Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.08 0 0 935

A bosch után kellemes lesz a Liebherr.

fagyasztó vagy nélküle, ez egyéni kérdés, a vegyes gépet inkább kis forgalmú konyhába képzelem szingliknek való :)

Előzmény: szasema_ (933)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.08 0 0 934

Ez nem no frostos és az automata leolvasztás azt jelenti hogy időnként lefűti magáról az esetleges jegesedést. Ez nem gond ha nincs 0 fok alatti tered. nyugodtan megveheted, nem lesznek jegesedési gondjaid, kivéve ha nyitva hagyod azt.

Előzmény: szasema_ (932)
szasema_ Creative Commons License 2011.02.08 0 0 933

Még ezt találtam, ami megfelelő lenne méretben és a hűtőterét is elég nagynak látom:

http://www.lugaskonyhak.hu/t2976-liebherr-ctpes-32130

 

Melyik a jobb?? Az ára nagyon húzós, de nem szeretnék úgy járni, mint a mostani Bosch-sal...

Előzmény: Törölt nick (931)
szasema_ Creative Commons License 2011.02.08 0 0 932

Mi a véleményed/éleményetek erről a hűtőről?

http://www.armutato.hu/?action=jointProducts&productId=24632

 

Ez nem No frost-os??? Ez baj akkor is, ha nincs benne méylhűtőrész? Az azért nem lenne fontos, mert van egy másik mélyhűtő szekrényem, 6 fiókkal. Az "Automata leolvasztás" nem ugyanaz, mint a No frost? Nagyon nem értek hozzá sajnos.

 

Elromlott a hűtőnk, és nagyon hajlok arra, hogy Liebherrt vegyünk, viszont sajnos nem lehet 170 cm-nél magasabb (és 60 cm széles kell), mert van egy körbefutó felső szekrénysor, és a jelenlegi is az alatt helyezkedik el.

Előzmény: Törölt nick (931)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.07 0 0 931

Jogos az LG hírét ért kritika, de az LG eddig az ipari hűtőberendezésekkel foglalatoskodott, ezért bár nem a leghalkabbak de sokat tudnak a hűtésről az ázsiai (?) tervezők.

Előzmény: paqito (930)
paqito Creative Commons License 2011.02.06 0 0 930

Sziasztok!

 

 

Tanácsotokat szeretném kérni: Kinéztem egy LG GR-M 562 ytqa tip. kombi hűtőt. Az LG-k eddig nem hagytak bennem mély nyomot, nem tudom, hogy megbízható-e ez a készülék? Az egyik ker. láncnál a gyári gari mellé lehet venni még 3 év álltaluk biztosított garit, így 5 évig van hozzá gari.... ami nem elhanyagolható.

 

Jeéenlegi zanussink 5-6 éves, elment belőle a gáz, a szerelő feltöltötte, de szerinte (és szerintünk sem) hűt jó, kompr. csere is kell , ami kb. 35. Ft. Ennyit meg nem költenék erre, hisz jobbak annak már 70-90 között.

 

Várnám 5letetetket, és ugyanit sporttársi áron a jeleztt  zanussi eladó :-))

McAdam_ Creative Commons License 2011.02.02 0 0 929

Kösz az infókat, a nehagyjaki (aka Euronics) jónak tűnik, ha tényleg konyháig hozzák. Beférni befér, ugyanakkora kb., mint a mostani (ami egy 1995-ös Siemens, japán kompresszorral, néha noszogatni kell, hogy beinduljon az olvasztási ciklus után, szerelő szerint nem éri meg javítani). A maiak vajon elmennek 15 évet ?

Előzmény: hiszti81 (925)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.02 0 0 928

Boscht semmi esetre sem, de egy liebherre érdemes gyúrni, mert sok no frostosat ver technológiájából adódóan a sima készülék is !

