Keresés

Részletes keresés

zakka Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42164
Megoldás: olyan futós pólóban kell szurkolni, ami jó előre, azaz kilométerekről is felismerhető. Pl. narancspóló. :-))))
Előzmény: Spenót (42162)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42163
Maradjatok csak, én nagyon élvezem a triatlonos beszámolókat is, és ezek szerintem ugyanolyan motiválóak. A futósokat is olvastam már akkor, amikor nem futottam, és enélkül nem is kezdtem volna el.

Három év fórumozás után elég jól érzem a határvonalat, ami két csoportra osztja a topicokat. A többségében csak beszélnek valamiről, akár tematikusan és komolyan, akár csevegősen. De van néhány olyan, ahol összetartó közösség alakult ki, és már rég nem csak alkalmi beszélgetésre használják a fórumot, hanem egymásra figyelnek. Ezek a kedvenceim.

Szóval maradjatok csak itt a triatlonos témákkal nyugodtan, mert egyre több topictagot érint és nektek köszönhetően hamarosan még többen kapnak kedvet. Csak ne felejtsétek, hogy akkor háromszor olyan hosszú beszámolókat kell írni. ;-)

Előzmény: krisz_ (42151)
Spenót Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42162
A Nike-n annyira jo a hangulat /a futok szamara/, hogy eszmeletlen rossz erzes ott CSAK szurkolni. En mar probaltam.
Erre jott az, hogy szurkolas kozben egy futo "beszolt" valami olyasmit, hogy "Inakbb te is fuss!!!"
Mast nem is szerettem volna akkor jobban, mint futni. Gondolkoztam rajta, hogy folrugom, de tul gyors volt :)
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (42160)
zakka Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42161
Nem maradtunk anonimok, de mivel a csapatnév-generáló áramköröm sosem volt eléggé fejlett, a Futóbolondok nevet adtam magunknak. :-) A felosztást egészen a versenyt megelőző napig kitalálhatjuk, ugyanis akkor osztjuk ki magunk között a rajtszámokat.
Előzmény: Hauanita (42156)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42160
Én meg kezdem azt hinni, hogy a Nike-n szurkolótábor leszek. :-(
Előzmény: Törölt nick (42155)
Hauanita Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42159
Holnap megyek Tiszaújvárosba.
Ez tökjó, mert futhatok egy jó kis 14kilit. :) De azért csak kéne nyirmogni előtte egyet. Nyirm. Fáradt vagyok, és túl sokat futottam már eddig is a héten. Mi lesz, ha nem bírom, és feladom még féltáv előtt??? :) Vagy ha esni fog az eső??? Nyirm.

Na, jó, szerintem ennyinek elégnek kell lennie. Pedig már egész jókat kezdtem kitalálni. :-) Azért a fáradtság nem áll messze a valóságtól, de a jó hír (már nekem:), hogy korántsem vagyok annyira fáradt, mint tegnap este vagy ma reggel. Úgyhogy, ha maradna a tendencia...

Pcsiga! Találtam egy térképet, amin egy helyre volt írva, hogy Rajt, Cél, Váltózóna. Meg összehasonlítottam az eredeti térképpel is. Ez most akkor úgy van, hogy 4 db 3,5km-s kört megyünk? (mert a váltó az 4*3,5-ös...)

krisz_ Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42158
Hm.. én is vmi hasonlót akartam kérdezni. :)))
Előzmény: Hauanita (42156)
Spenót Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42157
OFF
Uszodai horrortortenet kovetkezik.
Lehet, hogy inkabb a "Legcikisebb"-be kellene irnom :)

Leusztam 3 kmt gyorsban es utana 500at haton. Lassan tobbet uszikalok, mint futok. Mindegy...
Zuhanyzas utan odajott hozzam egy valszeg nemnormalis srac es megkerdezte hogy mitol vagyok ilyen deltas. Eloszor kirohogtem, de ujbol megkerdezte. Ez ket dologbol is vicces:
1. aki deltas, annak az arnyeka nem ugy nez ki, mint a klasszikus CocaColas uveg
2. Fiukkal nem ismerkedem.

