Keresés

Részletes keresés

Pityu... Creative Commons License 2018.06.23 0 0 63581

Dehogy,az egyik nem rég kezdte a másik a barátnője meg még csak most akarja mert 13 órában melózik.

Előzmény: Párizs73 (63580)
Párizs73 Creative Commons License 2018.06.23 0 0 63580

Aki neked felajánlotta az FLP-t keres már annyi pénzt, hogy anyagilag független?

Előzmény: Pityu... (63579)
Pityu... Creative Commons License 2018.06.23 0 0 63579

Meg szakértenek mindig :D

Előzmény: Párizs73 (63578)
Párizs73 Creative Commons License 2018.06.23 0 0 63578

MLM-snek lettél teremtve.

Előzmény: Pityu... (63577)
Pityu... Creative Commons License 2018.06.23 -1 0 63577

Ú anyám meg lettem dicsérve a "jó" kommunikációs készségemmel az ő cégüknél jól kereshetnék főleg mert a termékeik szinte eladják magukat :D Ez már kicsit környékezésnek érződik :)

Pityu... Creative Commons License 2018.06.23 0 0 63576

Na írtam nekik a kérdést ha nem fizetne az mlm egy vasat sem akkor is csinálnák?Az egyik nő azt írta ő akkor is vásárolná a minőségi termékeket mert jó áron vannak,de mondom miből vennéd ha nem kapnál fizetést? :) Azt mondja el menne dolgozni rendes munkahelyre és abból.

Akkor jön ez a duma

 

 

"a boltban megvásárolt termékekre miből van pénzed? Fogkrém, szappan, sampon, vitaminok, stb? Mi megvesszük nagyker áron, a saját boltunkban, jó a termék ezért megmutatjuk másoknak is, ők is vásárolnak nagyker áron, a cégnek forgalmat csináltunk, ezért pedig fizet nekünk..."

 

Nos valószínű a termékekre is rá kell tenni egy kis hasznot,hogy több bevétel legyen amit a sok mlm tag között szét osztanak szóval ez a nagyker ár duma szerintem hangyányit sántít mert szerintem ha normál bio boltban figyelmesen szét néz az ember és tényleg mentes terméket keres lehet jobb áron kap ugyan olyat.Például egy természet gyógyász ismerősöm ajánlott egy bélflóra terméket ami a bio boltban 3000Ft ő már évek óta szedi a cég ahol meg regisztrálva vagyok ilyen bélflóra bigyót árul vagy 10EFt ért.

Előzmény: Párizs73 (63575)
Párizs73 Creative Commons License 2018.06.23 0 0 63575

Ha vannak " MLM sérültek" ahogy Ők nevezik ezeket az embereket, akkor vajon ki tette " sérülté" Őket? Nem a rendszer, nem a felső vonal utáltatta meg velük az MLM-et? Hát persze akinek felnyílik a szeme és átlát rajtuk az már "sérült". Hát pedig a híres felső vonalak között van egy csomó sérült, színpadon ugráló elmebeteg, elég ha belenézünk a youtube videókba. Aztán van pofájuk másokat " sérültnek" nevezni.

Előzmény: Pityu... (63574)
Pityu... Creative Commons License 2018.06.23 -1 0 63574

"látok sok féle hozzászólást az MLM sérültekről, akiknek nem volt meg a hitük, kitartásuk, hiányzott a miértjük, túlzóak voltak az elvárásaik, és idő előtt abbahagyták...ők szokták a negatív hozzászólásokat generálni, reménykedve, hogy minél több embert el tudnak tántorítani attól, hogy kockázatmentesen kipróbálja magát, hogy megoldást keressen a problémájára... mert sokkal könnyebb kifogást-nyafogást kreálni, mint a megfelelő dolgokat elégszer megcsinálni... Szeretem ezeket a vitákat... sokat tanulok belőlük"

Jó duma :)

Pityu... Creative Commons License 2018.06.23 -1 0 63573

Nem ,most menne a gyüzködés,hogy nem minden mlm es szar ember mert leírtam egy két szponzori tapasztalatot :) jön a duma igen az mlm működik meg minden írtam a szponzor témát írta egy nő ne általánosítsak mert ha ő magából  indul ki vannak rendes szponzorok is.Én azért tennék egy próbát a tényleg rendesebb mlm tagokkal meg mondanám nekik,látom ti tényleg segíteni szeretnétek az embereken ahogy mondjátok,de ezentúl ingyen teszitek nem lesz jutalék,kíváncsi lennék hányan maradnának benne az mlm ben :D

Előzmény: Párizs73 (63572)
Párizs73 Creative Commons License 2018.06.23 0 0 63572

Megint ajánlottak egy újabb üzletet?

