Keresés

Részletes keresés

-balazs- Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42013
Off
Köszi! Emlékszem akkor kicsit udvariatlanul fogalmaztam meg a kérdésem, ezért így utólag is bocs. Azóta sikerült beszélnem a IAEA csapat embereivel akik a vizsgálatot csinálták és sokat tisztult a kép a fejemben. De azért ha arra járok, benézek. :)
On
Előzmény: __macsa (42011)
__macsa Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42012
Nekem is megvolt régen. Aztán valakinek kölcsönadtam :(
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (42003)
__macsa Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42011
-balazs-
OFF
Mivel egyszer érdeklődtél, bátorkodom felhívni a figyelmed a FINE Nukleáris Sátorra a szigeten, szokott lenni minden évben. Ott lesznek kollégáim, akikkel lehet beszélgetni a paksi sajnálatos eseményekről (is).
Honlapjuk (sajnos egy éve nem frissült): http://www.reak.bme.hu/fine/
Előzmény: -balazs- (42000)
FUTURE Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42010
Ákibácsi
Szép kis edzés volt. A max pulzusodból látszik, hogy a szervezeted kezdi megszokni a rendszeres nagy terheléseket.
Előzmény: akibacsi (42009)
akibacsi Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42009
Hahó!

Mint -balazs- is írta, tegnap csatlakoztam a gyorsan-sokat futók táborához. No nem az egész távra, csak egy-egy részére.
Hiver nagyon jó edzést talált ki, 4 perces 2000 méterek, méghozzá a bollyal és amíg ők kiegészítik a kört 2500-ra, addig pihizünk. Kíváncsi voltam, hogy hogy fog menni, de úgy határoztam, hogy négy ismétlést meg kell tudni csinálni.
Szerencsére sikerült, sőt egész jól ment, nagyon jó volt ilyen nagy és illusztris társaságban futni, csomó olyan futó, akikre felnézek.
Mind a négy résztáv 8 percen belül volt, és a bemelegítéssel+levezetéssel együtt kb. 16 kilit futhattam.

No hát ennyi a mese, köszi mindenkinek.

akibacsi

ui: MaZSola, gratulálok!!

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42008
Bizony! Vigyáztam is rájuk. :-)
Előzmény: Törölt nick (42006)
Spenót Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42007
En mar sok helyen kerestem sikertelenul... most azt tervezem, hogy kolcsonkerek egyet es nem adom vissza, ahogy velem szoktak... :)

Most eppen kinel van a Csapd le csacsi kazettam? :)

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (42003)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42006
A csigakra nagyon vigyazni!!! Igen hasznos es kedves allatkak! :)))
Előzmény: Törölt nick (41987)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42005
Off Nem margit sziget
En megyek ma mert a fellepok miatt mindenkepp megeri :))
Eloszor is 21 30 Buena Vista social Club ami onmagaban nagyon vonzo program
Masodszor 22 30 Paolo Pavarotti enekli korusban a Carmina Buranat
Szoval en ott leszek!

On Tegnap nagyon nagyon jot futottam!!! Faradt voltam, es kicsit tulhajszolt es ideges keso volt es hideg, nem volt kedvem elindulni se, de a font emlitett Paolo Pavarotti felajanlotta hogy kiser biciklin (rovidebben: finoman szolva kirugdosott futni:))) Mar az elso 500 meter utan jol ereztem magam, nem fajt semmim nem voltak olmosak a labaim kellemes szello fujt, ugy ereztem magam mint aki repul, es hazafele azt vettem eszre hogy futas kozben magamban enekelek :))

Előzmény: -balazs- (42000)
miki Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42004
Antikvárium, ismerősök, ha nem megy, kölcsönadom, ha találkozunk egy túrán.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (42003)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42003
Kapható ez a könyv? Vagy merüljek el az a(nti)kváriumban?
Előzmény: miki (42002)
miki Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42002
Az a helyzet, hogy itt pár mondatban nem nagyon lehet leírni mindent, amit egy futónak tudnia kell. Legjobb lenne, ha elolvasnál egy jó futókönyvet, (pl. Monspart Saroltától a Futás Csodálatos Világa alkalmas lenne).

Ez nem csak az elméleti alapokat adja meg, hanem motivációt is ad.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (41982)
SkóT Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42001
Lassú Nyíl:
Okés okés. Nálam is lehet meló gond, de igyexem kemény lenni és nem bent maradni. Ha minden jól megy Tádé, Mazsi és mi ketten futunk fél öt környékén a MAC-tól akármerre.

