Keresés

Részletes keresés

iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2003.06.19 0 0 39474
Nekem megfelel, számot küldtem.
Előzmény: hurvinek_2 (39472)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.19 0 0 39473
Küldtem neked e-mailt!
Előzmény: TÉZÉ (39469)
hurvinek_2 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 39472
ok, akkro marad a harom kocsi!
iSTVan, mult evben 8.30, Jozsef Attila szinhaz volt? Ez most is jo lenne? Telszamot kuldjel legyszives az illes.gabor@freemail.hu cimre.

Tapirka, hivlak ma, hogy megbeszeljuk a talalkozot,

H

Törölt nick Creative Commons License 2003.06.19 0 0 39471
Hauanita, a tegnap megbeszéltek egy részét továbbítottam ügynöknek. Kezdetben hajlott rá, hogy megcsinálja, de aztán aszonta, hogy nem képes rá. Inkább este elmegy és szétfutja magát.
Butch Cassidy Creative Commons License 2003.06.19 0 0 39470
"Fusson ma Mindenki 2 km-rel többet, mint tervezte"

Én 2 km-ért nem indulok el otthonról :))

Előzmény: manager69 (39468)
TÉZÉ Creative Commons License 2003.06.19 0 0 39469
Sziasztok!
Visszatérve az Athéni maratonra a honlapon a következő infokat találtam:
Cím: 137 SYNGROU Ave.
171 21 N. SMIRNI
ATHENS GREECE
Tel.sz.: +30-210 935 18 88
935 84 89
934 81 06
Fax: +30 210 935 85 94
934 29 80

Nálan csak az a probléma, hogy most a munkahelyemen a külföldre irányuló telefon és fax csak a főnök engedélyével és az ő telefonjáról működik.
De ő most a doktoriját csinálja ezért legalább három hétig szabin lesz, addig faxolni egyáltalán nem tudok, csak hazai helyekre.
Kérlek benneteket aki tud az próbáljon meg valamilyen használható infót szerezni, addig míg nincs főnököm.

manager69 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 39468

Tévedtem, 40 lettem , sőt mire átértem a Mászai Jari térre 30 lettem.
Fiatal vagyok, dús hajú(?) és magas (nem magas az nem voltam soha).
Egyébként nem csúfoltuk meg az atlétikát és tök jól is esett a futás, kivéve a sok bogarat. Este már nem kellett sokat enni. Remélem mára eltakarodnak a szigetről, különben valami speckó öltözetben kell rohangálni.
Jó úszást, futást, bringázást, sportolást, napot, stb. Mindenkinek! Fusson ma Mindenki 2 km-rel többet , mint tervezte. Ez honnan jött , nem tudom, de most úgy látszik túlpihent vagyok.
Előzmény: manager69 (39421)
kaktusz7 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 39467
Három kocsira 10 ember. Ebből nem jó kettőt csinálni, már csak azért sem, mert mi nagyon gyorsan vissza akarunk jutni Bp.-re.
Előzmény: -balazs- (39457)
sneci Creative Commons License 2003.06.19 0 0 39466
Hát lehet, hogy lesz majd átúszás, de itten most bringáról volt a szó!:))
És részemről csak egy kis nyaralás lesz.:))
sneci
Előzmény: Chino-San (39464)
Spenót Creative Commons License 2003.06.19 0 0 39465
Jelentem, legyoztem a dinnyet! :)

Lassú Nyíl!
Ahhoz nekem nem csak sok edzesre, hanem logopedusra is szuksegem lenne. :)

Zsazsi!
En probaltam elkerulni az elhangzott temak emliteset, de Neked semmi se szent! :)
Elmeseljem, hogy mit akartal a fagyival es a kezifekkel muvelni? ;)
Szerintem Gekko egesz futas alatt csak pironkodott. :)

Legkozelebb a fontosabb vallasi csoportok tagjai altal nagy mennyisegben vasarolt tartos fogyasztasi cikkek, kornyezetre es a tarsadalomra gyakorolt kozvetett hatasairol fogunk beszelgetni. Ki jon? :)

Előzmény: Lassú Nyíl (39451)
Chino-San Creative Commons License 2003.06.19 0 0 39464
mi van akkor? csak nem Bátúszás? (és ha igen, oda ki jön még innen?)
Előzmény: sneci (39444)
Zsazsi Creative Commons License 2003.06.19 0 0 39463
Hát, akkor elindult a 3.Irontour! A fiúk jól vannak, erőtől duzzadóak és rendkívül elszántak.
Reggel 7-kor egy hideg bányatóban igaz nekem nem lenne kedvem úszni, de ettől (is) különbözünk és ez szép. :o)

