Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2017.03.08 0 0 8300

Ezeknél például probléma van a görgetéssel ... több linkkel nem fárasztanálak benneteket.

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9073785

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9095396

 

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9054448

 

 

Előzmény: Törölt nick (8299)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.08 0 0 8299

Tiszteletem!

 

Nem tudom az okát, de a Közlekedési, Szabadidő ... fórumcsoportok topikjait nem lehet görgetni, sem egérrel sem a görgetősávval, mivel annyira kinyitnak - lehet, hogy rossz kifejezés - hogy a sáv eltűnik.

 

Ezeknél tapasztaltam a Hobby fórumcsoport topikjainál nem. Néztem másik gépen, másik böngészővel ... ott is ugyanez a probléma fennáll.

Légyszi pillantsatok rá?

 

Egy jelzést pedig megköszönnék!

 

További szép napot!

smith Creative Commons License 2017.02.24 0 1 8298

Az editor hibabejelentő topicban épp az imént írtam hasonlót.

Sem az indexes cikkek előnézetét se képet nem lehet link megadásával beilleszteni, pontosabban nem lesz belőle kép...

Előzmény: Törölt nick (8297)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.21 0 0 8297

Szerintem az index sara. 4 böngészőből sem tudok videót feltölteni. Egyik napról a másikra. És nemcsak én vagyok vele így.

Előzmény: illetlenke (8294)
illetlenke Creative Commons License 2017.02.17 0 0 8296

További boldog új évet és szép fényeket!

Előzmény: pater68 (8295)
pater68 Creative Commons License 2017.02.17 0 0 8295

Bízzunk benne. Lehet, még korai, de szép hétvégét!

Előzmény: illetlenke (8294)
illetlenke Creative Commons License 2017.02.17 0 0 8294

A fene se érti, képet pillanatnyilag tudok vele feltölteni, de a youtube-s videókat már nekem se ágyazza be. De ez szerintem nem az index sara. Egyszer csak rendbe fog jönni. Szerintem!!

Előzmény: pater68 (8293)
pater68 Creative Commons License 2017.02.17 0 0 8293

Böngésző indítás, gép reset megvolt.

Firefox-szal megy, köszi!

Fene érti a Chromot.

Előzmény: illetlenke (8292)
illetlenke Creative Commons License 2017.02.17 0 0 8292

Nem tudom próbáltad-e újra indítani a böngészőt, illetve másikkal kipróbálni.

Előzmény: pater68 (8291)
pater68 Creative Commons License 2017.02.17 0 0 8291

Tisztelettel, nem tudok képet feltölteni... :(

Ami látszik:

"Képfeltöltése saját géprőlsikerült betölteni a beépülő m"

Gondolom, Nem sikerült betölteni a beépülő modult.

 

Nálam van a hiba? Chrome, W7.

 

Köszönöm előre is a segítséget.

pá_ria Creative Commons License 2017.02.12 0 0 8290

Aha , koszonom.

Előzmény: illetlenke (8289)
illetlenke Creative Commons License 2017.02.12 0 0 8289

A piszkozatokba neked kell elmenteni, ha szükségét látod, az előnézet gombbal.

Sajna újra kell kezdened.

Előzmény: pá_ria (8286)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.12 0 1 8288

A világért meg ne kérdezzétek ott, ahol esetleg érdemben is tudnának foglalkozni a jelenséggel!

 

Egy egyszerű, primitíven lenézett használója vagyok a Fórumnak, aki ott jelenti be a problémáját, ahol erre ezt biztosították számára. Azaz, itt. Mint olvasható, nem egyedi a bajom, hanem sokak élik ezt meg (és hányan lehetnek olyanok, akik nem is tudnak róla, mert nem használják a funkciót), így csak az lehet, hogy nem nálam meg az ide még beíróknál van a bibi forrása, így nem is nekem vagy a másik tagnak kell szaladgálni tanácsokért össze-vissza, hogy javuljon esetleg az állapot. A melóhelyen sem a használó szalad kérdezősködni a városban található szervizekbe, ha gondja van, hanem elmegy az illetékeséhez, és annak szól, és tőle is várja el annak kijavítását. Vagy legalább annyit, hogy a feltett kérésére választ adjon, ne nézzen át rajta, mint egy senkiházi esetében az aluljáró metróbejáratánál ezt szokás megtenni egy ott kuncsorgóval.

Előzmény: pimre (8282)
pá_ria Creative Commons License 2017.02.12 0 0 8287

Fórum » PiszkozatokA félbehagyott hozzászólásokat egy hétig őrizzük meg.

