Keresés

Részletes keresés

moonlightbp Creative Commons License 2004.11.05 0 0 176

Ismer valaki erotikus masszázst nőknek és tudna vkit ajánlani?

Előre isköszönöm!

billboy Creative Commons License 2004.10.30 0 0 175
Add meg a telszámát lsz. Köszönöm
Előzmény: Casanova007 (174)
Casanova007 Creative Commons License 2004.10.29 0 0 174
Dolgozik még most is... kell a száma?
Előzmény: ildike33 (173)


ildike33 Creative Commons License 2004.10.29 0 0 173

Sziasztok!!!

Örömmel láttam,hogy ismét felfedeztétek ezt a topicot:-)

Azt a Feri nevü masszőr srácot én is ismerem sőt próbáltam is már jónéhányszor.

Hát nem semmi a pasi keze!!:-)

Sajnos már nem tudom az elérhetőségét de ha tudja valaki meglátogatnám vagy házhoz hívnám!

billboy Creative Commons License 2004.10.29 0 0 172
Kedvcsinálóként berakom...
billboy Creative Commons License 2004.10.29 0 0 171
Én igazából segítséget szeretnék kérni: Tudsz- e ajánlani olyan masszört, aki megbízható, jó, diszkrét és erotikus masszázst nyújt hölgyeknek? Egy hölgyismerősömet szeretném meglepni. De ne valami tahó, vagy az erotikus masszázst túllépő faszi legyen! ( Bocsde itt illik pontosan fogalmazni) Esetleg a Feri dolgozik még?
Előzmény: Casanova007 (170)
Casanova007 Creative Commons License 2004.10.29 0 0 170
Első erotikus masszázsélményem 1999-ben volt, és olyan jól sikerült, hogy azóta teljesen rászoktam. Az egész úgy indult, hogy kondizni járok rendszeresen, és amit a végén a nyújtásból elbliccelek, azt szoktam kimasszíroztatni. Egyik kedvenc masszőröm, Feri ajánlotta, hogy próbáljam ki a masszírozásnak az erotikus változatát is, de mivel Ő ilyet kizárólag csak hölgyeknek végez, ezért egy nekem egy hölgyet ajánlott: Juditot. Judit kedvesen fogadott, sikerült feloldania a kezdeti zavartságomat, a félhomály és a hason való kezdés is segített. Ugyanis meztelenül kellett felfeküdni. Judit közben levette a felsőjét, és tangában kedvesen masszírozni kezdett. Kellemesen beszélgettünk közben, mikor fél óra elteltével kért, hogy nyissam szét a lábaimat. Ami ezután történt, az hihetetlen komoly élvezet volt. Olyan simogatást tartott a zacskómon, heréimen, ánuszomon, seggemlyukán, amit előtte soha nem éreztem!! Azóta is csak ritkán tudták megközelíteni mások. Fordulás után már nem engedte el a farkam és ez tartott az elélvezésig. Kb. 10 percen keresztül. Utánna letörölt, majd folytatta a masszázst. Azóta persze már tudom, hogy ebben a műfajban az egyik legjobb hölgynél voltam, meg is köszöntem Ferinek. A hölgy egyébként élvezi is amit csinál, nem volt gond, hogy a kezem is elkalandozott masszázs közben. Sex egyébként nincs, de ez csak fokozza a jó érzést.
andrzej Creative Commons License 2003.08.07 0 0 169
Rendben, várom.
Előzmény: KingFrank (168)
KingFrank Creative Commons License 2003.08.01 0 0 168
emailben válaszolok.
Előzmény: andrzej (167)
andrzej Creative Commons License 2003.08.01 0 0 167
OK, de lehet egyebet is tudni róla?
Előzmény: KingFrank (166)
KingFrank Creative Commons License 2003.08.01 0 0 166
aki erotikus masszázst igényel, írjon az istar-act@freemail.hu címre.
andrzej Creative Commons License 2003.07.31 0 0 165
RubberDuck, esetleg e-mailben megoszthatnád velem a helyet. Eddig sajnos csak pocsék és még pocsékabb erotikus masszázzsal találkoztam. Pontosan olyat keresek, ahol első helyen a masszázs áll, és a végén egy kis erotika.
Előzmény: Törölt nick (163)
intimo Creative Commons License 2003.07.31 0 0 164
hol lehet ilyen masszázsra jelentkezni?
Törölt nick Creative Commons License 2003.03.18 0 0 163
Új erotikus masszőzökre én is mindig kapható vagyok, ha valaki tud jót ajánlani, mivel igencsak válogatós vagyok. (Van rendszeres helyem, de hátha van még jobb ...)
Én tényleg a masszázs felől közelíteni meg a dolgot, számomra az erotika a bónusz!
Madárjós Creative Commons License 2003.03.18 0 0 162
Közben egy kicsivel többet tudtam meg. Árat már tudok mondani, ha érdekel, esetleg konkrét személyt is tudok ajánlani.
Előzmény: Violetta25 (142)
Madárjós Creative Commons License 2003.03.17 0 0 161
Küldöm a fremilles címedre !!
Előzmény: zebrina (159)
herélő Creative Commons License 2003.03.17 0 0 160
Hölgyek, urak, szex

Téma:
Első erotikus masszázs élményem
Szerintem a topic erotikáról szól.
Akit nem érdekel az erotika, illetve inkább
irritálja,agresszív,cinikus megnyílvánulásra készteti, AZ HÚZZON EL A JÓ BÜDÖS FRANCBA!
"Verje a saját farkát csalánnal."
Hónapok óta rendszeresen olvasom a
hölgyek,urak,szex - fórumait,
de soha nem a topic témájáról van szó,
hanem csak cinikus,agresszív,dilettáns,infantilis,
akarom mondani dedós,gyerekes hozzászólásokról.

