Keresés

Részletes keresés

gombóc63 Creative Commons License 2014.06.18 0 0 5145

Anikó-Marci páros....egyik kutya másik eb. Kiváncsi vagyok a mai vallomás után hogyan reagál Marci. Anikó most ugyanazt tette mint anno Ő.

Ez a sorozat híres arról, hogy abszolút össze nem illő párokat kreál. Ennek a jómódú, jóképű pasinak Anikó az álmai nője? Ezekkel a lábakkal, tornacipőben, ebben az iszonyat szőrös subában? Ez se a valóvilág:-))))

GPS Creative Commons License 2014.06.18 0 0 5144

 

Igen, elég hárpia volt - de azt se felejtsük el, hogy az ő ötlete alapján Zoli rábízott milliókat, amiért felelősséget érzett.

Zoli felé is, a megrendelők fele is - és úgy általában az egészért.

 

Erre fel sem Marcipán sem a Fáncsika nem vette túlzottan komolyan a dolgokat - úgy gondolták, hogy ez is csak egy móka a sok közül.

 

Emlékezz, amikor a "művész úr" pont "alkotott" és fel volt háborodva, hogy a megbeszélt időpontban fotózás volt esedékes.

 

Gondoljunk bele, hogy egy vidékről feljött, alapvetően tanulatlan fiatal lány ölébe hullik ez a lehetőség - a morális minimum az, hogy helyt akar állni.

És aki ebben nem partner - az húzzon el a környékről.

 

Bár néha idegesítő volt a hisztériázása - de számomra az mégis egy fokkal rokonszenvesebb volt - mint ha például nekiállt volna a léhűtőkkel együtt röhögcsélni ott a Zoli pénzén.

Mint ahogy azt más 20 éves lányok teszik - úgy általában (tisztelet a ritka kivételnek).

.

Előzmény: Zsanika89 (5143)
Zsanika89 Creative Commons License 2014.06.18 0 0 5143

Van igazságod, de mondjuk azt sem kellene elfelejteni,hogy hogyan viselkedett akkor, amikor az ügynökséget vezette... olyan nagyképű lett,hogy elfelejtette azt is,hogy Ő hol kezdte....(Fannikával is mit leművelt...)

Én egy cseppet sem sajnálom,pöcs Marci ez egy fix dolog, de Anikó is rinyált minden szarért,soha semmi nem volt neki jó,nem volt semmivel elégedett....

Előzmény: GPS (5141)
onoff007 Creative Commons License 2014.06.18 0 0 5142

ezt adom,

de azért  valahol örülhetne is hogy ilyen gyorsan talált bevételi forrást! más hétköznapi embernél ez eltarthat 2-3 vagy több hónapig is!

a megcsalós sztori meg már csak hab a tortán. mai részben bevallja Marcinak hogy félrelépet... és megint kezdődik előröl a kapcsolati nyűglődésük. *nagyon izgalmas tényleg*

Előzmény: GPS (5141)
GPS Creative Commons License 2014.06.18 0 0 5141

 

Azért ne feledjük, hogy a sztoriban Anikó nettó ártatlan áldozat.

 

Ha valaki gondolatban átéli azt a bukást, amit a lány önhibáján kívül elszenvedett - tegye szívére a kezét és gondolja át, hogy simán túllép-e rajta és megmarad-e józan, tárgyilagos és higgadtnak, mint ha mi sem történt volna?

 

Mert sok rosszat el lehet mondani a lányról - de a melóját komolyan vette, sőt, még jól is csinálta - annak dacára hogy még azt a komolytalan és megbízhatatlan Marcit is vonszolta maga után, mint egy koloncot.

 

Még az is kész csoda, hogy abból a link pöcsből egyáltalán ki tudta verni a végére azt a kollekciót - mert ha azon múlt volna, az az életben nem áll össze.

Ez is a jány érdeme volt.

