Keresés

Részletes keresés

mamis Creative Commons License 2008.12.11 0 0 563
Természetesen ha valahol még felbukkan vevő lennék rá!!!!!!!!!!!!!!!!!
mamis Creative Commons License 2008.12.11 0 0 562
Én elutasító levelet kaptam a Liditől,miszerint már nincs készleten így nem tudnak már adni.Remélem ti nagyobb szerencsével jártok!
sysy74 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 561
Bárcsak az enyém lehetne ez a nyugta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SY
Előzmény: Kert-barát (512)
sysy74 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 560
Sziasztok!

Valaki tudja 2 tűágyas az oké, de a pontos paramétereket a Veritasról?
Valami szám vagy betűjelzés? Van-e elődje?
Azért kérdezem mert pl. a Singernek is van sok -sok " unokája, tesója, dédije stb." Típusszámra gondoltam!!!

Légyszi írjatok!!!!

SY
Előzmény: sysy74 (558)
mamis Creative Commons License 2008.12.10 0 0 559
Tudja valaki, hogy most mennyi a varrógép ára?
Köszönöm.
sysy74 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 558
Vagyis mail címet is adtam meg!

Sy
Előzmény: sysy74 (557)
sysy74 Creative Commons License 2008.12.10 0 0 557
Köszi a biztatást!

Nagyon reménykedem de most küldjek nekik még egy mailt mert én csak a saját címem adtam meg nekik!

Remélem nem veszik zaklatásnak! Mer aztán elköszönhetek a kis drágától végképp!

SY
Előzmény: Kert-barát (556)
Kert-barát Creative Commons License 2008.12.10 0 0 556

Nekem nem is válaszoltak, hanem a szegedi üzletből felhívtak, hogy megérkezett a megrendelt gépem. Ezért érdemes az e-mailban rögtön valami kontakttelefont is megadni.

 

KB

 

Előzmény: borcsamama (555)
borcsamama Creative Commons License 2008.12.10 0 0 555

Ilyen gyorsan ne is várj reagálást, volt úgy hogy két hét eltelte után válaszoltak csak.

 

Kötőgép-ügyben fogalmam sincs, talán jön majd olyan aki tudja.

Előzmény: sysy74 (552)
minim Creative Commons License 2008.12.10 0 0 554

Sziasztok!

Én is csatlakozom a "last minute Veritas-t szeretnék" táborához!

Írtam már nekik: válasz még semmi, de még reménykedem.

Szfvár és környékén sikerült valakinek már vennie?

Már teljesen beteg vagyok, Veritas-szal és leendő lidis szatyrokról álmodom. :)

Jelenleg egy Brother XL5500 gépem van, és hobbiból varrok. Egyenlőre még csak a nadrágfelhajtás, asztalterítő stb megy, de lelkes vagyok.

Ha szabad ilyet kérdezni: milyen varrótáborokról szoktatok írni?

Remélem mihamarabb csatlakozhatok hozzátok és szerencsés Veritas tulaj leszek...

sysy74 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 553
Sziasztok!

Kellene még egy segítség!

Nekem egy Anker 328-as varrógépem van!
Miért nem viszi a mostani új cérnákat!
A régi Lánhíd az tetszik neki, a többit állandóan eltépi a kis drága!

Már majdnem mindent megpróbáltam állítgatni de mindhiába!
Mi lesz ha már nem lesz régi cérna?

Sy
sysy74 Creative Commons License 2008.12.09 0 0 552
Sziasztok!
Még semmi hír a kis drága felől! Még nem mertem telefonálni!

Kérdésem lenne!
Van egy Empisal 302-es kötőgépem, zsír új! ( Ausztriából származik!)
Mennyiért lehetne eladni?

Sy
Előzmény: borcsamama (551)
borcsamama Creative Commons License 2008.12.07 0 0 551

:-)))))

 

Én a  helyedben lehet hogy nem próbálkoznék a telefonnal.  Emailben eddig még mindig válaszoltak és megoldották, viszont az én tapasztalatom az, hogy telefonon eléggé elutasítóak voltak. Persze lehet hogy ez csak velem volt így.

 

Várom az örömhírt!!!!!!

Előzmény: sysy74 (550)
sysy74 Creative Commons License 2008.12.07 0 0 550
Szió!

Már el is küldtem a levelet!
De hétfőn megpróbálom a zöld számot is!

Még egyszer: Tündér vagy!

SY
Előzmény: borcsamama (548)
sysy74 Creative Commons License 2008.12.06 0 0 549
Nagyon Köszike!

Olyan jó hogy válaszoltál!!!!

Írok mi lesz!

Sy
Előzmény: borcsamama (548)
borcsamama Creative Commons License 2008.12.06 0 0 548

Próbálj meg erre a címre írni:  translate@lidl.hu

 

Írd meg nekik a hozzád legközelebbi bolt címét, kérd meg hogy ha lehet küldjenek oda neked egy VERITAS gépet, és írd meg a saját címedet is, aztán várj türelmesen. Lehet hogy csak 3-4 napot kell várnod a válaszra, de az is lehet hogy két hetet.

Kívánom hogy járj szerencsével.

Előzmény: sysy74 (547)
sysy74 Creative Commons License 2008.12.06 0 0 547
Sziasztok!

Sajna későn értesültem én is VERITAS ügyében nem tudjátok hol lehetne esetleg még szerezni!

Annyira szeretnék én is!

Voltam Lidl-be de ott senki nem tudta van-e még az országban!
Ez az én formám!
De még nem adom fel!
a zöld számon el lehet valakit érni?

Sy, akinek még hátha sikerül
Előzmény: borcsamama (546)
borcsamama Creative Commons License 2008.11.26 0 0 546

Sziasztok!