Előzmény: Pityu... (63571)
Pityu... Creative Commons License 2018.06.22 0 0 63571

Mindig ilyenekbe botlok :)

"Ez meddő vita.Mert mindig lesznek hitetlenek.Az MLM nem való mindenkinek,ezt el kell fogadni.Sajnos ők kimaradnak a jóból."

Párizs73 Creative Commons License 2018.06.21 0 0 63570

Az emberek hülyítéséről igazi csemegét olvashatok a Motivációs képzések topikba: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9238138

ásítósmacska Creative Commons License 2018.06.21 0 0 63569
Pityu... Creative Commons License 2018.06.20 0 1 63568

Én voltam februárban pl egy biocomnos kezdő képzésen,csak arra nem jöttem ré ,mitől képzés az a képzés megy a cirkusz hú most ez meg ez a termék meg most ez meg ez lesz meg ennyi meg ennyi haszon aztán gyorsan jegyzetelj papír ceruza ,és majd ki megy valaki beszélni gyors elmondja a hatások ez meg az meg ez meg az van benne.Nekem egy képzés elméletileg azt jelentené,hogy el megyünk beülünk valahova normálisan el magyarázzák az embernek ez meg ez van a termékben és ez meg ez a jótékony hatása meg ilyenek ehelyett hát nem tudom képzésnek nem hívnám az biztos.Ennyi erővel otthon is képezhetem magam az hatékonyabb és még pénzembe sem kerülne.

Előzmény: Párizs73 (63567)
Párizs73 Creative Commons License 2018.06.20 0 0 63567

Motivációs képzések. Új topik: http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9238138

Pityu... Creative Commons License 2018.06.19 -1 1 63566

Hát igen érdek emberek,engem ez nagyon elszomorít mert én pl nem vagyok hazudós és feltételezem egy rendesnek tűnő emberről,hogy ő sem az de a nagy lófaszt nem tudom ez magyar tulajdonság e de szarháziak az emberek.Olyan ez mint egy nő,hiába cuki meg aranyos lehet a legnagyobb kurva amit nem is gondolna róla az ember.

Előzmény: .Mityu (63558)
Pityu... Creative Commons License 2018.06.19 0 0 63565

Mondjuk én sem szeretnék ferrarival járni meg luxus villában élni,meg én nem nézem jó szemmel azokat a rendezvényeket amiket csinálnak egy ilyen mlm ben minek ott arcoskodni átadom szépen csendesen amit át kell oszt csá.Én pl nem szeretnék senkit át dobni a palánkon,de pl ez a volt osztálytárs ismerős ugye sokat dolgozik napi 13 órát is és mondta neki kell egy jobb fizetés meg szabadabb élet,ja csak itt egy a baj oké pénz meg minden de hol mered az,hogy és sejteni is szeretnék az embereken.Hát a nagy lófaszba csak a pénz a lényeg.Egyébként nem az első ez az ígérgetős meg eltűnök sztori de szerintem nem is az utolsó.Azért kíváncsi lennék majd mire viszi pl a biocomos szponzorom,most szült nem rég próbál így is bizniszleni,nagyon rendes csaj  lenne ha nem hitegetett volna :) Mindig mondta most hajt igazán mert ha minden jól meg 5 év múlva már nem kell majd hozza a pénzt a csoport aki alatta van,de mivel a jövő képlékeny és még meg sem történt ki tudja mi lesz addig,oké pozitív ember meg minden de eshet még pofára a múlt elmúlt a jelen biztos,a jövő még képlékeny.

Előzmény: SonnyCrockett (63556)
Párizs73 Creative Commons License 2018.06.19 0 0 63564

"Mert nem tudom eldönteni, hogy át lettem-e baszcsizva vagy nem..." Két gyémánt szokott részt venni stabilan a gyémánt utazásokon. Ennyien tudnak a régiek közül gyémántnak minősülni évente. Néha, néha négy. A kb 20. magyar gyémánt üzlet közül. Még a kérdés, hogy átvertek? Kérdezd meg M. Attilát miért nem tudnak évek óta minősülni a volt  kollégái a gyémánt utakra?