 

Na hogy ezt az egészet egy szemvillantás alatt elbukta (szintén amiatt a farok miatt) - ráadásul a sors egyből átdobta  a létezés másik végére (mert valljuk be: Ádámnál segéd-pultoskodni - egy ügynökség-vezetés után - nagyon nem pálya ám) - szóval lássak én olyan embert, akit ez nem törne meg, de piszkosul ám.

 

Olyan ez, mint amikor egyszer egy temetésen a gyerekét gyászoló anya végigzokogja a temetést - és az egyik résztvevő azt mondja, hogy "Azért uralkodhatott volna magán - ennyi ember előtt".

 

Na, kb. így van ez Anikóval is most.

Nem az a lényeg min megy keresztül... hanem az, hogy vegye ezt lazán, hogy tetsszen a környezetének.

Hát ez nem így működik ám valódi emberek esetében.

.

Előzmény: Zsanika89 (5140)
Zsanika89 Creative Commons License 2014.06.18 0 0 5140
A karakterek tulajdonsagai altalaban valtoznak,valaki utalatos majd szerethetöve valik....nos,Aniko mar nagyon regota csak idegesiteni tud,mindig mindenki hibas,,csak ö a jo!
Elhuzhatna felölem,de tenyleg....allandoan csak az önsajnalat,a hiszti....
Odafogadjak egy par napra a hajora,erre meg neki all feljebb,ha fizetni kell,meg "ö nem akar a pultban allni"-büdös a melo,tehetsege semmihez nincs,de a nagy karrier,penz az nagyon kellene.... kurva gaz lett a csaj!
Gabesz-Alexa erölködesben sincs semmi nagy cucc,baromira nem illenek össze,teljesen mas vilag a ket ember.
Gabeszhoz valami jo kis belevalo csaj kellene,nem ez a plazipics"....
onoff007 Creative Commons License 2014.06.17 0 0 5139

pont erre gondoltam hogy egy ajtónálló/biztonsági őrnek hogy telik egy 120ezres karkötőre?

b+ nekem az kéthavi rezsi :D (ha jól emlékszem nekik 50/hó az albérlet.)

akármennyire is menő helyen dolgozik kétlem hogy olyan jól keressen.

bár az egész sorozatban nem nagy gond a pénz, az mindig van. a hajon is alig van vendég de ha épp oda veti a sors bármelyik havert befogadják, de fizetnie nem kell gondolom.

anikó meg szánalmas

Előzmény: nasszer2 (5137)
GPS Creative Commons License 2014.06.17 0 0 5138

 

Na tudod ki adott volna 100 ezret azést a bazári szarért - pláne olyan célra, amire Gabesz vette?

 

Ádám után nehéz ám ajándék-vonalon nyomulni - mert ha annak van egy jó estéje, akkor annyi zsét hoznak be nekik a fiúk zárás után (mint főnöki "jogdíjat", úgymond ) - mint Gábor fél évi bruttó fizetése - éjszakai bérpótlékkal együtt.

 

A csajtól meg nagyon nem áll messze a glamour (luxus-csillogás) felé vonzalom - és ebből ha nem is direkte, de nagy titkot nem is csinál.

 

Remek páros - mit ne mondjak?

.

 

 

Előzmény: nasszer2 (5137)
nasszer2 Creative Commons License 2014.06.17 0 0 5137

Ha az a karkötő 100.000 volt akor a másik sokkal többszörös.

 

Nem  hinném ,hogy el van eresztve pénzileg egy ajtónálló/beengedő ember.

A hülye picsa meg nem érti,hogy a szándékot kell nézni,nem az ajándék ló fogát

Anikót értelemszerüen hagyjuk,kiírhatnák már.

 

Borika meg mit szemétkedik?Elérte a célját nem?

Előzmény: Magdi60 (5136)
Magdi60 Creative Commons License 2014.06.17 0 0 5136

Gabi ezt nagyon elszúrta, válassz karkötőt, aztán azt veszi amit ő akar, utána meg pénzéhesnek mondja, jajj.

