Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9773

tudod mi az, hogy félni, félelemben élni? Nem tudod, ezért fröcsögsz itt. Te kis víziós világodban azt hiszed, hogy kis csetepatéval már forradalmat csinálhatsz és Orbánék erre megijednek? Azzal, hogy öngyilkos leszel, vagy felgyújtod magad csak növeled a statisztikát. Ha nem vetted volna észre akkor te magad is láthatod, hogy a jelen rendszerben a rokkant társadalom hányadán áll. Sehogyan se áll!!! Amióta durván, embertelen módon megszigorították a rendszert, elvették az utazási kedvezményeket, meg hagy ne soroljam, hányszor csattant már a hátunkon az ostor, akkor majd kiállunk az igazunkért? Arra nem jöttél rá, hogy a betegek nagyon kis szegmense tud dolgozni, menni ide-oda, a legtöbben örülnek ha egy egészségeset sza.-ni tudnak. Ide olyan emberek járnak akik próbálnak valamennyire képben lenni jogi értelembe, hogy a legfelkészültebben alávessük magunkat a vizsgálatoknak és hagyják meg, vagy adják meg az ellátások valamelyikét. Friss leletekkel, felkészülten várunk a sorunkra, ennél többet nem tehetünk, a törvény ilyen, ezek mentén kell haladnunk. Mi csak alázattal tűrünk, mert nem áll senki mellénk, senki! Politikusok, közéleti személyek, ügyvédek sehol senki, csak kussolnak, lesza.a mindenki a sorsunkat.  Valahol őket is megértem, mert mindenki próbál valahogyan a felszínen maradni, örül ha magának meg tudja valamelyest teremteni a tisztes életet. Reálisan gondolkozz és ne álmodozz, legfőképp ezt az oldal NE erre használd!

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9772

Nyitott kapukat "döngetsz".

Úgy érzem én is és az itt lévő olvasók vagy hozzászólók már szembenéztek a valósággal.

Kénytelenek voltunk.

 

Valaki (sejtem is ki de összemosódnak bennem is) írta, hogy rosszkor lettünk rossz helyen betegek. Vagy hasonló lényeggel fogalmazott.

 

Nekem is volt sok (ötnél több) év külföldi munkaviszonyom és bennem is felmerült annak a lehetősége ne ott indítsak-e el valami leszázalékolást és odáig jutottam, hogy a legtöbb ország nem akarja a külföldi betegeket. Csak egészségesek kellenek nekik - elég nekik a saját beteg állampolgáraikat ellátni. Ha meg valaki tud külföldön annyit dolgozni, hogy ott pár hónapig pár évig elkezdje teljesíteni a rokkantsági ellátások követelményeit, az jó esetben itthon is tudná azt.

 

Németországban olyan nagyvonalúak az ellátások érdemteleneknek is (néhol bíróság dönt a külföldi beteg hazautazásának költségeinek társadalombiztosítási támogatásáról is), hogy a németeknek is tele van a hócipőjük. Fórumaikon olvasom rendszeresen, úgyhogy látom, hogy ilyen is van. És ezt ők se szeretik. Nem is fogják tűrni soká. Nem lenne jó ilyen körülmények közé bekerülni idegenként. Próbálkozni lehet, de van értelme szerinted?

 

Igazságtalan a magyar ellátórendszer. Nagyon. És nem itt akarom ezt megvitatni ezért se írok arról, hogy régen is ez volt a helyzet - nincs új a Nap alatt. Csak most tömegek tapsolnak neki. Egy fecske nem csinál nyarat.

Előzmény: Törölt nick (9771)
hagyma boly Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9770

Előzmény: mithogyan (9769)
mithogyan Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9769

Hoztam neked egy kis tanulmányozni valót, különös figyelemmel a III. 1. bek. "H" pontjára: 

 

http://forum.index.hu/moderaciosAlapelvek

 

Ez sem fog megártani: http://forum.index.hu/felhasznalasiFeltetelek

 

 

 

Ha a fentieket elolvastad, megkérlek, hogy keresgélj itt és hagyj minket végre békén:

 http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?utm_source=fejlec_forum&utm_medium=text&utm_campaign=fejlec 

Előzmény: Törölt nick (9768)
meredis Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9767

Te egyszerűen nem vagy normális! Ennyi.