Előzmény: .Mityu (63562)
Párizs73 Creative Commons License 2018.06.19 0 1 63563

Lapítanak mint sz@r a fűben. Az orruk alá van kellene nyomni a régi kazettákat, amin Ők dumáltak. Egyébként Vágyi James már évek óta nem tudja magát minősíteni egyetlen gyémánt útra sem. Az Amway Europe Events nevű facebool oldal amit a cég hozott létre évente közli a gyémánt utak részvevőinek fényképeit. A magyar gyémántok közül: T. Árpád és Darina (Schwarz Global) és N. Irénke ( Net 21) szoktak stabilan minősülni minden évben a gyémánt utakra. Tehát Ők a valódi gyémántok. James papa már évek óta nem minősül a gyémánt utakra, csak a platina ( DD utazásokra). Hol van a rengeteg  korábbi gyémánt? Azért mert a színpadon valakit gyémántként konferálnak fel, nem biztos, hogy az.

Előzmény: .Mityu (63562)
.Mityu Creative Commons License 2018.06.19 0 0 63562

Ezzel meg megint az a baj, hogy meg merném kérdezni, hogy

hova lett a Mikó Attila féle gyémánt akrobata csoport?!

Az oké, hogy az Amway hiperszuper intergalaktikus gigabiznisz, de hova lett

a felsővonalam? Hova lett V. Róbert? Hogy lehet az, hogy V. Róbert, mint DD szintű,

interüberbizniszmennek az Amwayből annyira se futotta, hogy vegyen egy buszjegyet?

Pedig aztán Mikó Attiláról se lehet(ett) azt mondani, hogy kispályás rögbijátékos! :D

Persze-persze én vagyok negatív. A csoport összeomlása nincs előjellel ellátva. Az tény! 
Eltűnt, összeomlott, nem létezik ma már!

Amiről ódák zengtek a Novotelben, a Vígadóban, vagy akár a Budapest Sportcsarnokban, hogy hát

az unokám is örökölni fogja...

Hova lettek a raktáráruházak? Legalább egy lenne!

Csak sejtem, hogy ezeket nem kérdezhetem meg, de miért nem?!

Csak sejtem, hogy semmiféle választ nem kapok, illetve csak testbeszédből

következtetnék arra, hogy ezek bizony kényes kérdések! :D

S hogy miért is kérdezném meg ezeket? Miért is foglalkozom ezekkel a kérdésekkel?

Mert nem tudom eldönteni, hogy át lettem-e baszcsizva vagy nem... :D
S, hogy a jövőben át leszek-e pl. ilyen jenő félék által?! :D

Csak ezért érdekelne a válasza! :D

Előzmény: Párizs73 (63559)
.Mityu Creative Commons License 2018.06.19 0 0 63561

Haha. Akár név szerint is meg tudom mondani ki mekkora "BARÁT"!  

Akár Amway-esek, akár FLP-sek, vagy Lakáskasszások. :D

Szerintem jórészüknek fogalma sincs, hogy mit is jelent a szó. :D

Talán egyedül Mikó Attila az, aki ma is megismer. :)

A többi inkább úgy csinál, mintha sose találkoztunk volna...
H. Terézia pl. inkább a cipőorrát nézi, minthogy köszönnie kelljen. Errefelé lakik, ahol én. :)

Előzmény: Párizs73 (63560)
Párizs73 Creative Commons License 2018.06.19 0 0 63560

Azonban ugye nincs gerinc bennünk, hogy nyíltan megmondják? Nyomják az álságos " barátok vagyunk" szöveget. Az ismerőseim mondták, hogy amíg aktívak voltak addig a felső vonal veregette a vállukat, hogy mekkora barátok. Amikor leálltak az aktivitással, már emberszámba sem vették Őket.

Előzmény: .Mityu (63558)
Párizs73 Creative Commons License 2018.06.19 0 0 63559

Bezzeg  Vágyi James azzal dicsekszik, hogy Ausztráliában alkalmazott volt és ott az Amwaban csak 12%-os. Aztán visszajött Magyarországra  és itt megcsinálta a " csodát", gyémánt lett és szabad ember. A nyáj issza minden szavát.

Előzmény: .Mityu (63557)
.Mityu Creative Commons License 2018.06.19 0 0 63558

Most már érthető, hogy miért nem hiszem el, hogy az FLP-ben, az Amway-ben

 

"BARÁTOKRA"



lelsz! :D :D 

nekem is ilyen barátok voltak a szponzorok, felsővonal tagjai. Ezek szerint sokminden azóta sem változott. :D

Amikor szóba került, hogy építenék, bemutatót tartanék ígérethalmazok repkedtek.

