Keresés

Részletes keresés

[fidelio] ennio Creative Commons License 2006.07.06 0 0 186
Kedves Kristóf, Irígyellek azért, hogy képes voltál ennyi időn keresztül tisztán tartani a nevedet itt a Fidelio fórumon! Ez ITT nem sokaknak adatik meg... Minden elismerésem ezért! Azt hiszem, meg van a "titkod": SOKAT kell koncertezni és legfőbbképpen JÓL! Üdv.: Egy szinte ismeretlen komponista
[fidelio] cisz-moll Creative Commons License 2006.07.06 0 0 185
Kedves Kristóf, szerintem jól döntöttetek, hogy a VB döntő miatt áttettétek a koncertet, mert a férfiak bizony egy komolyzenei koncertről még lemondanak, de egy olasz-francia döntőről már nem :-) Köszönjük az értesítést!! Kedves Faery, a tiédhez hasonló okból én is megkönnyebbültem, ugyanis a hétvégét festéssel, mázolással töltjük, és sajnos nem tudok elmenni egyetlen, akár általam javasolt koncertre sem jó pár napig :-( Így viszont nagyobb esélyem van rá, hogy eljutok STD és Kristóf koncertjére. Iván, csak nem rossz volt a tökfőzelék, hogy ily morcos vagy? :-DD Egyébként se bántsd Kristófot, mert harapok! Vagy ami még rosszabb, újra el kezdek ömlengeni :-) Melyiket választod? :-DD
[fidelio] ennio Creative Commons License 2006.07.06 0 0 184
Ivan, VESZÉLYESEK ezek a Profik! - kacsint -
[fidelio] nemtom Creative Commons License 2006.07.06 0 0 183
183 Jobb, ha Kristófot nem nézed hülyének (csak segíteni próbálok).
[fidelio] faery Creative Commons License 2006.07.06 0 0 182
Én viszont megkönnyebbültem... Vb-től függetlenül sem tudtam volna elmenni, és örömmel várom az új időpontot!
[fidelio] ivan kozlovsky Creative Commons License 2006.07.06 0 0 181
Hopp. Ez csak így megy, hogy gondoltok egyet és nincs koncert?
[fidelio] BK Creative Commons License 2006.07.06 0 0 180
A koncert sajnos "eltolódik" technikai okok miatt... (vb-döntő) Én úgy tudtam a koncert 6 körül lesz és a döntő meg 9-kor, de Dani meg nem tartotta ennyire számon a döntő időpontját. Végülis úgy döntöttünk, hogy elhalasztjuk a koncertet. De örülök, hogy ennyire számon tartotok:-) Mindenképp szólok amint tudom, hogy mikor lesz.
[fidelio] cisz-moll Creative Commons License 2006.07.05 0 0 179
Egy kis korrekció - az utolsó darab helyesen: Bach: E-dúr hegedűverseny Aki tud, jöjjön!
[fidelio] cisz-moll Creative Commons License 2006.07.05 0 0 178
Egy jövő vasárnapi ajánlat, aki tud, jöjjön, nagyon jó programnak ígérkezik! Somogyi-Tóth Dániel és BARÁTI KRISTÓF Bach-hangversenye 2006. július 9-én, vasárnap este 7 órakor a budaörsi evangélikus templomban (2040 Budaörs, Szabadság út 75.) Műsor: G-dúr prelúdium és fúga d-moll partita a-moll concerto d-moll toccata és fúga D-dúr hegedűverseny
[fidelio] faery Creative Commons License 2006.06.15 0 0 177
A legjobbakat mindkettőtöknek! További tervek, koncertek, lemezek?
[fidelio] cisz-moll Creative Commons License 2006.06.15 0 0 176
Sziasztok! Ezúton is gratulálok Mikó Szilvinek és Baráti Kristófnak a tegnap nyújtott csodálatos játékukért a ZAK-on, Szilvia diplomakoncertjén!!!! Azt hiszem, a vastaps önmagáért beszélt :-) Szilvia kitűnő zongorista, a Scarlatti szonátákat mély átérzéssel, a Ravel darabot virtuózan játszotta, de az igazi csúcspontot számomra a Kristóffal közösen előadott Debussy szonáta jelentette és a szünet utáni Chopin h-moll szonáta! Ez utóbbi két mű hatása alatt voltam még sokáig, köszönöm még egyszer Nektek a csodálatos estét! Kristóf hihetetlen érzékenységgel és szenvedéllyel játszik, amikor becsukva hallgattam a Debussy szonátát, úgy tűnt, mintha a hegedű egy életre kelt, önálló lélek lenne... Nem mindennapi élmény volt. Szilviának külön gratulálok a lenyűgöző megjelenéséhez, a fellépőruhája telitalálat volt, ezt többen megállapítottuk a nézők közül :-)
[fidelio] faery Creative Commons License 2006.05.19 0 0 175
[176] :))) - illedelmesen lesütöm a szemem - :)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.19 0 0 174
Kölcsön füllel könnyű (?) hallgatni...