Ilyet pedig kaphatsz 100 körül

Előzmény: Yangus (915)
VKOrsi Creative Commons License 2011.02.02 0 0 927

sziasztok,

tudtok max. 140cm-es fresh-zonesos hűtőt a liebherren és az electroluxon kívül? (csak hűtő, fagyasztó nélkül max. 140cm magas)

köszi

Notes Creative Commons License 2011.02.02 0 0 926

Kb. két hónapja vettünk egy Electrolux hűtőgépet. Alapból egész normális hangja van, viszont napi 2-3 alkalommal elkezd olyan sípoló hangot adni mintha egy lufiból lassan engedném ki a levegőt nagyon lassan. Ez eltart kb. 20 percig és elég zavaró, hovatovább idegesítő.

Kihívtuk a garanciális szervízt, de csak annyit mondott az illető, hogy mióta nem lehet freont tenni a hűtőkbe azóta "ezek ilyenek", ez nem hiba.

Én ezt nem tudom elfogadni, hogy 2011-ben a világ egyik legnagyobb gyártója csak ilyen hűtőgépet tud előállítani. Ugye ez szerintetek sem normális?

Kicsit félek, hogy ez inkább fogyasztóvédelmi vita lesz, mint megoldandó technikai feladat... :(

hiszti81 Creative Commons License 2011.02.02 0 0 925

Szia! Én múlt héten rendeltem egy hűtőt a netről. Az én hűtőm a www.nehagyjaki.hu oldalról jön majd, futárköltség nincs. Előtte beszéltem velük, azt ígérték, hogy a futárszolgálat díjmentesen felhozza nekem az első emeletre és behozzák a konyhámba is. Biztos ami biztos, a rendelésnél a megjegyzés rovatba beírtam, hogy csak akkor tudom átvenni, ha behozzák a konyhámba, így nem lehet félreértés. Beszéltem még a www.extremedigital.hu áruházzal is, az ő fuvardíjuk 2990 Ft országosan a nagy háztartási gépekre, és ebben is benne foglaltatik az, hogy felhozzák a lakásba. MIndenesetre azt mérd le rendelés előtt, hogy befér-e az ajtón az új gép, nehogy meglepődj, amikor hozzák. Azt nem hiszem, hogy ezek a cégek elviszik a régit, de tedd fel a www.vatera.hu aukciós oldalra, én 2 nap alatt eladtam a miénket. Ha annyira rossz állapotban van, akkor tedd fel 1Ft-ról induló aukcióra, lesz amennyi lesz a végső ár, de legalább ingyen elviszi az, aki megvette. Mi így adtuk el a szanaszét szakadt bútorunkat is, mert így legalább nem kellett lecipelni az első emeletről és sok pénzért elvitetni a szemétlerakóba. Remélem tudtam segíteni. Üdv

Előzmény: McAdam_ (921)
vega Creative Commons License 2011.02.01 0 0 924

Hívtak, jöttek, ötödikre cipeltek csigalépcsőn, 3000ft házhozszállítási költség mellett. (Igaz, borravalót adtam, de ezt nem tudhatták előre.)

Előzmény: McAdam_ (921)
Dan93 Creative Commons License 2011.02.01 0 0 923

Szia!

 

Még csak pár hónapja van meg nem egy éve. :) Sajnos nem lett halkabb, azt hiszem hozzá kell szoknunk. Ettől a hibájától eltekintve viszont nagyon meg vagyunk vele elégedve. Jól hűt, szép, nem jegesedik. Viszont ha panelban laksz jól gondold meg mert sokkal hangosabb, mint a régi hűtők. Azt mondják a No Frost rendszer miat. Én nem értek hozzá, de biztos így van.

Előzmény: eszti005 (912)
vega Creative Commons License 2011.01.29 0 0 922

A héten rendeltem a bemutatoterem.net-ről. Ha jól emlékszem olyan kérdéseket is feltettek, hogy van-e lift (ergó gondolom cipelnek), illetve kérem-e a régi készülék elszállítását.

 

Gyakorlati tapasztalatom még nincs velük, jövő héten kell jönnie az árunak.