Aztán eljött a tettek ideje és ezek a "BARÁTOK" valahogy egyszeriben nagyon elfoglaltak lettek.
Hol a gyerek ovijába kellett szülinapi tortát vinni, hol más halaszthatatlan kösz-feladat jött közbe... :D

Itt is leírom, nem azt vátam el, hogy helyettem építsék fel a saját hálózatomat, hanem azt, amit a színpadon,

a bemutatókon, a személyes találkozókon ők a nagy vezetők hangoztattak, odaígérgettek, mi több tanítottak!

Nem kell egyedül csinálnod!

haha 

A valóság: csak addig kellesz, amíg el nem szedjük a névlistádat, a kapcsolatrendszered,
amíg nem tudtunk a minősülésünkhöz felhasználni! :D

Utána bármennyire is titkolják: MÁR NEM KELLESZ! :D

Előzmény: Pityu... (63552)
.Mityu Creative Commons License 2018.06.19 0 0 63557

Ausztrália teljesen más bolygó. Munkahelyi morál, adózás, környezeti változók, meg minden téren.
nem kell ott semmiféle MLM-es, meg egyébb Óz a csodák csodája ahhoz, hogy valaki jól éljen.
Van kint ismerősöm, aki 2004-ben ment ki úgy, hogy egy mobiltelefon, egy hátizsák, és egy köteg pénz

volt az összes tulajdona. Cukrászként bajlódott itthon.
Átképezte magát mikrobiológusnak és köszöni szépen jól van.

2010-ben volt róla szó, hogy én is viszlát Magyarország, saját szakmámban elhelyezkedve, irány Ausztrália.

Én marha nem mentem ki. Mert jött egy jól csengő szerződés, nem kis pénzzel... 

Azóta már a szerződés is a múlté. :D

Előzmény: Párizs73 (63549)
SonnyCrockett Creative Commons License 2018.06.18 0 1 63556

Igen, ennyi volt a térítés. A kutya sem kíváncsi rád az MLM-ben ha nem vagy nyitott. Soha az életben nem keresne, ha nem fűződne hozzá érdeke. Én is csináltam az FLP-t még 17 éve. Felhívtam mindenkit, olyanokat is akikre soha nem voltam kíváncsi, csak hogy pénzt tudjak csinálni. Annyi különbséggel, hogy én nem érdeklődtem arról, hogy mi volt vele az elmúlt 10 évben, mert nem érdekelt. Utálom a képmutatást.

Ma már így 40 évesen még arra sem volnék képes, hogy embereket keressek meg, mert nem akarok senkinek magyarázni, meg kifogásokat kezelni. Hazamegyek munka után aztán a családdal vagy a hobbimmal töltöm az időt. Nem akarok drága autót, nagy házat, meg ripacskodni sem. Meg a Facebookra sem akarok olyan fotókat feltenni ahol a háttérben mindig meghúzódik valamilyen FLP-termék. A munkahelyen is eladom magam, de ott legalább nem kell reklámoznom semmit. 

Jönnek mindig a személyiség változásal is. Nem akarok változni. Azért hogy lehessen harácsolni? Nem nekem való.

Előzmény: Pityu... (63555)
Pityu... Creative Commons License 2018.06.17 0 0 63555

Ez most pont megint a forever lett volna :) meg is írtam a csajnak meg a barátjának,hogy ennyi lett volna csak a térítés?

Előzmény: Párizs73 (63553)
Replay Creative Commons License 2018.06.17 0 0 63554

https://sg.hu/cikkek/it-tech/131770/egyszeru-csalas-volt-a-vercseppbol-tesztelo-startup

 

Ha jól emlékszem mlm vonalon is létezik a vércsepp-analizis.

Párizs73 Creative Commons License 2018.06.17 0 0 63553

FLP ügyben itt a topikon Mityu tud neked felvilágosítást adni, és Ő az igazat mondja.

Előzmény: Pityu... (63552)
Pityu... Creative Commons License 2018.06.17 0 1 63552

Igen,most egy régebbi tanfolyami osztálytársam keresett meg,hogy a foreverbe beléptessen és bevezet ,tanít mellettem áll meg nem hagy magamra ,sikeressé tesz de jegyzem meg eddig szart rám a csaj nagy ívben még tanfolyamon néha beszéltünk de suli után semmi. Na a lényeg,hogy utána bejelölt a barátja is és nyomta a szöveget ő tudja én nagyon tehetséges vagyok segítenek nekem meg milyen fantasztikus lehetőség meg ő tudja,hogy én alkalmas vagyok... Na kb már 1 hete szarnak rám,szóval ez a pofátlanság ismerőse vagyok a csajnak de leszar de mikor valami kéne meg egyből jó lennék.

Előzmény: Párizs73 (63550)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!