Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2020.10.03 0 0 377

"Sikerült valakinek többletenergiát észlelni?"

 

-Jó sok munkával elsajátíthatod az ismereteket.-

Oszd meg te is a munkádat. Vagy csatlakozz. 

Előzmény: Törölt nick (376)
Törölt nick Creative Commons License 2020.09.09 0 0 376

Mi a helyzet az utóbbi link közül például ezzel?

 

Induction in the Tank Circuit

http://www.aboveunity.com/thread/conservation-law-broken-on-evidence-of-excess-energy-with-a-capacitor-and-a-coil/

 

Vagy a többivel? Sikerült valakinek többletenergiát észlelni? És mi a magyarázata? 

Előzmény: Törölt nick (375)
Törölt nick Creative Commons License 2020.03.06 0 0 375

http://www.aboveunity.com/

 

Nos, itt már megtalálták  a jövő energiáját. Jó sok munkával elsajátíthatod az ismereteket.És ki tudja ,talán meglelheted a jövő zenéjét is. De miért nincs megfelelő reakció?

Törölt nick Creative Commons License 2020.03.04 0 1 374

Három fő oka van annak, amiért az ingyenenergia készülékek nem terjedtek el:

 

1. A feltaláló sosem kapott még csak ígéretet sem arra, hogy a munkáját erkölcsileg és anyagilag egyaránt elismerik.
Ha például Bill Gates is így járt volna, akkor napjainkban is postai levelezéssel kellene beérnünk az internet helyett. Ez ilyen egyszerű.

 

2. Az emberek lehetőleg ingyen akarták megszerezni a találmányt a feltalálótól és ők akartak belőle meggazdagodni.
Ez hasonló például Kemény Károly esetéhez, aki az 1930-as években tranzisztorról tett közzé cikket. Majd kb. egy évtized múlva meg két amerikai kapott érte Nobel-díjat. Úgy látszik hogy a föld azé, aki megműveli elv csak a mezőgazdaságban érvényesül, ott is csak ritkán.

 

3. Nem volt ismert a valós működési magyarázat.

Hanem helyette még napjainkban is szándékos félrevezető magyarázatokkal zsibbasztják egymás agyát az emberek. De az jól megy. Sőt, napjainkban éli virágkorát, hisz már lehet készíteni hamis videókat, könyvet is bárki kiadhat, ahogy előadást is bárki tarthat. Egyetlen kikötése az embereknek az, hogy minél nagyobb hazugság és hasznavehetetlenség legyen:

 


corvi01 Creative Commons License 2020.02.24 0 0 373

A NASA gigamilliárdokat öl bele akár néhány tized %-os veszteség csökkentésekre is az űreszközeinél, meg az űrkutatásainál!

Felfogjae azt valaki épp ésszel, hogyha lenne ingyééé a semmiből hasznosítható energia, akkor már ne próbálta volna kihasználni..!?  Napersze biztos van ilyen az összeesküvéselméletüek szerint, csak a kormány így akarja rajtuk keresztűl lehúzni az adófizetők pénzét..  :-S

Előzmény: Törölt nick (365)
Törölt nick Creative Commons License 2019.12.24 0 0 372

Lényegretörő válasz.Látom teljesen megértetted.

Előzmény: Maketheworldabetterplace (371)
Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2019.12.10 0 0 371

Elonytelen.

Kefes motor kefejet csak az elegendo erovel kell kommutatorhoz nyomni.

Fogaskerekattetel nelkul.

Nagy hatasfoku kefe nelkuli generator kis vesztesegu egyeniranyitassal.

Itt se rezonanciat se centrifugalis erot nem hasznositanak.

Előzmény: Törölt nick (370)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.16 0 0 370

Ez egy butaság.Ebből soha nem lesz "ingyenenergia" . Valamilyen oknál fogva a yt tele van ilyen és hasonló "butaságokkal" .De ami a legszörnyűbb ,hogy direkt csalást hajtanak végre.Az ilyen videók alatt van mindig reklám.Na vajon miért? De a példádra visszatérve. Meghajtó motor-generátor-lendkerék és visszatáplálás. terhelésről még szó sincs: https://www.youtube.com/watch?v=FGpZamfbzdo

Előzmény: Törölt nick (369)
Törölt nick Creative Commons License 2019.10.07 0 0 369

Elmagyarázná valaki, hogy miért lesz abból többletenergia, ha egy villanymotorral meghajtanak egy lendkereket, majd azzal meg egy generátort?

