Keresés

Részletes keresés

CNN Creative Commons License 2009.12.02 0 0 4405

Ó. :( Annyira azért ne sajnáld az L&O-t, nekem is elég volt egyszer. ;)

 

Ezt már láttad? Milla Jovovich csinált egy videót Wenttel:

 

http://www.youtube.com/watch?v=1KxJr2YynN4

 

Went milyen aranyos (na ezért mindegy nekem, hogy hány kilót hízik, vagy éppen fogy). ;)

Előzmény: BitterSweetSymphony (4393)
CNN Creative Commons License 2009.12.02 0 0 4404

Ja, akkor így már jobban érthető, hogy miért lett Kaptár a címe. Gondolom, a folytatásoknál meg már nem akarták átkeresztelni a címet, de tényleg szerencsésebb lett volna a hű fordítás.

Előzmény: Aragorn83 (4392)
Aragorn83 Creative Commons License 2009.12.02 0 0 4403
Én azért engedelmetekkel megvárom a film értékelését addig, ami el nem kezdik játszani a mozik és én is meg nem néztem.

Pl nem szoktam más kajáját előre leszarozni, ha még csak most tette fel főzni. Először meg kéne kóstolni, vagy tévedek? :D
Előzmény: BitterSweetSymphony (4398)
Aragorn83 Creative Commons License 2009.12.02 0 0 4402
Hogy azt én most milyen nyugodtan ki tudom várni. Hálistennek van ezer dolgom és nincs időm azzal foglalkozni, hogy mikor lesz már február.

Egyébként pedig mindig el is szomorít a tudat, hogy mindjárt itt a 6. évad, mert tudom, hogy ez lesz az utolsó. :(((((
Előzmény: BitterSweetSymphony (4400)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.12.01 0 0 4401
Igen. Igen!
Előzmény: BitterSweetSymphony (4400)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.12.01 0 0 4400

Végül megnézted, és konstatáltad, h tényleg rossz:-)

Nem baj, nemsokára jön a Lost 6...

Előzmény: mindenki senkije (4399)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.12.01 0 0 4399
Olyan sokat irtatok, h milyen rossz, h elhittem. :) Nem volt kedvem hozza. Aztan lusta voltam felirat keresni, most meg lett szinkronos.
Előzmény: BitterSweetSymphony (4398)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.12.01 0 0 4398

Te eddig vártál? Most már tényleg kár volt:-)

Oscar? Hm...van még idő...még csak 37...lehet végülis életműdíjat is kapni...vagy posztumusz díjat:-)

de a RE 4 tényleg szégyen:/

Előzmény: mindenki senkije (4396)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.12.01 0 0 4397

én is megnéztem...gondoltam jobb lesz, most, h már elvégeztem a Sco halála miatti gyászmunkát:-))  de nem...max kevésbé sokkolt, h milyen béna az egész, mert már tudtam, mire számíthatok...tény s való, túlélte vón az emberiség a final izé megszületése nélkül...

Előzmény: gugugaga (4395)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.11.30 0 0 4396
Valamiert a Final Break-et csak kivartam szinkronnal. Pedig az eddigi osszes reszt felirattal lattam. No mindegy, szal a lenyeg, h vegre raszantam magam, h megtekintsem. Kar volt. Tulkeppen eddig, amig nem lattam, sem voltam lemaradva semmirol. RIP 1st season. :( Ja, resident evil: dehogy jo! Az elso resz meg ugy, ahogy, ha nagyon nincs jobb dolga az embernek, de a tobbi... blah, 5 forintot nem ernek, es egyre rosszabbak, ez a 4-es lesz valszeg a legalja, pedig mar igy is a beka feneket szurkalja a szinvonal. Scofield ismet lemarad az Oscarrol! :))))
gugugaga Creative Commons License 2009.11.30 0 0 4395
pénteken megnéztem az rtl-n is a final breaket, és még mindig szarul írják ki Májkült..
május óta h nem lehetett ezen változtatni :DD
Aragorn83 Creative Commons License 2009.11.24 0 0 4394
Lehet, de Ali Larter a Final Destination (Végső Állomás) első két részében viszont nagyon szerethető karaktert (Clear Rivers) alakított. ;-)
Előzmény: BitterSweetSymphony (4393)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.11.24 0 0 4393