Spenót: Ennyi pénzért eszemben sincs a poros, koszos, zajos szigetre kimenni. Iszonyú drága. :-(

Előzmény: Lassú Nyíl (41994)
-balazs- Creative Commons License 2003.07.30 0 0 42000
Off: NemMargitSziget: Ez a 3500ft nagyon durva, beismerem. Nekem van egy heti belépőm (köcsög újságírók...) ezért én más szempontok szerint értékelem a dolgot. Ha meg kéne vennem a jegyet, azt mondanám, hogy nehezen éri meg. Ha egyáltalán megéri. Ha valaki mégis úgy dönt, hogy megy, én szombaton kint leszek.
Előzmény: Spenót (41996)
-balazs- Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41999
Bevállaltam a délutáni 30 kilit. Nem volt nehéz dolgom, vagy ezer futóbolond húzott az első 20 kilcsin. Ezt így utólag is nagyon köszönöm. Nem volt gyerekjáték de a mai az semmi ahhoz képest, hogy reggel hogy fogom érezni magam. Az összidőm 1:58:52 lett, vagyis 3:58-as kilcsit. Ez 5-ös körökre lebontva így nézett ki: 20:22, 19:52, 19:57, 19:52, 19:48, 19:01.

Az első 10 könnyedén és gyorsan ment de a harmadik körön nagyon szenvedtem. Eleve fájó, fáradt mindennel indultam neki és a 3. körnél már úgy éreztem magam mint a Kinizsin 85-nél. A negyedik körön elevickéltem a bollyal utána picit kiléptem és próbáltam gyorsítani. Fura mód (vagyis biztos csak nekem fura módra) az iramváltás után hirtelen sokkal jobban éreztem magam és könnyebben ment a futás. Amikor felpörgettem és megnyújtottam a lépéshosszt, az izmaim kicsit mintha fellélegeztek volna. Könnyedén futottam és sokkal szebben végigtoltam a lépést. Szóval jól esett gyorsabban futni és látszólag volt bennem egy csomó tartalék.

Grat csaszkalnak aki futott egy jó 20-ast és 066-nak aki egy jót edzett. Offtopicszilvinek pedig üzenem, hogy a 25 kilcsi nagyon tökös volt és szuper jól megcsinálta az edzést. Nagyon nagy falat volt ez a harmincas és amit futott azt piros filccel írja be az edzésnaplójába. FB-k közül még csatlakozott Manager69, Akibacsi, Hiver és Ultrafutó. FUTURE pedig végig frissített amit ezúton is hálásan köszönök.

tádé- Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41998
Sziiiaaa maZSola!

Olyan jó, hogy megint itthon vagy. Nagy gratula, szép volt. De azé elvihettél volna. Sebaj, tudom, hogy valami nagyon szép ajándékot hoztál nekem Svájcországból. :) Képzeld, nekem meg Manócska megengedte, hogy játszak a számítógéppel és az interneten triatlon eredményeket nézhettem. Meg megettem egy nagy zacskó sárgarépát. És hintáztam sokat. Meg hazahoztam egy békát. :))

Előzmény: maZSola (41991)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41997
Én még életemben nem voltam ezen a szigeten ilyenkor! Amúgy rengeteget járok az év többi időszakában, sokszor bebarangoztam. Most már majdnem elcsábultam, mert Balázs nemcsak pedzegette ezt a Kispál és az Emil dolgot, hanem frankón énekelt is az autóban, hogy tudjam, kiről van szó! Na, ez már méltánylandó erőfeszítés. De ekkora suskáért lehet, hoyg nem töröm meg a hagyományt. Hacsak Tarlós le nem pénzel egy belépőjegy árával, hogy telefonáljak be éjjel egykor, hogy azonnal tiltsák be a Szigetet, mert Békásmegyeren nem lehet aludni. :-)))
Előzmény: Spenót (41996)
Spenót Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41996
Sziasztok!