Csak lányoknak!!! Ha tudnátok, hogy mennyi jótestű pasi volt fürdőbugyiban, jaaajjj! Ezt merényletnek tekintettem a mai munkanapom ellen! :o)

Előzmény: Zsazsi (39462)
Zsazsi Creative Commons License 2003.06.19 0 0 39462
Aagica Kicsi Szívem! :o)
A gond ismét veled van, természetesen! Rossz honlapot nézel! Itt találj nekem olyan mondatot: www.athensclassicmarathon.gr
A másik, ahogy Lassú Nyíl is írta, egy amerikai utazási iroda, ami szervez utat a maratonra, de meg kell, hogy vegyem hozzá a 10 napos útjukat is.
És még nem tudom kiejteni rendesen amerikaiul, hogy "Oh, my God, look at that!" (A vonatkozó történet hosszabb változatának elmesélése holnap reggel 6-tól a Szigeten futás közben! :o))

Amúgy jól sikerült a titkos találka EVÉS? :o) Gondoltam Rátok a Daubnerben szilvás papucs nézegetése közben. Tényleg én ettem meg az utolsó gombóc somlóit, de mondtam az utánam következő Spenótnak, hogy kérdezze meg a kislánytól, hogy kinyalhatja-e? (Mármint a tégelyt, ti perverzek! :o))

Most megyek is útjára indítom az Irontourt! :o)
Hajrá Csaszi, Ákibá, 066 és minden mazochista!
Nem akarunk szombaton pompom girlök lenni Almádiban egy maraton erejéig?!

rice Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39461
nincsenek titkaim:
eljöttem haza, a volt házmesternek a kezébe nyomtam egy üveg JWRL-t, a csap csöpög felszólítással, aztán felmértem, hogy a hozzánk költöző ismeretlen gyerekek még mindig a lakásomban tartozkodnak, rendeltem 8 pizzát, hogy éhen ne haljanak, aztán elfoglaltam a dolgozó szobát, ami a nappali, megcsináltam pár jelentést, aztán kikisértem a részeg volt házmestert. este fél 10 van, akinek ilyenkor jól esik a futás, no az nem én vagyok. veszek egy jó könyvet és ráalszom:) a futást meg tegyék meg mások:)

rizsa

Előzmény: Hauanita (39458)
Philipcsiga_ Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39460
futás előtt mindig beiktatok még egy kétbetűs kitérőt és akkor már a pulzusmérőm is megy. És ott olyan alacsony értékeket mér mint soha máskor (éjszaka még nem tudtam megmérni). Ma pl. 41 volt (csak az a baj, hogy mindig ezt bámulom és amiért végül is megyek, az nem halad). Csak én vagyok ilyen hülye? Bár ma bemelegítés után is 42-ig lement (hiteles). Ez már nekem is nagyon alacsonynak tűnik.
Spenót Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39459
Ezzel most mit is akartal pontosan mondani? :)

Megyunk bringazni es nyaralunk is kozben. PONT. /en is akarok is nyaralni is kozben is/ Aki meg extremkedni akar az futhat velunk :)

Jo'ccakat!
Elmentem bezabalni egy akkora dinnyet, mint egy strandlabda.
Ha holnap nem irnek, akkor kidurrantam...

Előzmény: rice (39452)
Hauanita Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39458
:)) Mivel töltöd te az időidet, ha se szaladás, se TV-nézés ? :))))
anita.nemmuszájámválaszolni.hu
Előzmény: rice (39456)
-balazs- Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39457
az a gond, hogy nálam is van három ember, gabi, offtopicszilvi és én. Vagyis két kocsira vagyunk hatan. Legyen két kocsi és ez legalább lehetőséget ad még másoknak, hogy a verseny mellett döntsenek.
Előzmény: hurvinek_2 (39378)
rice Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39456
mérhetetlen suttyoságom bizonyítéka, hogy fogalmam sincs, ki az a géza. megmondanám, esküszöm! soha nem titkoltam azokat a tudásomat sem, ami nem éppen nem hoz elismerést:)

komolyan mondom én itt süllyedek el, mert bennem semmi kitartás, egy egészséges izomlázat meg hetek óta képtelen vagyok összehozni. az irodában mindig megeszküszök az életemre, hogy szaladni fogok este, aztán meg jön ez a bazi nagy vihar, elveszik a tornacsukám, anyukám hív, hogy vasasljak ki, és a pizza is mindig megjön. aztán se szaladás, se egészséges testmozág. azért maradhatok?:)

