Keresés

Részletes keresés

Husky Creative Commons License 2002.04.02 0 0 15447
Kedves U-boat!

Ezt irtad egy politikai topicban:
"A kötéllel nem demonstrálni kell hanem csendben feldobni a másik végét egy fára. Hívjuk ezt önkritikának. "

Szégyelld magad! Sajnálom, hogy ennyire elragadtattad magad...... de ha ennyire azonosulni akarsz az ilyen nézetekkel hát tedd!

Husky

Előzmény: U-boat (15443)
GroundZero Creative Commons License 2002.04.02 0 0 15446
Yes. Túlio jó vétel volt, határozottan nyertünk vele. A luft, meg a beseggelt gól meg kit érdekel?

Gr0

Előzmény: Strong (15445)
Strong Creative Commons License 2002.04.02 0 0 15445
Mivel nem tudom megtekinteni a meccseket, ezert nem hiszem , hogy nekem kellene ertekelni a csapat teljesitmenyet...

AMIT TUDOK : TULIO ELSO HELYEN VAN A CSAPATON BELULI KANADAI TABLAZATON !!! Ezek utan lehet vita targya ( UGYE, KIS ZOLD MAJMOCSKAK??? ), hogy erossege a csapatunknak . Nem az a tipus, aki vegigrobotolja a meccset , de NEM IS EZERT LETT MEGVASAROLVA !!! AZERT VAN,HOGY GOLT RUGJON,ES EZT MEG IS TESZI !!!

FORZA VIOLA !!!

77 TULIO 77

Előzmény: GroundZero (15444)
GroundZero Creative Commons License 2002.04.02 0 0 15444
Kritikuss társam, kérdésedre - miért várjuk el a partjelzőtől, hogy jól megítélje azt, amit csak soxori kikockázás után tudunk nagyjából biztosra mondani- már megkaptad a választ párral lejjebb. A lényeg télleg az, hogy, ha azt nem is volt kötelező látnia, hogy lesen volt-é, vagy sem, de azt igen, hogy határeset. Ilyen esetekben pedig, az UEFA-direktívák értelmében, a támadó mcsapatot kell kedvezményezettnek tekinteni, magyarul nem kell lest inteni. Csak az les, ami egyértelműen az. ez meg - ha az volt, ha nem - nem volt egyértelmű les. Kész, partjelzői hiba, pont. Abban egyetértünk, hogy nem ezeken ment el a meccs. Sajna azonban egyet kell értenem Tóth andrással: ölég gyenge a bírói/partjelzői kar mostanában (na, jó, játékvezető-asszisztensm hogy ne sértődjenek meg). És ez azért gáz, mert a játékosok ezt szokják meg, aztán a nemzetközoi meccseken meg csak kapkodják a szemüket... Puhl tehetne már vmit. Monnyuk Sóthyt két hónapra eltiltani. nem azért, mert az UTE-nak rontott, hanem, hogy a többiek lássák, hogy az ilyennek következménye van, ha az UTE-nak lengetik be, ha a honvédnak, A Siófoknak, a Máriaremetének, mindegy.

Többiek, a három (vagy négy, Piroskával) nagy vételről nem mondtok véleményt?

Gr0

U-boat Creative Commons License 2002.04.02 0 0 15443
Juan Pablo

Tudod kedves mi csak 800-an voltunk az utolsó fordulóban a csapatunk meccsén. Hiába vártunk te sem voltál ott. Te is arra vártál mikor lesz ingyenes, mikor kapsz még nyalókát is a csapatra mikor költenek 100 milliókat, mikor lesz Cseh vagy Brazil az a válogatott.
Ne félj ott leszel te is Győrben a kupa döntőn mint az a másik 5.000 Újpest szurkoló. Utána félrészegen tombolsz, sírva vigadsz, törsz és zúzol, hajnalban mész haza, a kollégáidat és ismerőseidet kiröhögöd nagy boldogságodban.

De ne felejtsd el.
Akkor sem voltál ott azon a decemberi havas, hideg délutánon mikor 800-an voltunk.

U-boot

Előzmény: Juan Pablo (15441)
U-boat Creative Commons License 2002.04.02 0 0 15442
Lila Kritikus

Nem egyszerübb neked a Real vagy a Manchester közül csapatot választani?