Természetesen tisztelet azoknak, kb. 20%-nak
akik igyekeznek a topic címéhez alakítani a tartalmat.
Aki ilyen idétlen, témához nem illő "hehehe","ugyan már",stb. hozzászólásokra képes,az még szerintem soha nem volt egy igazi nővel,aki megtanította volna az erotikára.

HERÉLŐ

zebrina Creative Commons License 2003.03.16 0 0 159
Hehe, erotikus masszázsról nekem is az jut eszembe, akkor nekem is szólt?

Madárjós, megadnád az icukádat? :O)

Előzmény: Madárjós (158)
Madárjós Creative Commons License 2003.03.16 0 0 158
. . . és nem a masszázs.
Madárjós Creative Commons License 2003.03.16 0 0 157
Szvsz azoknak, akiknek az erotikus maszázsról rögtön a szex jut eszébe. :-))
megyebiro Creative Commons License 2003.03.16 0 0 156
Saját magának.
Előzmény: zebrina (155)
zebrina Creative Commons License 2003.03.16 0 0 155
Ezt kinek írtad?
Előzmény: nyuszilimuszili (154)
nyuszilimuszili Creative Commons License 2003.03.16 0 0 154
Nem szép dolog így gúnyolódni. Azt hiszem ti nem vagytok tisztában az erotikus masszázs fogalmával, vagy egyszerüen arról van szó, hogy az interneten mindenkinek csak gonosz és cinikus megnyílvánulása van. Az erotikus masszázs ugyanis nem kéjencek számára alkalmazható hanem vannak olyan hátrányos helyzetben lévő férfiak és nők, akiknek nem adatott meg a párkapcsolatnyújtotta rendszeres szexuális élet. Valahogyan nekik is van joguk a kielégüléshez. Az erotikus masszázs segítségnyújtás és gyógyításként is felfogható Nem kéne tehát, hogy gunyoros cinizmussal illessétek ezt a topicot és ezzel együtt azokat a nőket és férfiakat, akiknek valóban igénye van az erotikus masszázsra. Ezzel együtt sértegetitek és leértékelitek a masszőrt is és nem utolsó sorban az erotikát is. Lehet, hogy nektek is ki kéne már próbálni az erotikus masszázst, hogy megtapasztaljátok, milyen jó, milyen megnyugtatást és kiegyensúlyozott lelkinyugalmat biztosít.
zebrina Creative Commons License 2003.03.15 0 0 153
El se vesztem... (szempillarezegtetés)
Előzmény: Madárjós (151)
Sheme Creative Commons License 2003.03.15 0 0 152
Beajánlhatlak Kalocsára. Ugyan nem a (s)masszőrökhöz. A csajok úgyis ki vannak éheztetve!
:)
Előzmény: Törölt nick (1)
Madárjós Creative Commons License 2003.03.15 0 0 151
Előkerültél elveszet gyermek ?? :-))
Előzmény: zebrina (150)
zebrina Creative Commons License 2003.03.15 0 0 150
Ilyen topik például a következő:

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9026629

Szvsz mindenki örülne, ha felhoznátok a
topikot... :O))

De ha rákerestek a "masszázs" szóval, még több is feljön, ami iyesmivel foglalkozik.

Előzmény: masszőrpár (149)
masszőrpár Creative Commons License 2003.03.15 0 0 149
Helló!
Mi egy masszőr házaspár vagyunk, most regisztráltuk magunkat, mert úgy gondoltuk, hogy nyitnunk kéne egy (betekintés az erotikus masszázs birodalmába) című topicot. Mindketten orvosi masszázst tanultunk, de később az erotikus masszázs technikákat is elsajátítottuk. úgy látjuk, mindenkit nagyon izgat ez a téma, ami nagyon jó, hiszen nincs jobb szerető annál, aki valamilyen szinten szexuális kultúráját némi erotikus masszázsfogások megtanulásával is fűszerezi.
Az említett topicból férfiak és nők egyaránt megtanulhatnák az erotikus masszázsfogásokat és mentális technikákat, így nem kell feltétlenül erotikus masszőrhöz menni. Kölcsönösen nyújthatnának egymásnak erotikus masszázst, ha csak nem az a cél, hogy új extraszexuális ingerkeresés szempontjai miatt új partnertől új ingereket várnak el.
Madárjós Creative Commons License 2003.03.15 0 0 148
Az átlagozást nem sértésnek szántam csak ténymegállapitásnak. És igaz, hogy nem ismetr itt senki senkit, de a reakciók azért néha önmagukért beszélnek...
Előzmény: Törölt nick (145)
CaptainMyCaptain Creative Commons License 2003.03.14 0 0 147
nyuszilimuszili:
Bocs, hogy csak most felelek :)

Azt értettem ellazító masszázs alatt, hogy totális K.O.
Azaz, a tökéletes comfortable numb (kellemesen elernyedve) érzése...
Vagy minden masszőr erre törekszik igazából?

CMC

Előzmény: nyuszilimuszili (126)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!