[fidelio] faery Creative Commons License 2006.05.19 0 0 173
[173] Kedves TothS, igazad van a Mozart-szonátával kapcsolatban, és van egy fültanúm, hogy én is ezt mondtam ott helyben ... :)))
[fidelio] NZs Creative Commons License 2006.05.19 0 0 172
Én a tetszésre értettem, hogy dettó :-)
[fidelio] TothS Creative Commons License 2006.05.19 0 0 171
Én is ott voltam a tegnapi koncerten, mint általában, ha Kristóf játszik. Sajnos elég kevesen voltunk, mivel pl. a Fidelio műsorprogramjában sem szerepelt koncert. Egyetértek a gratulálókkal és azzal is, hogy azért a Mozart szonátát senki nem dícsérte. Ebben szerintem túl nagy volt a kontraszt a hegedű és a zongora között, amit - főleg a második tételben - Kristóf próbált korrigálni, így egy kicsit "önmaga alá" kényszerült. A többi - főleg a Brhams scherzo - mindent helyre tett és számomra Kristóf továbbra is a "LEG-ek" közé tartozik. Köszönöm és gratulálok!
[fidelio] faery Creative Commons License 2006.05.19 0 0 170
cvet, NZS: hallgassátok vissza a Bartók műsortárából! Sőt, le is tölthető. http://real1.radio.hu/bartok.htm Itt már csak meg kell keresni a máj. 18-i, 18 órai anyagot... :))) Kristóf, tegnap élőben, ma írásban: bravó, bravó, bravó! És várjuk a sűrű időszak kifejtését! :-))) Hogy áll a lemez ügye?
[fidelio] NZs Creative Commons License 2006.05.19 0 0 169
Dettó.
[fidelio] cvet Creative Commons License 2006.05.19 0 0 168
Sajnos csak Brahmsnál kapcsolódtunk be a közvetítésbe, de hegedűtanonc fiam innentől teljesen odavolt, a felkiáltásait és elismerő metakommunikációját sajnos nem tudom itt közvetíteni, annyit mondott: Ezt érdemes volt hallgatni! Én pedig annyit fűzök hozzá: rádióhallgatóként is köszönjük!
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.19 0 0 167
Kedves Kristóf, nagyon örültem, hogy ott lehettem tegnap a Márvány teremben - remek műsort játszottatok, művész nő és művész úr! A Schumann szonáta és a Brahms scherzo tündökölt, zengett, s a Bazzini után következő lelkes és felszabadult bravózás mindent elmondott, amit elmondhattunk köszönet, elismerés és éljenzés képpen. Köszönjük mindkettőtöknek, és szeretettel várjuk az újabb koncerteket.
[fidelio] BK Creative Commons License 2006.05.19 0 0 166
[165] Köszönöm!:) [166] Szívesen:-) Bocs, hogy elhanyagoltam a fórumot de nagyon sűrű időszak lett ez... Majd kifejtem:-)
[fidelio] faery Creative Commons License 2006.05.18 0 0 165
Ma! Ld. [164]
[fidelio] debut Creative Commons License 2006.05.17 0 0 164
Koszonom!
[fidelio] NZs Creative Commons License 2006.05.17 0 0 163
Boldog szülinapot, Kirstóf! :-)
[fidelio] faery Creative Commons License 2006.05.14 0 0 162
Közeledik Kristóf koncertje a Márványteremben: május 18. csütörtök 18.00 Fiatal művészek pódiuma - Baráti Kristóf hegedül, Mikó Szilvia zongorázik Mozart, Schumann, Debussy, Brahms, Bazzini
[fidelio] faery Creative Commons License 2006.05.13 0 0 161
NZs, én is egyfolytában olyasmin csodálkozom, mint amit az utolsó két sorodban írsz. Hol vannak a fülek??? Utólagos engedelmeddel átviszem a fidelio topicba.
[fidelio] NZs Creative Commons License 2006.05.13 0 0 160
Hát ez a Bartók rádiós koncert már megint nagyon ott volt... :-) Ja, amúgy, hogy a régebbikre válaszoljak: a Gotovac darab érdekes volt, de valahogy egy Magyar Képek jobban tetszett volna, akár milyen rossz a karmester (érdekes módon nekem Letonja úr hibái ellenére nagyon tetszett...) Amúgy rossz pont a fidelionak, hogy a PFZ uccsó két pesti koncertjéről (erről a BK-sról, ill. a Bartók Brácsaversenyesdisről) semmi kritika nem íródott... Vajon miért?
[fidelio] faery Creative Commons License 2006.05.13 0 0 159
Figyelem, ma este Kristóf játszik a Bartókon ! 19.45: Muzsikáló Európa Osztrák Hét Muzsikáló Európa A Weiner-Szász Kamaraszimfonikusok sorozata Vezényel: Rohmann Imre Közreműködik: Baráti Kristóf - hegedű Osztrák est 1. Mozart: F-dúr divertimento K.138., 2. Schubert: a) d-moll menüett, b.) A-dúr rondó hegedűre és zenekarra (Baráti Kristóf) Ráadás: Schubert-Ernst: A rémkirály (a dal átirata szólóhegedűre - Baráti Kristóf) 3. Dehmel: Megdicsőült éj (Keresztúry Dezső fordítása (Latinovits Zoltán) 4. Schönberg: Megdicsőült éj (22-es stúdió, február 14. - részletek)
[fidelio] boito Creative Commons License 2006.04.13 0 0 158
Kedves NZS! Az Újvilág - szimfónia hogy tetszett? Összességébn szerintem jó volt, de néhány nagy hiba azért volt benne. Alapvetően nagyon elégedetten távoztam a koncertről. a Gotovac darab nem volt rossz, nyitottnak kell lenni az újdonságokra.
[fidelio] faery Creative Commons License 2006.04.13 0 0 157
... és nem az-e a legfontosabb? :))) A többi csak szó, szó, szó...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!