Keresés

Részletes keresés

artur66 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 107
Először is nem lehet nagyobb 500 kB-nál, mert nagyobbat az index nem enged fel.
Új kép, tallózás gombra kattintva megkeresed, dupla klikkel kijelölöd, utána a feltölt gombra kattintassz, várod és ha alól kicsiben megjelent, egyszer megnyomod a beszúr gombot:-)
Előzmény: Sol Durka (106)
Sol Durka Creative Commons License 2007.11.28 0 0 106
Nekem is volna vigyori meglepim, de nem tudom hogy kell képet feltenni. Hogy kell? Ildikó
artur66 Creative Commons License 2007.11.28 0 0 105
Azt hittem, megleplek valami jóval, erre te leptél meg engem:-(
Előzmény: Herb Atea (103)
Herb Atea Creative Commons License 2007.11.27 0 0 104
(Töröltettem a linkes hozzászólásomat, ha valakinek kell S. zene, magánba' keressen,)
Herb Atea Creative Commons License 2007.11.27 0 0 103
Az idézett videót a honlapomról szedték le.
http://herb.vorbis.hu/video
Előzmény: artur66 (102)
artur66 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 102
Herbnek és mindenki másnak, aki szereti...:-)))
artur66 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 101
Különben meg, az egész lemez fantasztikus (szvsz), kicsit blues-os, kicsit love, kicsit happy és mégis melankólikus(persze a tőle megszokott rockos hangvétellel karöltve)... Aki tudja, hallgassa meg...!
artur66 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 100
Utólag is, kösziii.....:-))))))))))))
Előzmény: Herb Atea (99)
artur66 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 98
Mielőtt még megköveznétek: még csak most megyek a sörért:-))))))))))
artur66 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 97
artur66 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 96
<a href="http://www.youtube.com/watch?v=7yoGTVzgow8" target="_blank">Bocsi:-)))</a>
artur66 Creative Commons License 2007.11.27 0 0 95
Gyerekek!
Meg van a gyaxi vizsgám! Igaz, nagy harc volt, mert a gép tototál szar volt és így csak olyan jó 3-as kürül van, de a kezdeti elkeseredettségemet csak felváltotta a "happy" és mostmár tudok neki örülni!( mégha ettől sokkal jobb is vagyok!:-)
Úgyhogy küldök most nektek is egy kis ilyet:-)
ARTUR
artur66 Creative Commons License 2007.11.25 0 0 94
Ez viszont tetszik:-)
Ildikó! Örülök, hogy mégis csak sikerült regisztrálnod és megjelentél. Még nem tudom kire is gondolsz, de ha úgy van, ahogy írod, akkor úgy is megismerjük...
Most egy kicsit hanyagollak benneteket, mert a jövő héten vizsgáim vannak és arra készülök.
De utána jövök és bepótolom!!!:-)
Addig üdv és jó egészséget, szép napokat mindenkinek és ne depiizzetek, mert annak soha sincs jó vége (értelme meg még annyi sem:-)
Üdv:
ARTUR
Előzmény: Kacib (93)
Kacib Creative Commons License 2007.11.25 0 0 93

Csak egy adalék, a moderátori tevékenységhez. Néhány napja olvastam ezt az idézetet egy másik fórrumon. Ez jól jellemzi a mai állapotokat. Mind az SM fórumokon, mind az egész alapítványi kuszaságokban. Mégegyszer leszögezem, hogy soknak tartom az allapítványok, szervezetek számát. A sok bába közt elvész a gyermek. Esetünkben a beteg.

 

És íme arról a bizonyos fórumról kitörölt idézet. (érdekes módón egy másikon is megtaláltam, de ott nem találták sértőnek.) Ma is ott van. Ott tudnak olvasni a sorok között is.

 

Hans Cristian Andersen: A teáskanna

Volt egyszer valahol egy rátarti teáskanna. Majd felvetette a büszkeség, mert finom porcelánból égették, mert hosszú csőre és széles füle volt, méghozzá elöl a csőre és hátul a füle. Ez egész ritka dolog, emlegette is a teáskanna, hacsak tehette. Hanem a födeléről nem beszélt soha. Tudta, mért nem: a födele törött volt, s ha megragasztották is, csorba maradt. Minek beszéljen hát az ember a hibáiról, mikor azt úgyis megteszik helyette mások? A csészék, a tejszínes kancsó meg a cukortartó - a teáskészlet többi tagja - úgyis többet gondolnak csorba födelére, többet is beszélnek róla, mint szépen ívelő füléről és pompás csőréről. Ezt a teáskanna nagyon jól tudta. - Ismerem őket! - sóhajtotta. - Ismerem a hibáimat is, be is látom, s éppen ezért vagyok szerény és alázatos. De hát nemcsak hibái - erényei is vannak az embernek. A csészéknek fülük van, a cukortartónak födele, de nekem ez is, az is, s ráadásul még valami, ami nekik nincs: csőröm. Ezért vagyok én a teásasztal királynője. A cukortartó és a tejszínes kancsó inkább csak a jó ízlést szolgálja, de az adakozó, az uralkodó én vagyok. Áldás lehetek a szomjazó emberiségre! Az ízetlen forró víz bennem dolgozza fel zamatos itallá a kínai leveleket.

 

 

Sol Durka Creative Commons License 2007.11.25 0 0 92
Persze, hogy nem akarsz, mert nem is tudsz kedves Bea. Artur ismeri, ezért nem írtam le kedves közös barátunk nevét, aki NEM az, akire garantáltan gondolsz. Ha már a paraoinát említetted... Ildikó
Előzmény: beanagy (91)
beanagy Creative Commons License 2007.11.25 0 0 91
Itt tudod megnézni az akkori moderátori üzenetet http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=50310746&t=9122986 
beanagy Creative Commons License 2007.11.25 0 0 90

Kedves Ildikó!