U-boot

Előzmény: Lila Kritikuss (15440)
Juan Pablo Creative Commons License 2002.04.02 0 0 15441
na bazzeg. úgy látom, a jövő elkezdődött itt újpesten is. sztárok, csillogás, szöveg már van, eredmény, játék az nincs.

kedves u-boat!

ez nem károgás, nem a ciánkapszula (?) a sok szép között, nem fidesz-maszop ellentét, hanem a rideg valóság.

a "lelkes fiatalok" meg majd felnőnek és okosabbak lesznek. vagy nem.

na pá

Lila Kritikuss Creative Commons License 2002.04.02 0 0 15440
Ameddig nemzetközi szinten nem érünk semmit, addig én nem is fogok Kánaánt kiálltani. Ugyanis addig nem lesz se néző se foci. E kettő nélkül pedig nem tudom miért kéne annyira örülnünk. Az alap és a törekvés megvan, ez dícséretes. Már csak a tett hiányzik. Utána majd örülök én is. De ehez a kátyuból kimászáshoz 1 klub kevés.
Előzmény: U-boat (15438)
U-boat Creative Commons License 2002.04.02 0 0 15439
Lila Kritikuss

Azért jut eszembe a politika. Mert eszembe jutatják az írásaid.

Nekem ez jutott róla eszembe:
"Szóval mindezt felejtsük el egy pillanatra fogadjuk el azt, hogy csak ennyire vagyunk képesek. Hogy egy képesség nélküli, alkalmatlan, tehetségtelen néppé lettünk az elmúlt néhány évtizedben. Csak én erre azt mondom, hölgyeim és uraim, hogy így viszont nem érdemes élni. Tehát, hogyha így gondoljuk, akkor menjünk le a pincébe, keressünk egy jó erős kötelet, meg egy viszonyleg erős gerendát és szöget, és kössük fel magunkat (enyhe kuncogás a teremben). Csak én azt szeretném kérni azoktól, akik ezt próbálják önökkel elhitetni, évek óta ezt próbálják súlykolni az önök fejébe, hogy legalább járjanak elöl jó példával.(nagy derültség és taps) És ha ők már mind végeztek, akkor mi meg mégiscsak gondolkodjunk el azon, hátha nélkülük többre mennénk" (nagy derültség és taps). "

Kövér László

U-boot

Előzmény: U-boat (15438)
U-boat Creative Commons License 2002.04.02 0 0 15438
Lila Kritikuss

Nem.
Te fordítva ülsz a lovon.
Nem azt mondom, hogy a jót és szépet kell látni, hanem azt mondom, hogy a jóról, szépről pozitívról nem írsz. Mert vagy nem látod vagy mert az neked nyalizás.

U-boot

Előzmény: Lila Kritikuss (15437)
Lila Kritikuss Creative Commons License 2002.04.02 0 0 15437
Unalmas már nagyon, hogy mindig a politikával jössz elő, főleg mikor semmi köze a vitának az egészhez. Még unalmasabb, hogy megmondod csak a jót és szépet kell látni.
Előzmény: U-boat (15435)
U-boat Creative Commons License 2002.04.02 0 0 15436
Strong

Ebből látom van ahol elkezdődött a jövő és van ahol dúl a múlt.

U-boot

Előzmény: Strong (15433)
U-boat Creative Commons License 2002.04.02 0 0 15435
Lila Kritikuss

HA lenne bérleted tudnád, hogy azt évek óta nem "összetépni" kell hanem megpróbálni eltörni mivel műanyagból van.

Nem értem miért jösz ki a stadinoba és miért foglalkozol ezzel ha csak idegesít. Ezt hívjuk betegségnek.

Ha te meg a fiatalok lelkesedését nyalizásnak veszed akkor is egy betegség tüneteivel állnunk szemben. A két betegség meg már eléggé rosszul hat rád.

Ilyen "szurkolótársat" ellenségnek sem kívánnék.

Gyere Tatabányára és jegyzetelj csak ki hányszor hibázott...de ne felejtsd el most már csak ide tudsz írni. A Köztársaág tér lassan bezár.

