Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Süni z3 Creative Commons License 2011.11.25 0 0 580

Sziasztok !

Nem tudom h ki nézte de pont ma volt szó a TV2 Mokka című műsorban h mi lesz a regadóval !

Elvileg csökken az uj és használt autokra is. Uj auto csak euro 5 motorral rendelkezhet amit fogalomba lehet helyezni.

nem láttam a teljes riportott szóval TV2 oldaláln meg lehet nézni ha valakit érdekel.

Pekari. Creative Commons License 2011.11.25 0 0 579

Jah én nem követem az eseményeket, csak több helyről is azt hallottam hogy emelkedni fog. Haverom is azért rohant ki még idén, hogy a regnövekedés előtt meglegyen a gép. Neki most asszem 250 volt...

tibibmw Creative Commons License 2011.11.24 0 0 578

Az autonavigátor.hu-n néztem a táblázatot. Vagy ebből még lejön valami? Pl az avultatás? Nézzétek már meg ti is.  lehet, hogy én értem félre? Durva lenne.

Daytona Creative Commons License 2011.11.24 0 0 577

Nem  pont arról volt szó, hogy nagyot csökken a regadó jövőre?

Előzmény: Pekari. (576)
Pekari. Creative Commons License 2011.11.24 0 0 576

ööö....azt tudtam hogy emelkedni fog jövőre a reg. de 1misi??? az kőkemény.

Süni z3 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 575
Mi micsoda? Hogy mennyi? Ez tuti? Nem mintha akarnek venni meg egy Z t !
Gyakran simizd meg a kicsi kocsit es mesely neki h meg par honap es itt a tavasz , es talalkozhat a tesoival :)
tibibmw Creative Commons License 2011.11.24 0 0 574

Megnéztem a hétfőn elfogadott 2012-es évre vonatkozó regadó táblázatot! Ez alapján egy 1.8-as z3 regadója 1080000 ft. A 2.8-asé 3200000ft. ( euro 2? ) bár azt nem tom hogy annak milyen a besorolása! Létezik ez??? Mert ha igen, akkor nem lesz több új zé az utakon!!! Viszont a már meglévők még jobban tartják majd az árukat!

tibibmw Creative Commons License 2011.11.24 0 0 573

Az én kicsikém nem fázik! :) Tegnap megsimiztem a garázsban. Panaszkodott is a drága, hogy régen látott... :(

Süni z3 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 572
De ugye van teligumid? Elol hatul? Nem lenne szep latvagy az arokban latni!
Az a jo z3 telen is hogy kicsi benne a ter gyorsan felmelegszik es ott van meg az ulesfutes is ( persze akinek van ) igy egyutt 5 perc es meg lehe sulni :)
Pekari. Creative Commons License 2011.11.24 0 0 571

Tegnap este megvolt az első jégkaparásom a szélvédőről. -7 -ről indultam az autóval...3 km alatt kiolvadtak az ablakok... a tetőn azonban megmaradt a zúzmara a megtett 10 km alatt. Ez jót jelent !!! Jó a hőszigetelés...mert bent már meleg volt.

Süni z3 Creative Commons License 2011.11.23 0 0 570
Engem erdekelne :)
Pekari. Creative Commons License 2011.11.23 0 0 569

Nah, nem megijedni ! :D

 

Adminisztratív jellegű változás... mostantól kéretik ezen nick alatt hivatkozni rám, illetve ezen szólítani a talikon... szokjátok szeretettel :) Ha valakit nagyon érdekel akkor majd elmesélem a sztorit, de jó hosszú és unalmas... tehát 666Forester mostantól Pekari.

 

Köszönettel

Süni z3 Creative Commons License 2011.11.23 0 0 568

Pedig láttam egy Ezüst 2000 es évjáratut ! na mind1 postanában egyre több Z3 látok ! láttam egy fehéret a váci utón hát kurvaszépvolt ! :)

Facebookon fényképek az uj légszürő rendszeremről :)

666Forester Creative Commons License 2011.11.23 0 0 567

Barátom még mindíg papírozik... de már megvan minden... valamikor mostanság kéri ki a rendszámot... kérdés mikor kapja meg... addig marad a piros Essen-i

Süni z3 Creative Commons License 2011.11.22 0 0 566
Minel tobben dolgozunk az uleseken annal jobb a hangulat ;)
Szerintem neked ki jott a csati az ulesbol azert nem fut ! Vagyis ezt nezd meg eloszor az ulest emeld fel maxra es alatta lehet h meg a kabelt logni!
A haverondnak nem LXL-... A rendszama?
Ja es megcsinaltam a legszuromet direktre komoly lett de majd teszek fel rola kepet facebookra !
666Forester Creative Commons License 2011.11.22 0 0 565

Az ülés darabolás azért is érdekelne mert az én oldalamon süket az ülésfűtés (a cicakucorgón megy rendesen)

666Forester Creative Commons License 2011.11.22 0 0 564

:) én meg már annyira megszoktam h ott a facebook oldal h ide már fel sem néztem hetek óta, oszt most látom h itt meg hogy pörög az élet :)

 

Nah arra az ülés szétkapásra én is mennék...nézőnek :)  viszek sört... vagy bort igény szerint...

