Keresés

Részletes keresés

Spenót Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38515
Koszi a tanacsot!
Azert is irtam, hogy nem probalok meg nagyot javitani szombaton, mert tudom, hogy most ovatosnak kell lennem. Szerencsere az elozo idom (2 honapos) 27:04 volt. Ha ezt csak egy kicsit javitom meg, akkor az osszejon serules nelkul is.
Ha faj, akkor nem futok. Elotte majd rendesen bemelegitek es akkor ki fog derulni.

Szerintem azzal csesztem el, hogy a Karaton Halto elott nem melegitettem be rendesen es aztan pedig magamhoz kepest gyorsan futottam. Nem szoktam ilyet tenni, mert altalaban lassan kezdek, de ott elragadott a hev... Aztan masnap 10 km-t futottam, aminel mar ereztem, hogy kicsit esetleg pihenni kellene.

Előzmény: Lassú Nyíl (38513)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38514
Nem is arra gondoltam, hogy a futásért fizessenek. De nagyon jól tudnánk például reklámpólót hordani a futások kivételével majdnem egész nap. :) És ha nagyon megalkuvóak lennénk, még valahogy a nevünkbe is beleügyeskedhetnénk azt a két betűt.
Előzmény: aagica (38510)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38513
Spenót, írod: "Ma reggel egyaltalan nem fajt a labam... Egy kicsit ugy erzem, mintha ... CroMo otvozetbol lenne"

Ez pontosan azt mutatja, hogy a sérülés még nem igazán komoly, de tagadhatatlan. Így szokott az lenni. A helyedben most nem indulnék versenyen, mert ott - elhatározás ide, elhatározás oda - az ember jobban igyekszik, mint amit a láb akar. A Te lábad most mondott valamit, és azt illik akceptálni, különben komoly baj lehet. A banya tavának hideg vize viszont jó lehet, különösen, ha Hamuripők is ott van:-)

Előzmény: Spenót (38507)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38512
Legnagyobb sajnálatomra, nics. Hacsak nem annyi, hogy secperc alatt bárki megverne :-(
El kéne kezdeni erre is gyúrni :-)
Te sakkozol (is)?
Előzmény: Tüdő (38503)
mts Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38511
Én már nagyon maraton lázban égek. Eredménycentrikusan. Mivel Évi :-) egy maratont vállalok csak be igazán gyorsra, ott kell nagyon elhalnom, /megsérülnöm :-)/. Cél 2:45 -ön belül. De legalább egyéni csúcs. (2:50:11) Mivel fogalmam sincs milyen a pálya, milyen idő lesz, milyen stb. csak reménykedni tudok. Meg bekezdeni a kívánt időre, aztán meglátjuk, hogy bírom-e végig.

Új barátnőt nem akarok, ezért egy új edzés féleséget próbáltam ki tegnap. Egész jól esett.
Pulzus alapján irányított intervall volt. A feladat az volt, hogy érjem el a 155-ös pulzust, majd ereszkedjek vissza 130-ra. S ezt folyamatosan. Rájöttem, hogy milyen jó annak, akinek több a maradék a pulzus tartománya. Sokkal több lehetősége van játszani vele. Meg könnyebb is. Eleinte nagyjából azonos idő kellett, a fel és le útra is. A végén meg kb fele annyi idő alatt értem fel, úgy hogy a le út kb azonos hosszú maradt.

Szóval maraton. "Semmi" tét. Mégis nagyon izgulok. :)
Nyavajogni ráérek még holnap; most egy szokásos:
Hajrá mts! ;o)

aagica Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38510
Tegnap Chinohajcsár lefuttatott velem 15 km-t. Rég voltam már ilyen fáradt, mint este utána. Óvakodjatok tőle!:)

Future-t láttuk edzeni a rekortánon, ezerrel futott a tűző napon, biztos ő is mazochista.

Mosi, szerintem ahhoz nem vagyunk még elég gyorsak, hogy bárki pénzt adjon azért, hogy fussunk, de önerőből meg lehet próbálni...:)))

Előzmény: Chino-San (38509)
Chino-San Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38509
ha ők nem is, de mi elgondolkodhatnánk rajt'...

leadtam tennap a macba a kényfépeid. (a polgári nevedre.)

