Keresés

Részletes keresés
Így működik

Bővebben az új keresőről

procaliber. 14 órája Creative Commons License 166190
coacholi@yahoo.com oli mail cime ide irhatsz neki nyugodtan
Előzmény: Yula74 (166181)
Alg 14 órája Creative Commons License 166189

Sziasztok!

Ha esetleg valakinek lenne egy tippje eladó Forerunner órára jó áron, megdobna egy e-maillel?

főleg a 210 érdekelne (sajnos a Dekás akcióról későn értesültem :S ), de jó áron jöhet 410, akár 610 is (bár utóbbit csak tényleg nagyon nyomott áron vennék).

Azt hittem a 220 eléggé lenyomja az árát, de sajnos 60 alatt nem látok sehol, ebay sem segít (50 alatt csak USA-ból lenne, az meg az adók miatt gázos).

Hazai aprós oldalakon sincs, csak pár 405 (ennek elvileg nem a legjobb az érintős része), meg hibás 410.

Lehet új, használt, mindegy, csak hibátlan működés fontos, meg a jobbik fajta öv+ANT stick.

Ha találok, akkor ugyanitt Polar RS300x nagyon jutányos áron eladó lesz ;)

Köszönöm! (most megyek vissza read-onlyba)

A.

Spenót 14 órája Creative Commons License 166188

Nem mosolygós az edzője és nem is cziki.

Nincs más célom, mint lefutni szintidőn belül. Ha erőltetem, akkor lehet 2:15 is, de annak meg mi értelme lenne?

Lekocogom, 'oszt jóvan.

Egyébként megint húzódik a farzsebem. Remélem, az esti futás és nyújtás seg(g)ít rajta...

Előzmény: pompom57 (166186)
barefootman 15 órája Creative Commons License 166187

de, mert minden ìgy van amit leìrtàl, csak majd akkor fogsz meglepödni, ha egy idö utàn -amikor màr nem tudod igazàn tovàbbemelni az intenzitàst és a mennyiséget- akkor nem fogsz tovàbb fogyni, hiàba eszel esetleg még kevesebbet is (ami baromsàg egyébként, mert valamiböl energia kell) vagy este egyàltalàn

Előzmény: batman07 (166176)
pompom57 15 órája Creative Commons License 166186

Hacsek edző nénije nem a mosolygós79 tzatziki?

Mi a legújabb  terved időben, mennyi  lesz a várható időd a félmaratonon?

Előzmény: Spenót (166183)
ateszking 15 órája Creative Commons License 166185

Lőrincz Olivér, Olipapa is csinált ilyet, gondolom még ma is csinálja. Facebook-on megtalálod.

Előzmény: Yula74 (166181)
pompom57 15 órája Creative Commons License 166184

Nekem is borotválni kellene a hátam,mert már annyira tollas.

Előzmény: Spenót (166183)
Spenót 16 órája Creative Commons License 166183

ugye-ugye

Előzmény: pompom57 (166182)
pompom57 17 órája Creative Commons License 166182

persze-persze

Előzmény: amatőr (166168)
Yula74 17 órája Creative Commons License 166181

Sziasztok!

Tudnátok segíteni abban, hogy hol lehet laktálszint mérést végeztetni Budapesten?

Amit találtam az a maratonman depo, de ott legközelebb csak októberben végeznek ilyen vizsgálatot.

Köszönöm előre is a segítséget. 

Spenót 19 órája Creative Commons License 166180

Az első 10-es ezzel a turmixxxxal ment le:

http://premiumdiet.hu/

Persze, semmit nem fogyaszt, csak teltségérzetet ad és pótolja azokat az anyagokat, amik a diéta miatt kimaradnak és fontosak. A reggeli és vacsora volt ez. Ebédre vegyesen ettem, de normális adagokat. (mármint nem nagyokat... ezt azóta is tartom)

A baj ezzel az, hogy csak orvosoknál lehet beszerezni, akik általában tanácsadási díjat is legombolnak rólad. Az enyém nem tette, csak a turmixot kellett kifizetni, ami így is húzós volt azért.

Utána egyszerű Turbó Diéta port ettem. Szerintem ez is működik, csak sokak nem szeretik, mert szójafehérje is van benne. (olcsóbb is...)

