Keresés

Részletes keresés

cliftony77 Creative Commons License 2014.07.17 0 0 9979

Nekem általában angol font van a PayPal számlámon, és ha eurót kell fizetnem, azt a font balance-ból vonja le, nem a kártyámról. Egészen addig, amíg van fontom odafenn.

Előzmény: Axióma (9978)
Axióma Creative Commons License 2014.07.17 0 0 9978

Csak azonos devizabol, vagy az alapdevizadbol (na ezt most nem tudom, hogy az orszagod szerinti ami a default, vagy amit kozben te bejelolsz) von le. Hiaba van 200 usd-d, es fizetnel 10 eurot, akkor a kartyarol fogja (beallitasod szerint forintban vagy euroban) terhelni.

Előzmény: SwissArmy (9977)
SwissArmy Creative Commons License 2014.07.17 0 0 9977

De volt bőven rajta. Azóta is csak a kártyát engedi... de mindegy, akkor megy így.

Előzmény: laleeeee (9976)
laleeeee Creative Commons License 2014.07.17 0 0 9976

szerintem nincs a számlán annyi pénz amennyiért vásárolni akarsz, olyankor szokott a bankártyához irányítani.. nem ?

Előzmény: SwissArmy (9968)
Axióma Creative Commons License 2014.07.17 0 0 9975

Hulyeseg. IRASBAN irj panaszt (vagy vermerseklettol fuggoen kerelmet), de nagyon fontos, hogy kulon emeld ki, hogy nem penz _erkezik_ a megszunt szamlara, hanem korabbi kartyaterheles utolagos visszavonasa tortenik! A konkret tranzakcio adatai (legjobb, ha a sajat szamlakivonatodrol, ha olyan van, ha nincs, akkor a paypalrol a terheles is, a refund reszletes adatai meg ertelemszeruen a paypalrol) legyenek benne.

Merje'k csak leirni irasban, hogy nem kapod meg, azzal mehetsz is a PSZAF-hez. Igaz, igy lassabb lesz, de nem tunik el a penzed (nem kerestem vissza, de mintha nem 2e Ft-rol beszelnenk, ami nem eri meg a postai dijat sem).

Előzmény: Timár Péter (9972)
Timár Péter Creative Commons License 2014.07.16 0 0 9974

Én is adtam hozzá másik bankkártyát,de ugyan úgy semmi !

Előzmény: arlo (9973)
arlo Creative Commons License 2014.07.16 0 0 9973

Korábban írtam, ugyan ez volt a gondom. Úgy oldottam meg, hogy csináltam egy új banxámlát, és azt toltam be a PP alá. És minden szépen megy azóta is: pénz számolva, asszony verve, ahogy kell.

Előzmény: Timár Péter (9972)
Timár Péter Creative Commons License 2014.07.16 0 0 9972

Hello,voltam a bankba és nem tudtak segíteni,azt mondták megszűnt a kártya és a számla is nem tudnak semmit tenni! Paypallal vegyük fel a kapcsolatot! a Paypal meg azt mondta hogy a kártyakibocsátó bankkal beszéljünk! ugrott  a lové úgy érzem!

 

Előzmény: Axióma (9966)
belphnaque Creative Commons License 2014.07.14 0 0 9971

Köszi a választ !

Régen ilyen megerősítése csak USA, Angol és talán Kandai PayPal usernek volt, bár nem tudom mit jelent. Változott ez valamit ? Nincs esély itt megerősítetté válni ?

Belph.

Előzmény: mrobes (9970)
mrobes Creative Commons License 2014.07.14 0 0 9970

Szia!

 

Valószínűleg az a probléma, hogy az eladó csak megerősített PP címre hajlandó küldeni, amit ebben a formában nem tudsz kikerülni, szerintem.

Előzmény: belphnaque (9969)
belphnaque Creative Commons License 2014.07.14 0 0 9969

Sziasztok !

Segítséget kérek !

 

Fizetnék egy USA oldalon, de nem megy. Azt írja, hogy:

We are unable to process your Paypal paypment because your shipping address in Paypal has unconfirmed status.

 

Meg van adva PayPal oldalon egy cím az USÁ-ban, amit a home address-é tettem, de nem tudom, hogy ennél jobban miképpen lehetne konfirmálni azt.

