Keresés

Részletes keresés

evsp Creative Commons License 2011.07.09 0 0 12658

Jó jó, de milyet? Nekem kifejezetten kis teljesítményűre van szükségem!

Előzmény: Törölt nick (12656)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.09 0 0 12657

Üdv !

 

Jó ez az oldal és gratula hogy arccal vállalod a leírtakat. Nyilván tökéletes oldal nincs így ezen is vannak és lesznek fejleszteni valók, de egy átlag megrendelő amire kíváncsi azt meg is találja. Csak így tovább !

Előzmény: gamate (12650)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.09 0 0 12656

Dobj az árához pár ezrest aztán vegyél lapátkerekest. A rezgőstől egy fokkal jobb azért :)

Előzmény: evsp (12655)
evsp Creative Commons License 2011.07.08 0 0 12655
evsp Creative Commons License 2011.07.08 0 0 12654

Gamate, Nikolas70,

 

Köszi mindkettőtöknek a választ! Az a kis szivattyú a második linken jónak tűnik! (az első link nem működött.)

 

A kútfúróm azt mondta, rezgőt csak tisztításra használjak, hát most egy pár napig tisztítok aztán veszek egy rendes szivattyút.

nikolas70 Creative Commons License 2011.07.08 0 0 12653

Üdv!

 

A véleményem nem, támadó jellegű volt, talán nem fogtad fel a leírtakat.

 

"Felháborító, hogy már megint kik osszák it a " jó tanácsot""

 

Nem tudom milyen jó tanácsról írsz? :)

 

Az oldalam helyezésben ott van ahol, 3 kép kivételével, amin csak csövek vannak, mind a sajátom. Mindenkinek áll a zászló, lehet csinálni egy honlapot, meg lehet venni a Domain nevet, fel lehet fejleszteni. Na meg megkeresni a neten a megfelelő honlap sablon :)) Gamate megvette a domain nevet, megkereste a neten a hozzá való sablon ( én magam is megtaláltam az övének a nyers változatát), talán ő maga írta át, nem tudom, de ezt becsülöm benne. Semmi rosszat nem írtam neki és ami  írtam azt sem bántásból. Nem is értem a felháborodásod okát. Talán át kéne olvasnod újra a leírtakat.

 

Üdv !

Előzmény: barcti (12651)
gamate Creative Commons License 2011.07.08 0 0 12652

Üdv Barcti!

 

Köszönöm elismerő szavaid!

 

gamate

Előzmény: barcti (12651)
barcti Creative Commons License 2011.07.08 0 0 12651

Üdv !

Teljesen jó az oldalad. Több ilyen oldal kellene ahol a megrendelőket tájékoztatnák ,hogy mire figyeljenek ha kutat akarnak furatni amit hosszú évekig akarnak használni.

Sokan belefutnak az olcsó "kútfúró " ajánlatokba ,ami legtöbbször kókler munka minden szakmaiság nélkül.

 

Felháborító, hogy már megint kik osszák it a " jó tanácsot"

 

Nem kell elfogadnod K. László kritikályát , ha megnézed a veblapját láthatod csak arról szól,hogy minél több látogatót szerezzen .Csak a rengeteg keresztbe linkeléseknek köszönheti a helyezését. Nála is találnál olyan képeket amihez semmi köze.

 

Csak így tovább !

Üdv : Tibi

Jó szerencsét!

 

Előzmény: gamate (12650)
gamate Creative Commons License 2011.07.07 0 0 12650

Hali!

 

Nem sértődtem meg, sőt örülök, ha ezen a fórumon is véleményt hallok az oldalamról.

 

Ha figyelmesen megnézted az oldalt, akkor biztosan láttad, hogy az árajánlat menüben az szerepel, hogy:

 

Segítségemmel gyorsan megtalálhatja az Önnek legmegfelelőbb kivitelezőt!

 

Tehát nem feltétlenül csak rólam szól ez az oldal, így szerintem nem az a lényeg, hogy a potenciális megrendelő engem lásson egy fotón, amint éppen kavicsolok, hanem hogy tudja, hogy különböző méretű és teljesítményű berendezések léteznek a különböző feladatokhoz. Vannak kollégák, akiknek már sikerült munkát szerezni az oldal segítségével, így nem volna sportszerű, ha bárkit is kiemelnék a csapatból. (magamat sem)

 

Lehet, hogy naív vagyok, de nekem szebb a világ, így "naív szemmel".