Előzmény: Zsazsi (166175)
krilin 19 órája Creative Commons License 166179

Nem csak az esti kajálás a ludas, hanem minden alkalom amikor az ember túleszi magát. Ez lehet egy ebéd is, ha kevés volt a reggeli.

Egyenletesebben kellene a napi kalóriát elosztani, akkor nincs késztetés a bezabálásra. Például egy kiadós reggeli majd tízórai után nem farkas éhesen ül le az ember az ebédhez. Az ebédet is ketté lehet osztani, a felét 11-kor, a másikat 2-kor.

Ezt megspékelve valami uzsonnával máris kevesebb kaja kell a szervezetnek vacsorára.

A reggeli (meg az edzés utáni) túlevés az egyetlen amit valamivel jobban tolerál a szervezet hízás szempontjából.

Nekem legalábbis ez az elmélet a legszimpatikusabb.

Zsazsi 20 órája Creative Commons License 166178

Basszus, munkaidoben?! :o)

Irigy vagyok, irigy vagyok!!!

Előzmény: batman07 (166177)
batman07 20 órája Creative Commons License 166177

Ezt nem is Zsazsi előzményéhez akartam írni, hanem csak úgy. Bocsi.

Inkább megyek futni.

batman07 20 órája Creative Commons License 166176

Az esti kajálások a ludasak mindenben. Én elhagytam a fehér lisztet, magamnak sütök, teljes kiörlésű lisztből. Mjadnem elhagytam a cukrot is, helyette ageva szirupot tolok, vagy semmit. Néha azért megkívánok egy kis kólát, de már nem liter számra iszom, hanem, mondjuk 1 hónpban 1 litert, tényleg nem sokat. Egy hónapja kondi terembe is jkárok, ami jót tesz szerintem. És még így is fogyok, de, ha este bekajálok, akkor stagnálok.  Viszot az is lehet, hogy a futásaimtól fogyok, mert eléggé drasztikusan megemeltem az adagomat. A lényeg, hogy a kajálás a fogyás titka, ahogy azt említettétek előttem, figyelni kell, hogy mit visz be az ember.

Ettől az írásomtól senki nem lett okosabb. :D

Előzmény: Zsazsi (166175)
Zsazsi 20 órája Creative Commons License 166175

Milyen turmixot ittal? Kuldenel egy linket hozza?

Abban is volt kaloria, biztos vagyok benne. Azt tudnad helyettesiteni ugyanannyi eheto, raghato, nagyobb mennyisegu valodi kajaval. Zoldseg, salata, stb. Maris konnyebb, valtozastosabb az eleted.

(De, mondom, nem tudok hitelesen teriteni, mert engem is legyur naponta a lustasag, kitartatlansag. :o()   

Előzmény: Spenót (166174)
Spenót 20 órája Creative Commons License 166174

Nekem az estékkel van bajom. Rossz szokásokon nehéz változtatni. Amikor elkezdtem fogyni, akkor tök egyszerű volt a szabály. Este csak turmix. Az ment is, de nem lehet egy életen át ilyen hülyeséget enni esténként. Több önuralmat kell tanúsítanom.

Aztán meg lehet, hogy mégis az lesz, hogy turmixolok még mínusz 5-6 kilót és utána már könnyebb, mert tartani már egyszerűbb, mint fogyni...

Előzmény: Zsazsi (166173)
Zsazsi 20 órája Creative Commons License 166173

Nekem is egy orok kuzdelem, ezert is nem tudom hitelesen eloadni a hitterito dumat. :o(

Reggel, mikor szorit a nadragom, akkor mindig uj eletet kezdek, aztan del korul enyhulnek az elhatarozasaim. Sajnos.

Előzmény: Spenót (166172)
Spenót 20 órája Creative Commons License 166172

Tényleg nem látom magamban az elszántságot ehhez. Az asszony meg annyira sokfélét főz, hogy napi fél órám menne el azzal, hogy kinyomozzam, hogy miből mennyit rak bele...

Inkább TUDATOSAN kevesebbet kellene ennem. A baj csak az, hogy edzésnapokon rohadtul éhes tudok lenni és ráadásul újabban majdnem minden nap edzek. Azt kell csinálnom, hogy korán lefexem és alvás közben nehezen tápolok...