 

Más cégnél erre a címre már vásároltam az USA-ban, és a fent kifogásolt címre meg is érkezett a szajré.

 

Volna ötletetek ?

Előre is köszönöm !

 

Belph.

 

SwissArmy Creative Commons License 2014.07.09 0 0 9968

Sziasztok!

Több mindent vettem már a Pay Palyról, ho lkártyáról vonták le, hol én töltöttem fel a Pay Palos számlámát.

Most jön a gond, hogy venni akartam most is valamit, de csak a Credit Cardot engedi használni, onnan akar fizetni. Megnéztem az eladókat is, hogy csak a Credit Card elfogadott náluk, de nem. Nem értem hirtelen, nem állítgattam semmit. valakinek valami tipp? köszönöm!

Timár Péter Creative Commons License 2014.07.09 0 0 9967

Ráadásul már május 27-én volt egy visszatérítés 14.dollár, a mai napig nem lehet vele semmit kezdeni! hiába irok nekik nem arra válaszolnak ait kérdezek

Előzmény: Axióma (9966)
Axióma Creative Commons License 2014.07.09 0 0 9966

Sztem kizart, aki befizetett es emiatt nem fogadtak el neki annak jo egy honap mulva, de a lakcimere utalvanyozva vitte a postas, a paypal me'g koltsegek aran is visszajuttatta. Jobb esetben lesz annyi eszuk, hogy jovairjak a paypal egyenlegeden.

De szerintem egyreszt ertesitheted a paypalt, hogy a refund szamlaja se letezik mar, hatha akkor lekezelik; masreszt meg nem vagyok biztos benne, hogy az erste igy jar el REFUND eseten. Mert az OK, hogy az utalast azt ilyenkor automatikusan visszaforditjak. De ez egy visszaforditas visszaforditasa lenne... szoval ujra meg kene kerdezni, hogy kartyatranzakcio torles miatt megszunt szamlara jovairando osszeg eseten hogyan jutsz hozza. En a helyedben egybol a kartyaugyintezoket kernem... ok jobb esellyel tudjak, mirol beszelsz, mint az atlag droid a vonal vegen.

Előzmény: Timár Péter (9965)
Timár Péter Creative Commons License 2014.07.09 0 0 9965

Felhívtam a bankot,és azt mondták,hogy ha megszűnt a számlám akkor automatikusan vissza küldik a pénzt! lehet ugrott ez a 71 dollár? nem kevés magyar forint!

Előzmény: Timár Péter (9964)
Timár Péter Creative Commons License 2014.07.09 0 0 9964

Szóval akkor irány az Erste bank,és kérdezem meg nem e jött a nevemre pénz? bár már a számla sem él sem a bankkártya!

Előzmény: Axióma (9963)
Axióma Creative Commons License 2014.07.09 0 0 9963

Ez rendes refund-kent ment, meg se allt a paypal-on (egyszerre van hozzaadva es levonva), es vissza fog erkezni a bankodba, ha csak a kartyad szunt meg, a korabbi kartyad mogotti szamlaszamod me'g el. Mindossze ez 2-5 munkanap, mert specko eset (kezzel csinaljak a visszauton a tranzakciotorles konyveleset).

Ha a szamlad is megszunt, akkor meg a bankba kene menni a nevedre jott penz visszakereseert...

Előzmény: Timár Péter (9962)
Timár Péter Creative Commons License 2014.07.08 0 0 9962

Hát Sajnos még vásárolni sem lehet vele,de miért? http://indafoto.hu/titipeti

Axióma Creative Commons License 2014.07.08 0 0 9961

Ez igy ebben a formaban nem lehetseges.

