Keresés

Részletes keresés

tpapa Creative Commons License 2006.09.07 0 0 621
Mert kihasználjuk a nyárvégi utolsó szép napokat... :oP
Előzmény: Mészi22-Isti92 (620)
Mészi22-Isti92 Creative Commons License 2006.09.06 0 0 620
Hova tüntetek??? Jó idő van!!!!!!!! Mér nincs itt senki???
Amy Lee Creative Commons License 2006.08.29 0 0 619

Mezítláb (itthon).

De fázik a lábam. :(

Előzmény: Mészi22-Isti92 (617)
tpapa Creative Commons License 2006.08.29 0 0 618
Cipőben. (Munkahelyen.) :oP
Előzmény: Mészi22-Isti92 (617)
Mészi22-Isti92 Creative Commons License 2006.08.29 0 0 617
Merre vagytok?
Mészi22-Isti92 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 616

WWW.mezitlab-rulez.try.hu

 

Katt rá!!!!!!!!!!

 

De a www.maxi1000.try.hu-n is nyithattok 1 ilyen fórumot!

Mészi22-Isti92 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 615
Sziasztok! Gyertek el a www.maxi1000.try.hu -ra és ott katt a fórum -ra! És nyissatok 1 Topicot Mezitláb-rulez néven!!!!!!! És ma is voltam mezitlábazni a városba!
Mészi22-Isti92 Creative Commons License 2006.08.26 0 0 614

Sziasztok! Itt egy pár kép

 

 

tpapa Creative Commons License 2006.08.25 0 0 613

Én is igyexem kihasználni a nyár utolsó napjait, eddig egy félcentis szálkától eltekintve nem volt gond. (Az már meghaladta a "tűrőképességemet", bár először azt hittem, csak megvágott valami sás, de másnapra be kellett látnom, nem normális, ha néha sima talajon is fáj valami a külső talpélemen. Simán kijött, csak simán hülyének néztek, hogy megyek továbbra is mezítláb.) :oP

 

Viszont aki kitalálta, hogy ezt a fehér, éles-sarkos zúzalékkövet használják üdülőterületen a gyalogösvények fedőrétegének, azt rátérdepeltetném jó hosszan. :o]

Mészi22-Isti92 Creative Commons License 2006.08.24 0 0 612
Sziasztok! Én már úgy 4 éve járok minden nyáron mezitláb aszfalton, füvök, kavicsokon... De úgy az idén már valahogy kicsit zavart hogy mit gondolhatnak a többiek... Na de annyira örülök hogy rátok találtam! Remélem nem gond ha párszor benézek :-)
tpapa Creative Commons License 2006.08.15 0 0 611
Érveléstechnika:  :oP
Amy Lee Creative Commons License 2006.08.04 0 0 610

Találtam pár képet a múltkori nagy felhőszakadásról. :)

Sajna nekem kimaradt most...

 

 

 

lutak Creative Commons License 2006.07.29 0 0 609

Ma egy 16 km-es túrát ökörködésből én papucsban, valaki fürdőruhában, valaki öltönyben és valaki szoknyában városi szandálban teljesítette :)

Amikor már kezdte kikezdeni a lábam a papucs inkább ahol lehetett mezítlábra váltottam. Tetszett :)))

tpapa Creative Commons License 2006.07.29 0 0 608
Ma a törökbálinti Cora-ban láttam egy fickót mezítláb vásárolgatni, és rögötn fel is hívtam jelenlévő kedvesem figyelmét a látványra, miszerint ha hülye is vagyok, legalább nem vagyok vele tök egyedül. :oP
Amy Lee Creative Commons License 2006.07.20 0 0 607
elkisértem ma a barátnőmet kutyát sétáltatni, a parkaban engedtem a frissen nyírt és itt- ott öntözött fű csábításának, levettem a papucsomat... nyammm! tök jó volt, de aztán a napsütötte aszfaltjárdán, szégyenszemre vissza fel kellett vennem... :(
lutak Creative Commons License 2006.07.17 0 0 606

a két legutóbbi 7vége nagyon jó mezítlábas hétvége volt a Balatonnál :)

a kavicsokon és a forró aszfalton kicsit bele kellett jönni, de az sem volt vészes :)))

