Keresés

Részletes keresés

manager69 Creative Commons License 2003.06.23 0 0 39645

Igen ott valszeg én hibáztam + az az 5 sporttárs, aki szintén nem vette észre, hogy kanyarodni kellene. Futás után 1-2 pohár sör mellett megbeszéltük Dénessel és kiegyeztünk egy döntetlenben.
De azért mégsem ajánlom , hogy engem kövessetek.
Előzmény: ROHAN_ó (39642)
Spenót Creative Commons License 2003.06.23 0 0 39644
Felhivas!

Kinek van kedve hegyre futni?
Lassu, de kellemes HHH futast (t/sz)ervezek. Eredetileg szerdara, de errol meg beszelhetunk. /Zsazsi sajna nem tud jonni/
Kb. 1/2 6-kor kezdenenk. Autoval szallitast vallakok a Kolosy tertol es futas utan is valameddig, ha kivanjatok.

kaktusz7 Creative Commons License 2003.06.23 0 0 39643
ROHAN_ó
Bocs, Mátrafüreden ismerős volt az arcod, csak megzavart, hogy a pult másik oldalán voltál. Csak akkor ugrott be, hogy Te vagy, amikor energikusan köszöntél.
Előzmény: ROHAN_ó (39642)
ROHAN_ó Creative Commons License 2003.06.23 0 0 39642
Kattka!
Ne izgulj, azért a crossfutásokra nem az a jellemző, hogy el lehessen tévedni. Végig ki van szalagozva a pálya és a "kényesebb" helyeken zászlóval integető rendezők állnak. A rajt előtt még el is mondják, ismertetik az útvonalat.

Bocs manager, de kristálytisztán emlékszem, hogy említették az ominózus ösvényen keresztbe fekvő fatörzset és azt, hogy ott kell éles balkanyart venni. Ki is volt úgy szalagozva az a balra elmenő ösvény, hogy csak na!

Az igazsághoz hozzá tartozik az is, hogy nagy ritkán a kedves helybeli jópofik néha leveszik a szalagozást, de még a verseny hajnalán is újra leellenőrzik a szalagozást a rendezők.
Addig nem mennek haza, amig mindenki be nem futott!
:-)))
R_ó

Előzmény: Törölt nick (39529)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2003.06.23 0 0 39641
Megnéztem az "edzéstervemet", amit év elejéncsináltam, ebben júniusra 231 km szerepel, amiből 100 már megvan. A maradék 131 8 napra elosztva alig több 16-nál, meg lehetne csinálni, jó is lenne a Fertő-tó előtti utolsó felkészülésnek...
Ha viszont azt veszem, milyen nehéz volt tegnap (főleg fejben, mert amikor rászántam magam, akkor már - ha 6 percesben is - folyamatosan haladtam), akkor még a 60 km is soknak tűnik erre a hétre.
Ricsi_ Creative Commons License 2003.06.23 0 0 39640
Sziasztok!

Végre sikerült eljutnom egy versenyre (Kékes), ahol sok fb-vel találkoztam. A részletekről egy kicsit később, addig is minden jókat!

iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2003.06.23 0 0 39639
Azért nagyon mélyet nem szerettem volna; zavar a gondolat, ha másnak rémálmokat okozok a váratlan megjelenésemmel... :-))
Előzmény: Törölt nick (39622)
Spenót Creative Commons License 2003.06.23 0 0 39638
Szia!

Majd latogass el a Margitszigetre. Ott szerintem mindent megtalalsz vagy amit nem, azt pedig megkerdezheted.
Futva jossz haza? :)

Emberek!
Ti is ugy erzitek, hogy mar kemenyedik is a futopalya a kulso koron vagy csak en dumaltam be magamnak? /Egy resz van csak, ami szornyen puha/

