Keresés

Részletes keresés

ControlDenied Creative Commons License 2002.09.25 0 0 101
Na ezen is jót röhögtem.
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.25 0 0 100
Helyes a boges oroszlan!!!

(Olvasnam az elmenyeket es a mikentet-hogyant, mellesleg meg szeretnek tanulni. Talan lesz vagy lenne tanarom is, majd meglassuk, de irjatok mindent, hogy legyen honnan elindulnom!!!)

Lord_Oberon

Előzmény: szőkedenembuta (93)
szőkedenembuta Creative Commons License 2002.09.25 0 0 99
de jó, hogy vagyunk már páran értelmesek is itt, és ahogy olvasom csak mi csajok támaszottuk fel haldoklásából ezt a topikot.
Masszázs közben nektek milyen gyakori az orgazmus? Volt-e már arra példa, hogy többször is sikerült?
Csak külsőleg masszíroznak benneteket, vyga előfördul, hogy a hüvelyetekbe is "átdolgozza" az izmokat a masszőrötök?
Írjatok mihamarább!


ohhhúhhh Creative Commons License 2002.09.24 0 0 98
Nekem a páromon kívül van egy barátnőm akivel hármasban is össze szoktunk bújni.
A barátnőm mutatott be egy hapsinak aki masszőrködik. Szoktunk csinálni olyan estéket amikor a masszőr eljön, hogy mindkettőnket megmasszírozzon. A páromat elküldjük sörözni, vagy ha meccs van az a legjobb. Na a masszázs alatt annyira felizgulunk, hogy miután elmegy egymás karjaiban élvezzük az élet örömeit.
Persze a férjem az egészről tud, sőt van amikor fel is vesszük videóra az együttléteinket.
fnoe Creative Commons License 2002.09.24 0 0 97
végre van értelmes hozzászólás is!
Kévi Creative Commons License 2002.09.23 0 0 96
Nekem nagyon furcsa volt az első ilyen masszázs. Kívántam, de féltem is tőle. A masszőr jött hozzám. Abban állapodtunk meg, hogy csak frissítő masszázst csinál, s majd menet közben kialakul. Végül nem lett az erotikus részéből semmi, de kialakult iránta a bizalmam. Másodszor már merészebb voltam, és egyáltalán nem volt kellemetlen, sőt. Azóta rendszeresen élek a lehetőséggel.
Előzmény: vikibébi (94)
mamomamo Creative Commons License 2002.09.23 0 0 95
A barátnőm mesélt először ilyen masszázsról. Azóta én is kipróbáltam. Felemás élményeim vannak. Van úgy, hogy kellemes, de van amikor jön egy belső hang és leblokkolok. Sajnos nagyon gátlásos vagyok, ezért lassan oldódom. A masszőr szerint legyek önmagammal türelmesebb.
Előzmény: vikibébi (94)
vikibébi Creative Commons License 2002.09.21 0 0 94
Sziasztok!

Végigolvastam a topicot, és a szűk része, mely az eredeti téma köré fűződik nagyon szupi.
Én is átéltem, s átélem a masszázs minden szépségét kb hetente. Nekem hozzátartozik az ápoltsághoz, fittséghez. Az erotikusabb masszázs lehet nagyon jó és ellenkezőleg, rossz is. Volt részem mindegyikben. A mostani masszőrömnek nagyon jó keze van. Nagyon szeretem minden érintését. Biztonságban érzem magam a keze alatt, de soha nem is éreztem, hogy kezdeményezzek nála. De ez fordítva is igaz szerintem. Nekik ez munka, nekünk kikapcsolódás. Ha felhívod őket és azonnal mehetsz hozzá az elgondolkoztató, ha várni kell rá, menj el hozzá, vagy hívd! (ezt sajnos a saját bőrömön tapasztaltam)
Szerintem aki még nem volt masszőrnél, vagy nem járt nála úgy sem tudja ezt elképzelni, hogy is működik.
Ezek az emberek egészen mások. Szerintem fél úton vannak az orvosok felé vezető úton. Ők annyi testet látnak naponta, hogy nem hiszem azt, hogy nagy újság a számukra látni egy mellet, vagy egy szeméremdombot.
Nekem ez a véleményem.
Szívesen leveleznék tapasztalatcsere céljából nőkkel.
Viki

