Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.03.12 0 0 132
szombat este óta tudok egy ilyet
Előzmény: CaptainMyCaptain (125)
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.12 0 0 131
olyat tudok
sőt, akár segítek is neki ... ;-)
Előzmény: extraszex (127)
herélő Creative Commons License 2003.03.12 0 0 130
Szerintem, teljesen egyértelmű, hogy erotikus masszázst akar a lánytól is.
Előzmény: Törölt nick (129)


Törölt nick Creative Commons License 2003.03.12 0 0 129
csak masszázst vagy egyéb szolgáltatást is szeretnél tőle?
Előzmény: extraszex (127)
herélő Creative Commons License 2003.03.12 0 0 128
Én
extraszex Creative Commons License 2003.03.12 0 0 127
Helló fiúk! Helló lányok!
Ha tudtok nekem ajánlani egy nő masszőrt, azt is szevesen kipróbálnám.
nyuszilimuszili Creative Commons License 2003.03.08 0 0 126
masszőr hölgyet sajnos nem tudok neked ajánlani, mert én csak az én férfimasszőrömet ismerem,aki minden féle masszázst végez. úgy tudom, hogy ő férfit is vállal. ha leírod, hogy mit értessz ellazító masszázs alatt megkérdezem neked, hogy tud e hölgy masszőzt a számodra.
CaptainMyCaptain Creative Commons License 2003.03.07 0 0 125
Üdv!

Ismertek olyan masszőrhölgyet, aki nagyon jól ért az ellazító masszázshoz? Csak ellazításra gondolok, nem erotikus masszázsra.

Nem is tudom igazán, mire számítsak, számítok, de a testi ellazulás talán segíthet(ne) a lelki ellazulásban, megnyugvásban is...

CMC

nyuszilimuszili Creative Commons License 2003.03.07 0 0 124
Sziasztok!
Úgy érzem, hogy most el kell mesélnem nektek
az erotikus masszázs élményemet.
Olyan pozitívan hatott rám,
hogy szeretnék bátorítani
minden nőt, hogy érdemes kipróbálni,
hiszen a gyönyör átéléséhez mindenkinek joga van.
Az én masszőröm egy aranyos, megértő férfi,
aki sokat segített nekem a bennem felgyülemlő
szexuális feszültség levezetésében,
erotikus masszázzsal.
Közben időt fordított lelkem ápolására is.
Egyszóval ő lett a lelki és testi doktorom.
Ugyan is ő hivatásos gyógymasször,
aki az erotikus masszázson kívül
egészségmegörző és kondicionáló
masszázst is végez.
Úgy ismeri az emberi lelket,
akár egy pszichológus,
de mivel orvosi masszőr,
ezért tisztában van az egész test felépítésével
és a külső-belső szervek működésével is.
Ráadásul, ami szerintem a nők számára
a legfontosabb, nem él vissza
a beléhelyezett bizalommal
és a masszőrágyon fekvő
rábízott test kiszolgáltatottságával.
Rendszeresen járok hozzá
és azóta sokkal jobb a közérzetem.
Van még egy nagyon érdekes dolog,
ami nagyon tetszett nekem.
Az első alkalommal, amikor elmentem
masszírozásra és azon gondolkodtam,
vajon hogy is kérdezzem meg tőle,
hogy vállal-e erotikus masszázst,
ő egy jó pofa dologgal egy pillanat alatt
megoldotta a problémámat.
A masszőrszobában az asztalon egy kartondobozban
kártyák sorakoztak egymás mellet.
Masszírozás előtt megkért,
a kártyák segítségével válasszam ki,
hogy milyen masszázst szeretnék.
Minden kártyán találok egy masszázsfajtát
és annak az árát is.
Válasszam ki számomra a legmegfelelőbbet.
Föl sorolok néhányat:
Arcmasszázs, nyakmasszázs, hátmasszázs,
végtag masszázs, a mellbőr feszességének
javítása, hasránctalanítás, narancsbőr megszüntetése,
fenékmasszázs, érzékközpont masszázs,
nyugtató masszázs, szexuális vágykeltő masszázs,
orgazmust kiváltó masszázs, az orgazmus áthangolása
a csiklóról a hüvelyre tornával, illetve masszázzsal,
és még nagyon sok más,
ami most nem jut az eszembe, mert idegen kifejezésekkel volt tele írva.
A fentieket sem biztos, hogy hűen idéztem, pedig nagyon sokat gondolkodtam
és próbáltam magam elé képzelni a kártyákat.
Van még egy különös furcsaság, hogy mindig sötét szemüveget visel.
Ezért nem látom a szemét, hogy mire gondol masszírozás közben, de sokszor arra is gondolok,
hogy valószínüleg ő sem látja tisztán a testem a sötétszemüvegen át.
Bocs, de most le kell, hogy mentsem, amit írtam, mert hív a kötelesség.
Ha kíváncsiak vagytok még valamire, kérdezzetek!

