Keresés

Részletes keresés

udmurtuguru Creative Commons License 2014.08.18 0 0 10006
Előzmény: udmurtuguru (10005)
udmurtuguru Creative Commons License 2014.08.18 0 0 10005

magyar nyelvű súgó, segítség van valahol?

jniki82 Creative Commons License 2014.08.07 0 0 10004

Sziasztok!

 

Paypal számlát lehet Maestro kártyával nyitni?

mj620di Creative Commons License 2014.08.05 0 0 10003

Sziasztok.
Paypal al kapcsolatban szeretnék töletek kérdezni.
07.22 én  utaltam pénzt magyar bankszámlámrol a paypal magyarországi unicredites számlâjára és a közleménybe meg adva a pp on belül a kedvezményezett azonosítoja,de a pénz a mai napig nincs a pp számláján.
Mit lehet tenni?

Írtam már nekik ,de automata levél jön vissza,vagy ügyintéző is fog nekem vissza írni?

Szabó Attiláné Creative Commons License 2014.08.04 0 0 10002

Sziasztok a kérdésem a következő mennyi idő mire paypalnál megváltoztatják a nevemet?? Kérelmeztem de még semmi nem jött vissza a másik hogy mire számíthatok mivel a paypal nevem a leánykori nevemen van a bankkártya miről fel szerettem volna tölteni az meg a férjezett nevemen visszakapom én a pénzt mert nem érkezett meg a számlámra

prs Creative Commons License 2014.08.02 0 0 10001

- Azt nem az Mc-ről csinálod, hanem a bankszámládról. Sosem csináltam, keress rá Paypal top-up-ra.

- Igen, le kéne.

Előzmény: Rena74 (10000)
Rena74 Creative Commons License 2014.08.02 0 0 10000

Szia!

Azt még meg tudnád mondani hogyan tehetek át pénzt a paypalra a MasterCardról??

De elvileg ,ha hozzá van rendelve akkor le kéne vonnia nem???

köszi... :-)

 

prs Creative Commons License 2014.07.31 0 0 9999

Nekem sajna csak CIB Internetkártya van (és volt), ami Mastercard volt, most Visa lett, mindkettővel ment simán rögtön.

Előzmény: Rena74 (9997)
Rena74 Creative Commons License 2014.07.31 0 0 9998

MasterCard....

Rena74 Creative Commons License 2014.07.31 0 0 9997

Nincs limit,vagyis 200 ezerig mehet... hozzárendeltem a kártyát és azt gondoltam automatikusan arról fogja vonni.... :P

 

prs Creative Commons License 2014.07.31 0 0 9996

Nincs véletlenül limit a kártyán? (Nekem akkor volt ilyen üzenet utoljára.)

Illetve milyen típusú kártya? Lehet, hogy tényleg nem lehet vele fizetni.

 

Ez esetben valóban tudsz átrakni pénzt a paypalra, és úgy fizetni, akár.

Előzmény: Rena74 (9995)
Rena74 Creative Commons License 2014.07.31 0 0 9995

Sziasztok! Van egy kis gondom a paypallal... :-(

Tegnap akartam vásárolni a neten ,de nem engedte,hogy simán a Mastercard-al fizessem ki,hanem átirányított,hogy paypal regisztrációt csináljak és úgy fizessek,időközben az eladó el is küldte a számlát paypalon keresztül amire,ha rákattintok ,hogy kifizessem állandóan azt az üzenetet kapom vissza,hogy ezzel nem tudom kifizetni és vagy adjak hozzá egy újabb kártyát vagy csináljak egy új regisztrációt....Ezt nem értem miért kéri ,hiszen ,ha belépek a saját fiókomban ott ott van az a 400 forint amit levontak és majd később vissza is utalnak....Lehet ,hogy én felejtettem el valamit??? Nincs automatikusan hozzárendelve a kártya nem arról vonja??? Vagy át kell raknom pénzt a paypal ra és úgy tudok majd fizetni???? Kicsit sok a kérdés,csak sajnos még nem fizettem így és ezért nem értek hozzá.... :-(

Köszönöm

 

szabó Gabriella panda Creative Commons License 2014.07.27 0 0 9994

ha valaki tud segíteni kérem írjon az ozililirexi@gmail email cimre.köszönöm

 

pobeda Creative Commons License 2014.07.27 0 0 9993

Belépsz->Profile->Edit Credit Card->Link and Confirm My Card-> Link a new Card-> javít

Előzmény: szabó Gabriella panda (9989)
bombaba Creative Commons License 2014.07.27 0 0 9992

Bocs, de a hsz-edben sok a számomra érthetetlen kifejezés.
Milyen kaució? Nem refund-ot akartál írni?

Alapesetben a PP oda küldi vissza a refund-ot, ahonnan származott eredetileg. Ennek érdekében nem kell tenni semmi, nem kell beállítani semmit. Ha belenyúlsz, annak díja van, mint látod.