Kilroy Creative Commons License 2006.07.17 0 0 605
Én léptem, rohadt fájdalmas :-(
Előzmény: tpapa (604)
tpapa Creative Commons License 2006.07.17 0 0 604

Azt nem mondtam, hogy nem lehetett volna sokkal rosszabb, de jó se volt. :oP

Annyi koszt összeszedett, amennyi csak volt arra, aztán meg nem lehetett lemosni, csak habkővel ledörzsölni a felső hámréteggel együtt. ;o)

Apropó. Léptél már darázsba? :o/

Előzmény: mushead (603)
mushead Creative Commons License 2006.07.17 0 0 603
inkább rágógumiba, mint üvegszilánkba :) nekem egyszer egy frissen elhajított, még javában égő csikkbe sikerült. a hűvös aszfalt megváltás volt utána :)
Előzmény: tpapa (602)
tpapa Creative Commons License 2006.07.17 0 0 602

Jótanács: Ne lépjetek forró betonon rágógumiba! :oP

Nekem vasárnap, a Tesco parkolójában sikerült, rögtön kocsiból való kiszállásnál. Bal láb lendít, jobb láb utána, hátralép, hogy be lehessen csukni az ajtót és már meg is volt. Különösen hátrányos, hogy ilyenkor szinte folyékony állagú, ugyanakkor nagyon ragad, helyben nem jön le sehogy. :o(

Amy Lee Creative Commons License 2006.07.13 0 0 601
:$ Öhm... Ehhehe... Inkább bízzuk a szerencsére :$
Előzmény: mushead (600)
mushead Creative Commons License 2006.07.13 0 0 600
mondjad merre menjek :) akár még az elázást is megkockáztatom :)
Előzmény: Amy Lee (599)
Amy Lee Creative Commons License 2006.07.13 0 0 599
Ehhe! :))) Talán mert nem járunk azonos utakon. :) Tegnap "snassz" ;) módon mezítláb jöttem haza, miután tökre eláztam egy hirtelen zivatarban. :)))
Előzmény: mushead (598)
mushead Creative Commons License 2006.07.13 0 0 598
miért van az, hogy én még egy mezítlábas lányt se láttam idén? :( strandot leszámítva, mert az nem ér...
tpapa Creative Commons License 2006.07.12 0 0 597

Hmmm... Visszament. Szeret mezítláb eltévedni... Jó is az! :oD

Előzmény: Törölt nick (596)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.12 0 0 596
Izé... akit láttam, az a szigetRE ment :-)
Előzmény: tpapa (595)
tpapa Creative Commons License 2006.07.12 0 0 595
Bizonyára ugyanaz a lány volt, akit Lazamacs is látott, csak eltévedt a szigeten egy kicsit... De végül kitalált! ;o)))
Előzmény: Törölt nick (594)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.11 0 0 594

Hmmm... minap eszembejutottatok. Árpád híd déli járdáján sétáltam Pest felé amikor elment mellettem egy lány mezítlábasan... mit ne mondjak, igencsak meglepett... :-)

 

mushead Creative Commons License 2006.07.11 0 0 593
az utóbbi napokban annyit sétáltam cipő nélkül, hogy a talpam már tele van vízhólyaggal. nem vagyok túl edzett ilyen szempontból. sajna ezért most pár nap szünet jön :( azért megérte :)
tpapa Creative Commons License 2006.07.11 0 0 592
Snassz??? =:oO
Előzmény: mushead (591)
mushead Creative Commons License 2006.07.10 0 0 591
ha jól belegondolok, én még nem is ültem vízibiciklin...de a saját szárazföldi cangámat sokszor tekerem mezítláb :)
mondjuk most éppen gyalog készülök menni városnézésre (természetesen cipő nélkül), remélem nem fog esni. esőben túl snassz mezítlábazni :)
Előzmény: Amy Lee (590)
Amy Lee Creative Commons License 2006.07.06 0 0 590
Ma délután volt egy kis mezítlábaskodás, anélkül, hogy eltrveztem volna. :) Haveri társaságban kimentünk egy közeli üdülőfaluba és lazulásként vízibicikliztünk egyet... amit, hát, ugye illik és célszerű lábbeli nélkül csinálni. Csak éppen, én utána se vettem fel a papucsomat. A többiek cikiztek egy darabig, de nem zavartattam magam. :) Néhol kavicsos a környék, ott pöppet kellemetlen volt, de a puha füvön és a árnyékos, nedves tóparton tök jó volt. :) Merem ajánlani mindenkinek. ;)
mushead Creative Commons License 2006.07.03 0 0 589
hát már sajnálom, hogy a múltkor mégse mentem el mezítlábazni...most kicsit hűvös van, és a vizes aszfalton gyalogolhatnék akármennyit, akkor se lenne fekete a talpam :)
lutak Creative Commons License 2006.07.03 0 0 588