Violetta25 Creative Commons License 2003.03.06 0 0 123
Sziasztok!

Én most a segítségeteket szeretném kérni. A barátomnak szeretnék szülinapjára egy kis meglepit. Azt terveztem, hogy egy enyhén erotikus (szexmentes!!!) masszázst rendelnék neki. Ehhez ugye szükségem lenne egy csinos, fiatal, jól masszírozó nőre, lenge ruhában (vagy anélkül). Mielőtt megvetnétek és azt kérdeznétek, hogy: miért nem te masszírozod meg? - nem véletlenül. Lehet, hogy nem mindenki ért egyet ezzel, (bár az itt megszólalók szerintem megértenek, ezért is mertem itt leírni) de engem is izgatna a látvány és az, hogy ő élvezi - utána pedig egymásnak lehet esni.
Ezzel pedig egy kicsit meg is lehet előzni, hogy más nő után mászkáljon. (bár ezt jelenleg kizártnak tartom)
Szóval ha valaki tud olyan masszőrnőt, aki megfelene a feltételeknek és még házhoz is jön, az kérem jelezze nekem.
Sajnos a különféle netes oldalakon nem igazán lehet olyat találni, aki szexmentes, de erotikus masszázst végez és csinos is.
Előe is köszönet minden segítségért!
Violetta

Előzmény: extraszex (121)
rbettike Creative Commons License 2003.03.06 0 0 122
Sziasztok!

Nekem is vannak hasonló tapasztalataim. Kb. fél éve voltam először masszőrnél, akire a barátnőm beszélt rá. Kicsit idegenkedtem a dologtól, mivel eddi még nem voltam masszőrnél. Igaz, a barátom néha megmasszíroz, de az nem egészen olyan. Úgyhogy engedtem a rábeszélésnek, és elmentem. Egy fiatal, jóképű srác fogadott. Kb. 10-15 perc beszélgetés után kezdett hozzá a masszázshoz. Lehetett választani az olajok közül, amivel először a hátamat, majd a lábaimat masszírozta. Valami csodálatos érzés kerített hatalmába. Csak egy frissítő masszázst kértem, tehát nem erotikusat, de még így is végigfutott a hátamon a hideg, annyira jó volt. Kb. 20 perc múlva megfordultam és előről is átmasszírozott. Az egész nem volt egy óra, de nekem sokkal többnek tűnt. Az egyik legjobb dolog benne, hogy teljesen ki tudok kapcsolódni, feltöltődök energiával,a mindennapos dolgok nem foglalkoztattak, mintha nyaralni lettem volna.

Azóta 2-3 hetente visszajárok, és hálás vagyok a barátnőmnek, hogy rábeszélt. Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

Betti

extraszex Creative Commons License 2003.03.06 0 0 121
Sziasztok!
Én is elmesélem nektek az első masszázsélményemet.