 

egy ilyet mar talaltam, de ebben nincs simmi:)

Előzmény: pá_ria (8286)
pá_ria Creative Commons License 2017.02.12 0 0 8286

Ha elszallt egy el nem kuldott hozzaszolasom iras kozben,  azt meg lehet meg valahogy talalni?

pimre Creative Commons License 2017.02.11 0 0 8285

Akkor javaslom, hogy valaki írja le precízen a jelenséget, esetleg egy-két képpel szemléltetve - ha van hibaüzenet, akkor azzal kiegészítve -, és írja meg itt: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9157541

 

Biztos vagyok benne, hogy az ottani profi kollégák (köztük jónéhány gyakorló rendszergazda) fognak írni használható javaslatokat, esetleg megoldást is. De biztos több esély lesz rá, mint ebben a topikban itt. Én sajnos nem tudok, ha tudnék, már rég megtettem volna.

 

És ezzel részemről leszállok a témáról, hiszen többé-kevésbé offolás ez is, még ha jó szándékkal teszem is.

Előzmény: illetlenke (8284)
illetlenke Creative Commons License 2017.02.11 0 0 8284

Ezt támogatni tudom amellett, hogy azóta nekem sem működik win7 home+chrome alól.

Firefoxban még igen, és win10-es tablet+chrome alól is.

Előzmény: pimre (8282)
pimre Creative Commons License 2017.02.11 0 0 8283

Bocsánat, az "és kizárólag az Inda csoport által " helyesen: "és nem kizárólag az Inda csoport által " akart lenni.

Előzmény: pimre (8282)
pimre Creative Commons License 2017.02.11 0 0 8282

A világért meg ne kérdezzétek ott, ahol esetleg érdemben is tudnának foglalkozni a jelenséggel! A Windowsos guruk fórumán. Ha nálatok nem működik, másnál (például nálam) meg igen, akkor miért nem hiszitek el, hogy a kétféle gép között van valami különbség, és kizárólag az Inda csoport által okozott jelenségről van szó, hanem valami más beállítási kérdés is okozhatja a hibát.

Előzmény: Törölt nick (8281)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.11 0 0 8281

Nem e lehetne e....esetleg? ->> 8265 + 2 nap

Előzmény: Törölt nick (8279)
Carina_S Creative Commons License 2017.02.10 0 0 8280

Ok.

Előzmény: Csincka (8278)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.10 0 0 8279

Nem e lehetne e....esetleg? ->> 8265 + 1 nap

Csincka Creative Commons License 2017.02.09 0 0 8278

Ez nem csetelős topik, légyszi csak hibát jelents.

Előzmény: Carina_S (8277)
Carina_S Creative Commons License 2017.02.09 0 0 8277

"Egy dologra felhívom a figyelmedet! Ha a gépedet csak magad használod, akkor a jelszavakat semmiképp se töröld!!! Már nekem is segített egy-két kétségbeejtő helyzetben, amikor egy hibásan feljegyzett jelszavamat nem találtam. És a Chrome tárolta, sőt lehetőséget biztosított, hogy megnézzem. Persze csak én, a saját gépemen. És mivel felhőben tárolja, a gép újratelepítése, vagy új gép (telefon) üzembehelyezése után a fiókodba belépve készen adja a jelszavakat."

Igen, ebben teljesen igazat adok neked. Sőt, én nem elégszem meg azzal, hogy a böngésző jelszótárolóját sosem bántom, hanem van egy mappa a gépemen, sosem a C:, hanem mindig a D: meghajtón (így mivel egy esetleges elöregedett rendszer miatti Windows-újratelepítés csak a C:-t érinti, ezért a D:-n nyugodtan tárolhatok bármilyen fontos adatfájlokat!!), és ezt a mappát még két másik, egymástól és a merevlemeztől független pendrive-on is kimásolva tartom, és mindhármat egyszerre frissítem, amikor bárhol jelszót változtatok, vagy valamihez új jelszót hozok létre. Az ominózus 3 példányos mappában ugyanis olyan RTF-fájlokat tartok, amikben a regisztrációk és a hozzájuk tartozó jelszavak vannak eltárolva. Minden egyes RTF-fájl csak egy weboldal regisztrációját tartalmazza, és ennek megfelelően van elnevezve is, pl. "index_fórum_reg.rtf", "nlcafe_reg.rtf", wikipedia_reg.rtf", "youtube_reg.rtf", jófogás_reg.rtf, globalpiac_reg.rtf, stb. ..., és az egyes RTF-ek sablonra ugyanolyan adatokat tartalmaznak: 1.-felhasználónév, 2.-weboldal URL-címe, 3.-e-mail-cím, 4.-jelszó, 5.-regisztrációs weboldal, 6.-főoldal URL-címe.