Előzmény: Zsazsi (166169)
Spenót 20 órája Creative Commons License 166171

Azt hittem, hogy az edzés nem jött be és visszatértél régi önmagadhoz :)

Ehelyett meg jössz itt ezzel a terelő dumával. Pompom már nem veszi be...

Előzmény: amatőr (166168)
Pinyo 20 órája Creative Commons License 166170

Épp tegnap voltam a szigeten, a hatalmas pocsolyák sok helyen miatt kénytelen voltam a rekortán maradványain futni.

A budai oldalon meg is botlottam egy gumikátyún a sötétben. Ugyan végig van világítás, csak a sok helyen a fák mögött, tehát a fészkelő madarak simán tudnának újságot olvasni, a futók meg botladoznak odalent.

Előzmény: rrroka (166150)
Zsazsi 20 órája Creative Commons License 166169

En azt hiszem, h a sulycsokkenes nagyobb resze a kajalassal fugg ossze. Nyilvan jo a sport, meg kell is, de csak tobbet sportolva nem lehet lefogyni.

A kaloria szamlalgatas megmondja, h mennyi az annyi. Egyszeru fizika, bevitt kaloria- leadott kaloria. Ha deficit van, fogyni fogsz. Ha tobblet, hizni.  

Tudom, h tudod, ezert nem is reszletezem tovabb. :o)

Pl. a MyFitnessPal nagyon erdekes program, szinten csinal gorbeket, tudod ellenorizni, h melyik tapanyagbol mennyit vittel be. Van scan-je is, igy csak odatartod a mobilod a doboz oldalara es beviszi a rendszerebe osszetevokre bontva. A hazi kajakat csak egyszer kell kitalalni, h mibol mennyi van benne, utana el tudod menteni es legkozelebb csak a mennyiseget kell modositanod.

(Bocs, most olyan voltam, mint egy porszivo ugynok.)  

Előzmény: Spenót (166166)
amatőr 20 órája Creative Commons License 166168

Sok a meló, esik az eső, ilyenek.

Kimarad, átütemeződik egy-egy futás. Edző néni megértő. Én kevésbé.

Előzmény: Spenót (166167)
Spenót 21 órája Creative Commons License 166167

Miért? Mármint miért nem futsz? Edzőnéni mit szól ehhez?

Egyébként éppen most én sem futok. Majd este :)

Előzmény: amatőr (166164)
Spenót 21 órája Creative Commons License 166166

Azért nem írom, mert gőzöm nincs, hogy pl az asszony által gyártott kajákban mennyi a kalória. Főleg ilyeneket eszem.

Valszeg amúgy tényleg még mindig sokat eszem. Az irány jó, hogy zsírból fogyok és izmot növesztek, de tényleg jó lenne 80 alá menni a gyorsuláshoz és az ízületeim védelmében.

Előzmény: Zsazsi (166163)
Bordin 21 órája Creative Commons License 166165
amatőr 21 órája Creative Commons License 166164

Csak az kontraszt kedvéért: jelenleg nem futok és nem izmozok.
Így kijön az átlag.

Előzmény: Spenót (166162)
Zsazsi 21 órája Creative Commons License 166163

Spenot,

Irod, h mennyi kaloriat viszel be naponta?

Előzmény: Spenót (166162)
Spenót 22 órája Creative Commons License 166162

Betojci. "Híztam".

Valszeg orvosi csoda vagyok. Fél kg zsír lement rólam a mérleg szerint és majdnem 1kg izom meg feljött. Jó, hogy most a kg-ok csökkentése lenne a cél...

Most már viszont kíváncsi lettem. Folytatom az izmozást és a futást is párhuzamosan. Lehet, hogy lesz nekem még 100% az izomszázalékom :)

Spenót 1 napja Creative Commons License 166161

Rájöttem, hogy van egy jó tulajdonsága a cuccnak. Ha kimerül a ketyerében az elem, attól még az órában benne marad legalább az átlag és a max.

Tökre nem látszik még, hogy a bluetooth vagy ant vagy mifene lesz a jövő. Amíg kialakul, jó lesz egy ilyen, asszem...

Előzmény: Spenót (166160)