Előzmény: Törölt nick (9766)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9765

akkor menjél a pitsába külföldre, de ez nem az a topic, ahol ezt megengedheted magadnak..... sztem... menjél trollkodni a poliba....

Előzmény: Törölt nick (9763)
eszter2324 Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9764

köszönöm János a biztatást :)  remélem a hozzáállásuk is más lesz,mint I fokon.... az öreg doktor alig bírt előmászni az asztal mögül,vizsgálat minimális....hogy mire jött ki 34 százalék,fogalmam nincs....nem árulták el  ....mi közöm nekem ahhoz????  :D  van két új leletem,de semmi több...igazából a házi dokit sem érdekli a dolog, itt a beutaló nálam,de az összes betegség nem is szerepel rajta,amiről leletem van...

nálunk nem lehet csak úgy a sűrgősségire menni.... ősszel csak az ügyeletre merészkedtem,vasárnap délután 4kor,a doki akkor kelt fel...már vártunk 3an.... majd csak nem a pcsába küldött,hogy minek mentem oda....meg sem nézett,a panaszok után írt gyógyszert...nem lett jobb...2 nap múlva házi doki...rtg....tüdőgyulladás....még 2 hétig henteregtem...

nem titok a betegség sem : 5 éve túli rák utáni állapot,depresszió szorongással,agarophóbia,csontritkulás,ischias,lumbágó,izomfájdalom,gonarthrozis,meszesedés,porc kopás,gerinc sérv? ganglion kéz háton,májnagyobbodás,presbyopia,háttér retinopáthiával...ez így a nagyja

eszter2324 Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9762

nekem a 69 -ről jut több dolog az eszembe  :D

Előzmény: Törölt nick (9754)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9761
Ha még emlékeztek valakire, mi van spicivassal? Sokat írt a jogi fórumra és már nincs weblapja sem.
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9760

miatta kaptam, illetve kértem törlést tegnap..... nem vagyok régóta, így engem nem, de a szebbik írásomat szerencsére eltettem egy másik fórumra :D :(

Előzmény: Ircsi57 (9755)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9759
Miért, ő ki?
Ruth22 Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9758

Már letiltottam a hozzászólásait, nekem is eszembe jutott valaki..., de lehet, hogy nem csak egy ilyen eset van a világon.

Előzmény: Ircsi57 (9755)
hagyma boly Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9757

de,  csak hagyjuk a témát !

Előzmény: Ircsi57 (9755)
Ruth22 Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9756

de

Előzmény: Ircsi57 (9755)
Ircsi57 Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9755

Titeket nem emlékeztet valakire "nyitott szemmel" itt a fórumon?

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9754

Erről a 34-ről a mennyi-mi mennyi vicc ugrott be:

 

A kapitány felmegy a hajóhídra, és leszól a gépháznak:
- Mennyi?
- Harmincnégy!
- Mi harmincnégy?
- Mi mennyi?

 

Hasonló tartalommal történhetett a komplex minősítésed is :(

És ez már nem ilyen vicces sajnos.

Előzmény: eszter2324 (9743)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9753

És milyen jellegűek az eü problémáid, ha nem indiszkrét a kérdés?

Úgy értem, hogy több szervrendszert érint?

Előzmény: eszter2324 (9750)
Zöld János Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9752

Eszter!

 

A II. fokú orvosi nagyon korrekt, nagyon rendesek.De vinni kell friss orvosi papírokat, azt nem bírálják felül, mert nincs joguk, el kell fogadni.

Javaslatom: vitesd be magad a sürgősségire, a kezelő orvosoddal megbeszéled, mit is szeretnél, megírja a papírokat és viszed. Ennyi!