Előzmény: McAdam_ (921)
McAdam_ Creative Commons License 2011.01.29 0 0 921

Vásárolt-e már valaki webáruházban hűtőszekrényt ? Arra lennék kíváncsi, hogy melyik cég vállalja a régi hűtő elszállítását, ill. az emeletre cipekedést. (Amit kinéztem, ott nem vállalják...) A MM és hasonló boltoknál ez működik, csak ugye az ár...

pimmi Creative Commons License 2011.01.28 0 0 920

Nekünk ilyen van, már másfél éve, szerintem nagyon jó, kicsit hangosabb mint a régi hűtőnk, de cserébe nem jegesedik, és hűt mint állat, az ajtó megfordítható, én is megfordítottam........ 

Előzmény: eszti005 (912)
Blondy3 Creative Commons License 2011.01.24 0 0 919

Elég szomorú , ha tényleg csak a garanciát bírja ki meghibásodás nélkül. Én is most vettem kettő Samsungot, egy egyajtós hűtőt, és egy fagyasztót. A hűtő szörnyen hangos, a fagyasztó még elmegy. Szerencsére nem alszunk egy szinten a hűtőszekrényekkel. Nekem az Elektrolux meghibásodás nélkül bírt 7 évet és azóta is üzemel egyik rokonunknál. Ja, és tök csendes. Ha a Samu idejekorán bedobja a  törölközőt, biztosan visszatérek az Elektroluxra.

Előzmény: eendru (917)
vega Creative Commons License 2011.01.23 0 0 918

Ha már Samsung: tudja valaki hova érdemes elmenni ahol Samsung hűtők nagyobb mennyiségben ki vannak állítva?

Elsősorban közép és felsőkategóriás alulfagyasztósak érdekelnének, de látatlanul kicsit nehéz eldönteni melyik típus lenne a megfelelő nekem.

eendru Creative Commons License 2011.01.19 0 0 917

Samsung RL33 tulaja vagyok három éve. Kompresszor elég zajos, és a gáz áramlás hangja is jelentős. Nem elviselhetetlen, de ne akarjon senki mellette békésen aludni...  Meghibásodások:  zsalumozgató motor  (rd hibaüzenet) , automata leolvasztó (nincs hibaüzenet, egyszer csak tele lesz jéggel a fagyasztó )  Mindegyik a gari lejárat után pár hónappal.Azóta megy, és nem sírok, mert a legtöbb műszaki cikk szándékosan így van tervezve...

colizoli Creative Commons License 2011.01.18 0 0 916

Vegyel Samsungot. Nalunk 2 van a csaladban, Halkak, megbizhatoak- mar regota megvannak es meg szerelövel nem talalkoztak. A fogyasztasrol nem tudok nyilatkozni, de a papir alapjan nem fogyasztanak többet mint a kategoriatarsaik. En asszem 130-ert vettem az enyemet full extras(kiveve italadagolo) mondjuk van neki mar 3-4 eve.

Előzmény: Yangus (915)
Yangus Creative Commons License 2011.01.11 0 0 915

Végigolvastam az egész topicot elejétöl a végéig,de nem lettem teljesen okos...a konklúzió,hogy 100000 körül nem lehet venni energiatakarékos, csendesen működő és tartós hűtőt venni....:(

ehhez legalább 200 kéne annyi meg nincs...

megnéztem ezt az outletet,de kicsit karcsú az 1 év garancia a Liebherrekre,ugy hogy sérülten is 130000 a legolcsóbb...

pedig nagyon szépek,de olyan bonyolultnak tűnik az a sok elektronika ...

Mi van ha5 év mulva feladja,??akkor biztos baromi drágán javítják...

az egyik büdös,a másik hangos, a harmadik sokat fogyaszt,a negyedik meg hamar elromlik...nehéz a választás....

Mi a jó döntés???

talán a Liebherr vagy az az LG ha van elég zsozsod...ha nincs talán a Bosch??

Ki vagyok ettöl a hűtővásárlástól!!!!

klaca98765 Creative Commons License 2011.01.05 0 0 914

Én itt vettem meg a " nagy testvérét" SAMSUNG RL38HCBP1,

http://tvguru.hu/index.php/haztartas/h.html?limit=all

nekem egyátalán nem zajos.

És megelelt mindennek amik szerintem fontosak egy hűtőnél

energia takarékos no frost-os midnen ami kell, eddig minden rendben ment vele.