szőkedenembuta Creative Commons License 2002.09.21 0 0 93
Te nem kéne neked egy nő? Egy olyan aki úgy igazán helyre tesz!
Őszintén sajnállak a nézeteid miatt! Azért meg még annál is jobban, hogy képtelen vagy tolerálni az emberek (az értékrended szerinti) másságát.
Pedig erre eben a világban bizonyos mértékig negy szükség van!
És még utoljára egy kérdés.
Mi jogon itélsz, bírálsz más embereket? nagyon érdekelne, hogy milyen korosztályból való vagy.
Előzmény: Battles In The North (92)
Battles In The North Creative Commons License 2002.09.21 0 0 92
én nem mondtam senkinek, hogy ne irogasson ide.
egyébként meg abban a topikban dumálok amelyikben úri kedvem tartja, Te meg ne velem foglalkozz, hanem prostizz nyugodtan tovább...
Előzmény: szőkedenembuta (91)
szőkedenembuta Creative Commons License 2002.09.21 0 0 91
Te neked bérleted van ide?
Nincs más szórakozásod azon kívül, hogy a mocskodat ránkkényszeríted? Engem, és még néhányunkat érdekel a téma. Ha ennyire elitéled miért nem mész el olyan topicpa ahol kiélheted a gusztustalanságaidat? Sőt tovább gondolva, miért nem csinálsz magadnak egy mocskolódók, és együgyüek számára fenntartott topikot?
Figyelj tökikém. Áruld el mi jó ebben neked! Már leugattak a maszinfó fórumában is, nem veszed magad észre?
Jó lenne, ha ismét járna erre értelmes hozzászóló, tehát tünj el innen!
Diana
Előzmény: Battles In The North (90)
Battles In The North Creative Commons License 2002.09.20 0 0 90
na, női masszőrt azt könnyebben találsz, elvégre tele van hirdető női prostikkal a net. minden társkeresőt elárasztanak
Előzmény: szőkedenembuta (89)
szőkedenembuta Creative Commons License 2002.09.20 0 0 89
milyen csend van itt. semmi újdonság! miért?
Csak nem vette el a kedveteket az a pár szerencsétlen!
Mivel már találtunk megbízható hapsit, hála a topicnak, keressünk most egy női masszőrt!
Szívesen kipróbálnám!
És ti?
Puszi mindenkinek!
Battles In The North Creative Commons License 2002.09.08 0 0 88
aki pénzért jvítja az autódat az valóban az autószerelő, aki mg pénzért kielégít az a kurva, kár tovább ragozni...
Előzmény: mcc (83)
parabel Creative Commons License 2002.09.08 0 0 87
Bill Clinton is elmagyarázta, hogy a szexuális kontaktus mi, de főleg azt, hogy mi nem...
Előzmény: Battles In The North (74)
mamomamo Creative Commons License 2002.09.08 0 0 86
Kedves Timea!

Sajnos, tudok neked valamiért emilt küldeni, ezért itt szeretném megköszönni a leveledet. A bátorságom megozta a gyümölcsét!
Köszönöm!
Kriszta

szőkedenembuta Creative Commons License 2002.09.07 0 0 85
Hát csalódás lehet a sok tökfejnek, de nem történt szexuális aktus!
Figyelt rám, beszélgetett velem, megtett mindent, hogy a kezdeti szorongásom elmúljon! Szerintem negyon ritka az ilyen ember, legalábbis én még nem nagyon találkoztam hasonlóval.
És a lényeg az az, hogy az érkezésével együtt megszűnt az idő múlása. A távozása után én lepődtem meg a legjobban, hogy több, mint 3 órát volt nálam!
Ha van valakinek hasonló élménye, nyugodtan írja meg, de nem itt, hanem az e-mailemre, mert itt rengeteg az éretlen, korlátolt figura!
Előzmény: fogezmenni (82)
A Szőke Nő visszavág Creative Commons License 2002.09.03 0 0 84
Most hallom a rádióban, hogy a magyar masszázsszövetség országos találkozót tart. Ha valaki kinyomozza, hogy hol dögönyözik egymást a mesterek, akkor a helyszínen maga győződhet meg a kívánt mélységig, hogy miről is van szó.
Talán Győrben lesz, de ez nem bizti.
mcc Creative Commons License 2002.08.30 0 0 83
>> Biztos, van egykét lány a sarkon ... aki nem más mint közönséges kurva aaki pénzért adja a szexuális élvezetet.