 

gamate

 

 

Előzmény: nikolas70 (12649)
nikolas70 Creative Commons License 2011.07.07 0 0 12649

Üdv Gamate!

 

Ne érts félre, nem szúrja szemem és szerintem mások szemét sem az oldalad, de van ettől sokkal jobb módja a látogató szerzésnek :))) A saját képek alatt nem a te személyes képedre gondoltam, hanem a saját felszerelésekről, melókról, egyes munkák alatt készült képekre gondolok. Mégis csak hitelesebbek az ilyen képek, mint e Netről összeollózott képek :)) , legalábbi én ezt gondolom. Ne vedd sértésnek, nem bántásból írtam.

 

Üdv!

Előzmény: gamate (12647)
simi999 Creative Commons License 2011.07.07 0 0 12648

Üdvözletel Uraim!

 

Kérdésem a következő lenne:

Érd ligeti részén vajon milyen mélységben található a 2. vízadó réteg, már ha van ilyen...

(folyóneves utcák környékén, a 2 vasútvonal között)

 

A szomszédnak van egy 110-es lefolyócsöves kútja. öntözésre

8 méter összefüggő sárga agyag alatta kavics a vízadó 11 méter a talpmélység 2 méter van szűrőzve.

Nyugalmi vízszint 3 méter, üzemi (hidroforral szívja) 4,8 méter.

Ez talajvíz. Nekem meg nem ez kellene.

 

Előre is köszönet az infóért, ha nem túl mélyen van árajánlatokat is várok esetleg :-)

 

gamate Creative Commons License 2011.07.07 0 0 12647

Üdv Nikolas70!

 

Valóban, bármennyi is a látogató, a több még jobb! :-)))

Ha valaki engem szeretne látni, akkor talál rólam képet a honlapon,

ha meg arra kíváncsi, hogy hogyan dolgozom, szívesen megmutatom élőben.

 

Biztosan elfogult vagyok az oldalammal, de azt gondolom, hogy elég érthetőek az írások a laikusoknak is.

Itt, 12646 hozzászólás között megtalálni az édeklődőt érintő választ - lássuk be - nem kis feladat.

 

Van aki a telefonszámát, más az Email címét, én a honlapomat publikálom.

 

Remélem nem szúrja senki szemét!?

 

De hiszen ezért van ez a fórum, hogy egymásra találjon a kérdés a válasszal, és a megrendelő a kivitelezővel.

 

gamate

Előzmény: nikolas70 (12645)
nikolas70 Creative Commons License 2011.07.07 0 0 12646
Előzmény: evsp (12642)
nikolas70 Creative Commons License 2011.07.07 0 0 12645

Üdv!

 

Ezt itt helyben is elmondhattad volna válaszként, de kell a látogató az oldalra, nemigaz? :)))

Nem rossz az oldal, csak a saját képek hiányoznak róla:))

 

Üdv!

 

 

Előzmény: gamate (12644)
gamate Creative Commons License 2011.07.07 0 0 12644

Üdv evsp!

 

A www.kutfuro.com oldalon, a kérdések és válaszok menüben, (a főoldalon) találsz egy "Használhatok a kutamban rezgős szivattyút?"

kérdésre választ.

 

Üdv!

gamate

Előzmény: evsp (12642)
true75 Creative Commons License 2011.07.07 0 0 12643

lalibatyo fórumtárs a beszakított rezgős búvárszivattyú kihalászó

biztos sok szépet tud róla mesélni

én annyit tudok mondani, hogy a rezgés nem tesz jót a kútnak

az én kutamban is azt használt az előző tulaj

amikor megvettem a telket akkor mondta, hogy 19 méter mély a kút

leengedtem egy vasdarabot de csak 14 méterig ment le

5 méter homokot kompresszorozott ki lalibatyo és ez a rezgős vacaknak köszönhető

azóta a 2. szezont használom a kutat(2x20lit/perc öntözővel), havonta nézem a homokmennyiséget de szerencsére egy homokszemet nem találok a vízben

mi a 7köznapokban is a kútvizet használjuk, a házba nincs is más bevezetve

szerencsére nagyon jóízű és hőmérsékletű a víz

Előzmény: evsp (12642)
evsp Creative Commons License 2011.07.07 0 0 12642

Sziasztok,

 

Olvasgattam a fórumot, de nem találtam választ a problémámra így inkább kérdezek:

Van egy 14m-es 160-as csőkutam. A vízhozamát nem tudtam megmérni, mert egy 35l/perc hozamú szivattyúval másfél óra alatt nem tudtam kiszívni belőle az összes vizet. A vízhozam tehát elegendő. Nekem napi 2-3m3 vízre lesz szükségem öntözéshez...