na, ma mezítlábaztam egy kicsit akaratomon kívül....

éjjel fél tizenegykor kizártam magam a lakásból mezítláb egy kis pólóban, szoknyában :( "vidám" voltam, de szerencsére haverom telefonján riasztottam a családot és hívtak egy szakit, aki jó drága pénzért egy perc alatt kinyitotta a biztonsági ajtót ...

lazamacs Creative Commons License 2006.06.27 0 0 587

Szombat délután láttam egy lányt aki épp előttem a Margit hídon sétált be a szigetre mezítláb. Szép kényelmesen lépkedett, pedig olyan forró volt az aszfalt, hogy tojást lehetett volna sütni rajta. :-) Le a kalappal előtte, biztos sokat járhat mezítláb, hogy így bírta.

Persze kipróbáltam én is, de néhány lépés után visszavettem a szandálom, gyorsan beláttam, hogy az én talpam még nem elég edzett hozzá. :-) Azért a szigeten természetes talajon bepótoltam...

Előzmény: tpapa (586)
tpapa Creative Commons License 2006.06.27 0 0 586
Azért ma vigyázz, nehogy odakozmáljon a talpad valahova, bizonyára lesznek igen forró, napos részek! :oP
Előzmény: mushead (585)
mushead Creative Commons License 2006.06.26 0 0 585
sziasztok,

ma megvolt az idei első mezítlábazásom :)
kb. 5km-t mentem, végig aszfalton (néhol egy kis térkővel megbolondítva)
nem léptem bele semmibe, és nem szólt be senki. bár sajna már alkonyodott, így nem sokan láthattak. holnap világosban is megyek egy kört :)
a bringámra is vettem olyan pedált, aminek az egyik fele szöges, a másik sima, így mezítláb is lehet tekerni. csak össze ne keverjem :)
Amy Lee Creative Commons License 2006.06.21 0 0 584

Kihagytam az ide szánt képet.

Íme:

 

Előzmény: Amy Lee (583)
Amy Lee Creative Commons License 2006.06.21 0 0 583

Kicsit... khmmm... a feszültség levezetést is szolgálta, eléggé felbosszantottak előtte... :s Eh, mindegy.

Nem, ezt még nem próbáltam, de ha ilyen marad a nyár, előbb utóbb bejöhet (akár spontán is) egy ilyen megázás. :-)

Előzmény: lazamacs (582)
lazamacs Creative Commons License 2006.06.20 0 0 582

Jó kis felfrissülés lehetett a mostani hőségben. Ha nem vártam volna már ilyen régóta a jó időt, azt mondanám, hogy irigyellek. ;-) 

Nekem az egyik kedvencem a nyári zápor, mezítláb, esernyő vagy esőkabát nélkül, jól elázni a langyos esőben. Nem tudom miért, de nekem nagyon bejön az érzés. Próbáltad már? :-)

Előzmény: Amy Lee (581)
Amy Lee Creative Commons License 2006.06.20 0 0 581
most voltam eső után kicsit mezítláb csatangolni a vizes fűben, járdákon... jó volt :-)
lazamacs Creative Commons License 2006.06.20 0 0 580

Örülök, hogy a topiknak sikerült téged elcsábítania egy kis városi mezítlábazásra, annak meg különösen, hogy pozitív élményeket szereztél így elsőre.

