Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.10.03 0 0 12789

Tőlem kérdezted? Holnap lemegyek a lakásomba, és megnézem a könyvet. Jó pár évvel ezelőtt olvastam. Egyébként nagyon érdekes. Már nem tudom, hol vettem; könyvesboltból vagy a Lira Könyvklubból, aminek a tagja voltam.

Előzmény: bandolesa (12786)
egykéthár Creative Commons License 2017.10.03 0 1 12788

Ezt megjegyzem ! Jó ötlet !

Előzmény: h_g (12787)
h_g Creative Commons License 2017.10.03 0 0 12787

Ezért nagyon jó, bevált menekülőszónak a "jelzőlámpa" piros-sárga-zöld. Könnyű megjegyezni, nehéz véletlenül kimondani. (A vízkérés, egyé b kis szünet persze sárga lenne.)

Előzmény: egykéthár (12785)


bandolesa Creative Commons License 2017.10.03 -1 0 12786

Szakirodalmat a könyvet honnan vetted,mi a címe?

Előzmény: Törölt nick (12782)
egykéthár Creative Commons License 2017.10.03 0 1 12785

Büntettek már igen (sajnos csak egyszer) és akkor nagyon rossz volt az, hogy nem volt menekülőszó, pedig csak annyira kellett volna ,megállni, hogy igyak egy korty vizet, mert rettenetesen kiszáradt a szám. És igen, a jajgatásom a valódi fájdalom miatt volt, de a büntetőm nagyon begerjedt tőle. Neki nagyon bejött a szenvedésem. Ezzel nem is lett volna baj, csak adott volna egy korty vizet, aztán mehetett volna tovább. Eszméletvesztésig? Hááát... nem tudom. Számomra izgató a gondolat, de ha bele is mennék egyszer, akkor is csak fokozatosan emelve az adagot szeretnék eljutni. Persze ha akad egyszer egy pasi, aki megfelelően odafigyelve büntetne.

Előzmény: Törölt nick (12781)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.03 -1 0 12784

a wikin azt írja, hogy a sós víz nem feltétlenül igaz, de úgy gondolom, hogy nem is annyira lényeges ez...

Előzmény: Törölt nick (12783)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.02 0 1 12783

Kegésziteném azzal, hogy az itéletvégrehajtó többnyire egy harcmüvész, a nagy pálcát pedig előtte 3 napra beáztatják sós vizbe, legalábbis ezt irták a Büntetés története cimü könyvben. A kapott verés nyomai pedig egy életen át megmaradhatnak.

Előzmény: Törölt nick (12782)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.02 0 1 12782

Most olvasom a szakirodalmat a szingapúri botozásokról, hááááát... Max. 24 ütés, bár 12-15 fölött elég ritkák az ítéletek, a pálca egy 120 centis, fél colos rattan pálca, az ütlegelő pedig teljes erejével sújt le, ha pedig három-négy ütésnél több az adag, akkor még cserélik is egymást, hogy a végén is ugyanolyan erővel tudjanak ütni, mint az elején. A bőr már az első ütésnél felhasad, utána pedig a nyers, véres húst tépik tovább... És igen, nem ritkák az ájulások...

Előzmény: Törölt nick (12781)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.02 0 1 12781

Ha téged is büntettek már, akkor tudhatod, hogy a jajgatás és könyörgés nem csak a játék része, hanem az embernek tényleg nagyon fáj az éppen a büntetett testrésze ;-))) És ahogy kezdő-sub is írta, néha kell egy pár pillanat-perc, amíg annyira lecseng az akut fájdalom, hogy folytatni lehessen a menetet. Mert hát ugye nem az a cél, hogy ájulásig verjük a másikat, hanem az, hogy a büntetés minden momentumát kéjjel szenvedve éljük át. De apropó, egyszer azért kipróbálnám, hogy eszméletvesztésig kapjam az ütéseket... Bár a nőm azt hiszem nem lenne képes rá, amúgy is eléggé aggódik a golyóim egészségi állapota miatt...

Előzmény: egykéthár (12780)
egykéthár Creative Commons License 2017.10.02 0 1 12780

Teljesen egyetértek én is ezzel. A jajgatás, könyörgés meg hozzátartozik a büntetéshez. A szenvedő félnek is jobb ( általában persze) de azt hiszem a domináns felet meg még jobban eltölti az uralkodás érzése. Az utóbbit csak gondolom, mert én, ha nagyon ritkán ilyen helyzetbe kerülök, akkor a szenvedő oldalon szeretek lenni.

Előzmény: Törölt nick (12779)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.02 -1 0 12779

Én is azt szeretem, ha a megbeszélt és kialkudott büntetés rendben lemegy, mindenféle könyörgés és nyafogás ellenére is. Régen rossz, ha azért kell megállni vagy szolidabb eszközzel paskolgatni a másikat, mert az meglátszik, meg más hasonló kifogások...