Ijedtemben azt mondtam neki, hogy futas es bringa az oka, de ezzel nem elegedett meg. :)
Kitalaltam neki, hogy kajakoztam es ezzel mar boldog volt.
Szerencsere nem vart meg a buszmegalloban :)
ON

Hauanita Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42156
Köszönet!!! Tökjó! Figya! És mi lett a nevünk??? Vagy anonimok maradunk? És hogy lett a 3., 4. szakasz elosztása?
Előzmény: zakka (42154)
zakka Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42154
Hauanita, Krisz, Rcs, Alan!
Ma beneveztem magunkat az ekidenre, Alannak figyelembe vették a törzsfutó kedvezményét, viszont a NIKE-os kedvezmény eléggé félreérthető volt: csak a NIKE után jár annak, aki le is futotta, tehát egyrészt maga a nevezés még nem jelent kedvezményt, másrészt a NIKE utáni díjból adják, akkor már a mostani áron jobban megéri.
rice Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42153
én olyan kis hasztalan vagyok köztetek:(
tegnap egy nagy vihar jött, hát szaladtam vagy 15 percet. nem volt rajtam pulzusmérő, és azt hiszem a gyerek elhasznált csukája akadt a kezembe, mikor ihletet kaptam. de még nincs vége az évnek, én még is azt hiszem a 2003-as éven legfaszább szaladása volt. és láss csodát, ma éreztem az izmaimat:)

rizsa

SkóT Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42152
Igen, igen.
Miközben a triatlon topikba írtam jöttem rá, hogy más helyeken nem szokás ennyire őszintén írni a fájdalmakról, örömökről, érzésekről stb. Talán ez is az egyik fontos dolog amiért ez a topik más.
Előzmény: krisz_ (42151)
krisz_ Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42151
Majd jövőre....!! Úgy legyen! Idén úgy tűnik ez lett a szlogenem. :((
Kicsit tényleg offolunk néha, de egyre erősödik a triatlonos szekció is, meg néha nehéz innen leválasztani, vagy innen leválni. És másik topikba írni. Mert ez az fb topik valahogy tényleg más, mint a többi és igenis belefér némi off.

Én futás után kóstoltam bele a triatlonba, így a futás mindig is a szivem csücske marad. :))
Csak úszó- és csak bringaversenyen biztos nem fogok elindulni. (A Balatonátúszás nem verseny!) Viszont csak futóversenyen igen!!

Előzmény: Törölt nick (42142)
SkóT Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42150
Na igen. Asszem most beírok a triatlon topikba, hogy ne offoljuk szét ezt.

Csak annyit, hogy a ma reggeli futi eléggé szetesetten ment. Úgy éreztem magam mint egy bádogember....

Ebben a hónapban nemtom mennyi futás és gőzöm sincs mennyi keró. Tippem sincs mennyi úszás. :-)))

Előzmény: Törölt nick (42142)
sneci Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42149
175 km futás, 410 km bringa.
sneci
akibacsi Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42148
:-PP
Előzmény: Törölt nick (42146)
akibacsi Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42147
Betársulhatsz persze, bár elég spontán módon alakult ezt a tegnapi bringa, túl nagy készülés nem volt rá.
Egyébként 29,3-as átlagot mentünk, 30 körüli volt az kitűzött cél, szóval belefért.
Előzmény: Törölt nick (42136)
akibacsi Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42145
brühühü ;-(((

Már régen futni szeretnék, de holmi határidős munkák miatt még mindig itt esz a fene. Pedig Hiver pár percre innen épp nyomja a résztávokat, sőt lehet, hogy Ricsi is (ez a nem mindegy!) a szigeten meg offtopic ismerősök futkorásznak éppen. Nyolctól meg már programom van, úgyhogy nagyon úgy tűnik, hogy a mai futásnak lőttek.