Nagy élmény kiszabadítani lábunkat a cipő-szandál bötönéből és érezni a talpunk alatt a talaj sokféleségét, legyen az akár épített, akár  természetes. Persze egy kicsit jobban oda kell figyelni, hogy merre megy és hova lép az ember, de látom te elég körültekintő voltál.

Ha elkap a dolog varázsa könnyű rászokni. Csak így tovább!

 

lazamacs

Előzmény: lutak (579)
lutak Creative Commons License 2006.06.19 0 0 579

Én nem szoktam a városban mezitláb járni, csak itthon, meg anyunál meg a kertben, de most a topikolvasás megtette a hatását :)

 

hazafelé hirtelen támadt gondolattal a villamostól mezitláb jöttem. Jó volt :) Egy párocska jött szemben, csak vigyorogtak, hogy a papucs a kezemben és meg anélkül. A lépcső további részét inkább kikerültem, mert néha vannak üvegcserepek, de aztán felbátorodva, a parkon átvágó kitaposott ösvényt választottam... de a rám rohanó kutyát kihagytam a számításból. Akkor inkább vissza a papucs és átvágtam a szúrós füvön és már otthon is voltam.

Azt hiszem ez volt a kezdet :)

lazamacs Creative Commons License 2006.06.19 0 0 578

Ismerős a helyzet.

Tegnap a Kapcsolat koncertről mentem haza mezítláb, amitől is a talpam szép szürkés-feketés antikolt bevonatot kapott. A lakásba belépve hirtelen én sem tudtam mit csináljak, hogy ne piszkoljam össze a padlót. Hirtelen még az az abszurd gondolat is eszembejutott, hogy papucsot huzok. :-))

Aztán inkább lábujjhegyen elóvatoskodtam a fürdőszobáig lábat mosni.

Előzmény: tpapa (576)
lazamacs Creative Commons License 2006.06.19 0 0 577

Örömmel látom, hogy a jó idővel végre kezd beindulni a szezon.

 

Sikerült nekem is egy jó kis mezítlábas hétvégét eltöltenem a Balatonnál. Csak szombat este vettem fel papucsot, de kishíján meg is jártam miatta. Az egyik törzskocsmánkban ahogy mentem a bárpult felé valaki rálépett a papucsom sarkára és nem sokon múlott, hogy nem lett belőle csúnya perecelés. Egy leszúrt rittbergernek beillő mozdulattal azért nagynehezen sikerült mentenem a helyzetet. :-) A pultos lány, aki látta a "mutatványomat" meg is jegyezte, hogy mezítláb bezzeg nem fordult volna ez elő velem, kellett nekem papucsot vennem. :-)) Gyorsan le is vettem és az este hátralévő részét már mezítláb töltöttem.

tpapa Creative Commons License 2006.06.19 0 0 576
Tegnap két meccs között leugrottam a közeli Tesco-ba. Érzésre nem volt túl koszos, de hazaérve a látvány, khmmm... szóval egyből lábmosás. :oP Ez egyébként is egy visszatérő problémám: ha elvagyok valamerre, nem zavar, ha koszos a talpam, de otthon, a lakásban tisztaság van. Viszont ott sem nagyon hordok papucsot, ugye. (Hülyén is venné ki magát, nem???) ;o) Legjobb lenne rögtön a bejárat mellé valami lábmosót építeni. Sajnos ez jelenleg nem megoldott.
Előzmény: Amy Lee (575)
Amy Lee Creative Commons License 2006.06.18 0 0 575
Nagyon jogos kérdés! Csak a koszos járdákra. Mert amúgy szeretek mezítláb lenni, ma is sokat voltam.
Előzmény: tpapa (572)
lutak Creative Commons License 2006.06.18 0 0 574
:))))
Előzmény: tpapa (573)
tpapa Creative Commons License 2006.06.18 0 0 573
De cseleeees! Nem dobja ki: ha valahova indok kell, hogy miért megy mezitláb, csak felveszi és egy órán belül megvan az indok, meg még a szánakozó pillantások is. :oP
Előzmény: lutak (570)
tpapa Creative Commons License 2006.06.18 0 0 572
A nagyon fontos kérdés az, hogy a ":(" az egész kialakult szituációra vonatkozott, vagy csak a koszos városra? ;o)
Előzmény: Amy Lee (569)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!