 

Chapter 23: Power From Inertia

http://www.free-energy-info.co.uk/SChapt23.html

 

Flywheel Free Energy Generator

https://generatorpowerinfo.com/flywheel-free-energy-generator/

Maketheworldabetterplace Creative Commons License 2018.12.01 0 0 368

ID:

Adott egy 30cm átmérőjű és kb 10 cm magas alu tömb. A síkjával párhuzamosan egy vas korongon mágneseket helyeztem el, majd jó közel toltam az aluhoz. Egy 2 kw motorral megforgattam 1500 rpm sebességgel. 0 fok körüli volt a levegő.

Egy kazánhőmérőt dugtam egy furatba az alu palástján és feljegyeztem az adatokat. 

A 19 kg alu percenként 4 fokkal lett melegebb. 120 fokig egyenletesen melegedett.

 

Valasz: Kerdes mennyi ho keletkezett osszesen.

2000W=2000J /sec.

Alu fajho 900J/kg K.

2000J x 60 sec= 120000J.

120000/900= 133 fok 1 kg alu. 19kg alu elvileg 7 fokot kellene melegedjen. Hoszigetelt edenyben kell melegiteni. Akar vizfurdoben.

Előzmény: hanzymester (247)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.26 0 0 366

Nézd csak :Sergej Ma közzétett, - "ENGLISH: Alapvetően, ha megnézzük a 9. ábrán bemutatott vázlatot, akkor a 2 relék szerepet játszanak abban, hogy bekapcsolják az AC vezetéket és megtartják azt az akkumulátor eltávolítása után. és kikapcsolja a váltakozó áramú vezetéket.A készülék felesleges vázlatai és semmilyen szerepet nem játszik a szabad energia előállításában Kulabuhov állítása szerint A rajongók spin, a LED-ek ragyognak, a Tesla működik, mindannyian valódi és működik, de az igazi energia egy rejtett vezetéket, Kulabuhov volt rejtve a semleges fekete vastag kábelt (ahogy a videón), hogy futott az eszközről a földre . a föld jelöléseket a fekete kábelt azt mutatják, hogy alsó ezek laza volt, mert kapott helyet egy AC vonal. Alapvetően Kulabuhov évek óta átverte az embereket és én magam, eladott egy ingyenes energiaeszközt, melyet AC vonalról szereltek fel és megtévesztettem, elegendő bizonyítékom volt arra, hogy egy polgári bírósághoz vigyem, és visszaveszem az összes pénzt - még a bíróság előtt sem tűnt fel szabad energiaigényeiről. " 

Nagyon elszomorító, de legalább most már mindannyian megállíthatjuk a Ruslans nyulakat a lyukakon.

Előzmény: Törölt nick (364)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.22 0 1 365

 

"Hogy áll a feltaláló a fejlesztéssel?"

Hát persze.Kismillió rajz,utasítás,de valamiért egyik sem működik.Ja nem,jött egy titokzatos német befektető oszt jól letiltott mindent.A szerencsétlen nép meg próbálja kitalálni a semmit.  Ha lenne alapja. Ja vagy nem is,merthogy nehogymá ingyé dógozzon a világmegváltó?!!Pont úgy mint energi22 meg még kitudja hány név alatt írogató.Félti az emberiséget,meg az a szegény Föld! Csak pénzért hajlandó odaadni egy leplombált dobozt kemény százezrekért.De ha felnyitom lefüstöl az egész.

Vagy beszélhetnék  más  "feltalálóról" is.Ő csak az elméletről beszél (az meg olyan amilyen) de nem hajlandó részletekbe belemenni.Hja és persze nem beszélhetek róla senkinek.

 

Hát ilyenek ezek a "feltalálók".

Előzmény: Törölt nick (364)
Törölt nick Creative Commons License 2018.07.13 -1 0 364

Foglalkozik valaki Ruslan Kulabuhov (Akula0083) generátorának reprodukálásával?

Hogy áll a feltaláló a fejlesztéssel? 
Ez az a készülék:

 

vojtobéla Creative Commons License 2018.06.10 0 0 363

jh

Előzmény: energi22 (353)
vpe5 Creative Commons License 2018.05.21 0 0 362

mikor építed meg? ha kész lesz szólj 

Előzmény: Fejlesztő mérnők (360)
Törölt nick Creative Commons License 2018.04.21 0 0 361

Miből gondolod,hogy menni fog a dolog? 