(és halk bár bemutatóteremben te is meghallgathatod).

 

Előzmény: tomi767 (913)
tomi767 Creative Commons License 2011.01.04 0 0 913

Sziasztok!

 

 

Segítséget szeretnék kérni hűtőgépvásárlással kapcsolatban.

 

Samsung RL34HGPS típusú hűtőt néztem ki (Multi Flow, No Frost)

 

"Együtt fogok aludni a hűtővel", így fontos lenne, hogy ne legyen túl hangos. 

 

Gyárilag 41 dB van megadva, ami nem lenne még zavaró, de állítólag 'ciripel'.

 

Kérném szépen, akinek van személyes tapasztalata ilyen vagy hasonló hűtővel kapcsolatban írja meg pls.

 

(Vagy ha tudtok ajánlani No Frost-os halk hűtőt az is jó!)

 

Üdv

tomi

eszti005 Creative Commons License 2011.01.02 0 0 912

Szia!

 

Én is ezt a hűtőt néztem ki magamnak, azt szeretném kérdezni, hogy mik a tapasztalatok 1 év távlatából? Még mindig hangos? Illetve, hogy az ajtaja megfordítható-e.

 

Köszönöm

Előzmény: Dan93 (901)
Bz81 Creative Commons License 2010.12.30 0 0 911

Találtam!! ELECTROLUX ERB 29233 W

 

Valakinek van valami tapasztalata róla?! Mennyire hangos stb.

Előzmény: Bz81 (910)
Bz81 Creative Commons License 2010.12.28 0 0 910

Sziasztok!

 

Olyan hűtőt keresek amelyben viszonylag kis fagyasztó van mondjuk max. 2 fiókos, de alul.
Tudtok olyan márkákat, amely megfelel a fenti kritériumoknak? Köszönöm előre is a segítségeteket!

Törölt nick Creative Commons License 2010.12.22 0 0 909

Szakmai tapasztalataimat osztom meg azzal, akinek arra szüksége van, mindenkinek a maga kérdésének megfelelően. Ha gondod van kérdezz a témában, egyébként a véleményed annyit ér amennyi segítséget eddig adtál. Mert én már adtam ilyet és még jópáran itt a topicban az idők folyamán.

EgyébkéntAz új termékekben bekövetkező változások beválásának kifutási ideje 1-3 éves garancia adások mellett kb 8-10 év mire kiderülnek a turpisságok és az erősségek. Tehát tegyél fel értelmes kérdést kis, kritikus, okoska.

Kérdezz a topic témájában vagy RUE !

 

Előzmény: Blondy3 (900)
Dan93 Creative Commons License 2010.12.22 0 0 908

De ez nem belül hallatszik, hanem kívül. Nagyon hangos. És néha meg teljesen lehalkul. És a hangos és a halk időszak között van egy átmeneti állapot, amikor csak a ventillátor megy és akkor is viszonylag halk. Hangosabb, mint egy hagyományos, de egyáltalán nem zavaró. Szóval szerintem nem is a ventillátor a hangos, hanem talán a kompresszor, vagy valami ami egy idő után leáll. De annak meg nem kéne hangosnak lennie. Mad felhívom a szervízt, hogy szerintük mi van. De nem hiszem, hogy ennyire hangosnak kéne lennie.

Előzmény: Törölt nick (907)
Törölt nick Creative Commons License 2010.12.22 0 0 907

Sajna ezt el kell viselni a no frost-ért, mivel a ventillátora a belső légteret forgatja, a hangja mindenképp erősebben hallható belül.

Előzmény: Dan93 (906)
Dan93 Creative Commons License 2010.12.20 0 0 906

Nem azzal van gond, hogy ezek freonmentesek. A régi hűtőnkben se volt freon, mégis halk volt. A No forst rendszer ventillátora a hangos, aminek semmi köze a freonhoz.. Én csak azt szeretném tudni, hogy ez normális-e vagy az enyém hibás? A freon tényleg káros, jó, hogy nincs a hűtőkben.

Előzmény: Törölt nick (903)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!