogy az AB kúra amit megcsináltam nyáron hatásos volt nekem és kellett. A fejfájás teljesen eltűnt, a fejzúgás enyhén néha érezhető, de nem zavaro egyáltalán. Az izomgyengeség és minden egyéb szörnyűség elmúlt:)Szuperül alszok, a honapokig tarto insomniámnak vége.

Én most nagyon ráálltam a testem erősítésére, elég sokmindent szedek, iszok és szerintem ami a lényeg: hiszek benne. Azt hiszem akkor tud valami meggyogyítani, ha igazán hiszünk benne. Ez nagyon fontos.

Persze vannak azért egyéb panaszaim, ez a rohadt rosaceás égés, bár ezt is sikerült minimálisra csökkenteni, de azért ez ott van ill a szemem sem teljesen jo, sokszor ég. De az agyi dolgok szerencsére helyrejöttek.

 

Memphi Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24416

Nekem visszatero tunet volt AB elott a reggeli neha kaja utani hanyinger. aB ota nincs...

Előzmény: Döndöleg (24415)
Döndöleg Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24415

Én csak azt nem értem, hogy itthon miért nem ad elő senki semmit sehol...

 

Legutóbb is kérdeztem valaki Bozsikról és mondta, hogy de hát mittomén, Hollandiában tartott előadást.

 

Köszi....

 

Más: tök kedvesen kérdezem, csak tudjátok, itt nincs hangsúly: nem lehet, hogy már előre nagyon féltek bevenni mindent?

 

Nemtudomnick: nekem is gyanús ez herxnek, mert nálad a kardennél is pont ez volt.

 

Nálam a viszketés is így van: AB-nél is volt, de Cowdennél is. Aztán már egyre kevésbé. Néha még kijön.

 

One: Elrichiám nekem is volt.

 

Hányinger valakinél volt tünet? AB nélkül.

 

 

 

Előzmény: geminizsuzsiújra (24413)
bob87 Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24414

nem vagy allergiás. Fölöslege beírnod minden nap. Én nem értem igazából egy viszketéstől miért kell félni? Van kiütés, fulladsz? Nem! Akkor szuszá.

 

Előzmény: Törölt nick (24409)
geminizsuzsiújra Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24413

 https://www.youtube.com/watch?v=EaC-u4of1Hs

Esztó Dr-nő előadása Prágában a freki terápiáról. Próbáltátok? Van valakinek tapasztalata?

 

Előzmény: Törölt nick (24411)
Melpoma78 Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24412

Azért csak szedd, én is beszednék már mindent, csak valami legyen, mert ez embertelen.

Előzmény: Törölt nick (24411)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24411

Igen, az is létező dolog, de nekem akkor jön a hangyamászás, ha bárminemű gyógyszeres lyme kezelés elkezdődik. Az egyébként nem zavar, mert az tudom, hogy nem allergia. A viszketés zavar inkább, ami közben a szememet, fülem belsejét is érinti - a szememet ma úgy kivakartam, hogy utána meg sokáig égett.

Előzmény: Melpoma78 (24410)
Melpoma78 Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24410

Hangyamàszàs, bõrviszketés, egy hónap summetrolim  szedése utàn tapasztaltam, a mellkasom, hónaljam annyira égett, viszketett és a Nizoral gombaölõ után núlt el.

Előzmény: Törölt nick (24408)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24409

Hát én már nem tudom. A tetralysaltól is viszkettem, de azért 30 napig kibírtam vele, aztán jött az azy, attól az elején még nem viszkettem, de az utolsó pár hétben igen, most pedig újabb tetraciklin-származék.

Viszkettem még: klion, klaritromicin, és a penicillintesztet is viszketés miatt készíttettem. Szóval majdnem mindentől viszketek.

Meg is figyeltem, hogy ezekben mindben volt a kinolinsárga nevű színezőanyag. Nem lehet, hogy a festékanyagra vagyok allergiás? Mert amúgy is van hajfestékallergiám is.