Előzmény: kezdo-sub (12774)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.02 0 2 12778

Nekem nagyon sokáig tartott, mire a párom valamennyire is ráérzett arra, hogy meddig mehet és meddig menjen el a bántalmazásommal ;-))) Mert persze kell a jajgatás és a könyörgés, de azért az is kell, hogy folytassa a kezelést, ne rémüljön meg attól, hogy könnyes szemmel sikoltozok és szenvedek ,-)

Előzmény: kezdo-sub (12770)
Törölt nick Creative Commons License 2017.10.02 0 0 12777

Fakanalat és falapátot én a heréimre használok, az valami rettenetes tud lenni, fáj és görcsöl az ember egész alteste, mégis annyira jó ;-))) Női popsin nem tudom milyen lehet, de szerintem Neked nem lenne valami túl izgalmas és nagy élmény...

Előzmény: kezdo-sub (12760)
h_g Creative Commons License 2017.10.01 0 0 12776

Igen, ezek bölcs alapelvek.

Előzmény: kezdo-sub (12774)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.30 -1 0 12775

Van egy régi LGT-sláger: "Mindenki másképp csinálja"! :)

Előzmény: kezdo-sub (12774)
kezdo-sub Creative Commons License 2017.09.30 0 2 12774

Állj, elég, ne folytasd stb. nem jó ilyen helyzetben, több okból kifolyólag. Egyrészt mert a fájdalom hatására véletlenül vagy reflexből is kimondja az ember anélkül, hogy komolyan gondolná, hogy le akar állni. Azért kell egy olyan szó amit nem mond ki az ember reflexből és mielőtt kimondaná meggondolja, hogy tényleg le akar-e állni. Másrészt meg a játék részét is képezheti, hogy a delikvens könyörög a bocsánatért, hogy hagyják abba stb. ezzel is fokozva az izgalmakat. Másrészt az állj-t használtam párszor időkérésre pálcázás közben amikor már borzasztóan fájt s kellett pár pillanat, hogy összeszedjem magam s felkészüljek a következő ütésre, de ez csak annyit jelentett, hogy kell egy kicsit több idő a két ütés között nem azt, hogy le akarok állni. 

 

Másrészt meg nem a subnak kéne meghatározni, hogy mikor legyen vége a játéknak, mert ha bármikor leállíthatja meg is teszi sokkal hamarabb mint, hogy elérné azt a pontot amikor már nem bírja, mert kímélni próbálja magát, én is reflexből megpróbálok alkudozni még akkor is ha tudom, hogy többet is kibírok. Nem árt kicsit feszegetni a határokat, amikor már nagyon fáj még 10-et, vagy még 20-at ezek a legnehezebben elviselhető ütések, de a leg izgalmasabbak s ez marad meg utána az ember emlékezetébe. Mindezt nyilván nem ész nélkül kell csinálni, figyelni kell a másik reakcióit, kommunikálni kell közben, hogy minden rendben van-e. 

 

Előzmény: Törölt nick (12772)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.30 0 0 12773

Azt kihagytam, hogy a hölgy nemcsak a fenekelés miatt sikoltozott (jó hangos rádiózás mellett, a szomszédok megtévesztése! :)), hanem mert akkor már egy "kicsit" össze is melegedtünk! :)

Előzmény: Törölt nick (12772)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.30 0 0 12772

Én nem vagyok ijedős! :) Nyilván az elején rögziteni kell pár dolgot, már nem irásban, hanem szóban! Kb. mekkorát lehet ütni, milyen nyomok maradhatnak. Leállitó jelszó sem kell, mert miért nem elég egy állj?!...Én idáig igy csináltam. Indulatból nem lehet ütni, egy kis tervezés, meg józanság is kell hozzá. Én bárkit szivesen fogadok, aki komolyan is gondolja és utazni is tud, és persze, aki állja a szavát. Eddig akik nálam jártak, meg voltak elégedve! :)

Előzmény: kezdo-sub (12770)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.30 0 1 12771

Figyusz, bárki meg van hivva, aki hajlandó ide, az isten háta mögé eljönni (Baja)! Többeket a távolság tart vissza. Én benne vagyok a fenekelésben oda-vissza alapon! :)

Előzmény: egykéthár (12769)
kezdo-sub Creative Commons License 2017.09.30 -1 1 12770

Azt is el tudom képzelni, hogy csak a fenekelés tudata miatt sikoltozott, vagy, hogy komolyabbnak tüntesse fel az egészet nem hiszem, hogy az a műanyag tényleges fájdalmat tudna okozni, túl széles s szerintem könnyű is. A nadrágszíjat csak ajánlani tudom nekem a kedvencem, esetleg egészítsd ki a pálcával pl. bemelegítésnek nadrágszíj, utána a pálca. 