Instant top up-pal a bankszámládról tudsz feltölteni pénzt a PP számládra.

 

Előzmény: citroen_ds (9988)
bombaba Creative Commons License 2014.07.27 0 0 9991

Nincs havi számlavezetési díja a PP-s számlának.
Egyszer 1 dollárt szokott levonni ellenőrzésként. Nem tudom, milyen műveleteket csináltál, amiért 2x vonta le.

Előzmény: miki_ng (9987)
bombaba Creative Commons License 2014.07.27 0 0 9990

Bejelentkezel a PP fiókodba és módosítod a kártya adatait, leginkább az érvényességi idejét. Ennyi.

Előzmény: szabó Gabriella panda (9989)
szabó Gabriella panda Creative Commons License 2014.07.27 0 0 9989

Sziasztok

 

A PayPallal vannak gondjaim.kártya lejárt új kártyút adtak nem tudom mit kell tenni:Tudna valaki segíteni ?nagyon hálás lennék

citroen_ds Creative Commons License 2014.07.22 0 0 9988

Sziasztok!

 

Paypalon eddig vásároltam ballance mindig 0, virtuális kártyáról ment, most utoljára mikor vásároltam kaptam vissza 2$-t, meg kapok még kauciót máshonnan vissza, mivel még nem utaltam vissza pénzt a számlámra gondoltam megpróbálom h megy ez. Rámentem a visszautalásra, ez pénteken volt, ma kaptam 1 levelet h a pénzt visszaküldték a paypalra és még le is vontak 1500 Huf-ot, most mínuszban vagyok 1052 Huffal. Néztem pár oldalt, de nem azt csinálja a paypal ami ott le van írva.

1. Mit állítsak be, ellenőrizzek le h tuti a számlámra kapjak meg a visszautalt pénzt?

2. Hogyan tudom a negatív balance-t kiegyenlíteni? 

Köszönöm a segítséget.

miki_ng Creative Commons License 2014.07.19 0 0 9987

Nemrég csatlakoztam a PayPal-hoz, és összekötöttem a Rafi-s bank-kártyámmal.
Azóta már 2x vont le 228 Ft-ot. Ezt minden hónapban megteszi, ez valami számlavezetési díj?
Valamit elállítottam? Vagy mi ez? Hogy lehetne kikerülni?

tyutyu81 Creative Commons License 2014.07.18 0 0 9986

Hali!Olyan gondom van ,hogy nekem 2 bankszámlám van megadva a PayPal-on.Az egyik Raifeissen a másik meg K&H-s.A K&H-t megszüntettem hónap elején.De nem jeleztem a Paypalon ,hogy most már a Raifeissen az elsődleges bankszámlám.Most meg jött vissza egy utalás az egyik meghiúsult vásárlás után a megszünt K&H számlára.Ilyenkor mi van?Írtam a Paypalnak meg az eladónak is.Az eladóval megegyeztünk ,hogy ha visszamegy hozzá a pénz akkor újra utalja(már átállítottam  a raifeissent elsődlegesnek.)A paypal még nem válaszolt.Ez tegnap történt.Az az érdekes ,hogy "Completed"'-ként van feltüntetve vagyis teljesítve van pedig megszüntettem a K&H számlámat.

Valami tipp?

 

Axióma Creative Commons License 2014.07.17 0 0 9985

Nem erted, ugyhogy utoljara mondom el.

IRASBELI panasz. Addig, amig nem tudod bizonyitani, hoyg megprobaltad a bankkal elintezni, nem mesz sokra a feljelentessel sem... raadasul ha nem a pultnal ulo droidnak mondod, aki nem ismeri adott esetben a kartyas tranzakciokat ilyen melysegben, me'g az is konnyen lehet, hogy megoldodik a problemad.

(Erste eseten tapasztalat, hogy neha a kozponti ugyfelszolgalat se elegendo, mondott mar nekem baromsagokat olyan kozpontis emberke, aki ismert informaciot kertem emailben es amiatt hivott fel, de kb. koze nem volt a hitelezes par alapfogalmahoz, konkretan azt mondta az elotorlesztesi dijra, hogy az a kesobbiekben fizetendo kamatok helyett egy kedvezmenyes dij...).

Szoval ne ide irj, hanem nekik. Vetesd at fiokban vagy ajanlva. Es email, ha gyorsitani is akarsz rajta. Hidd el, egy-ket bankos baromsag miatt mar en parszor vegigjartam ilyen utakat.

 

Előzmény: Timár Péter (9984)
Timár Péter Creative Commons License 2014.07.17 0 0 9984

Voltam az Erste bankba,vittem nekik papírokat  erről a paypalos pénzről elmondtam mi a helyzet,,és azt mondták nem tudnak segíteni,mert megszűnt a számlám már 3.hónapja! Valakit úgy nézki felkel-jelentenem,mert senki nem csinál semmit!