Testápolás és kondicionálás miatt járok egy
jó képű férfi masszőrhöz.
Az első alkalommal is nagyon felizgatott.
180 cm. kb. 80 kg. Barna hajú, nagyon kellemes
hangú, megértő. A masszőr ágya úgy néz ki,
mint egy orvosi vizsgáló asztal.
A tenyereiben kellemesen megmelegítette a krémet,
majd finom, lassú mozdulatokkal a hátamra kente.
Amennyire fel tudtam ismerni a mozdulatokat,
voltak: hosszú simítások, egymásba csatlakozó
körök, nyolcasok, apró vibrálások, és intenzív,
hullámzó rezgetések. A hátamat a lábak masszírozása követte,
bokától combtőig.
Már ez is nagyon izgató volt, mert a forró keze
a combok külső felén felsiklott a csípőmig,
majd a comb hátsó felén folyamatos vibrálással
csúszott vissza a bokámig.
Ezt követte, hogy mindkét kezét az egyik lábamra
tette és körkörös mozdulatokkal haladt felfelé
a comb külső felét és belső felét is érintve.
Amikor már majdnem a bugyim lábközötti részéhez ért, finoman fölsiklott a fenekemre és kezdte előről. Érdekes, hogy ez a mozdulat valahogy
mindig olyan érzés volt, mint ha a nagyajkaim is megmozdulnának. Egy idő után megkért, hogy forduljak hanyadt. Ebben a helyzetben ismételten a bokámtól a combhajlatig masszírozott.
Kicsit szégyeltem magam, mert éreztem, hogy a bugyim átnedvesedett. Ebből ő semmit nem vett észre, vagy legalább is úgy tett.
Lassan és nyugodtan masszírozta a combom belső felét térdtől combhajlatig, a bugyimhoz hozzásem ért. Ettől már szinte megremegett a hsamban valami. Éreztem, hogy a mellbimbóim is megkeményszik, és feláll, mintha a mellbimbóim egy idegpályával lennének összekötve a hüvelyemmel. Az ábrándozásomból arra ocsúdtam fel, hogy megkérdezi, hogy a hasam és a mellem is bekenje. Azt válaszoltam "igen, köszönöm." Finoman bekente a hasam és a melleimet, anélkül, hogy észre vette volna a kemény mellbimbóimat, pedig azon is többször átsiklott.Az egész testemet átjárta a borzongás és a lehunyt szemhéjjam alatt erotikus képek suhantak át és teljesen magával ragadott az erotikus fantáziám. Végig masszírozta még a karjaimat, a vállamat, de szinte alig vettem észre, hogy véget ért. Finoman végig simított és azt mondta "kedves egészségére". Az úton hazafelé újra, meg újra rám tört az a kellemes érzés, amit éreztem masszírozás közben. Alig vártam, hogy hazaérjek,levetkőzzek. Beléptem az ajtón,
levetkőztem és rávetettem magam az ágyra. Hanyadt feküdtem, felhúztem a lábaimat és bugyin keresztül megsimogattam magam, nem is értem, hogy miért nem vette észre a nedvességemet, mert már annyira át voltam ázva, hogy a kezem sikosan siklott le-föl a tocsogó váladékban. Néhány másodperc mulva akkorát élveztem, amilyet az ember ritkán érez. A legközelebbi masszírozáskor megkérdeztem, hogy mi a véleménye az erotikus mazzsázsról. Azt mondta, hogy a 90-es években ő is beszerzett egy szakirodalmat (Erotikus masszázs enciklopédiája) amit kimondottan szakemberek számára adtak ki horibilis összegért. Áttanulmányozta és sok érdekes fogást és mentális dolgot tanult belőle. Nekem szegezte a kérdést "szeretne egy erotikus masszázst?" Én csak hallgattam. ő nem reagált csak masszírozott tovább, de a masszírozás sokkal simogatóbb és erotikusabb lett, vagy csak én úgy képzeltem. A harmadik alkalommal amikor az ágyra feküdtem, csak annyit mondtam, szivesen kipróbálnám. "Az erotikus masszázst?" Én erre igennel válaszoltam és elengedtem magam. Fantasztikus volt. Azóta is örömmel megyek hozzá, mert megértő és olyat tud amit egy férfi sem rajta kívül, nem tolakodó,csak gyöngéden simogat,vibrál, a combom belső felén különböző alakzatokat simít a keresztcsontomon, hasamon, mellem körül, finoman rázza a fenékdombjaimat és ezektől hosszantartó lassú lüktetéssel kezdődő, orgazmus kerít a hatalmába, a hüvelyemet és a hasamat forróság járja át. úgy érzem hogy ez egy olyan mély és teljes kielégülés, amit csak akkor élhet át egy nő, ha a férfi teljes figyelmét a nő örömszerzésére fordítja.

xispix Creative Commons License 2002.11.11 0 0 120
THX
Előzmény: Törölt nick (119)
xispix Creative Commons License 2002.11.11 0 0 118
Bocs de nem értem THX ? thank you? talán?