Előzmény: Runner4Life (39636)
-balazs- Creative Commons License 2003.06.23 0 0 39637
USA-ban laksz, egyetemi csapatban futsz, belebolondultál a futásba. Ez nagyon de nagyon ismerős. Mintha velem is történt volna eccer valami ilyesmi!! Hol laksz, melyik suliba jársz? (Én anno, most már hat éve: NJ, Rutgers) A kérdéseid jók de jó lenne tudni, hogy mit futsz és mit szeretnél a jövőben. (Kilcsiben és percben.) Az is számít, hogy hol laksz majd és mennyire komolyan csinálnád. Heti hét nap kemény edzésekkel vagy munka után ami belefér és időnként egy verseny? A topicon a legtöbben elég szervezetlenül, saját kútfőből meritett edzésterv alapján készülünk. Elsősorban az utcai versenyek dominálnak de van egy elég erős triatlonos, tájfutó és teljesítménytúrázó szekció is. Az olimpia viszont nem gyakran van napirenden. Tudsz magadnak helyet találni itthon csak picit pontosabban kéne tudni, hogy mit keresel.
Előzmény: Runner4Life (39636)
Runner4Life Creative Commons License 2003.06.23 0 0 39636
Hello! Uj vagyok itt es azt se t'om, jo helyre irok-e, de azt 'szem igen. + Mar irtam egy uzenetet, de nem jelent meg a Forumban, szoval vmit elszurhattam. Szoval en egy 20 eves csaj vagyok es az USA-ban elek mar par eve. Itt kezdtem el futni es az egyetemem mezei futo- es atletikai csapataiban, valamint most nyaron egy futoklubnak futok. De vmikor osszel vissza kell koltozzek Bp-re. Viszont semmikepp nem szeretnem abbahagyni a futast. Lehetoleg versenyszeruen szeretnem uzni es nem csak utacai fuatsokon, hanem mezei futasokon es atletika versenyeken is. Itt ez eleg egyszeru, hisz minden sulinak van csapat minden sporthoz. Magyarorszagon nem t'om, mik a lehetosegek erre. En ha lehet csapatban, csapattarsakkal, edzovel, edzesekkel szeretnem uzni ezt a sportot (de min. edzotarsakkal). Nem t'om, erre, milyen lehetosegem van (hisz nem egy olimpiai, elit szintu futo vagyok...messze nem!!!). Milyen klubok, egyesuletek, szervezetek vannak? Milyen versenylehetosegek? Hova fordulhatnek es mit tehetnek? Barki tud segiteni, informacioval sozlgalni, nagyon megkoszonnem! Rakattantam a futasra es nem hiszem, hogy valaha is "lekattanok" es abbahagyom, ezert muszaj megismernem a lehetosegeket magyar terepeken... Koszi!!!!
Runner4Life Creative Commons License 2003.06.23 0 0 39635
...
krisz_ Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39634
Még sehol se nem tartok a visszaolvasással, de ez szemetszúrt!

Üdv.! Te is kaposvári? :))
Merre futsz? Mert ha nagyobb dombokra vágynál, tudnék javasolni... :)))

És most kivételesen elvonulok vízszintbe, mert holnap nehéz napom lesz: újra meló. :((((

Előzmény: amat (39580)
Spenót Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39633
Decsexem meg egyebek. :)
Holnap irok Neked!
Előzmény: rice (39632)
rice Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39632
ilyenkor minden rendes sportember alszik. mit keresel Te itt vazze?

rizsa

Előzmény: Spenót (39631)
Spenót Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39631
Sziasztok!

Mar csak 1 ora van a hetbol, ugyhogy valszeg mar nem futok tobbet ezen a heten. Tehat ez a het osszesen 64.35 km-es lett. :)

Eletem "leghosszabb" hete volt ez!
Reggel nagyon nehezen akarodzott lefutni azt a maradek 1 kort, de sikerult. /csak elkezdeni volt nehez/ Aztan meg usztam is egy jot lazitaskent a Sportusziban.

OFF
A nap megkoronazasakent elmentunk megnezni az Alomcsapda c. filmet. Ha van nalam valami hegyes dolog, akkor tuti, hogy tokonszurom magam. Iszonyat. Kijottunk.
Valaki mondjon mar egy nezheto filmet, mert nem emlexem, hogy mikor lattam utoljara olyat moziban.
ON

Hauanita!

En is gondoltam mar arra, hogy nem kellene tobb orat szoszolni a futassal, de kozben valahogy mindig raveszem magam a lassabb futasra. :)