De hol lehetne gyógyszer-adalékanyagokra is csináltatni allergiatesztet..? /A kérdés költői, választ nem is nagyon remélek rá :) /

Előzmény: Melpoma78 (24407)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24408

De a viszketés mellett erőteljes mászó érzés is van a bőröm alatt egész nap. Az oké lenne, hogy a herxtől viszketek, de itt szinte csak én számoltam be eddig ilyenről, más nemigen viszketett a gyógyszerektől, vagy ha igen, akkor azt nem is szedte tovább.

Előzmény: Törölt nick (24406)
Melpoma78 Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24407

Nem lehet, hogy a megváltozott bélflóra, vagyis az antibiotikumok által felborított bélflóra miatt viszketsz, mert nekem viszketést okoztak az antibiotikumok, rossz irànyba tolódott el a bélflóra, hi@ba szedtem probiot.

Előzmény: Törölt nick (24406)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24406

Ma már nincs szapora szívverés, de van helyette embertelen viszketés. Kezdek én is belefáradni ebbe az egészbe, a kör is bezárul, semmilyen ab nem jó már igazából, mert amik meg maradtak, arra allergiás vagyok..érdemes így erőszakolni a szervezetemnek az ab-t? Tegnap kezdtem, és már viszketek, ez mi?

One of the millions Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24405

Azert kedves Zsu, mert van olyan baci ami mar antibiotikum rezinsztens!(Mert minden xarra antibogyot irnak fel, amit nem kene!)

 

Ha szerencsed van es nem sejtben eloskodo fajta, akkor zapperrel megolheted!

 

Kulonben nem sok esely van ra!

 

Max. gyogynoveny!

Előzmény: geminizsuzsiújra (24404)
geminizsuzsiújra Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24404

Én csak azt nem értem ezekkel a társfertőzésekkel, hogy elméletileg azok a gyógyszerek amiket Borelliára szedünk, azokra is kellene, hogy hassanak.(Nekem is volt Chlamydia pneumoniae, B Dr.-nő kinézte a táblázatból, hogy az Azithromicin a legjobb, ha mind a kettő fennáll. Egy hónapig szedtem, egyre rosszabbul lettem tőle. Akkor kaptam egy havi Mino-t, gyorsan visszamentem Esztóhoz aki adott még egy havit+Tinit. Ez használt.) Szóval csak az nem világos -de lehet, hogy nagyon tájékozatlan vagyok - hogy ha úgyis hasonló AB-ket adnak mindegyikre, akkor miért van olyan nagy jelentősége a társfertőzésnek darabonként tizenötezerért?

Előzmény: One of the millions (24403)
One of the millions Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24403

Szia!

 

Minden uzlet!

 

Csak azt nem szeretem ,ha mar fizetek es mondom a tuneteket, akkor nem artana elhinni!

 

Egyszerubb a beteget idiotanak nezni!

Előzmény: Törölt nick (24401)
Melpoma78 Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24402

Hm, elgondolkodtató, vagy a legtöbb embernek van ilyen fertõzése, csak nem tud róla és különbözõ tünetekkel rohangál egyik orvostól a másikig.

Előzmény: Törölt nick (24401)
Törölt nick Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24401

Balaicza nálam is ráérzett az echriliára, rögtön pozitiv lett, nekem +6volt az is  meg a borelia is.

De a G1-ben meg mindenki pozitiv??? Ez nem gyanús?? Én néha már arra gondolok, nem e ez is üzlet.

Előzmény: One of the millions (24400)
One of the millions Creative Commons License 2015.02.02 0 0 24400

Meg annyi, hogy Dr. B-nek 2-bol ketto bejott!

 

O elhitte a tuneteimet!

 

No comment!

 

Lehet, hogy meggyogyitani nem tud, de legalabb elhiszi amit mondok!

Előzmény: One of the millions (24399)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!