Ispi

Előzmény: Szék (115)
Kanis Creative Commons License 2002.10.10 0 0 117
Én az utóbbi időben rákaptam a masszázsra. Egy olyan NŐT keresek, aki elkisérne engem egy masszőrhöz, aki külön, de mindkettőnk örömére masszírozna minket. Ha lenne érdeklődő, írjon a kanis@freemail.hu címre! Én férfi vagyok.
szőkedenembuta Creative Commons License 2002.10.02 0 0 116
szegény, szerencsétlen kis angolkám. Milyen szexuális kultúrád lehet neked? Ha a luk szerepét kívánnám betölteni valakinél akkor inkább maradnék a saját kezemnél! Na veled is ez a helyzet!
Előzmény: Battles In The North (114)
Szék Creative Commons License 2002.10.02 0 0 115
THX
Előzmény: xispix (112)
Battles In The North Creative Commons License 2002.10.01 0 0 114
gyere ide a lakásomra (a-mailban a címet) kapsz olyan masszázst... és még fizetni sem kell érte, én nem vagyok ugyanis hímringyó
Előzmény: szőkedenembuta (93)
Battles In The North Creative Commons License 2002.10.01 0 0 113
néha ráhizól egy órát?? drága mulatság lehet a kedves vevőnek. multkor volt fenn a lakásomon egy timi nevű kurva, ráhúzattam vele még egy óra masszázst. jó volt, csak a vége volt szar mikor fizetni kellett:-((
örülsz, hgy bíznak benned a vendégeid mi? és mi lesz ha áremelést csinálsz???
Előzmény: akérdésesszemély (105)
xispix Creative Commons License 2002.10.01 0 0 112
Lehet, hogy nem jól írom a neveit.
Gyógynövénybolt
Drogeri Mark
Rosemount
Szék Creative Commons License 2002.09.30 0 0 111
Hali valaki tudja merre tudnék masszázshoz olajat venni? Meg szeretném lepni a barátnőmet
vikibébi Creative Commons License 2002.09.30 0 0 110
Miért van az, hogy nálunk ennyi fura alak rohangál. Én amíg au-pair voltam németországban rendszeresen jártam egy studióba. ott megismertem néhány különös embert. Jézusom, belegondolva itthon ezeket az embereket milyen sors várná! A csupa álprűd ember között, aki a nyálát csurgatja, hogy belekerülhessen egy ilyen partyba.
Rettenetes ez az ország! Már várom, hogy mikor mehetek vissza innen a szabadosságba!
Igen én élvezem, ha csak engem szolgálnak ki. Akár szexuálisan is. A masszázs is ilyen a számomra. Ha akarom igenis elégítsenek ki! Akár a dildóimmal, akár kézzel, akár szájjal. Ám megdugni nem hagyom magam. Ahhoz nekem kell a szerelem. az nem önkényes, hanem kölcsönösen ösztönös cslekedet. És pokoli jó!
ohhhúhhh Creative Commons License 2002.09.30 0 0 109
hagyd már!
Volt már ilyen, kiélte magát és továbbment!
A lényeg a masszázs, és semmi más!
szőkedenembuta Creative Commons License 2002.09.30 0 0 108
tra tra tra traaaa!
kezdődik az x.-ik felvonás!
Pedig már úgy bizakodtam, hogy vége!
Lehet, hogy a barátom tért vissz a más néven???
akérdésesszemély Creative Commons License 2002.09.30 0 0 107
és megint megérkezett ide egy sajnálatraméltó egyén
Előzmény: ControlDenied (106)
ControlDenied Creative Commons License 2002.09.30 0 0 106
Szerintem hagyd abba ezt a faszságot, vagyis a népek átejtését.
Előzmény: akérdésesszemély (105)
akérdésesszemély Creative Commons License 2002.09.29 0 0 105