-balazs- Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39630
Technikáját? Hmm, érdekes, ma futottam a hegyen s valaki mögülem utánam szólt, hogy mennyire csámpásan futok. :)) Amúgy szia, üdv a topicon! :)))
Előzmény: tandf (39629)
tandf Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39629
Kedves -balazs-,
Igazan nincs mit:o))) A BSI-ban a FUTÓ az első!
Egyébkent gratulálok mindenkinek, aki felfutott a Kékesre, s be kell valljam irigykedve néztem az arcokat, a mosolyokat, a "szenvedést", a szenvedést, az érintéseket, a büszkeséget, a hajrát, a kézfogást, az örömöt, a dicsőséget, az órát, az eredményeket, a fotókat ... stb.
Egyébként én többször hallottam, amint a speaker méltatta egy korábbi 800-as futó eredményeit, nagyságát, lenyűgöző technikáját.. :o)))
Z
Előzmény: -balazs- (39610)
Hauanita Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39628
Nektek mákotok van, mert a zenélő kutat valószínű nem nyúlja le két kis kamaszcsaj. De amúgymeg minekis frissíteni 15 kilin? Ami mellesleg csak egy óra? Csak az idő megy vele :))
Előzmény: -balazs- (39623)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39627
Igen, most már vigyáznom kell, mert a végén még kirúg a csapatból. Ezentúl jókislány leszek. :)
Előzmény: Hauanita (39626)
Hauanita Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39626
Tetszett? Akkor jó :))

Az meg jó, hogy nem csináltad, amit akartál, mert ha azt a Felkészülési Tanácsadód megtudta volna... Még jó, hogy nem tudta meg :))) Mostmáraztán óvatosan! :)

Előzmény: Törölt nick (39621)
-balazs- Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39625
Jó hetem volt, elégedett vagyok. 90 kilcsit futottam és kb 1200-1300 emelkedő volt benne. Futottam a Balaton parton, a somogyi dombok közt, a Bükkben, a Mátrában, a Szigeten és a HHH-en. Szépen összevariáltam. :))
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39624
Bakker, nekem meg pont szombatra van pihi előirva. :( Pedig ilyen társasággal biztos ment volna a 15 kili egy óra alatt. :)
Előzmény: -balazs- (39623)
-balazs- Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39623
EDZÉSKIÍRÁS

időpont: szombat
táv: 15km
tervezett idő: 60 perc
helye: Sziget, központi út
rajt: MAC, egy később meghatározandó időpontban
résztvevők: offtopicszilvi, Hiver, 066, -balazs- és bárki más akinek kedve van beszállni

minden résztvevő egyedi emblémázott pólóban futhat
frissítés: ja, az jó lenne
rajtszám: ja persze, meg toronyóra lánccal

gyertek :)

Törölt nick Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39622
iSTVán, ha tudnád, hogy milyen mély nyomokat hagytál...! :)))
Előzmény: iSTVán a dombfutó (39567)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39621
Először is gratula mindenkinek!

Hauanita, megkaptam a cuccot, hát vigyorogtam rajta jó sokat, gondolhatod. :)) Végül szombat reggel tudtam eldönteni (miután némi visszaesést tapasztaltam egészségi állapotomban), hogy mégsem csinálom meg azt a dolgot, amin még a közös edzésünkön töprengtem. De azt hiszem, nem is baj.
Majd még emlékeztessél már a nevezésre jövő hét vége felé, jó?

Mosi

amatőr Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39620
Éljenek a hétvégi futók, versenyzők: kékesezők, kékesutánpluszversenytfutók, és hatványozottan az ájrontúrosok!

Hauanita, ünnepélyesen (vagy szomorúan? :) ) meg kell állapítanom, hogy elhagytál a felkészülésben! :)
16 km hétvégi futásként, ez nagyon szép!

Nekem ezen a vizsgáztatós héten egy db 10 km jött össze tegnap a Városligetben, de még abban sem vagyok biztos, hogy megvolt 10 km, mert 53:35 lett az idő, pedig alig vonszoltam magam. Lelkiismereték azonban a helyismeretükkel állítják, hogy 10 km a két kör plusz háztól házig (tehát eltévedhettem közben :) ).

iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39619
Futottam 15 km-t, odafele nehéz volt, visszafelé méginkább...
Leander Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39618
SKóT
A Normafánál a Jánoshegyi úton tovább haladva el lehet jutni a Budai Edzőtábor és Sportkreációs Központhoz. Persze nem biztos, hogy erről van szó
Előzmény: SkóT (39616)
iSTVán a dombfutó Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39617
Egy próbát megérne, azt is át lehet irányítani...
Előzmény: SkóT (39615)
SkóT Creative Commons License 2003.06.22 0 0 39616
Annyit még tudok, hogy a normafa környékén valami sportpálya, de nem találom a térképen se. Na mindegy, most elindulok és majdcsak lesz valahogy.
Előzmény: iSTVán a dombfutó (39613)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!