Mivel a kút vizével hűteni is szeretnék locsolás előtt, így minél kisebb vízhozamú szivattyúra lenne szükségem.  Teljesítményét tekintve a membrános (orosz) szivattyúk tűnnek jó választásnak, a kútfúró azonban óva intett a tartós használatától. Valaki elmagyarázná mi a gond vele?

 

Ha tényleg alkalmatlan a feladatra, milyen szivattyút javasoltok?

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.07 0 0 12641

Üdv

Ez elég érdekes környék. Fent a tetejében van kevéske talajvíz ami ilyen "nesze semmi"  kútra, (de nem medencébe) elég aztán a réteg meg lent 60 körül ami jó is. Legalább is keletebbre a Géczi József környékén ez volt. Minden egyéb csak privátban.

Előzmény: S44Z (12640)
S44Z Creative Commons License 2011.07.06 0 0 12640

Sziasztok,

 

Locsoláshoz, és fürdéshez szeretnénk kutat furatni a XVII. kerületben keresztúron a madárdombon. Tudna valaki hozzávetőleges árat mondani (mélységet is), illetve, hogy kit érdemes keresni?  

 

Köszi!

lulu betyár Creative Commons License 2011.07.06 0 0 12639

Üdv Lalibátyó! Nézd ha van rá fizetőképes kereslet,ezt aránylag kis erőbefektetéssel tudjuk vállalni!Ha a tulaj nem pisilteti mellé a cuccot,mondható örök életü rendszerre tett szert!Jószerencsét mindenkinek!

Előzmény: Törölt nick (12638)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.06 0 0 12638

Ez a kedvenc képem mostantól :)

 

 

Hírdetésben láttam, nagyon meggyűző, aztán ha jobban megnézed nem az új kútból nyomja a vizet a szivattyú mint állat,  hanem a medencéből :)

Van mit tanulni !

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.07.05 0 0 12637

Ezt komolyan mondtam, készült már olyan mezőgazdasági öntözőrendszer hogy 3 kút egymástól 10 méterre egyszerre adott elég vizet. Ráadásul nagygépes szaki csinálta (egy iszaposgödörből) nem is kevés pénzért -  ha igazat beszélt a szivattyúboltos haver.

Előzmény: mágus67 (12636)
mágus67 Creative Commons License 2011.07.05 0 0 12636

:)) üdv  ez nagyon jó  ezen a földön lehetne szervezni egy versenyt 100 m en belül kitud 

több vizet kifacsarni. 

vagy lehet hogy marad kaktusz.

Előzmény: Törölt nick (12635)
Törölt nick Creative Commons License 2011.07.05 0 0 12635

Hello Mágus !

 

Jövőre ültess kaktuszt, vagy fúrjál még pár kutat. Sok kicsi sokra megy :) Besegítsünk ?

Előzmény: mágus67 (12634)
mágus67 Creative Commons License 2011.07.05 0 0 12634

sziasztok    ültettem 1 hold káposztát. Gondoltam  fúrok hozzá  1 kutat   találtam is  vizet ad 25 litert:))) na ez a szívás  na most kihez fordulhatnék? 

lulu betyár Creative Commons License 2011.07.05 0 0 12633

Üdv Banános Joe! Lenne egy kútfúrás Mária halmon! Be szeretnék kötni a nyaralóba a vizét,ezért legalább a második vízadóba kellene szűrőzni!   Köszörűs téged ajánlott,ha tudod vállalni átadom a melót!

köszörűs XXI Che Creative Commons License 2011.07.05 0 0 12632

szigetszentmiklós Zuhé Kft. (a kútszövetre gondolsz, ugye)?

Előzmény: Jenczy70 (12631)
Jenczy70 Creative Commons License 2011.07.03 0 0 12631

Hali. Valaki tud fúrottkút aljára sivatagi szűrőt áruló üzletet , Cegléd- Bp. útvonalon? Előre is köszi.

Vanzo Creative Commons License 2011.07.03 0 0 12630

Hello! Érdekelne, hogy vki furatott-e kutat Keszüben? Köszi

 

FúrúMester Creative Commons License 2011.07.03 0 0 12629

Heló! Érdekelne a szivattyú, ha meg van még.

Mennyibe kerül?És ha tudsz, küldj róla adatokat.Köszi!

Előzmény: Klinker-sas (12331)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!