Amúgy vannak új képek, szerintem ismét jól néz ki Went, mintha megindult volna a fogyása. ;-)

Alakul...;-)

Beleolvastam a kommentekbe, mindenki uezen tipródik:-) mondjuk mi másról lehet beszélni egy ilyen Kaptár-izé kapcsán...a film szellemi mélységeiről nyilván nem:-)

 

Amúgy arról, amit A. írt, h mindent végig kell nézni, mielőtt véleményt mondunk: Sztem azért az ember ismeri magát annyira, h tudja, h mi az, ami biztosan nem az ő műfaja...nem kell ahhoz megnéznem egy egész filmet, h tudjam, h nincs esély rá, h tetszeni fog. Van, amiből 5 perc is elég...(pl Jackie Chan:-)

 

Szóval én tuti utálni/unni fogom a Resident Evil 4 minden egyes pillanatát...na jó, kivéve néhány premier plánt:-)) Ali Larter meg pont az a karakter volt a Heroes-ban, akit ki nem állhattam...és sehogy sem bírt meghalni...mindig újra előjött vmi újabb ikre:-)

 

(Még mindig nem láttam a L&O SVU-t...nemtok letölteni mostanság.-()

 

 

Előzmény: CNN (4389)
Aragorn83 Creative Commons License 2009.11.23 0 0 4392
Jó, oké, én nem akarom rád tukmálni. :)
De én úgy szeretek valamiről véleményt alkotni, hogy előtte elejétől végéig elolvasom/megnézem/meghallgatom/kijátszom. Mert úgy tudok róla rendesen véleményt alkotni.

Az első RE film nagy része egy kaptár nevű létesítményben játszódik, szóval ez még oké, de a második részben már csak említés szinten van róla szó. A 3. résznek pedig már köze nincs hozzá. Szóval max alcímnek adhatták volna.
A címet pedig vagy meghagyták volna, ahogy van. Az lett volna a legtisztább, (ha már egyszer volt Silent Hill, Mortal Kombat vagy épp Final Fantasy című filmadaptáció) hogy meghagyják az eredeti címet, vagy legfeljebb lefordították volna egy az egyben magyarra. Pl: A bennünk élő gonosz.
Előzmény: CNN (4391)
CNN Creative Commons License 2009.11.23 0 0 4391

A filmre gondoltam. ;)

 

Azt mondod, hogy elhamarkodott ítéletet hoztam? Azt egyébként elhiszem, hogy játékalapanyagnak jó, de nekem filmbe az ilyen stílus már nem igazán jön be...

 

Hogy a Resident evilből hogyan lett Kaptár, na azt én sem értem. :D

Előzmény: Aragorn83 (4390)
Aragorn83 Creative Commons License 2009.11.15 0 0 4390
Attól függ, hogy a filmre gondolsz vagy a játékra.

Mondjuk az, hogy végignézem a 3 eddigi filmet, vagy hogy belekukkantok a 2. film egy részletébe, hát nem igazán ugyanaz...

Egyébként pedig a (zombik/vagy épp más vérszomjaslények) ellepik xy helyszínt és túl kell élned, az mindig is nagyon jó játékalapanyag volt. A Resident Evil pedig egy világhírű és minőségi játék széria.

A filmek pedig véleményem szerint nem is rosszak. Az első pl nagyon tetszett, mert rengeteg a játékban szereplő helyszín visszaköszönt....

Ja és a magyar címadót még mindig karóba kellenne húzni... Kaptár... Anyám! *hajat tép*
Előzmény: CNN (4389)
CNN Creative Commons License 2009.11.15 0 0 4389

Egyik nap volt a retekklubon a Kaptár 2., kíváncsiságból belekukkantottam, de teljesen igazad volt. Nem is értem, hogy ebből a témából hogyan tudnak 4 részt összehozni...

 

Amúgy vannak új képek, szerintem ismét jól néz ki Went, mintha megindult volna a fogyása. ;-)

 

http://justjared.buzznet.com/2009/11/14/wentworth-miller-takes-a-break-from-zombies/#comments

 

 

 

 

Előzmény: BitterSweetSymphony (4387)
CNN Creative Commons License 2009.11.06 0 0 4388

Me&city képek szerintem is nagyon jók. ;-)

 

Amúgy amit linkeltem, ott egy-két képen Ali Larter is látszik, mert ő is játszik a filmben. Ez már majdnem PB-Heroes crossover. LOL Úgyis sok szó esik itt az utóbbi sorozatról is. ;-)

Előzmény: BitterSweetSymphony (4387)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.11.05 0 0 4387

Gondolni sem akarok rá, h ebben a filmben fog szerepelni...

