Keresés

Részletes keresés

Sylvera Creative Commons License 2007.12.05 0 0 370

Bocsi a szamomat elfelejtettem: 0626627183

 

Szep napot!!:)

Sylvera Creative Commons License 2007.12.05 0 0 369

Sziasztok!!

 

Uj vagyok a forumon!:)

 

Kb 3 honapja lakom Hollandiaban(Zaandam mellett) es 2 honap utan sikerult melot talanom kozvetiton keresztul.

 

A barataim egy kozvetiton keresztul meloznak mar 2 honapja es mellekallasban en szervezek be oda embereket Epitoipari munkakra(allvanyozas,bontas,festes).

 

Az egyetlen kriterium,hogy alapszinten kell tudni beszelni angolul vagy nemetul.

A fizetes hetente(vagyis penteken leadjatok az orakat es kovetkezo het szerda korul jon meg a penz). Utazast fizetik mindenkeppen!!8ora munka,nincs tulora!!

 

Nincs semmilyen kozvetitoi koltseg!

 

Ha valakit erdekel batran keressetek meg!!

 

Nev: Jakab Szilvia

 

E-mail:szilvi.jakab@gmail.com

imre.cserep Creative Commons License 2007.11.19 0 0 368
Sziasztok!

Barátnőmmel megyünk ki dec 2-n Hollandiába egy hétre.
Előre láthatólag úgy fest, hogy sokat fogunk vonattal utazni.
Tudtok javasolni valamilyen lehetőséget, hogy kedvezményt vehessünk igénybe? Pl bérlet, vagy ilyesmi.

Köszi:
Imi
dűzni Creative Commons License 2007.11.11 0 0 366

Szerintem pontosan erről van szó:

A beígért szállás és munka sem volt.

Sajnálom, nem bántani akartalak.

Előzmény: 100/A6 (364)
100/A6 Creative Commons License 2007.11.11 0 0 364
Akkor szerinted mit kéne tennem?? Már egyszer átvágtak, ki mentünk és a beigért szállás és a munka sem volt!!!

Előzmény: dűzni (362)
dűzni Creative Commons License 2007.11.11 0 0 362

Így nehéz lesz:

"Várom a lehetőségeket".

Előzmény: Törölt nick (361)
nagykaland Creative Commons License 2007.11.08 0 0 360
Sziasztok

Szeretném a figyelmetekbe ajánlani a honlapunkat www.nagykaland.com közösségi portált! Mi azért jöttünk létre, hogy a külföldön dolgozókat, tanulókat és a kimenni szándékozókat vagy a kint élőket "összehozzuk" Nem ügynökség vagyunk, hanem csak a fórumot szeretnék biztosítani, ahol találkozhattok. Országonként ki lehet listázni, hogy ki van az adott országban vagy ki járt arra, és azt is, hogy tanulni vagy dolgozni volt-e ott. Itt közvetlen, első kézből tudtok infót szerezni egymástól. (munka, szállás, tippek, tanácsok, élmények, bármi)

Van rá lehetőség, hogy az ország fórumoknál feltett pár kérdésre válaszoljatok, vagy esetleg blog formájában néha meséljetek. Ez nagy segítség lenne a kimenni szándékozóknak.

És gyűjtjük az élménybeszámolókat, fényképeket is, ki merre utazott a világban.

Hamarosan indítjuk az új rovatunkat, melyben szakemberek tanácsait kérhetitek majd különböző témákban.

Üdv.

Nagy Kaland csapata

eny79 Creative Commons License 2007.11.06 0 0 359
Sziasztok Hollandiai Magyarok!!!!Januártol kiköltözöm Hollandiába(Rotterdam).Ha valakinek fodrászra van szüksége,rám számithat!!Kocsim van,eltudok menni bárhová.Idöpont egyeztetésért hivjatok,van kinti és még egyenlöre itthoni számom is.Email-ben keressetek bátran!!!!!!eny79@freemail.hu
Julcsika55 Creative Commons License 2007.10.20 0 0 358

Sziasztok!

Én egy új tag vagyok, most irok itt elősször. A lányomnak szeretnék segiteni, aki kint van Hollandiában, Rotterdamban, de amelyik munkáltató kivitette nem foglalkoztatta csak egy pár napot, és napokon belül el kell hagynia a szállást is.

Aki bármilyen formában tud segiteni szivesen venném, mert innen itthonról nem nagyon tudok semmit tenni.

Email cim:napsugar13@citromail.hu

Köszönettel Julcsi

ELaja27 Creative Commons License 2007.10.13 0 0 357

Sziasztok!

 

Használt mobilházat keresek Hollandiában,aki tud segíteni a keresésben,vagy,hogy hogyan induljajak el,vagy cimekkel,kérem írjon!

Előre is köszönöm!!!

E-mail cím:Laja27@citromail.hu

modik Creative Commons License 2007.10.10 0 0 356
Sziasztok!

Egy ismerősöm CNC esztergályos. Hollandiában ajánlottak neki munkát. Szerintetek milyen órabérre számíthat reálisan ebben a szakmában?

Köszi előre is.
lovag30 Creative Commons License 2007.09.29 0 0 355

Sziasztok.

 

Egy harminc éves elvált férfi vagyok.Végleg eldöntöttem,hogy külföldön akarok élni.Segítsetek nekem abban légyszíves,hogy ezt hogyan tudom megtenni hollandiában.Gépiparban dolgoztam és nem félek a munkától.Angolul beszélek alapfokon.Van esélyem? Állás,albérlet,stb.?