Zsanika89 Creative Commons License 2014.06.17 0 0 5135
David is mar atment luzerba....szerencsetlen,lassan Lali sorsara jut csajok teren! :)
Előzmény: nasszer2 (5134)
nasszer2 Creative Commons License 2014.06.16 0 0 5134

anikóval eggyütt mehetnének a levesbe....Egyre jobban utálom azt a libát.

át kéne építeni anikó fejét a lófinak a testére.kinézetre meg is lennénk,agyban meg hagyjuk inkább...

 

lajoska egyre gázabb.

Dávidot sajnáltam viszont.a két hülye mit szívott? Jo cucc lehetett, de ezt a nyávogós picsát én kihagytam volna,elég volt megszólalnia is.Már az  is sok(k)  volt

Előzmény: Zsanika89 (5133)
Zsanika89 Creative Commons License 2014.06.15 0 0 5133

Milán tök jó fej volt Szabi/nával :D Karcsikán meg sokszor szakadok,nem normális az fix! :D

Bálint egyre szimpibb, tetszett ahogyan ZsóFIKÁt kiosztotta, annyira felesleges és idegesítő egy karakter a csaj....

Zsanika89 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 5132
Van egy szomszedom,tökre pasinak nez ki,mikor megtudtam,hogy lany ledöbbentem....de tenyleg nagy ez a hiszti Karesztol,pedig mostanaban,mar tök normalis volt a srac....
Nem kezdett ki Karesszal meg semmi,szoval en sem ertem,de gondolom ö kepviseli,azt a reszt akik nem fogadjak el ezt,vagy nem tudom....
Előzmény: nasszer2 (5131)
nasszer2 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 5131

Karesz gyereket se értem, mit kell ekkora hisztit csapni.Lány azt kész.

Pedig néha  már egész normális a karaktere.

lakótársak is meglepődve,de elfogadták..

 

nasszer2 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 5130

Kinézetre még úgy ahogy,mert azért a csöcsítő krémet szedik.

de a viselkedésük az valóban gázos.

 

már ha erröl a 3 új versenyzőröl beszélünk.

Előzmény: Breki1 (5129)
Breki1 Creative Commons License 2014.06.13 0 0 5129

Szerintem a három nyafka csajt be kéne rakni Milánékhoz.

 

Ultragáz az a három nő, mondom ezt úgy hogy napi szinten edzek, de ezekhez bottal se nyúlnék......

Előzmény: Cambiasso87 (5126)
Zsanika89 Creative Commons License 2014.06.12 0 0 5128

Anikót én már régóta nem csipázom,főleg amióta "üzletasszonyoskodott"! :D

Előzmény: nasszer2 (5124)
onoff007 Creative Commons License 2014.06.12 0 0 5127

Regi kézmozdulatai ahogy mutogat mikor magyaráz már ráz tőle a hideg!

Milán meg egyre pozitívabb karakter.

Előzmény: Cambiasso87 (5126)
Cambiasso87 Creative Commons License 2014.06.12 0 0 5126

Jaja, kábé én is így gondolkodok, Anikó, Regi, Zsófi, Barbi teljesen vállalhatatlan, azonnal menniük kéne, Gabi, Bálint és Milán szimpi, többi semleges, kéne egy kis vérfrissités.

Előzmény: Zsanika89 (5123)
GPS Creative Commons License 2014.06.12 0 0 5125

 

Már érkeznek a megfelelő pontosítások is:

 

Női testben él az Éjjel-Nappal Budapest Szabija

Az RTL Klubon futó sorozat Szabiját a valóságban Zsófinak hívják. Már gyerekkora óta fiúnak öltözik. Tovább »

forrás: velvet.hu

nasszer2 Creative Commons License 2014.06.12 0 0 5124

Én Anikót nem bírom.Az az ökör áll a kisteherrel az út közepén,anikó látja hogy baj van,de nem bezárná akkor Ő boltot,nem , inkább elrohan.Kis munkamegosztás,amennyiben egy riasztót bekapcsolni,és egy kulcsot elforgatni az nagy meló

 

A tetkószalonos témánál meg amit leművelt az ultragáz.