U-boot

Előzmény: Lila Kritikuss (15434)
Lila Kritikuss Creative Commons License 2002.04.02 0 0 15434
U-boot!
Mondtam már, hogy a nyalizást és jópofiskodást meghagyom nektek. Én nem tudom ajnározni ezt a focinak nevezett magyar micsodát, amíg nemzetközi szinten ennyit ér. Vagyis nullát. Ha észrevetted csak akkor írok, ha valami felidegesít vagy felbosszant. Ha nem írok, akkor azt veheted tőlem pozitív kritikának. Egyébként nem vagyok az a fajta, aki 2 vereség után összetépi a bérletét és csak károg a csapatra, de azért nehogy már ne legyen jogom haragudni ezért a szombati gyalázatért! Egyébként meg sem fordult a fejembe, hogy a győri szerencsétlenkedés után ne menjek le Tatabányára. Ott leszek és szurkolni fogok. A károgást meghagyom ide, a bratyizást és hurráhangulatot meg nektek.
Előzmény: U-boat (15428)
Strong Creative Commons License 2002.04.01 0 0 15433
En nem vagyok maszop parti, DE INKABB A maszop, MINT A vikroek, VAGY A cs.i ... ANNAL BARMI JOBB !!!

Előzmény: U-boat (15430)
Dugó Creative Commons License 2002.04.01 0 0 15432
" Akkor mit várunk egy szerencsétlen embertől? "

Én csak Puhl idézném: "a támadó focit kell előnyben részesíteni".

Előzmény: Lila Kritikuss (15427)
Dugó Creative Commons License 2002.04.01 0 0 15431
Na végre, hogy ír más is véleményt.

Szul már elkezdte írni lejjeb, én csatlakoztam, de ha jól emlékszem ezek után senki nem írt.

Előzmény: GroundZero (15425)
U-boat Creative Commons License 2002.04.01 0 0 15430
Strong

Nézőpont kérdése :)))))) "Hazaáruló":))))))

U-boot

Előzmény: Strong (15429)
Strong Creative Commons License 2002.04.01 0 0 15429
Inkabb a maszop-nal melozzon,mint a HappyEnd-ben...
Vagy a magyarforum szerk-ben...
Előzmény: U-boat (15428)
U-boat Creative Commons License 2002.04.01 0 0 15428
Lila Kritikus

Megkérdezném tőled mikor olvashatunk olyat ami nem negatív? Mikor lesz végre az, hogy nem egy vereség után okosítasz? Mikor éljük meg, hogy a jókivánságaidat nem a cián kapszulák közül kell elolvasni?
Tényleg az MSZP kampánystábjában dolgozol?...mert akkor mindent értek.

Semmi nem jó, semmi nem szép.....

U-boot

Előzmény: Lila Kritikuss (15427)
Lila Kritikuss Creative Commons License 2002.04.01 0 0 15427
Skacok! Tamási góljánál még 15 megnézés, kikockázás és számítógépes elemzés után is nehezen lehetett megállapítani, hogy les volt-e vagy sem. Akkor mit várunk egy szerencsétlen embertől? Tulió góljánál egyértelmű, hogy Tamásit lengette be lesre, ezt jól is látta, de abban viszont hibás volt, hogy nem várta meg az akció végét, vagy hogy nem jelezte a bírónak a gól után. Engem is rég bosszantott fel meccs, de közel sem a megnemadott gólok, hanem a sok szerencsétlenkedés, bénázás és a meccsstatisztikai miatt. Túlió ha megtanul fejelni sima a győzelem. De említhetném Medgyesi „ütemérzékét”, Kenzo gyönyörű „felszabadító” fejesét vagy Posza „bravúrjait”. Hihetetlen miket csináltunk, borzalom volt!! Szerdán irány Tatabánya, a kupa még elérhető!

Csatlakozom, Kellemes Húsvétot minden lilának!

Előzmény: Dugó (15415)
gguszti Creative Commons License 2002.04.01 0 0 15426
Sloncik - szintén jó vételnek tartom, összefogja a csapatot, hiányzott is Győrben. Kicsit talán még jobban kéne éreznie a társakat (persze ehhez partnerek kellenek). Nagyon jó játékos!!