rizsa

Előzmény: Hauanita (39455)
Hauanita Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39455
Üdv!
Nem fogjátok kitalálni, kivel futottam egy légtérben a szegedi Ligetben ma este! Bizony, bizony, magával a nagy BB Gézával (hallod rizsa, már megint egy „sztár”!! :). Bár őneki félbe kellett szakítania edzését mérhetetlen népszerűsége miatt, ott magyarázott egy halom kamasznak. :) Még jó, hogy én nem vagyok ilyen népszerű :)
Bár ma jól jött volna, ha félbe kellett volna szakítanom 9 kilis edzésemet, ami –feltételezem, hogy ne unatkozzak :))– meg volt sépkelve némi fartlekkel. De a legrosszabb pillanatokban elképzeltem magam az enyhe alkonyban sok-sok FB társaságában futni Almádi környékén a Balaton parton, és valahogy leküzdöttem az edzést. És még az eső sem kezdett el ömleni a nyakamba!!
Lassú Nyíl Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39454
Halyrá, Ájrontúr!!!! Mindenek előtt 066, Ákibácsi és Csaszi :-)))
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39453
Nem véletlenül jut eszembe mindig a Promenád a gyönyörbe biciklizős jelenete, ha nőt látok biciklizni... ;-D
Előzmény: rice (39452)
rice Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39452
Spenka, soha nem szerettem, mikor a jó a jobb rovására ment. én a mindig kicsit, de azt sokáig híve vagyok:) kinek kell a nyereg a popsijába, ha az csak fáj. nem akarok bizonyítani. élvezni akarom, hogy tekerek:)

rizsaakiabizonyítástmásrahagyja

Előzmény: Spenót (39450)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39451
Spenót, akkor ideje egy kicsit nehezíteni a dolgokat. Mondjuk mond ki az India legnagyobb költőjének (vers) tartott Rabindranath Tagore nevét;-)
Előzmény: Spenót (39450)
Spenót Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39450
A Balcsi korbe kb. 200km.
Nekem se kellene hozza 4 nap, de ha a gyengebb nem kepviseloit is latni akarjuk, akkor kisebb adagokat kell szervirozni. /Rizsa halvanyan ravilagitott, hogy sok Neki 200km mondjuk 3 napra/
Xoval szerintem aki jonne, az irjon befele ide vagy mailjen es akkor majd kalkulalunk.
/Mehetunk felolem rovidebb turara is ecsetleg egyik hetvegen, de preferalnam a satrazast, mer' az jooooo/

Tokjo HHHt futottunk!
Zsazsival eleg nehez komoly dolgokrol beszelni, pedig en minden tolem telhetot megprobaltam. :)
Rengeteg erdekes dolgot megbeszeltunk. /erre most nem terek ki :)/
Resztavoztunk hegynek folfele es a legdurvabb felszaladas utan is ki tudtam mondani egy szusza, hogy "JanosVitez".

Futas utan Zsazsi megette az utolso adag somloi fagyit a Daubnerben elolem.
Ez elegge feldult. A vadvizen bosszut tallok! :)

Előzmény: SkóT (39441)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39449
Zsazsi, ez a Apostolálóan Greek Tours egy ámérikai utazásszervező iroda, ámérikai árakkal. Persze, ha kéred, biztos megszervezik Neked is;-)
Előzmény: aagica (39440)
rice Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39448
én messze vagyok a mindenkitől, talán azért is, mert az ebédre, rakparton bekebelezett kolbász nem a lábamközt volt, hanem a papirtálcán:) és sokat ront az ájromeneségemen az is, hogy pizzát eszek kettő pofára, de ezen a héten még csak 2 km van a szaladó csukámban. azt sem én tettem bele:)

rizsa

Előzmény: SkóT (39446)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39447
Merész képzettársítások! :-))
Előzmény: SkóT (39446)
SkóT Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39446
Na igen. Itten kérem mindenki futóbolond, de tekerő bolond is?
Asszem Robogónak van igaza. Az FB-k tartják életben a magyar tirathlon életet. :-)
Még pár év és mindenki Ironman lesz és közösen indulunk majd a Spartathlon-on. :-)
Előzmény: iSTVán a dombfutó (39443)
rice Creative Commons License 2003.06.18 0 0 39445
nem hallottad még azt a mondást, hogy lassan tekerj, de sokáig?:)

rizsa

Előzmény: iSTVán a dombfutó (39443)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!