A VV -ben szerettem,de itt a karaktere kiábrándító.

 

Nőileg nálam a Vanda tetszik( pár vassal kevesebb lenne az nem lenne gond)

meg Fannika,bár eléggé buta a szerep szerint...

Előzmény: Zsanika89 (5123)
Zsanika89 Creative Commons License 2014.06.11 0 0 5123

Nem vagy egyedül,nekem is szimpatikus,ha nem a legszimpatikusabb karakter Bálint mostanában! :)

Rita tök jó fej lett a végére, már megkedveltem...erre elhúz,mondjuk felőlem még nagyon sokan mehetnének, engem ez a Vanda is irritál, nem sok szerepe van,csak a picsogás...

Regi mamából is elegem van már, ezt a szálat el lehetne varrni!

Lalin régen annyit lehetett nevetni,mára  egy szánalmas figurává nőtte ki magát,aki egyáltalán nem szórakoztató...

Marci, Anikó szenvedés is már bugyuta...

Kb.akit kedvelek és még érdekel a sorsa, az Bálint, Gabesz,Joe! :)

 

Előzmény: Cambiasso87 (5114)
Cambiasso87 Creative Commons License 2014.06.11 0 0 5122

Én nem tudom mit akarnak kihozni ebből a Szabi-szálból, de van itt már minden, leszbi, hermafrodita, kiváncsi vagyok mi lesz a következő? :) Jó azért én is elfogadnám Zsófit, de nekem például Fanni sokkal jobban bejön

Előzmény: pancer1 (5119)
pancer1 Creative Commons License 2014.06.11 0 0 5121

Én se akarnék itt politizálni, éppen mostanában döntöttem úgy hogy a közéleti hírek és ennek aktív részvétele, és figyelése elől, inkább a szórakoztató műsorokba merülök, (VV, BB, XF, ÉJBP) mert végérvényesen eldőlt itt minden, sajnos. Erre mit tapasztalok ebben a magánvalóságban ? A politika kezd bepofátlankodni, meghatározni mit nézzek és mit ne, mert ő ezt is jobban tudja nálam. .. Pár éve még csak viccből mondtam a nálam fiatalabbaknak hogy aki nem élt a Kádár rendszerben, az majd fog... Ma már nem :-(

Előzmény: onoff007 (5110)
pancer1 Creative Commons License 2014.06.11 0 0 5120

Ugyanmár,a  feje se rossz, csak egyedi.. Nekem bejön az állandó vigyorával az arca. :-)

Előzmény: Cambiasso87 (5118)
pancer1 Creative Commons License 2014.06.11 0 0 5119

BAkker ez elég durva gondolatmenetet indított el :-)  Szabigyerek nekem is rejtély, mert az Oli is érdekesebb volt nála, természetesen tetovált ő is, ha jól sejtem, most egy hermafrodita szálat hoznak be ? :-)  ( mentségemre, még a 06.04-i résznél járok, állandó lemaradásban vagyok :-) ) 

Előzmény: Cambiasso87 (5116)
Cambiasso87 Creative Commons License 2014.06.11 0 0 5118

Mondjuk az igaz, Zsófinak a teste jó, de a feje mint a lónak

Előzmény: onoff007 (5117)
onoff007 Creative Commons License 2014.06.11 0 0 5117

a kőbunkó 3 csajra gondolsz?

mert ha igen, bőven futkároznak ilyenek az utcákon.

de azért tegyük azt is hozzá hogy a zsófi bálint duo se épp életszagú, az tény hogy zsófika igen jó bőr (női szemmel is!) és hozzá ilyen pasi hát nem sok ilyet láttok. 

Előzmény: Cambiasso87 (5114)
Cambiasso87 Creative Commons License 2014.06.11 0 0 5116

Mármint a szereplők közül nem tűnt fel senkinek? :)

Előzmény: nasszer2 (5115)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!