OFF
Asszem veszek egy uszodat. :)
A "rossz ido" miatt alig voltak az uszodaban. Volt, hogy egyedul voltam a savomban. Lazan leusztam 3 kmt es lehet, hogy eletemben eloszor elveztem az uszast. Kifele menet majdnem vettem egy berletet is, annyira lelkes lettem, de ezzel azert meg varok :)
ON

Holnap FUTOK :)

OFF
Volt rola szo, hogy kimegyunk szombaton a Szigetre /amelyik nem Margit/ Bolondozni.
Tudjatok, hogy 3500 Ft a napijegy? Szerintem ez mar annak a hatara, hogy hulyenek nezik az embert. Mivel nekem meg nem sikerult igazan magamat jol erezni a Szigeten, lehet, hogy most sem kockaztatom meg ennyiert.
Ti mentek?
ON

Holnap tenyleg futok. Nem faj a labam. /nagyon :)/

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41995
Vagy leelőznek! :-\

[Gondoljunk csak erre... ;-)]

Előzmény: Törölt nick (41988)
Lassú Nyíl Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41994
Skót, én is, én is (azért a munka még betehet)!!!
Előzmény: SkóT (41990)
SkóT Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41993
MaZsi:
Az jó.. akkor kerékpárt is viszek! :-)
Előzmény: maZSola (41991)
Hauanita Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41992
Na, ma megpróbáltam kiköszörülni a múlt heti csorbát. Már azt a "feladásos" edzést. Ma 10km volt, benne 4db gyorsabb km, elméletileg gyorsulnia kellett volna. Megpróbáltam elhitetni magammal, mennyire szeretnék gyors kiliket futni, de lehet nem hittem el. :) Az első km úgy lett 5:50, hogy nem éreztem nagyon kényelmesnek. Futottam még egy lassút, majd egy gyorsat. Ez 4:35 lett úgy, hogy még úgy is éreztem, hogy próbálok tartalékolni, mégis utólag nagyon-nagyon-nagyon rosszul esett. Itt felötlött bennem a feladás lehetősége, de nem akartam már megint. Aztán 1 kili pihi után kicsit félve, és még óvatosabban nekimentem a következő gyorsnak, ami 4:48-as lett, és egész jól voltam utána. Már az előzőhöz képest. Utána még volt 2 gyors km, (továbbra is 1km pihivel) mindkettő 4:48 volt, szóval gyorsulni nem gyorsult. De legalább nem is lassult. :) Aztán a végén rájöttem, hogy sikerült végigcsinálni az egészet össz 53:21 alatt. :))) De azér jó, hogy a köv másfél-2 hétben nincs ilyen típusú edzésem :)))
maZSola Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41991
Szia mindenkinek!
Túléltem és szeretném megköszönni a sok sms-t és drukkolást!
Egy rövid beszámolót majd később. Most csak annyit, hogy a futás ment a legjobban és igazán az is esett a legjobban, ami elég elgondolkodtató, hogy minek az a hosszú - pár órás - bevezető előtte...
Külön üdvözlet Tádénak, aki almádi miatt annyira megharagudott, hogy már nem is jelentkezik.

Skót! Ha holnap jól érzem magam egy körre talán beszállok, de erről majd még holnap értekezünk.

Előzmény: SkóT (41990)
SkóT Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41990
Holnap du. 4 körül futna velem valaki 10-est a szigeten? A szokásos SkóT tempóban mennénk, ami olyan 5 percen icipicit belül van.
Hm?

Ha nem jelentkezik senki, akkor az a veszély fenyeget, hogy ismét tekerés lesz belőle.. a NIKÉ-n meg majd nyégykézláb megyek végig. :-)

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41989
Ezt a híres felfestést még csak távolról láttam, de amennyit nyafogok, a futótársam megelégel és holnap egyedül tempózhatok középen :-)
Csak hogyan lessem egyszerre a felfestést és a bringásfiúkat???
Előzmény: sneci (41986)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41988
"Csigák rohangálnak össze-vissza az ösvényeken, nem győztem őket kerülgetni. :-)"

Ja, elég undok dolog, ahogyan az ember elé vetôdnek hirtelen futás közben :-)

Előzmény: Törölt nick (41987)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41987
Nem esett. :-) Nem esett jól. :-/

Csigák rohangálnak össze-vissza az ösvényeken, nem győztem őket kerülgetni. :-)

Előzmény: Törölt nick (41981)
sneci Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41986
Ma kimentem a szigetre, hogy leteszteljem azokat a nevezetes jelzéseket!:)))
Csak áldani tudom a festő kezeit, élvezet volt 500-akat futni. Fél kör bemelegítés után 500 gyors (1:46-os átlaggal)- 500 lassú volt 8x.:))))
sneci
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41985
Rokon lelkek vagyunk! Nekem is akkor van új ruhám-cipőm, ha megveszik vagy ha elrángatnak a boltba! :-)
Előzmény: iSTVán a dombfutó (41975)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2003.07.29 0 0 41984
:-)))
Előzmény: iSTVán a dombfutó (41972)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!