 

Képzeljétek, hétfőn újabb Veritast sikerült szereznünk a Lidl-ből, ezt már majdnem hogy ajándékba kaptuk, csak húszezer forint volt.  Ilyen az én formám... magamnak megvettem a duplájáért, másoknak beszerzem ennyiért.  :-)     Na mindegy, én annyiért is örülök neki  és szeretem  nagyon.

Laurendilla Creative Commons License 2008.11.25 0 0 545
pontosan megmértem a szürkét - csináltam rajzot (kicsit csálé - de nem gond, hozzá igazítottam a festett anyagomat - csálésra) lemértem a foggantyúnak kihagyott helyet is, de utólag már bánom hogy kivágtam, jobb lett volna a teljesen zárt. Szépen kivágtam a filc varrógépet és felvarrtam a saját festésűre. pontos méricske után visszavasaltam (hogy ne kelljen ferdepántozni) a varrásráhagyást, felgombostűztem a szürkére és gép alá :)))) Van egy vastagabb fóliaszerűségem (a blogomban szereplő dínótojás volt belecsomagolva nehogy eltörjön - olyan műanyag kicsit pufi, habos anyag, de sima mintha vastagabb filc lenne - csak nem az) ebből fogok még méretet vágni és ragasztóspray-vel befújon. Belülre akarom ragasztani és kézzel tűzöm, meg applikálom :))) egy kis csendes munka tv-zés közben. Ezzel nem idegesítem a Párom, és haladok is a munkával.
Előzmény: pjulcsy (544)
pjulcsy Creative Commons License 2008.11.25 0 0 544
Én is így gondolkodtam, de én csak karácsony után csinálom meg, addig marad a pléd:-)
Egyszerűen csak rávarrod és ferdepántozod? Hogyan lesz tűzve? Esetleg szétszeded az eredetit? Több kérdésem nincs:-)
Előzmény: Laurendilla (543)
Laurendilla Creative Commons License 2008.11.25 0 0 543
Nekifogtam az új varrógép huzatnak. Az eredeti szürkére varrom rá, az jó lesz plusz tartásnak (közbélés helyett) :))) ez még csak félkész állapot, jön még rá applikáció bőven, de már alakul...

más

azt hiszem még mindig nincs rendben valami a gépemmel, valahogy zakatol :(((( na nem olyan hangosan, de szerintem nem olyan csendes halk mint kellene - olajozás már megtörtént, és már a filcet is megvettem a belső felragasztásra, de valahogy még zajos egy kicsit. Szerintetek vigyem szervízbe??? vagy csak nézzek valami műszakis beállítottságú férfi után az ismerősök között??

pjulcsy Creative Commons License 2008.11.23 0 0 542
Amikor varrok, eszkimó módra felöltözöm és a fél mx3m-es csíkba még egy olajradiátort is bebiggyesztek:-)
Előzmény: kustrae (541)
kustrae Creative Commons License 2008.11.23 0 0 541
Műszakis férjem szerint esetlegesen páralecsapódás lehet a belsejében,amit nem szeretnek az elektromos,fém cuccok.Így az én szintén fűtetlen varrókuckóm is megszűnt,várom,hogy ismét +15 fok felett legyen kint,hogy ne fagyjak össze a varrógéppel.Addigis a nappali ,,dísze,, a kis drágaságunk :)
Szerintem a plédes dolog jó megoldás.Te nem fagysz meg???
Előzmény: pjulcsy (540)
pjulcsy Creative Commons License 2008.11.23 0 0 540
Szerintetek a hideg árt a mi kis csodamasinánknak?
Lehet, hogy a kérdés butátlan /Bende fiam után szabadon:-)/, de az én "varrószobám" az erkélyünkön van, ahol nincs sem fűtés, sem szigetelés. Ma, amikor varrtam, az jutott eszembe, mi van ha ettől megzavarodik a gép agya? Ezért biztos, ami biztos, bebugyoláltam egy pléddel:-)
fünfi Creative Commons License 2008.11.21 0 0 539
Köszi Bubsza, valamelyik nap megnézem jobban, csak most festek, dobozolok, költözöm :-)

Lau ez 3.900.-Ft volt, ezenkivül még egy 6500.-Ft-osat kínált a srác.
Előzmény: bubsza56 (537)
Laurendilla Creative Commons License 2008.11.21 0 0 538
Fünfi!
és ez melyik anyagtovábbító a 3-4 ezer körüli vagy a 8-10ezer körüli. Mert ha mondjátok a tapasztalatokat, akkor lehet hogy én is írok majd a Jézuskának egy levelet... ajándékötletekkel.
Előzmény: fünfi (534)
bubsza56 Creative Commons License 2008.11.20 0 0 537
Nem a legtökéletesebb képminőség,de remélem segit valamit!:o)
Előzmény: fünfi (534)
boszi99 Creative Commons License 2008.11.20 0 0 536
szeretettel gratulálok a pici fiad érkezéséhez, Mindkettőtőknek jó egészséget és boldogságot kívánva!!!
Előzmény: Tigrislilijom (533)
fünfi Creative Commons License 2008.11.19 0 0 535

Persze a fotók lemaradtak. Mondom én, hogy ez nem az én napom :-)
fünfi Creative Commons License 2008.11.19 0 0 534
Sziasztok!

Ma megvettem életem első felsőanyagtovábbítóját a vgc-ben. Ugye ez való a mi kis drágánkhoz? :-)
Megtenné nekem valaki, hogy lefotozza gépre szerelt állapotban? Egyszerűen nem jutok fele dülőre :-) Igaz, ma az egész napom ilyen, lehet, hogy holnap elsőre sikerülne.

Köszönöm előre is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!