Előzmény: Törölt nick (38508)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38508
Aagica, a K&H nem gondolkodott el még azon, hogy milyen jó is lenne neki szponzorálnia a Bécs-Bp.-en egy olyan nagyszerű, már komoly eredményt felmutatni képes csapatot, mint a G&aLSz?
Spenót Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38507
Remelem nem olyan nagy a baj, mint elsore hittem.
Jol megijesztett a fajas. Az a jopofa benne, hogy hivott valaki gorkorizni, de azert nem mentem, mert most a futas fontosabb es nem akartam leserulni. Erre tessek... Inkabb gorkoriztam volna. :)

Ma reggel egyaltalan nem fajt a labam. Bringazas kozben sem. Egy kicsit ugy erzem, mintha faradt lenne es ha nem is olombol, de legalabb CroMo otvozetbol lenne.

Ma megaztatom egy banyatoban es lazan tekerek, nagy attetellel. Holnap pihi aztan szombaton leserulok a hendikepen. :)
/asszem elhalasztom a 24.x elereset/

Krisz!
A boltban azt mondtak, hogy az oldat azert jobb, mert borogatni is lehet vele, de a gel kenegetesre, bemasszirozasra jobb. Atvagtak?

sneci Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38506
öööö... az élet apró örömei..:))
sneci
Előzmény: Hiver (38504)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38505
Ilyenkor meg nem alszol. :-)
Én nagyon elégedett vagyok, ha biciklivel sikerül megállás nélkül feljutni oda, nemhhogy futva! Azé' ez nem semmi...
Előzmény: Hiver (38504)
Hiver Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38504
Minden ellenkező híreszteléssel ellentétben még élek! Sőt ma végre volt egy értékelhető edzésem is: felfutás a HHH-ra, a csúcsra (Fenyőgyöngyétől jobbra föl az aszfaltúton kb. még 2,6 km, a fenti étteremig) - a Kolosy tértől egy szuszra, erősen megnyomva. Nem volt egyszerű...
Olvasni és hosszabb beszámolókat írni még mindig nincs időm, pedig még a Bcsaba-Aradról se írtam. A KaratonHáltóról címszavakban: nem 27:10, hanem 27:25 lett az időm (Sneci! Lefutottál!!! :o))), végig felvezető bringás mögött futottam, mint az első női váltó embere, átlagpulzuscsúcs (185!), életem első célszalagja (hirtelen nem nagyon tudtam, mit is kell csinálni, ez látszik is a képeken - de annyira azért nem voltam szarul, ahogy azokon kinézek :o).
Sajnálom, hogy a hétvégi FUTÓbolondozásból kimaradtam, de most a sok munka+edzés+pihenés mellett nem jut időm szinte semmire. (FUTURE mesélhetne!) Talán június végétől...
Tüdő Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38503
Kattka, Neked van valami közöd -akár áttételesen is - a sakkhoz?
Előzmény: Törölt nick (38501)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38502
Vagy a kukorica, nyam-nyam;-)))
Előzmény: Törölt nick (38501)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.05 0 0 38501
Jegelni nagyon frankó a mélyf. zöldborsó, felveszi a térd formáját :-)
Előzmény: Lassú Nyíl (38500)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38500
Spenót, remélhetőleg nem nagy baj. Bölcsen tetted, hogy nem eröltetted. Ha biciklizel is, csak pörgetős áttétellel. De ha csak egy kicsit is érzed, inkább ne. Talán nem ártana most (ha jól tudom, péntek úgyis rendelőnap) megmutatni a Miltényinek. Jég meg akár félóránként, de csak max 5 percekre. Spenót erre a célra nem alkalmas;-)
Előzmény: Spenót (38493)
zakka Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38499
OK! Mindjárt küldök választ is.
Előzmény: SkóT (38497)
krisz_ Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38498
Az Aminoerg oldat hatásosabb, mint a gél.
Előzmény: Spenót (38493)
SkóT Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38497
Zakka: ne kezd el. Tavaly ezt mar megbeszeltuk. aki akar nevez, aki nem nem.
Mailtot megkaptam.
Előzmény: zakka (38496)
zakka Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38496
Micsoda jó hír! Ennyit fogok spórolni! Ugyanis biztosan nem nevezek!
Egy Juventus maratonért simán kifizettem 2500 Ft-ot. Hangulatos, kellemes verseny. Az Ironmanért simán kifizettem 13e Ft-ot. Nálam az a 1. számú verseny, minden szempontból. A NIKE sok 2700-ért. A Kaiser's árait már meg sem nézem ezek után.
Előzmény: kaktusz7 (38441)
zakka Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38495
SkóT
Mindjárt küldök emilt, ha a freemail is úgy akarja...
Előzmény: SkóT (38492)
zakka Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38494
JEGELD!!!
Előzmény: Spenót (38493)
Spenót Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38493
Ez is lehet, hogy a "nyavajgos"-ba valo. :(