Viszont bitang jó ennek a site-nak a képgalériája...pedig azt hittem, nekem már nem lehet újat mutatni, de úgy tűnik mégis...zsákszámra töltöm le a me&citys képeket:-)

Előzmény: CNN (4386)
CNN Creative Commons License 2009.11.05 0 0 4386

Resident Evil forgatási képek:

 

http://www.w-miller.net/gallery/thumbnails.php?album=422

 

Ha már más téma nincs... ;-)

CNN Creative Commons License 2009.10.25 0 0 4385

Igen, ismerem a véleményedet. ;-) Egyébként ma megint találtam egy "cikket" Went identitásáról, de nem is érdemes linkelnem, mert hasonló a múltkorihoz. Bezzeg ha velem mutatkozna, akkor megszünnének az efféle pletykák. LOL

 

Általában én is jónak tartom a magyar szinkront. A legutóbbi résznél annyira nem vettem észre, hogy mit fordítottak rosszul, de lehet, hogy azért, mert félig aludtam rajta. Hiába, későn van.

 

Igen, pénteken lesz. ;-)

Előzmény: BitterSweetSymphony (4377)
CNN Creative Commons License 2009.10.25 0 0 4384
Szerintem is a 2.-nál le lehetett volna zárni a PB-t. Heroes későbbi évadok színvonaláról meg nem tudok nyilatkozni, mivel nem láttam. De összességében a stílus, meg a szereplők miatt nekem inkább a PB. ;)
Előzmény: mindenki senkije (4376)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.10.24 0 0 4383
lehet, félreérthető voltam, szal a lényeg, h neked kell lépned az új jelszó érdekében
Előzmény: BitterSweetSymphony (4382)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4382

remek...már előre várom...

(már azt hittem én vagyok ennyire balfax megint, h a legegyszerűbb alkalmazásokat sem bírom használni:-)

Előzmény: mindenki senkije (4381)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4381
nem, nem lettél, volt ott valami gebasz, mindenki új pw-t kapott, én is, de amíg addig eljutottam, na az az ajjjajjajajjj
no mindegy, majd meglátod :)
Előzmény: BitterSweetSymphony (4380)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4380
most ironizálsz, vagy arra célzol h ki lettem baxarintva?
Előzmény: mindenki senkije (4379)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4379
ajajajajajajjjj... ez a jelszó probléma ez nem lesz egyszerű menet...
Előzmény: BitterSweetSymphony (4378)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4378

Inkább itt offolok: Heroes topikbeli postodat olvastam, köszi a tanácsokat. Nem tudok belépni a bg-re, jelszóproblémáim vannak:-). Ha majd sikerül, elolvasom az ottanit is.

Előzmény: mindenki senkije (4376)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2009.10.22 0 0 4377

Ó, sztem Shakespeare nem vette annyira komolyan önmagát:-)

 

Tudod mi a véleményem Went "identitásáról"...Majd pár év múlva, ha jön a coming out, megtárgyalhatjuk itt a topikon:-))

 

Konkrétan a legutóbbi rész fordítására gondoltam. Ennyire nem szokott szar lenni. Sőt. Én általában jónak tartom a magyar szinkront, a mainstream vélemény ellenében. De ezt most nagyon elszúrták, sokszor a jelenet hatása vagy a szöveg értelme látta kárát. Pedig ezt a részt még bírtam is, pl amikor Genyanyut végigvonszolja a kicsifia a padlón a kádig, az egy jó kis jelenet...pláne annak fényében, amit anyuról mi már tudunk:-) 

És persze, nézem, nézem én is...:-) (Ne feledjük, ezúttal pénteken lesz...(?))

Előzmény: CNN (4374)
mindenki senkije Creative Commons License 2009.10.21 0 0 4376
Valoban. Az elso evadok voltak a legjobbak. Es a PB elso tenyleg jobb volt, mint a Heroes elsoje. De osszessegeben nalam a Heroes a nyero. A PB a masodik utan kuka... A Heroes meg meg most is "mentheto" kategoria.
Előzmény: CNN (4375)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!