Ugyan azt gondoltam, hogy nem írok többet, de a kíváncsiság visszahozott.
Kicsit lehiggadva szeretnék ezt azt elmondani.
A masszázs szerintem akkor tökéletes, ha meg van egy bizonyos szintű bizalom, mely természetesen fokozható. A masszázs milyenségétől függetlenül rendkívül pozitív, ha a befogadó a nyújtót megtiszteli a bizalmával.
Nagyon nehéz megfogalmazni, hogy mennyire fantasztikus érzés számomra az, hogy megbíznak bennem a vendégeim.
A kívülállók számára, meglehet furcsa dolog ez de időnkén a vendégeimnek nagyobb szüksége van a kiadós beszélgetésre, mint a masszázs nyújtotta nyugalomra, ellazulásra. Az az egy, másfél óra amit magával a masszázzsal telik el gyakran akár egy órával is kigészül. Hálás vagyok a sorsnak, hogy ezt így van lehetőségem csinálni. Ez számomra azt is jelenti, hogy nem egy futószallag rendszer a munka, hanem igenis maximális odafigyelés. Minden egyes kedves vendégemre.
Bevallom eleinte nem rajongtam ennek a nagy népszerűségnek, melyet ez a fórum hozott a számomra, de mostanság már letisztult az érdeklődők tábora. Igen értékes hölgyeket és párokat ismertem meg.
Köszöm mindenkinek a bizalmat.
Amennyiben bárkinak kérdése lenne szívesen válaszolok e-mailben.
Gábor
ControlDenied Creative Commons License 2002.09.26 0 0 104
Kisded játék ez a fórumozgatás, öreg.
kartim Creative Commons License 2002.09.26 0 0 103
végre ismét egy értelmes hapsi!
én nem szeretem az olajos maszírt. A krém, mellyel a máasszázst kapom a nekem legjobban tetsző olajjal van összekeverve. A kedvencem a rózsafa és az ilang-ilang olaj.
A hüvelyemben nem mindíg kérem a "masszázst". Van amikor viszon igenis igénylem. De ez más mint egy normál izgatás. Valahogy körbe megy a hüvelyem falán nagyon lassan, érzékien. Általában ilyenkor a g pontom meg van maszírozva. Na nekem akkor van a csúcs! Örültes kéjhullámok törnek rám.
Lehet, hogy másnak ez furcsa és idegen, de nekem nagyon kellemes, sőt. Nagyon jólesik utána beszélgetni. Azért is szeretem a masszőrömet, mert soha nem rohan el. Kicsit a lelkemet is gondozásba veszi hétről hétre.
Előzmény: xispix (102)
xispix Creative Commons License 2002.09.25 0 0 102
Sziasztok!

Engemet is érdekelne a dolog. Régebben megvettem a "Szexuális masszázs és a tao" c. könyvet. Nem tudom nektek meg van -e. Ebben nincs hüvely masszázs csak csikló környéki. Érdekelne menyiben tér el az általatok tapasztalt a könyvben leírttól. Menyi olajat használ? Majdnem szárazan, vagy bőven használja. Én mandula olajhoz szoktam keverni szantált, rózsafa, Ilang Ilan olajat.
Ő nem szereti, ha illatosított, én szeretem. Nekem is szokta csinálni. Ilyenkor simogatja és masszírozza a farkamat a makkot és mindent ami körülötte van. Nincs pumpálás! Úgy a lejobb, ha csak sokára tesz pontot a masszázs végére.
Eddig szinte csak hölgyek írtak a tapasztalatukról. Remélem nem baj, hogy meg töröm ezt a hagyományt!
Elolvasva a topikot kedvem lenne (ha nem ismerném ennyire) a feleségemmel ezt megismertetni egy profi által.

Ispi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!