Lehet, hogy en most leserultem. :(((

Ugy terveztem, hogy ma 10 kmt futok. Lassu, gyorsabb, lassu, gyorsabb felosztasban.

A lassu es a gyors egeszen jol ment. Egy kicsit feszult a labam, de nem ereztem, hogy baj lenne.
A masodik lassunal megalltam inni es amikor ujra futni kezdtem a terdem folott valahol belul elkezdett szurni, de rendesen. Azonnal megalltam, hogy nehogy nagyobb baj legyen es visszasetaltam a MAC-ba.
Seta kozben nem faj, ha csak ucsorgok, akkor feszul a labam es egy picit fajdogal.
Holnap lazan bringazgatok es kenegetem Aminoerg gellel /mar be is kentem es jol megmassziroztam/. Szerintetek jo lesz igy?

SkóT Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38492
Ide én is beírok valamit:
Iron Maiden
The loneliness of the long distance runner. (mp3)
:-)

Most írok a nyavajgósba is. :-(

Előzmény: kaktusz7 (38474)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38491
Nem rossz, csak ha az ember folyton elkeveri a törzsfutó matricáját, akkor soha nem jut el időben a nevezésig... (persze ez nem a szervezők hibája, hanem az enyém)

Módosítás: Az előbb "kisvasutas"-t szerettem volna írni, csak nem sikerült.

Előzmény: Philipcsiga_ (38488)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38490
A maratonváltós befutóm után majdnem beszéltem Ujj Zolival, de neki halaszthatatlan váltani valója volt. A fel nem tett kérdésemre most választ kaptam, feltették a kisvasútas kiírást június 21., Gyöngyössel kapcsolatban.
A dátumok egyezősége miatt kicsit kétségek között voltam, mert ha egy időben rendezik a Kékessel, akkor ezt a fordulót ki kell hagynom, ha pedig elcsúsztatva, akkor akár megspórolhatok egy utat.
Most úgy néz ki, hogy a kedvezőbb esettel van dolgom.
A Csúcsfutás kezdődik 11-kor, minden valószínűség szerint délre felérek. A kisvasút fél 3 kor indul, részint Lajosházáról (12 km), részint Mátrafüredről (6 km) Gyöngyösre, ami elérhetőnek tűnik. Tehát olybá tűnik, hogy két verseny egy napra - közben pedig egy kis kocogás a második verseny rajthelyére :-)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38489
júniusban sem. Úgy terveztem, hogy ilyenkor már alszok, de olyan meleg van, hogy még futni sem indultam el.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (38487)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38488
viszont ha van törzsfutó kedvezményed csak 2150 Ft a NIKE nevezés. Az már nem olyan rossz.
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38487
Valóban csak egy a sok közül, nem is a legjobb (messze nem), de a leghíresebb.
Most esett le, hogy az este hét óra nincs is olyan nagyon korán hőmérsékletileg, főleg júliusban...
Előzmény: iSTVán a dombfutó (38481)
ultrafutó Creative Commons License 2003.06.04 0 0 38486
Valóban a zöldgömbös versenyek közül a Fertő tó kör a kakukktojás, azt tudom ajánlani váltóban is meg egyéniben is.

A többi versenyükön pedig érik meglepetések az embert. :-) De én azért el szoktam menni azokra is.

Előzmény: iSTVán a dombfutó (38483)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!