1. ha visszateritett (rendesen a refund modjan), akkor mindenkepp visszamegy a bankszamladra (ha az me'g megvan), meg se all a paypal-on

2. valoszinuleg nem visszateritessel csinaltak, hanem siman utaltak a pp-odra, akkor eleve nem is kene a kartyara visszamennie, ket lehetoseged van: otthagyod es majd kesobb elvasarlod (ez alt. jobb az arfolyamok miatt), vagy atvalttatod jo szar arfolyamon forintra es kiutalod a szamladra (annak tudataban, hogy ha valami rosszul van megadva, akkor visszafordul es egyuttal levonnak 1500-at)

Előzmény: Timár Péter (9960)
Timár Péter Creative Commons License 2014.07.08 0 0 9960

Helo! tudna segíteni valaki! a paypalon lévő bankkártyámat megszüntetem,és most hogy volt visszatérítés 57 és 14 dollár nem tudom levenni, sem elutalni sehova,beregisztráltam az új kártyámat,de akkor sem tudom le venni a pénzt,, a régi kártyámmal történt a fizetés annak a boltnak akik visszatérítetek az 57, és 14, dollárt de nem tudom levenni,,mit tegyek?

MViki1994 Creative Commons License 2014.07.04 0 0 9959

Sziasztok!

 

Tudna nekem valaki segíteni? A következő problémám akadt:

Ma regisztráltam a paypas-ra. A regisztráció után mikor megadtam a bankkártyám adatait, körül-belül azonnal levett 600ft-ot a kártyámról.. majd később még 400-at (gondolom ez az a bizonyos 400ft amit majd visszautalnának. Valakinek van valami ötlete h miért vette le a 600ft-ot? Történt ilyen mással is?

Előre is köszönöm a segítséget.

John Zero Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9958

western union = csalás (csalók melegágya)

 

Aki western unionnal kér pénzt, az gyakorlatilag 100%-ban csaló.

 

Előzmény: Blood.gt (9953)
Blood.gt Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9957

Rendben, köszönöm szépen :)

Előzmény: bombaba (9956)
bombaba Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9956

:)

Viszont ha használni akarod a PP számlád, olvasd el a PP helpben, miről ismered fel az általuk küldött leveleket, jó tudni ezeket. Előfordulhat, hogy kapsz csaló email-t, ne dőlj be.

Előzmény: Blood.gt (9955)
Blood.gt Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9955

Igazad van, ez tényleg nem paypal cím. Csak a küldő nevéhez volt ez beírva: Service@paypal.com

innen jött: onlineservice@secureroot.com

Köszönöm a segítséget!

bombaba Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9954

Szerencséd, hogy előbb kérdezel :)

Tipikus nigériai csalás, nem utalt az illető sehova semmit. Viszont Te elbuktad volna az ún. "szállítási" költséget. Nézd meg az állítólagos paypal-emailt, honnan jött, biztosan nem a paypal-tól. De legalább van pp-számlád :)

Előzmény: Blood.gt (9953)
Blood.gt Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9953

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni.
Van egy gitárom, amit feltettem jofogásra, hogy eladjam.
Jelentkezett rá egy csaj amerikából, hogy elvinné, csak csináljak paypalt, aztán fizet.
Csináltam paypal számlát, kaptam is egy e-mailt, hogy megkaptam rá a pénzt (a gitár árát+szállítási költséget).
A számlámon nem jelent meg a pénz.
Azt írta a csaj, hogy akkor lesz rajta a pénz, ha elutalom a szállító cégnek a 65000 ft szállítási díjat western unionnal, aztán utána egyből látni fogom a számlámon, hogy megkaptam a teljes árat. Utána küldi a szállító céget és jönnek a gitárért.
Na most nekem ez így kicsit bűzlik, bár lehet, hogy én vagyok túl konzervatív.
Írtam neki, hogy inkább hagyjuk az egészet.
Erre azt írja, hogy ő már elküldte a pénzt, mindenképpen utaljak, nem tudja így visszakérni a pénzét.

Nektek volt hasonló tapasztalatotok? Nyugaton ez így működik? Szerintetek mit kellene csinálnom? Tényleg nem tudja visszakérni a pénzt?

Köszi előre is!

--atis-- Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9952

Csak ez az 1 kártyám van.

Ki kéne próbálni keresztnév-vezetéknév felcserélésével újra regisztrálni?

Más nem jut eszembe.

Előzmény: Axióma (9950)
--atis-- Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9951

Lett volna rá fedezet, igen.

Előzmény: bombaba (9948)
Axióma Creative Commons License 2014.07.01 0 0 9950

Marmint a maestro is jobb, csak mar mashol jart az agyam...

Előzmény: Axióma (9949)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!