Kozel - nem tudom, Glázer pontosan mit szán neki, de én örülnék, ha többet jönni előre, a képzettsége persze megvan hozzá.

Túlio - megrúgja a góljait, végülis ezért hoztuk. Szerintem tartanak is tőle az ellenfelek (ha csak egyszer helyzetbe kerül, már bajban vannak), ugyanakkor lehetne kicsit gyorsabb, ill. előfordul egy-egy "fura" megmozdulása. Utóbbiak ellenére amíg rendszeresen betalál, játszania kell!

Még az előbbiekhez venném Piri-t is - ő nekem kicsit csalódás (ezt már írtam lejjebb is), az edzőmeccseken nyújtott nagyon jó produkciója után a bajnokikra visszaesett.

HAJRÁ LILÁK!!!

Előzmény: GroundZero (15425)
GroundZero Creative Commons License 2002.04.01 0 0 15425
Kezdeném is, bár hátrányban vagyok, lévén nem járok meccsekre, igaz, vmelyik tévén majd mindegyik meccs látható volt.

Sloncik - sztem egyértelműen jó vétel volt, gyakorlatilag a legjobbunk tavasszal.

Kozel - kicsit eltűnik ot hátul, bár egy védőnél nem feltétlen a látványos, "kitűnő" játék a célravezető.

Túlio - addig nincs gond, amíg minden luftra jut egy gól. Hihetetlen helyzetérzékeny, ahogy elvártuk tőle. Szal hajrá 77-es!!!

Gr0

GroundZero Creative Commons License 2002.04.01 0 0 15424
Az első öt meccs után ki hogy értékeli a három nagy téli vételt?

Gr0

SKIDROW Creative Commons License 2002.04.01 0 0 15423
Én is kívánok Kellemes Húsvéti Ünnepeket Mindenkinek!
Egyébként Én nem szeretem ezt a locsolkodásos mizériát....de azért köszike a "jókívánságokat" ez ügyben......
lg18 Creative Commons License 2002.04.01 0 0 15422
A lerántás nem volt lerántás....egyébként most jut eszembe, az se volt les, amit mondasz...de az nem volt gól...
Előzmény: ptillas (15421)
ptillas Creative Commons License 2002.04.01 0 0 15421
Kellemes Husveti Unnepeket Kivanok Mindannyiotoknak!

Sajnos Gyorben, mintmar emlitettem nem lehettem jelen, valamint ugy nez ki, hogy a Lombard ellen sem lehetek ott... kicsit tavol leszek...

Nezve az osszefoglalot es a meccset latva videorol, tobben elemeztuk a merkozest es a "les-golokat". Amik ugye, nem voltak azok. Volt meg egy harmadik is, amit persze nem is jatszottak be, annyira egyertelmuen nem volt les! Ez a Golovics-fele szitu, amikor a Tulio golt rugott. Elotte nem allt lesen a labda elrugasanak pillanataban, ellenben, amikor belepiszkalt a Golovics, akkor mar lesen volt. De ugye, az mar nem les, mivel az ellefeltol kapta. En ugy erzem, hogy annal a lerantasnal (szinten Tulio) nem adtak meg egy tizit... ebben masok is megerositettek.
A les-goloknal pedig mind Urbanyi, mind az adott kommentator elismerte, nem volt les. Ennyit a zodjatekvezetokrol... Az mtk is adja at a kiscsapatanak a pontokat, mi lesz itt meg? Varszegi megveszi a zodemeleszt is?! Undorito, amit csinalnak...

CSAK ÚJPEST!!! CSAK KUPA!!!

HAJRÁ LILÁK!!!

lg18 Creative Commons License 2002.03.31 0 0 15420
Magie férfiú :))

Egyébként CSATLAKOZOM :)

Előzmény: Dugó (15419)
Dugó Creative Commons License 2002.03.31 0 0 15419
Atlantának, Skidrownak, Magienak és a többi lila lánynak sok Lila locsolót !
:)
lg18 Creative Commons License 2002.03.31 0 0 15418
Én is remélem....

Ja és...

KELLEMES HÚSVÉTOT MINDENKINEK!!!!!!!!

Előzmény: AD 1982 (15416)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!