Előzmény: Fejlesztő mérnők (359)
Fejlesztő mérnők Creative Commons License 2018.04.17 0 0 360

Utóírat

“A világ amit teremtettünk a gondolkodásunk eredménye; nem lehet megváltoztatni gondolkodásunk megváltoztatása nélkül.” (Albert Einstein)

 

az energiamegmaradás törvénye

 

Anyag/energia nem keletkezik, és nem semmisül meg!

 

Teremtés könyve 3. fejezet, 19. rész

Orczád verítékével egyed a te kenyeredet, míglen visszatérsz a földbe, mert abból vétettél: mert por vagy te s ismét porrá leszesz.

 

 

Fejlesztő mérnők Creative Commons License 2018.04.17 0 0 359

Paks 3.

Hozzávalók: 2 egyszerű dc motor

                   egy 230-as (padlásról való) villanymotor

                   lendület megmaradás törvénye

                   gravitáció

A 2 dc motor tengelyeihez hozzá kapcsolódon, fogaskerék, szíjhajtás, egyebek-el, a 230-as villanymotor tengelyéhez hozzákapcsoljuk. Csak a 2 tetszőleges dc motort helyezzük áram alá, a 2 dc motor fogja hajtani a 230 motort azaz a tengelyt,  A 230-as motor tengelyén elkell helyezni 2 ingát amely hozzásegít a lengülethez, ha majd megszüntetjük a áramot( későbbiekbe visszatérve )

a 230-as villanymotor jó tulajdonsága, hogy feszültség hatására a központi tengely forog, de ha fordítva csináljuk a dolgot , a dc motorral hajtott tengely forgásával, feszültség is kinyerhető.

A létrehozott feszültséget átalakítok segítségével vissza irányítjuk, a 2 dc motorba. A fennmaradó feszültséget felhasználhatjuk. 

A ingára azért van szükség a tengelyen mert ha áramtalanítjuk a (az eredeti áram bevitelt) 2 dc motort, akkor nem árt egy kis lendület hogy tovább müködjön.

Hajrá!

vpe5 Creative Commons License 2017.11.05 0 0 358

😊😊😀😀😁opni ban nem lehetett netezni, meg amúgy is bezárt ☺😊😊☺

Előzmény: FRANKYE (357)
FRANKYE Creative Commons License 2017.09.28 -3 0 357

Uraim Hölgyeim ennyi idiótát mint amennyi ezen a fórumon van,  mintha egy elmeosztály dühöngőjébe lépne az ember. Azon csodálkozom, hogy van annyi eszetek, hogy regisztráljatok egy fórumra.

Én is most találtam meg de lépek is innen. 

Lacika71 Creative Commons License 2017.06.08 0 0 356

Ajánlok egy videót,amit egy kedves fórumtársunktól kaptam.

Érdemes végignézni!

https://vimeo.com/27402985

energi22 Creative Commons License 2017.02.17 0 0 355
Előzmény: Törölt nick (354)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.14 0 0 354

Miszerint?

Előzmény: energi22 (353)
energi22 Creative Commons License 2017.02.11 0 0 353

Ennél egyszerübb a megoldás..

Abszolut önmüködési alapon..

Na persze nagyon topon kell lenni a fizikában a ..... .....

ba mechanika ..... .... miért?

Nem bonyolult a végeredmény döbbenetes de megéri.

aki kisérletezik vele a megoldást keresve kicsiben gondolkodjon.

Nem kell bonyolultra lehetetlenre gondolni...

 

indukciós kazán Creative Commons License 2017.01.11 0 0 352

Temmit. véletlen került oda.

pet1111 Creative Commons License 2016.09.12 0 0 351

Most sem igazán, az autlookot akarja minden áron megnyitni.

Előzmény: vpe5 (350)
vpe5 Creative Commons License 2016.09.06 0 0 350

hali, na sikerült? 

Előzmény: pet1111 (337)
pet1111 Creative Commons License 2016.03.25 0 0 349

Nekem nem jön be semmi!Rákatt és semmit nem csinál.

Előzmény: Lacika71 (348)
Lacika71 Creative Commons License 2016.03.25 0 0 348

Küldtem levelet.

Simán küldtem már innen levet több fórumosnak is,a nevénél az email küldésére kell rámenni és felajánl több lehetőséget,ha publikus a cím.

De egyszer már volt ebből kavarodás,ezért írtam ki nyilvánosan is a címemet.

Előzmény: pet1111 (347)
pet1111 Creative Commons License 2016.03.25 0 0 347

Én nem értem de nekem nem jön ki senkinek az emailja Küldj te nekem egyet.

Előzmény: Lacika71 (345)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!