Előzmény: Axióma (9983)
Axióma Creative Commons License 2014.07.17 0 0 9983

Mondom, bank, irasbeli adatokkal megtomott kerelem (vagy panasz), adj nekik szamlaszamot, hogy hova kered vagy kp. mikor veheted fel. Annyiert mar megeri. Melyik bank egyebkent?

Ja es kuldd el nekik emailben is, hatha csak annyi hianyzik hogy hozzaerto kezekhez keruljon, es igy hamarabb jon valasz, mint a full hivatalos papiros uton, ahol altalaban betartjak a 30 napot (azaz elobb se).

Előzmény: Timár Péter (9982)
Timár Péter Creative Commons License 2014.07.17 0 0 9982

Ez volt a válaszuk a paypalnak: 

Kedves Péter Timár,

Köszönjük, hogy kapcsolatba PayPal kapcsolatos fiókját.

Sajnos, ahogy kollégáim kijelentették, a visszatérítést vissza kell küldeni a forrása a fizetés. Amint befejeződött, az alapok már elhagyták a PayPal rendszert, és akkor akár a kártyakibocsátó, hogy kezelje a tranzakciót.

Nagyra értékelem, hogy már a kapcsolatot a bank, és abból, amit mondasz, úgy tűnik, szívesen segít. De azok az emberek, akkor kell a kapcsolatot újra, hogy az ügy megoldódott.

Sajnáljuk, hogy már volt ez az élmény, és biztosíthatom a legjobb szándék mindenkor.

Kérjük, ossza meg velünk, ha szükséges további segítséget.

Tisztelettel: 
Kevin 
PayPal 

 

Kedves Péter Timár,

Köszönjük, hogy kapcsolatba PayPal kapcsolatos visszatérítést kaptál.

Attól tartok, hogy amint azt korábban említettük, köszönhetően a banki szabályozás nincs más választásunk, mint hogy visszafizeti a kifizetés az eredeti finanszírozási forrást. Még olyan esetekben, amikor a kártya vagy számla törlésre került.

Én leginkább javasoljuk, hogy forduljon a megfelelő kártya kibocsátója (pl. Visa, Maestro) további vizsgálatának a visszatérítés $ 57,49 USD.

Kérjük, ne feledje, hogy a visszatérítést is eltarthat akár # # nap el kell végezni, még akkor is, ha a többségük belül befejeződik # munkanap. Lehetséges, hogy a bank csak nem kapta meg az alapokat, mint a még.

Őszintén elnézést a kellemetlenségért, amit tapasztalt, de remélem, hogy ez az információ segít megoldani a problémát.

Nagy örömömre szolgál, hogy segítsek. Köszönjük, hogy a PayPal.

Tisztelettel: 
Serra 
PayPal 

 

Előzmény: Timár Péter (9974)
Axióma Creative Commons License 2014.07.17 0 0 9981

Hat akkor nem ertem, mert sokszor meg ez a gondja egyeseknek... es egy esetre me'g ramondanam, hogy akkor a kijelolt fo-deviza szerint megy, de ketten is es nem forintban, eleg kicsi az esely hogy pont mindketten ugyanugy babraltatok.

Egyebkent nekem siman volt olyan, hogy nem refund hanem utalaskent erkezo visszateritesnel maradt kb. 2 aud a szamlamon bent, es ott volt vagy fel evig, mikorra ujra belefutottam egy aud-s vasarlasba, kozben tobbtiz tranzakcio lement a kartyamon keresztul.

Előzmény: Axióma (9978)
dexter0719 Creative Commons License 2014.07.17 0 0 9980

nálam biztosan nem így van. euroban van a balancom és angol fontot is gond nélkül von belőle. átváltás után természetesen.

Előzmény: Axióma (9978)
cliftony77 Creative Commons License 2014.07.17 0 0 9979

Nekem általában angol font van a PayPal számlámon, és ha eurót kell fizetnem, azt a font balance-ból vonja le, nem a kártyámról. Egészen addig, amíg van fontom odafenn.

Előzmény: Axióma (9978)
Axióma Creative Commons License 2014.07.17 0 0 9978

Csak azonos devizabol, vagy az alapdevizadbol (na ezt most nem tudom, hogy az orszagod szerinti ami a default, vagy amit kozben te bejelolsz) von le. Hiaba van 200 usd-d, es fizetnel 10 eurot, akkor a kartyarol fogja (beallitasod szerint forintban vagy euroban) terhelni.

Előzmény: SwissArmy (9977)
SwissArmy Creative Commons License 2014.07.17 0 0 9977

De volt bőven rajta. Azóta is csak a kártyát engedi... de mindegy, akkor megy így.

Előzmény: laleeeee (9976)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!