brühühühü ;-(((

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42144
Bocs az offért:
Kaktusz, a káposztai jégcsarnokban lehet korit bérelni? Meg akarom lepni az unokahúgaimat, ha már télen kimaradt... Meg magamat is :-)
Előzmény: kaktusz7 (42090)
krisz_ Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42141
Ha igen, ha nem, azért én válaszoltam. :))))
Előzmény: Gratulálok (42137)
krisz_ Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42140
Nem titok! :))
Amúgy Szálkán orvos, gyógyszerész és pedagógus országos triatlon bajnokság volt és mellette indul nyílt futam is.
Az úszás egy halastóban volt, az nagyon jól ment, picivel 14 percen belül jöttem ki a vízből. Gyors depó után irány a bringapálya, amire simán ráillett a "hegyi" jelző. 27,5-ös átlagot tekertem, ami 1,5 hónapnyi edzegetés után nem rossz. És ezután jött volna a futás. Mint már írtam, ügyesen kicsúszott a kezemből a kulacsom még a bringa elején. A biciklit még jól bírtam, a végére kellett volna valami folyadék. (Volt kb.40 fok és tűző napsütés.) Elindultam a futásra, de már nagyon éreztem, hogy fogy az erőm. Minden szurkoló, vagy éppen arra sétáló kezében vizesüveget kerestem. Már jópáran belesétáltak előttem, de én akkor sem álltam meg!! 5 km-t ki kell bírnom!!! Lassan haladtam, így is előzgettem. A fordító előtt még volt egy hosszú emelkedő (vagy 1km!), de nem is érzékeltem, csak mentem felfelé, mert tudtam, hogy ott lesz frissítő. Leöntöttem a fejem 2 pohár vízzel, 1-et megittam. Futottam tovább, és éreztem, hogy újra erőre kapok és gyorsulok. A futásidőm végül 24 perc lett. (Biztos nem volt meg az 5km.)
Az összidőm 1:27 lett. Az 1. versenynél ez úgyse számít. A lényeg - szerintem -, hogy nagyon megtetszett az egész!!

Most pedig úszni megyek.
És hogy dicsekedjek is, nálunk tegnap délután nem esett az eső, és nagyon jót bringáztam. (A lényeg az eső része. :))) )

És hogy kicsit On is legyek, a mai futással a hónapom kerek 90 km lett!!

Előzmény: Törölt nick (42134)
Spenót Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42139
Jelentem be vagyok nevezve a Kaiser's maratonra. Ez meg nem jelent semmit, de engem mar a nevezesi cetlit nezegetve is kiraz a hideg. :)
Raadasul elolvastam a nevezeshez kapott kiadvanyban az utvonalat. Szerintem holnap nagyon izomlazam lesz :).
Az interju iSTVannal szinten lelkesito volt.

Celom a 42195. Ha itt nem jon ossze, akkor majd szeptember 28-an! :)

manager69 Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42138
Az alábbi emilt kaptam ma:
Aki tud és akar az segítsen!Köszi

Veradot keresek! Nagyon szepen  kerem,hogy kuldjetek  tovabb!
Kedves  Mindenki!
Elnezest kerek mindenkitol, hogy a napi munkaban megzavarom  abszolut
maganjellegu keresemmel,  de a helyzetunk sajnos  azt diktalja,hogy minden
vonalon probaljak  segitseget  kerni. Sajnos az ot es  fel  eves
kislanyomnal a husveti unnepet megelozo heten  diagnosztizaltak egy igen
komoly  betegseget (a leukemia egy formajat  amely miatt a kezelese  soran
tobbszor szuksege lesz kulonbozo verkeszitmenyek  adasara. A kislanyom
vercsoportja AB Rh  pozitiv, es a  haematologusok szerint csak
csoportazonos ver alkalmazhato. Mint megtudtam  raadasul ez eleg ritka
vercsoportot jelol... Arra szeretnek mindenkit kerni,amennyiben lehetosege
van  segiteni, adna  vert, vagy az ismerettsegi koreben valaki,  kerem
jelentkezzen a 20/475-3958 telefonszamon.   Koszonom !