 

A párkeresés a legnehezebb ezen a területen, én is több alkalommal jártam úgy, hogy hosszú ideig beszélgettem valakivel, aztán amikor szóba jött a személyes találkozás elpárolgott, vagy nyíltan belátta, hogy beijedt. A legrosszabb viszont az volt aki mert találkozni is, állította, hogy tapasztalt aztán menet közben beijedt amikor meglátta, hogy kezdenek foltok kialakulni és nem volt hajlandó folytatni a fenekelésemet, ez konkrétan olyan volt mint egy félbeszakított orgazmus, elkezdte, felfokozta a hangulatomat és az izgalmamat aztán beteljesülés előtt abba hagyta. 

 

Nem ad fel keresgélj tovább, aztán előbb, vagy utóbb megtalálod a megfelelő embert.  

 

Előzmény: Törölt nick (12768)
egykéthár Creative Commons License 2017.09.30 0 0 12769

Én bizony nem utasítanék visza egy meghívást egy ilyen szeánszra! De én ugye nem vagyok meghívva! :) 

Előzmény: Törölt nick (12768)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.30 0 1 12768

Fenekeltem el ezzel a "vágódeszkával" nőt, jó nagyokat sikoltozott, de inkább örömében. Nagyot nem üthettem rá, mert férjezett volt és hát nem akarta, hogy a nyomok lebuktassák őt. A pálca hangját imádom a csupasz fenéken. Egyébként ezek a szexboltos nádpálcák nagyon gyengék; a múltkor teljes erőből megsuhogtattam a levegőben, hogy halljam a hangját, erre kettétört! Nadrágszijjal még nem fenekeltem és a nagy fakanálnak sem akadt még dolga. Van, aki rettenetesen birja a nádpálcát - visszatérve a témára -, egy úriember azt kedveli. Csakhogy egymás után törtek el rajta, ezért mondtam neki, hogy következőleg hozzon magával valamit, mert nem olcsók ezek a pálcák és csak a netről tudom őket megrendelni. Egyelőre sajnos, kihasználatlanok az eszközeim, mert az igéretek ellenére senki nem jött "szeánszra".

Előzmény: kezdo-sub (12764)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.29 0 0 12767

minden oldalon vén vagyok már :)

Törölt nick Creative Commons License 2017.09.29 -1 0 12766

Figyusz, én nem az inkviziciónak dolgozom. Egyébként meg kurvára csip, úgyhogy az ovis hasonlatod enyhén szólva sántit. Viszont nagyot szól, a lakásom falai meg vékonyak (társasház), ezért a pálca a kedvencem. Ha tudnék barkácsolni, fából is csinálhatnék paddle-t, mert egy bútorüzemet őrzök, adnának is biztos "alapanyagot" - deszkát hozzá. Kisvárosban élek, itt nem lehet ilyesmit készen venni, azért maradt a húsvágó alátét.

Előzmény: h_g (12765)
h_g Creative Commons License 2017.09.29 0 1 12765

A konyhai vágódeszka teljesen alkalmatlan paddle. Ilyennel legfeljebb ovisokat szoktak verni zord-de-gyakorlatlan mamák, de szerintem még ők is röhögnek közben :) Vegyél helyette egy hátmosó kefét, az hatásos.

kezdo-sub Creative Commons License 2017.09.29 0 1 12764

A műanyag vágólap nem tudom mennyire hatásos de a fakanál meg a pálcák biztosan azok. A pálcától hosszú ideig ódzkodtam, de most már az is rendkívül izgat, sőt amikor alkalmam volt választani a szíj meg pálca között inkább a pálcát választottam.

Előzmény: Törölt nick (12763)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.29 0 0 12763

Előzmény: Törölt nick (12762)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.29 0 0 12762

Ilyesfélék!

Előzmény: Törölt nick (12761)
Törölt nick Creative Commons License 2017.09.29 0 0 12761

Olyan nekem is van, többek között! :)

Előzmény: kezdo-sub (12760)
kezdo-sub Creative Commons License 2017.09.28 0 0 12760

Nem könyörögtem s nem is sírtam :), csak nyafogtam, hogy fáj s a vége fele már minden ütés után begörnyedtem.

 

Nyilván szeretném fokozni s új eszközöket is ki szeretnék próbálni, eddig nem sok mindennel kaptam ki. Vettem a napokban egy fakanalat aminek jó nagy feje van s kemény fából van már el is képzeltem milyen fájdalmas lehet ha ép a fenekemen csattog :P

 

Előzmény: Törölt nick (12742)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!