Máskülönben orvoshoz nem jutol el, mert hónapokig kell várni az előjegyzésre.

Megér 1 napot és minden rendben, hidd el, II. fok teljesen más, mint az I fokú orvosi, ott a cél, minél több embert egészségesnek nyilvánítani. Szerintem még prémiumot is kapnak, ha kiszórják az egészségesek táborába, tehát nagyon  szemetek.A II fok tuti !!!

hagyma boly Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9751

eszter !

 

 

A betegségeidet feltüntették, hogy mit vettek figyelembe ?

Előzmény: eszter2324 (9749)
eszter2324 Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9750

elég 1 mondattal indokolni,hogy : fellebbezési jogommal szeretnék élni,mivel nem értek egyet az elsőfokú határozattal...ennyi... ezt nekem is úgy súgták  :)

eszter2324 Creative Commons License 2014.05.07 0 0 9749

van két új leletem,de semmi extrát nem viszek.....az első fok egy nagy 0-a volt....még viccnek is,nem beszélve arról,hogy nem részletezték százalékosan,csak az össz egészségkárosodást írták....hát kíváncs vagyok...majd megírom a másodfok élményét is  :))

Előzmény: Törölt nick (9744)
Ruth22 Creative Commons License 2014.05.06 0 0 9748

Kedves Rokkant42, Ti is Pécsre jöttök?

Előzmény: rokkant42 (9741)
Ruth22 Creative Commons License 2014.05.06 0 0 9747

Még kérlek: hány éves vagy, ha nem titok, soroson voltál? Mennyi volt a csúszás, mert nekem 1 évet mondtak.

Előzmény: bv51 (9736)
Ruth22 Creative Commons License 2014.05.06 0 0 9746

Kedves BV, köszönjük :-) Nagyon hasznos. És aktuális :-/

Előzmény: bv51 (9732)
Törölt nick Creative Commons License 2014.05.06 0 0 9745

Amúgy a határozatban nem írják le, hogy össz. szervi 34 százalék miből tevődik össze?

Akkor hogyan tudsz, vagy mit tudsz megfellebbezni?

Törölt nick Creative Commons License 2014.05.06 0 0 9744

Kedves Eszter!

És vannak új leleteid?

Mit viszel a másodfokra?

 

eszter2324 Creative Commons License 2014.05.06 0 0 9743

hát én nem tudom,mert I fok után,a fénymásolt leleteket vissza adták.. utólag meg nem tudták megmondani,hogy miből is jött össze az össz szervi 34 százalék egészség károsodás...ez azért vicc

Előzmény: bv51 (9732)
eszter2324 Creative Commons License 2014.05.06 0 0 9742

Győrben úgy tűnik elég gyorsak...márc 7én voltam első fokon,amivel nem értettem egyet,másod fok május 9....hát kíváncsi vagyok....

rokkant42 Creative Commons License 2014.05.06 0 0 9741

Kedves bv51!

 

Soros vizsgálatnál mennyi volt a csúszás?

A férjemnek 2013. áprilisában kellett volna menni ,de még nem kaptuk meg a behívót!

Egyébként nekem is volt már fellebbezésem kb 3 éve és tőlem is csak az új pappírokat kérték.  

Előzmény: bv51 (9732)
prokics Creative Commons License 2014.05.06 0 0 9740

Helló!

Köszönöm kérdésed, megvagyok.

Minden nap megnézem a beírásokat, csak a """"kampányban"""" nem akartam részt venni.

Egyébként kb. egy hónapja írtam ide, hogy több mint egy év a gk.súlyadó elintézése,

(súlyos mozgáskorlátozott vizsgálat) legalább is nekem.

Még 1x köszönöm.

 

 

 

A többieknek csak annyit. Nem ismerjük egymást Mithogyannal, de szép tőle hogy érdeklődik egy másik sortársa iránt.

 

További jó fórumozást!

Előzmény: mithogyan (9737)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!