 

7végén kigurultunk Bécsbe a feketepárduccal... értsd Bp. - Bécs 1:55 alatt :D nagyjából betartva a sebességhatárokat... jah mindezt sikerült éjfeles határátlépéssel abszolválni... a fura csak az volt hogy csak minket kiemeltek a kedves határőrbácsik...gondolom kicsit sem volt feltünő egy fekete kabrió télen éjszaka amint épp 140-el rohadtul igyekszik kijutni az orszából. De csak benéztek...és már nem is kértek papírokat... mondhatni... csak meg akartak hajolni isteni nagyságunk előtt :D

Süni z3 Creative Commons License 2011.11.21 0 0 563
Mindenki teli almot alszik? Senki se ir semmit?
En pl a heten veszek egy K&N sport legszuro keszletet mivel a gyari levegoszurohazamnak annyi :( azert adom el a bmc legszuromez, ha meg valakit erdekelne szoljon ;)
Süni z3 Creative Commons License 2011.11.19 0 0 562

Na az tök jó ! ha feljössz megcsináljuk az üléseket ? :)

hál isten eddig senki se tette szóvá ! örüljenek ha egy bmw ben ülhetnek !

TomiaPalenik Creative Commons License 2011.11.18 0 0 561

Süni,dec 14 -én műszakizom Győrben eddig úgy néz ki,aztán 17-én valszeg megyek Pestre...nagy élményte nem fog most anynira nyújtani,mert a téli fekete alufelnik vannak most rajta,de persze azonkívül hibátlan.

Valamikor szét kéne rántani az üléseidet nem?! Nem nyerő,ha egy csaj teszi szóvá,ha lötyög az ülés :D:P én is azért sürgettem meg a szerelését:P

Előzmény: Süni z3 (560)
Süni z3 Creative Commons License 2011.11.17 0 0 560
Igazabol semmi extra szo szerint :) de osszesen 1-2 extra ugye az asc meg elektromos ablak stb..
Hat szerintem ezt a tempomatot nem kene eroltetni, lehet h valamit elszurnak ha bekotitk nem tuti!
tibibmw Creative Commons License 2011.11.17 0 0 559

Köszi a féltéglás tippet! :)

Akkor megkérdezem itt a fórumon.

Tud-e valaki olyan szerelőt, aki be tudja nekem szerelni a zébe a tempomatot? Remélem tudtok segíteni!

Ja, láttam a felszereltségi listádat. Az enyém angolul van, azt értem. A tiéd viszont kínai. Illetve német, de az nekem kínai. Szóval van benne valami, amit nem tudtál? Valami különleges? Például beépített golyószóró vagy olajszőnyeg terítő, esetleg golyóálló az üveg? :)

Előzmény: Süni z3 (552)
Süni z3 Creative Commons License 2011.11.16 0 0 558
Chiptuningot is tudok egy nagyon jo ceget!

http://www.autokorbel.hu/

Tobb autot is csinaltattal naluk, plusz mas beszereleseket! Es a nagy elonyuk h futopadon allitjak be nem csak ugy erzesre vagy sablon szerint!
Daytona Creative Commons License 2011.11.16 0 0 557

Inkább majd chiptuning. :)

Az igyvezetunk.hu eléggé lehúzza szegény kis Z3-ak motorját és rá kellett ébrednem, hogy igaza van. Úgyhogy combosítani kell! :)

Előzmény: Süni z3 (556)
Süni z3 Creative Commons License 2011.11.16 0 0 556
Sport legszuro betet nem erdekel senkit? Tibi ? Valaki ?
Süni z3 Creative Commons License 2011.11.16 0 0 555
Persze a csere sohasem art baj nem lesz belole az tuti! De elvileg eletartamig szolo olaj van benne es nincs vele gond felesleges kicserelni ezt mondtak tobb helyen!igaz hogy 13 eves az olaj de nem futott a kocsi ( az enyem) meg 100 e km szoval igy nekem felesleges lenne! Viszont tenyleg nem egy osszeg mert kb2500 ft az olaj bele!
Tomi mar varom h valamikor felgyere es megmutasd a gepedet:)
TomiaPalenik Creative Commons License 2011.11.16 0 0 554

Előírás szerint valóban nem kell 250.000 -ig,de én tuti nem hagyok benne egy 14 éves olajat.Győrben az A1 autónál  megmondták,h ennyi idősen a lefutott km-ek számától eltekintve,nem árt cserélni,de persze mindenki maga dönti el,cserél-e avagy nem. =)

Előzmény: Süni z3 (553)
Süni z3 Creative Commons License 2011.11.15 0 0 553
Egyebb infok ! Valto es difi olajat nem kell csrelni a kocsiban max 250 e km utan!
Motorhazteto ho es hangszigetelo burkolat 23 e ft ha valakit erdekel , ha mar nagyon rossz allotban van!
Ja es megvan a gyari lista felszereltsegem es extrak a kocsimrol majd facebookra feltoltom ;)
Süni z3 Creative Commons License 2011.11.15 0 0 552
Tbit utanajartam a tempomatod dolognak! Hol is kezdjem , eloszor kb 90% hogy jo az a darab amit kuldetem linkbe. Kerdes ki tudja beszerelni mert nagyon komplikalt egy reszt mert nekunk meg a gazpedel bovdenes es kedeses hogy a gazadagolohoz h tud kapcsolodni, mert a mai autokba mert mindent a szamitogep vezerel es a gazpedal allasat figyeli. De en tudok neked egy olcso megoldast ! Egy tegla a gazpedalra es gyors villogtatas az elotted haladonak ;) !
tibibmw Creative Commons License 2011.11.15 0 0 551

Sziasztok!

Van egy jó kis cikk a kedvencünkről az ígyvezetünk.hu-n. Érdemes elolvasni. Máris kedvem támadt egy kis autózásra...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!