 

Nem közös barátotok szellemi aknamunkája miatt törölték a fórumot anno.  Másnak nem tetszett a fórum, nem akarok nevet említeni.

 

Nem lehet, hogy kicsit paranoiás vagy?

Előzmény: Sol Durka (88)
Kacib Creative Commons License 2007.11.25 0 0 89

A remény hal meg utoljára.

 

Előzmény: Sol Durka (88)
Sol Durka Creative Commons License 2007.11.25 0 0 88
Mélységesen egyetértek az előttem szólóval! Mellesleg kíváncsian várom, egyesek mikor kezdenek aknamunkába, hátha ismét törlik ezt a fórumot.

Artur barátom, ne sirasd kedvenc közös barátunkat, már megjelent a szellemi kistesvérkéje, aki imád minden netes piactéren magamutogatni. Csak idő kérdése mikor fedezi fel ezt a számára szűz területet...
Ildikó
Kacib Creative Commons License 2007.11.23 0 0 87

és még te is belém akadsz!......:-)))))) Ezt nem értem

 

 

Olyan nincs, hogy két hasonló gondokkal küzdő embert ne lehetne kibékíteni.

 

Én ugyan nem tudom, hogy kikről beszélsz, de próbálta már ezt valaki.

 

 

Előzmény: artur66 (86)
artur66 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 86
Na még mielőtt végképp félreértenél(mint ahogy az eddig is így történt), megpróbálnám kifejteni bővebben:
"Két olyan sm fórumot is találtam az elmúlt hetekben ahol csak egyes emberek véleménye számít, és nem tűrik ha valaki ellent mond."- na én jónéhány ilyennel találkoztam már az elmúlt pár év alatt...!!!
".........,hogy legtöbbjük nem a betegek, hanem a saját érdekeiket képviselik."- más fajtát sajnos én sem ismerek:-(
"Több mint 30 éve vagyok SM beteg, tudom, hogy miről beszélek. "- -én ugyan nem olyan régen, csak kb. 22 éve..., de szerintem én is...:-)
"Jó volna ha kevesebb szervezet volna, de azok hatékonyabban működnének."- ebben maximálisan igazad van, de mindaddig megoldhatatlan, amíg két "sorstárs" (aki jó pár éve ismeri már egymást) is összekap egy hajszálon.......!!!!!!
"Fel kéne már egy kicsit kavarni az állóvizet. A betegtársaink érdeke ezt kívánja."-Amint látod, még mindég ezzel próbálkozom (de ha nem hiszed, hogy így van, kérdezd meg a "régebbieket") és még te is belém akadsz!......:-))))))
Üdv:
ARTUR
Előzmény: artur66 (85)
artur66 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 85
Viszont én meg abszolut nem értem, hogy te miről is beszélsz...???
Előzmény: Kacib (82)
artur66 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 84
Bocsi "Kacib" (vagy talán .Z, ha tévednék bocsi:-), de nem rád gondoltam!!!
Előzmény: Kacib (83)
Kacib Creative Commons License 2007.11.23 0 0 83
Semmi gond, ha rám gondoltál, de az előző levelem akkor is ésvényes.
Előzmény: artur66 (81)
Kacib Creative Commons License 2007.11.23 0 0 82

Két olyan sm fórumot is találtam az elmúlt hetekben ahol csak egyes emberek véleménye számít, és nem tűrik ha valaki ellent mond. Ez egyébbként jellemző a magyarországi SM helyzetre. Van több alapitvány egyesület is, de az a tapasztalatom, hogy legtöbbjük nem a betegek, hanem a saját érdekeiket képviselik. Több mint 30 éve vagyok SM beteg, tudom, hogy miről beszélek. Jó volna ha kevesebb szervezet volna, de azok hatékonyabban működnének. Ez egyébbként érvényes a fórumokra is.

 

Fel kéne már egy kicsit kavarni az állóvizet. A betegtársaink érdeke ezt kívánja.

 

Kellemes hétvégét mindenkinek.

Előzmény: artur66 (79)
artur66 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 81
Ismét ne haragudjatok, ha bárkit megbántanék, nem állt szándékomban!!!
Sok levelet kaptam az elmúlt 1-2 nap történéseivel kapcsolatban: mint a töröltekből is kiderült, nem ált szándékomban egyikőtöket sem megbántani. Volt, akinek ez nem volt ilyen egyértelmű, tőlük (még akkor, és utólag) ismét bocsánatot kérek.
Meaculpa 1000x.....(már először is leírtam ezt....)
ARTUR
artur66 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 80
Bocsi ez kimaradt a végéről!!!: ":-)))))))))))))))))))))))))))))))))))"
Előzmény: Kacib (78)
artur66 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 79
"Soha ne gratulálj előre, pláne he még azt sem tudud kinek kell, ha meg még azt sem, hogy miért................................................................................."
Előzmény: Kacib (78)
Kacib Creative Commons License 2007.11.23 0 0 78
Úgy tűnik a cenzúra itt is működik. Gratula.
artur66 Creative Commons License 2007.11.23 0 0 77
Holnap, gyakorlati vizsga előtti utolsó "műhelynapom" lesz, ezért a BAZ. m.-i ünnepi közgyűlés eseményeiről (többek örömére:-))), nem fogok tudósítani!
ARTUR

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!