Sipos Denes
Wallis Pest

Gratulálok Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42137
Ez most nem nekem szólt, ugye?
Előzmény: Törölt nick (42134)
rinceWIND Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42135
Látom, végül csak a Futrinka utcában lesz a befutója a 42195-ös hozzászólásnak. Igaz, ehhez a témakörhöz nem is igazán szándékozom hozzászólni.
Ahhoz viszont igen, hogy senki ne sajnálja, ha kihagyja a ReklámSzigetet, mert pocsék idő van. Tegnap zuhogott az eső (ma is biztos fog mégfog), hatalmas sár van (hiába raktak le gumitrutyikat a por ellen), tömeg (valahogy a sok árus miatt összement a tér), és Shaggy is olyan szar hangulatot csinált, hogy átmentem az Ibrahim Ferrerre.
Na jó, Shaggy egyáltalán nem rossz, csak le kellett volna fényképeznem Ferrert a másik színpadon, de sajnos a hülye BMG-sek csak 10 fotóst engedtek be (ebből hatot kompaktgépekkel - rohadt profik). Legalább Nitin Sawhney zenekarát lekaptam helyette. Az énekes lány úgyis sokkal fotogénebb.

Valamint, hogy ne csak offtopic legyek: Köszönöm a hozzászólásokat az résztáv témakörben. Örülök, hogy elég sok oldalról lett megvilágítva a kérdés, mind konkrét gyakorlati, mind a mit szabad és mit nem az amatőr/profi futóknak szemszögből.
Egyelőre letettem a fél és maratoni terveimről, és ahogy a topicban mostanában divat én is a többféle atlon felé kacsintgatok. Hasznosítva a topicon szerzett ismereteket, kedden is, meg ma is sokszor rövidebb távokat futottam. A legjelentősebb különbség, hogy ma sikerült szó szerint bőrig áznom. Futottam már vesenyen is esőben, de úgy, hogy az alsógatyámból is csavarni lehessen a vizet, még nem jártam. A pályán az egyik edző meg is jegyezte, hogy milyen jó dolog a vízhűtés. Azzal nem is lett volna gond ellentétben a léghűtéssel, ami viszont a szokásosnál is sokkal jobban elmerevített, mert teljesenn kihűlt a nedves combom az ellenszéltől. Nem baj, ha nem is voltam elég gyors legalább jól esett.

Ha valakinek szüksége van rá, akkor a hendin szívesen ajánlkozom nyúlnak a közepesen gyorsan futók számára. Aki 23-26 perc között szeretne futni, és szüksége van egy társra, akkor jelentkezzen holnap estig.

Lassú Nyíl Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42133
Sneci, látom, a fényképezés módjára vonatkozó sok bölcs tanács meghallgatásra talált:-))) De nem egy Rolls-Royce fényszóróját látom a lombok közt?!!
Előzmény: sneci (42122)
Spenót Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42132
Mail ment...
Előzmény: zakka (42127)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42131
Nem tudom, hogy említette-e valaki, de a verebek azt tsiripelik, hogy ma 18-kor az M2-en, a Telesport a Futrinka utcával is kapcsolatos lesz;-)))
Hauanita Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42130
FUTURE!
Jó, olyan hosszan nem beszéltünk erről, csak volt, hogy amikor nagyon könnyűt kellett futnom, akkor megjegyezte, hogy óra nélkül menjek. Csak azért írtam, nehogy valaki azt higgye, hogy engem akárki hajszol :)) Csak így utólag úgy érzem, hülyeség volt magam idegesíteni vasárnap, hogy nem esett jól az a tempó, ami máskor meg már elég régóta tökkényelmes szokott lenni. Ezért is nem a kimért terepen futottam a végét, csak úgy hazakocogtam, mert hazaúton nem tudtam, hol a km határ...

Zakka! Persze, hogy megyek a NIKE-ra! És kösz, hogy szóltál! :)

tapirka1014 Creative Commons License 2003.07.31 0 0 42129
Sziasztok!
Vasárnap óta nem voltan internetközelben (hála a szabimnak, most is csak egy rövid időre néztem, be, nincs időm végigolvasni a hsz-eket, de kinyomtatom és estig átrágom magam rajtuk.
Ha valakit esetleg érdekelt volna a szombati zalaegerszegi váltó, de nem válaszoltam neki, hívjon fel a 06-30-225-6285-ös számon.

Jó futást hétvégén Tatán mindenkinek!!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!