Köszönöm.

Helem Creative Commons License 2007.09.28 0 0 354

Sziasztok!

 

Javaslom nektek másodállásban esetleg főállásban süssetek kürtős kalácsot külföldön. Itt nálunk nagyon jó híre van. Megtanítottam már sok külföldi magyart kürtős kalácsot sütni. Voltak köztük Ausztráliában, Hollandiában, Angliában, Spanyolországban, Németországban élő illetve oda települő magyarok. A világban még egyáltalán nincs elterjesztve ez a finomság. Ahol bevezették ott nagyon jól megy.

 

Piacokon, nagyobb rendezvényeken strandokon búcsúkban sok százat el lehet adni, gyakran egész nap sor áll érte. Sokkal jobban fogy, mint a lángos, a hamburger meg a gyros. Rendkívül kellemes illata nagyon csábítja a vevőket. Tavasztól karácsonyig szoktuk csinálni. Mi két formában csináljuk, a strandokon fix faházakban a piacokon és rendezvényeken vontatható büfé kocsiban, de csináltuk már nagy sátorban, pavilonban is.

 

Ha valakit érdekel ez a magyar finomság, állok rendelkezésére.

 

http://kurtoskalacs.freeweb.hu/

eny79 Creative Commons License 2007.09.15 0 0 353
Sziasztok.Ha valakinek majd magyar fodrászra lenne szüksége,jövö juliustol kinnt fogok lakni,addig is havonta járok ki.Lakohelyem rotterdam-schiedam.Ha valaki szeretne hajazni,az emailem:eny79@freemail.hu és persze kinti számom is van.a többit email-ben üdv  Enikö
pgabesz84 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 352
Sorry, az imént elírtam az elérhetőségem, a helyes pgabesz@chello.hu
pgabesz84 Creative Commons License 2007.08.29 0 0 351
Sziasztok, Pintér Gábor vagyok. Egy olyan problémában szeretném segítségeteket kérni, hogy a barátnőm 2007.08.29.-én érkezett ki Hollnadiába, Rotterdamba, de a szállását az utolsó pillanatban visszamondták.Neki keresnék albérletet 2008.január közepéig. Ez idő alatt az Inholland egyetemen fog tanulni Rotterdamban.Minden segítséget örömmel fogadunk,előre is köszönöm.Elérhetőségem a ogabesz@chello.hu
Üdv mindenkinek.
VANDOR Creative Commons License 2007.07.17 0 0 350
Szerintem sem, melyiknek a neveben mondtad?
Előzmény: DesmondBorrow (349)
DesmondBorrow Creative Commons License 2007.07.17 0 0 349

Nem birom!

Ezt a taplo nepet nem lehet elviselni!

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.03 0 0 348
sziasztok! sokat hirdet egy figura az aproneten hollandiai melókat, a kérdésem az, ismeri-e valaki, volt-e már vele dolga? Köszi előre is.
raczra Creative Commons License 2007.05.31 0 0 346
köszönöm az infót
Előzmény: daCar (345)
daCar Creative Commons License 2007.05.30 0 0 345

Amszterdamban a vendeglatasban mindig van valami kulonosen ebben az idoszakban, es nem kell hozza holland nyelvtudas eleg az angol. Keress ra a Google-ban es sokmindent kiad.

 

Udv,

 

Előzmény: raczra (344)
raczra Creative Commons License 2007.05.29 0 0 344
  hollandiában szeretnék valamilyen idénymunkát ha tudsz valami infot irj    kösz
Előzmény: daCar (343)
daCar Creative Commons License 2007.04.25 0 0 343
Azert annyira nem rossz az!:) Kivancsi leszek, hogyan unneplik ezt a napot, meg nem volt benne reszem. Udv, daCar
Előzmény: VANDOR (342)
VANDOR Creative Commons License 2007.04.25 0 0 342
Udv,

en (oszinte sajnalatomra) Magyarorszagon leszek :-(
Pedig szeretem ezt az unnepet, ahogy megelik az emberek.

a Vandor
Előzmény: daCar (341)
daCar Creative Commons License 2007.04.25 0 0 341
Sziasztok! Milyen csondben vagyunk megint. Ki hogy keszul 30-ara??? Udv, Attila
rzsuzsie Creative Commons License 2007.04.08 0 0 340
Igen, minden bizonnyal az lesz, koszi :-)
Előzmény: VANDOR (339)
VANDOR Creative Commons License 2007.04.08 0 0 339
Alsmeer?
Előzmény: rzsuzsie (338)
rzsuzsie Creative Commons License 2007.04.08 0 0 338

Sziasztok! Lenne egy kerdesem.

Egy ismerosom hallott egy helyrol Amszterdamhoz kozel, ahol egy uveghazban van viragkiallitas. (Tehat nem a Keukenhof-ra gondol)

Nem tudjatok, hogy mi lehet ez a hely pontosan?

 

Gaia Creative Commons License 2007.03.11 0 0 337
Erm... akkor "hajra" :-) Remelem bejon a szamitasod :-)
Előzmény: dűzni (336)
dűzni Creative Commons License 2007.03.11 0 0 336

Kaptunk legális, korrekt leírást a Holland munkavállalásról, mint cég.(Tehát nem mint egyéni munka vállaló.)

Nem sokára valódi "hollandiai magyar" leszek.

Remélem Gaia, megismersz majd kint is.

8-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!