 

<-- Így ha a böngészőmből mégis elvesznének az adatok, csak fogom a rendszeresen frissített állapotú jelszótároló pendrive-omat, és visszaírom a hiányzó jelszavakat a böngészőmbe.

Előzmény: pimre (8271)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.09 0 0 8275

Egyet bizton állítok, januárban még normálisan linkelte a youtube videókat, amiket beraktam:

 

 

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=142584931&t=9096981

 

és február 1 óta csak ilyen lesz belőle:

https://www.youtube.com/watch?v=p5oag_fGBYs

 

Ugyanaz a videó ugyanonnan.

 

win7 chrome v:56.0.2924.87

 

De ha rákeresel a youtube szóra a hszek között, akkor látszik, hogy alig van már a fórumon normálisan linkelődött youtube.

Szóval komolyabb a probléma, és sokakat érint.

Mondjuk én megvagyok nélküle.

Előzmény: pimre (8271)
pimre Creative Commons License 2017.02.09 0 0 8274

Hogyne olvastam volna. Ki is próbáltam, mindegyik betett linket a videóktól a zászlóig, és nekem gond nélkül bejön mindegyik. Win7 32 bit/Chrome alatt. Ebből gyanítom, hogy esetleg nem az Inda csoportot érintő hibáról van szó, és ha igazam van, akkor ezen az úton nem kapsz megoldást a problémára. A moderációs fórumon - ahol már megírtad januárban - még kevésbé.

 

És ezért javasoltam a windowsos guruk fórumán kérdezni. Az pörög, és általában segítenek is. Azt is írjátok meg, hogy többeket érint a zavar, mert elképzelhetőnek tartom, hogy egy általánosabb beállítási (kisebb eséllyel hardver) problémáról lehet szó. De mivel konkrét tapasztalatom nincs, én sajnos nem tudok próbálkozni megoldási javaslattal.

Előzmény: Törölt nick (8272)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.09 0 0 8273

Én semmit nem állítottam a gépemen, nem tettem fel rá semmit, és nem is szedtem le semmit, csak kikapcs, majd másnap reggel be, és lőn a hiba. És csak itt jelentkezik, más fórumokon nem.

Előzmény: pimre (8271)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.09 0 0 8272

Az előzmény elolvasása, soha sem a Minek! kategória része :) ->> 8252

Előzmény: pimre (8266)
pimre Creative Commons License 2017.02.09 0 0 8271

Szerintem egész valószínűtlen, hogy a sütik (cookiek) törlése oldja meg a gondot. Ez inkább magadnak okoz sok bosszúságot. A mentett jelszavaidat írhatod újra, és hasonlók. (Ha esetleg a Windows rendszerével törlöd a cookiekat) A Chrome elég megbízható, ha mellette használsz vírusvédelmet, például Avastot (elég a free verzió), amit a Chrome a telepítésekor fel is ajánl. Ugyancsak felesleges a sütik ellenőrizgetése vírusgyanúra és hasonló veszélyekre. Carina a fél életét azzal tölti, hogy kártevők után nyomoz 4-5 rendszerben, mint XP, Vista stb. teljesen feleslegesen.

 

De ha mégis ki akarod próbálni, akkor tessék: Jobbra fenn a három egymás alatti pöttyre kattintva megtalálod a beállításokat. Ezen belül lenn kattintás a Speciális beállítások megjelenítése gombra->Adatvédelem->böngészési adatok törlése. És itt kiteszed a pipát azoknál, amit törölni akarsz.

 

Egy dologra felhívom a figyelmedet! Ha a gépedet csak magad használod, akkor a jelszavakat semmiképp se töröld!!! Már nekem is segített egy-két kétségbeejtő helyzetben, amikor egy hibásan feljegyzett jelszavamat nem találtam. És a Chrome tárolta, sőt lehetőséget biztosított, hogy megnézzem. Persze csak én, a saját gépemen. És mivel felhőben tárolja, a gép újratelepítése, vagy új gép (telefon) üzembehelyezése után a fiókodba belépve készen adja a jelszavakat.

 

Egyébként meg azt javaslom, hogy a Kérdés windowsos gurukhoz topikban (http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9157541) írd meg a problémádat. Ott valóban hozzáértők vannak, és remélhetőleg kapsz hasznos tanácsot a megoldásra. (Ez a hibabejelentő az index és a fórumok hibáinak bejelentésére van, az esetleges saját gép beállítási gondok nem ide tartoznak)

Előzmény: Törölt nick (8270)
Törölt nick Creative Commons License 2017.02.09 0 0 8270

A Chromon hol lehet megnézni a sütilistát és törölni?

Előzmény: Carina_S (8269)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!