Most voltam egy közönséges autószerel?nél, aki pénzért adta az autójavítást. Miért "közönséges"? Te esetleg nam vagy közönséges? (Sajnos, mi vagyunk a közönséged :-))

Előzmény: Battles In The North (81)
fogezmenni Creative Commons License 2002.08.28 0 0 82
"Nálam volt, és kellemes élményként maradt meg bennem"
Tudom, hogy csak "nyelvbotlas", de pontositsunk! Ki es mi maradt benned? Ki, esmi VOLT benned, ami kellemes elmenykent maradhatott?

Bocsika, csak gonoszkodom, hagyd figyelmen kivul ezt a hozzaszolast!

Termeszetesen orulok, hogy megvolt, es jolesett.:))))

Előzmény: szőkedenembuta (79)
Battles In The North Creative Commons License 2002.08.28 0 0 81
Biztos, van egykét lány a sarkon aki biztos úgy gondolja, hogy amit csinál az az emberek boldogítása, de azért többségük reálisan ítéli meg a helyzetét és tudja nem más mint közönséges kurva aaki pénzért adja a szexuális élvezetet.
Előzmény: akérdésesszemély (78)
Battles In The North Creative Commons License 2002.08.28 0 0 80
miért lett volna erőszak? hiszen fizettél a szexért.
Előzmény: szőkedenembuta (79)
szőkedenembuta Creative Commons License 2002.08.28 0 0 79
hagyátok már békén a hapsit a hülyeségeitekkel!
Nálam volt, és kellemes élményként maradt meg bennem. Ezért már meg is beszéltünk egy következő időpontot.
Képzeljétek! Nem verte rám, és meg sem erőszakolt!
Csalódás?
akérdésesszemély Creative Commons License 2002.08.28 0 0 78
Kedves mmc!

Természetesen a pozitív reakcióidat nagyon s értékelem, és érzem benned a szellemeiséget, melyet jómagam is igyekszem mind tökéletesebben alkalmazni.
Ém azokra a szerény emberekre pörögtem be akik teljesen mást akarnak belemagyarázni abba amit csinálok.
G

Előzmény: mcc (69)
fnoe Creative Commons License 2002.08.28 0 0 77
sziasztok!

tehát kedves egyesek, ha nagy a fenekem, lóg a cicim nem is hívhatok masszőrt, mert nem vagyok 50kg.-os csinibaba?

Előzmény: mcc (69)
Battles In The North Creative Commons License 2002.08.28 0 0 76
de még mennyire, hogy érte el a g pontot kívülről????????????????????
Előzmény: fogezmenni (75)
fogezmenni Creative Commons License 2002.08.28 0 0 75
Az eredeti tema (er. massz.) kulon kiemeli, hogy direkt modon a nemi szerveket nem izgatta a masszor. Bar az a g pontos dolog homalyos.
Előzmény: Battles In The North (74)
Battles In The North Creative Commons License 2002.08.28 0 0 74
dehogynem, lentebb magyarázza valaki, az újjak bedugása a pinába valójában nem is újjazás...
Előzmény: fogezmenni (73)
fogezmenni Creative Commons License 2002.08.28 0 0 73
Olvasd at ujra a topicot, ujjazasrol szo nincs. Sot!
Előzmény: Battles In The North (70)
fogezmenni Creative Commons License 2002.08.28 0 0 72
Háááát! Ez az auraszex egy kicsit megfoghatatlan, es, ha a puszta tenyt nezzuk, hogy valaki egy kapcsolaton kivuli szemely segitsegevel szexualis oromot kap, akkor ez meg mindig megcsalas. Az teny, hogy ez a tavszex nem tunik olyan sulyos dolognak es valszeg nem lenne belole akkora kalamajka sem, ha kiderulne. Raadasul ezt konnyebb is titokban tartani. Arra azert kivancsi lennek, mi lehet a reakcioja egy holgynek, ha megtudja, hogy ferje, vagy baratja egy masik ferfi segitsegevel jut a csucsra, plussz ez a masik uriember meg jelen sem volt.
Előzmény: mcc (42)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!